Skoči na vsebino

Avtoval, Grosuplje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
430 odgovorov v temi

Anketa: S tem servisom sem bil zadovoljen: (88 uporabnikov je oddalo svoj glas)

S tem servisom sem bil zadovoljen:

1. Da (48 glasov [54.55%])

Delež glasov: 54.55%

2. Ne (40 glasov [45.45%])

Delež glasov: 45.45%

Glasuj Gostje ne morejo glasovati
SLP
SLP

Licence To Sell

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 764
  • Avtomobil: BMW

No sam sem skoraj sosed Avtovala pa sam sporočam, da se sedaj tista razbita M6 nahaja tam. :)

hehe, lepo lepo :)
nova pride pa v kratkem :ok
Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 597
  • Avtomobil: F11

No sam sem skoraj sosed Avtovala pa sam sporočam, da se sedaj tista razbita M6 nahaja tam. :)

Ma res ne vem a jo bodo zrihtal al kaj, da jo majo tam na parkirišču? Mogoče ti veš kaj več?
Prikaži več možnosti

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 244
  • Avtomobil: Porsche Cayenne 4.8S

Ma res ne vem a jo bodo zrihtal al kaj, da jo majo tam na parkirišču? Mogoče ti veš kaj več?

Ta je bila že drugi dan po karambolu tam. Avto se pa prodaja, kupci so pa tudi že
Učenec mora v vsem prekositi svojega učitelja, da ne bi za vselej ostal učenec.
Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik

Ta je bila že drugi dan po karambolu tam. Avto se pa prodaja, kupci so pa tudi že

Ja samo je bila s cerado prekrita pa nisem vedel kaj se skriva pod njo. :) Mogoče veš koliko hočejo zanjo?
Prikaži več možnosti

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik

Ne, vem samo, da je ocenjena škoda na 16.000.000 sit
Prikaži več možnosti

romanno
romanno

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 831
  • Avtomobil: ČRN KARAVAN

No, priznam, da nisem brl celega posta, sem pa prebral ene polovico od začetka...vendar je tam napisano samo o popravilih, nič pa o ličarstvu...
No, ker mene zanima, kako se kaj obnesejo na tem področju?? Ker imam za poštrihat zadnji odbijač (je popraskan), pa ima zavarovalnica AdriaticSlovenica pogodbo z njimi in bi šel tja, da mi ni treba komplicirat z računi in plačevanjem...
BMW....:drink
BMW Dolenjska.... :respect :beer:drunk
Prikaži več možnosti

wacko
wacko

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 906
  • Avtomobil: Laguna initiale 127 kw

Meni so eno leto nazaj popravljali mojo e39. Zamenjali so oba prednja blatnika in prednji odbijač, tako da je bilo potrebno samo ličarskega dela, ampak sem zadovoljen z njihovim delom in hitrostjo. Sam nisem imel nobenih komplikacij, tudi z zavarovalnico Triglav ne. Prišel, pustil in nato s popravljenim odšel.
Ženske imajo problem za vsako rešitev !
Prikaži več možnosti

jetam
jetam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 415
  • Avtomobil: E30

Romanno, a smo se mi danes videli na avtoodpadu zraven Avtoval-a? Tam je bil parkiran črn BMW s podrajsanim zadnjim odbijačem na desni strani.. Če izvzamem tisto praskico, je avto drugače zelo lep!
Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik

Tisti avto je od njegove žene.
Prikaži več možnosti

romanno
romanno

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 831
  • Avtomobil: ČRN KARAVAN

Nope, jst mam srebrnega...Pa ga ne boš videl dopoldne, k je v službi v parkirni...:) :) :)
BMW....:drink
BMW Dolenjska.... :respect :beer:drunk
Prikaži več možnosti

kazo
kazo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11
  • Avtomobil: 530d

kaksna kontaktna st.?
Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik

(01) 781 13 00
(01) 781 13 02
(01) 781 13 04
(01) 781 13 08

Jih bo dovolj za začetek? :)
Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik

Če kdo želi delati kot prodajalec vozil BMW ima sedaj priložnost. Več informacij na:

http://www.avtoval.s...zaposlitev.html
Prikaži več možnosti

RIBAR
RIBAR

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6
  • Avtomobil: BMW 530D

Z servisom AVTOVAL iz Grosuplja ( Račna) sem izredno nezadovoljen. Pred tremi leti sem tam reklamiral zadnja peta vrata, ker so prerjavela. Ko so vrata prišla so me poklicali ,da sem pripeljal vozilo na zamenjavo vrat. Drugi dan ko sem avto prevzel sem doživel šok. Zamenjali so mi zadnja desna vrata. Na vprašanje zakaj so vendar šli menjat popolnoma intaktna vrata so rekli da sem to zahteval jaz. K sreči sem imel kopijo reklamacijskega zapisnika kjer je jasno pisalo da je odobrena zamenjava zadnjih 5 tih vrat, ki so seveda bila vidno zarjavela. Ta zadnja desna vrata so seveda tako slabo sestavili da mi še danes nekaj šklepetajo, senčni rolo pa se ne da več zviti.
Po enem mesecu so me zopet poklicali ,da bodo končno zamenjali zadnja peta vrata. Vendar glej ga zlomka sedaj pa so zamenjali samo okenski del zadnjih vrat. Vrata sama pa so ostala rjava.
Ko mi je motor nekaj slabo vlekel so mi zamenjali v dveh urah kar tri senzorje za količino zraka, pa je motor še vedno včasih vlekel slabo. Nato sem zopet pri 140 000 km prosil da pogledajo zakaj mi včasih slabo vleče. Mi je mojster rekel da morajo zamenjati turbino. Na to v začetku nisem pristal ker sem smatral po mojih izkušnjah da ni turbina in sem rekel mojstru da pristanem na menjavo če le to naredijo v garanciji. Obljubili so mi da bodo skušali doseči pri BMWju zamenjavo turbine v garanciji. Čez 14 dni so mi turbino zamenjali in potem je sledil šok - dobil sem račun 350.000 sit. Nisem se hotel prepirati ,plačal sem vzel turbino jo nesel k BEJI kjer so ugotovili da je turbina v redu. Avto seveda še vedno ni deloval kot je treba.
Nato sem ob priliki rednega sevisa drugje prosil da pogledajo zakaj motor včasih slabo vleče. Tam so mi zamenjali nek podtlačni ventil ki odpira vakum na regulacijo turbine. Sedaj je bil avto popolnoma nekaj drugega , tudi avtomatski menjalnik je deloval mnogo lepše.
V Grosuplje jaz ne grem več.
Prikaži več možnosti
    • MG in Warden uporabnikom je všeč to sporočilo

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik

dober si, da si kar tako brez veze plačal 350.000 sit
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 946
  • Avtomobil: 535 PS

:napaka pa nisi nič reklamiral :crazy menda nisi pustil 350.000sit kar tako:confused
ali imaš touringa, da govoriš o petih vratih?
no kakorkoli, šlamparija da je ni. skoraj ne morem verjeti da je to mogoče na uradnem servisu (oziroma na kakršnemkoli):fight :damn

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

cerae
cerae

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 537
  • Avtomobil: E91 '09 325d touring

Uh, kakšne kritike. Sem po neljubem dogodku na parkirišču popravilo zaupal njim, pridem domov, pa si rečem - no, da vidimo, kam sem peljal... Sem se kar ustrašil. A hvala bogu se lahko povsem strinjam z Iztokom ;)

Kaj je bilo? Nekdo me je na parkirišču lepo nabasal in pobegnil. Na samem mestu trka ni bilo silne poškodbe, pač pa je bil obstrani odbijač zvit, zato sem že na zavarovalnici zahteval nov odbijač. Pa mi ga tudi podrazno ni hotel priznati. No, poleg je šla še zadnja desna luč in udarjen je bil pleh pod lučjo... :crazyStorilec, logično, zbrisal.

Na servisu sem govoril osebno z g. Valentinčičem, ki si je šel pogledat odbijač in rekel - ja, avto je res lep, bom osebno govoril z zavarovalnico in poskušal dobiti nov odbijač. Takoj sem si zaželel menjave na Mtech - logično, saj sem to storil že pred dvemi leti s sprednjim odbijačem.

V torek me kliče g. Valentinčič, rekoč, da mi je izpogajeval nov odbijač, čeprav najprej niso hoteli slišati zanj, vendar bom moral doplačati 30% cene prevleke. No - kamor gre bik, naj gre še štrik, sem dejal, 160 EUR bom pa ja preživel...

Se dogovoriva vse, čez pol ure nov klic - moji PDC senzorji ne pašejo v M tech odbijač, tam so nekaj manjši, tako da - ne bo šlo - ali naročim navaden odbijač nov ali pa kar M tech brez lukenj za senzorje. Seveda mi to ni bilo pogodu, zato pravim, da saj verjetno se da odbijač malce prirediti, da bodo tisti not pasali, samo preštriha se jih in je... No - je rekel - bomo videli...

Danes grem prevzet avto, pride ven kompletno zrihtan, super lep odbijač, senzorji pa res prirejeni - nihče ne bi opazil razlike. Kaj so čarali, ne vem, vem samo, da izgleda fantastično.

Poleg sem opravil še redni servis, da mi ni treba ločeno do Kokalja, narejenih imam že celih 54.000 km. Hudo :P

Skratka - ocena servisa, osebja, čistoče, držanja rokov, ustrežljivosti - vse je čista desetica. Tisti, ki ima težave z njimi - bodisi ima smolo ali pa je že v štartu neprijazen. Težko verjamem, da nekdo, ki je tako ustrežljiv (pa nimamo pri njemu kupljene sedmice), lahko po drugi strani postane takšen, kakor sem zasledil.
Prikaži več možnosti

deso
deso

Licence To Sell

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 335

Tudi moje izkušnje z Avtovalom so odlične. Nekdo me je podrajsal na parkingu zadnji odbijač in malo se je poznalo tudi na letvici. Uveljavil sem kasko parking. Na Avtovalu so cel odbijač pobarvali in naročili novo letvico. Nekaj časa sem moral počakati zaradi letvice, ker so naročili navadno brez luknje za park senzorje, čez dva dni pa je bila že nova in vse urejeno.
Objavljena slikawww.olje-dg.si Brezplačna dostava po Sloveniji
Originalni rezervni deli BMW www.olje-dg.si/bmw Ford www.olje-dg.si/ford
Prikaži več možnosti

RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 660

Glede, da bo Malgaj ali njegov AvtoVal odprl servis in prodajo v Kranju, bomo tudi gorenjci končno prišli od pooblaščenega servisa v naših krajih in bomo tako ali drugače (odvisno od vloge) videli kakšen servis stranke nudijo.
Prikaži več možnosti

mjemec
mjemec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 397
  • Avtomobil: 335i

Mogoče kaj veš kje bo v Kranju Avtoval? Drugače pa sigurno zelo pozitivno, da se še na Gorenjsko malo razširi mreža BMW prodajalcev.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.