Skoči na vsebino

Avtoval, Grosuplje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
417 odgovorov v temi

Anketa: S tem servisom sem bil zadovoljen: (78 uporabnikov je oddalo svoj glas)

S tem servisom sem bil zadovoljen:

1. Da (44 glasov [56.41%])

Delež glasov: 56.41%

2. Ne (34 glasov [43.59%])

Delež glasov: 43.59%

Glasuj Gostje ne morejo glasovati
SONiK
SONiK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 368
  • Starost: 29
  • Avtomobil: s1000rr,e30 325i

7€ filter olja ??? kupi 5x takoj, seveda MANN, druge si kar imej :laugh

Kok pa mislš da so filtri? Tja do max 15€, več še nism dal za oljnega..mahle, mann..itd

460€ :eek našteto bi moralo it čez za pol te vsote.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BMW_rok
BMW_rok

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 008
  • Starost: 30
  • Avtomobil: BMW & MINI

Za ta denar ti kar vozi tja, še naprej. Pohvalno :ok2

hitre cene: olje 30€, filter olja 7€, hladilna tekočina recimo 10€, zav. olje 8€, zračni filter=filter zraka 20-25€, žarnica 1€, polnitev klime recimo 20-30€, objemka izpuha tud 20€, filter klime 25€...zdaj pa si računaj še za vse to več k uro delo ali max 1,5 niso rabili...so ti morali oprati avto... skratka navedel sem cene nekje drugje na hitro, kar pomeni da so te dober olupili. Od velike večine je to že mesečna plača ali penzija. Verjetno jim tudi nisi rekel za morebitno kak popust, take stranke imajo bmw servisi najraje. :D

Nekaj je pa tudi treba zaslužiti, kajne? :) Cena je visoka, ampak pričakovati, da bo BMW servis naredil vse to za 200 € je nesmiselno, ker propade po enem mesecu.
:bmw
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 204
  • Starost: 37
  • Avtomobil: BMW ...

Ne razumem te antipropagande servisiranja pri pooblaščencu.
Prikaži več možnosti

dolenc46
dolenc46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 776
  • Starost: 25

Sej furate bmw-je, boste pa ja za en servis zbral:laugh

Urejal dolenc46, 11.11.2014, 21:58.

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 162
  • Starost: 33
  • Avtomobil: E90 325xi, E39 FL 530dTA

Tocno tako, se vedno pa lahko vse delate doma, sami!
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 50 868
  • Starost: 38
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Sej furate bmw-je, boste pa ja za en servis zbral:laugh

Zakaj, če pa lahko dva za to ceno? :P
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Fratello
Fratello

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 666
  • Starost: 36
  • Avtomobil: BMW 320d (E92)

A ko se pa kupuje rabljen avto, bi pa vsi radi imeli znano zgodovino, s pooblascenega servisa....

Se podpišem pod tole.

Pri nepooblaščenih BMW serviserjih bi tak servis z uporabo enakih, torej ORIGINAL, delov stal cca. 100€ manj. (Kitajske ponaredke pa jaz žal ne bi tlačil v avto, splohk pa ne v BMW)

Žarnica za zadnje luči pa stane btw. 5€ (vzel sem jih 5 za rezervo), ker nikjer nisem uspel takšne žarnice kupiti drugje kot na bmw-ju, ker nikjer takšnih nimajo..., nisem našel.

Urejal Fratello, 12.11.2014, 20:46.

Prikaži več možnosti

narra
narra

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 371
  • Starost: 30
  • Avtomobil: BMW

Glede tega servisa z moje strani dokaj pozitivna izkušnja, razen tega,da so mi enkrat narobe pobarvali prag na E46 namesto črne v temno modro in tega sami niso sploh opazili, ampak pri prevzemu mi prag ni šel skp..seveda privlečem mojstra nazaj in dejansko blabla pride še gazda še on blabla...zrihta nadomestni avto in pravi pridi nazaj čez dobro uro ... in se usedeta v mojo E46 in odpeljeta... po vsej verjetnosti je potem samo pobarval čez, ker je bil rob miniaturno valovit ampak nisem več kompliciral.. to je to
Prikaži več možnosti

tudjstgamam
tudjstgamam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 483
  • Starost: 41
  • Avtomobil: F11 520 dA

Jaz pa imam same pohvale - vpoklic.

Sem jih včeraj kontaktiral za zamenjavo volanske zračne blazine, s tem da je v mojem avtu bil original navaden štirikraki volan, zamenjan za usnjenega z mutifunkcijo.

Sem jih kontaktiral po mailu, naknadno še poslal slike trenutno vgrajenega volana in so mi  v 5 minutah sporočili, da je zračna blazina naročena in da mi sporočijo ko jo dobijo, da se dogovorimo za vgradnjo:)

Pohvalno

Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

In kako veš, da je na tem naknadno vgrajenem volanu res akcija volanskega airbaga?

Prikaži več možnosti

tudjstgamam
tudjstgamam

BMW fanatik

• Uporabnik

ne vem, sem jim pisal, da nimam original volana in ali mi nov AB vseeno pripada?   So mi odpisal v 5 min naj pošljem slike volana in AB, sem imel tudi slike iz zadnje strani od takrat, ko sem ga dal preoblečt v novo usnje. To sem poslali in v naslednjih 5 minutah prejel  odgovor, da je volan naročen.

Mislim da imajo vpoklic vsi FL, moj je letnik 2002 navaden 4kraki, stric ima 2004 touring športni 3 kraki in ima tudi vpoklic, moj trenutno vgrajeni je 4 kraki usnjen z MF, letnik 2004,....   pač sem preveril in bil pozitivno presenečen.

Danes sem tudi že dobil odgovor, da je volan prispel in da naj javim kdaj naslednji teden pridem na menjavo:)

:ok2

Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

ne vem, sem jim pisal, da nimam original volana in ali mi nov AB vseeno pripada?   So mi odpisal v 5 min naj pošljem slike volana in AB, sem imel tudi slike iz zadnje strani od takrat, ko sem ga dal preoblečt v novo usnje. To sem poslali in v naslednjih 5 minutah prejel  odgovor, da je volan naročen.

Mislim da imajo vpoklic vsi FL, moj je letnik 2002 navaden 4kraki, stric ima 2004 touring športni 3 kraki in ima tudi vpoklic, moj trenutno vgrajeni je 4 kraki usnjen z MF, letnik 2004,....   pač sem preveril in bil pozitivno presenečen.

Danes sem tudi že dobil odgovor, da je volan prispel in da naj javim kdaj naslednji teden pridem na menjavo:)

:ok2

Upam, da ga niso naročili po številki šasije :)

Urejal YuGo, 13.12.2016, 21:22.

Prikaži več možnosti

tudjstgamam
tudjstgamam

BMW fanatik

• Uporabnik

AB je bil zamenjan po obliki volana in podatkih iz zadnje strani AB, ko sem ga imel dol, ko sem dal zamenjat usnje na obroču.

Zelo korekten odnos in vse brez najmanjših težav.

Se pa sedaj z avtom že veselo vozi novi lastnik in je nadvse zadovoljen.
Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 634
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39 525dTA (2004), R19c

Ena zahvala z moje strani gre Avtoval-u za včerajšnjo hitro intervencijo na E91, ki me je rešila povratka domov na avtovleki.

Na servis sem prišel okoli pol petih, torej pol ure pred zaprtjem, z diagnozo okvare, ki sem jo zlahka postavil malo prej, na črpalki na AC: počen vijak za odzračevanje hladilne tekočine. Avto so takoj zapeljali v delavnico in pred peto sem bil že nazaj na cesti :)

Zelo so me presenetili, ko so me vprašali, ali smejo doliti hladilno tekočino. Vprašanje me je presenetilo, ker ga nisem pričakoval, a sem se ga zelo razveselil, saj sem imel v avtu še liter antifriza, ki sem ga kupil malo prej na črpalki, za vsak slučaj, da sem se pripeljal do njih.

Upoštevali so mojo prošnjo in najprej porabili moj antifriz in nato samo še dotočili, kar je manjkalo. Top.

Hvala Avtoval Grosuplje :ok

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti
    • APS je všeč

BISSON
BISSON

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 850
  • Avtomobil: BMW E60 MSport

Je kdo peljal motor k njim na servis in kako ste s tem bili zadovoljni ?

Slovenija,zgodba o uspehu,
   pa toliko reklamacij ...

Prikaži več možnosti

artex
artex
  • Uporabnik
  • Sporočil: 60
  • Starost: 32
  • Avtomobil: e34

Je kdo peljal motor k njim na servis in kako ste s tem bili zadovoljni ?

Malo pozen odgovor ampak vseeno. Jap, eden boljših servisov za motorje pomojem. Naredijo in pregledajo kot je treba, če je karkoli izven dogovorjenega pokličejo in se sam odločiš ali ja ali ne. Čeprav sem se preselil na obalo in imam italjanskega kilometer stran sem še vseeno vozil gor. Redni servisi so bili po nekaj 10eur cenejši kot pri Yamahi, da Ducatija ne omenjam, pranje ponavadi gratis.

Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 162
  • Starost: 33
  • Avtomobil: E90 325xi, E39 FL 530dTA

Sigurno eden najboljših, če ne najboljši servis za BMW motorje pri nas. Dovolj zgovorni so tudi podatki zadovoljnih kupcev, strank,... kot tudi število prodanih novih motorjev na sezono.

Stranke vemo komu lahko zaupamo :ok

Prikaži več možnosti

lozinka
lozinka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 300
  • Starost: 47
  • Avtomobil: SPET M OPTIK

Hm, mojemu kolegu pa lani odtrgali vijak na vilici na RR-u, ko so nekaj delal s kolesom. Sej so zrhtal, sam človek ni mogel na furo s prijatlji!!
BMW Dolenjska
Prikaži več možnosti

0 uporabnikov prebira to temo

0 registriranih uporabnikov, 0 gostov, 0 anonimnih uporabnikov