Skoči na vsebino

Avtoval, Grosuplje

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
430 odgovorov v temi

Anketa: S tem servisom sem bil zadovoljen: (88 uporabnikov je oddalo svoj glas)

S tem servisom sem bil zadovoljen:

1. Da (48 glasov [54.55%])

Delež glasov: 54.55%

2. Ne (40 glasov [45.45%])

Delež glasov: 45.45%

Glasuj Gostje ne morejo glasovati
RobertH
RobertH

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 660

Mogoče kaj veš kje bo v Kranju Avtoval? Drugače pa sigurno zelo pozitivno, da se še na Gorenjsko malo razširi mreža BMW prodajalcev.

Za OMV-jem, v bistvu nasproti Komunale Kranj.

Želijo začeti že septembra, vendar po mojih informacijah ne bo nič pred oktobrom (mogoče šele novembra).

So pa v fazi pridobivanja dokumentacije - gredbenega dovoljenja (bolj pri koncu)
Prikaži več možnosti

Dee
Dee

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 290
  • Avtomobil: e92/e93

fantej emislm da ste ta servis najmj sk..... tko da pomoje bom peljal avto kar njinm na prvi redni servis ( seveda govorim za lj in okolico )
Užitek v vožnji BMW :ladysman :ok
Prikaži več možnosti

Cigi
Cigi

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 370
  • Avtomobil: F20 118i

Lansko leto sem imel probleme s cukanjem motorja. To je bil tudi razlog, da sem se prijavil na ta forum.
Prvo menjava akumulatorja pri Avtovalu. Isto sranje.
Menjava nekega releja in na računu seveda preprogramiranje računalnika. Spet vse isto s.... Zamenjali so EN senzor odmične gredi po naročilu (ugotovitev Rudi).
Nato ugotovitev Avtovala, da je fuč alternator (cena 540 EUR). Pa sem si rekel, za ta denar pa je heca konec.
Pri Integri v Mariboru so mi zamenjali še EN senzor odmične gredi in senzor glavne gredi (nekaj čez 200 EUR).
Sedaj pa je mir.
Tako da sem tudi jaz z Avtoval-om zaključil.
Prikaži več možnosti

Bimmer
Bimmer

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 240
  • Avtomobil: F10, F31, I01

Danes sem po predhodnem dogovoru obiskal Avtoval, da bi mi vklopili zvočne funkcije na alarmu. Dogovorjen sem bil z g. Valentinčičem ob 13.00 uri. Sprejela me je mlada gospodična, ki me ni hotela napotiti k serviserju, da bi mu razložil svoje zahteve, ona pa tako ni vedela za kaj se gre. To je prva napaka! Torej, po 45 minutnem čakanju imam vsega skupaj dovolj in jim povem, da se tako pač ne gre in kako si lahko drznejo pustiti stranko v nevednosti kdaj bo avto sploh na vrsti 45 minut... Nato mi rečejo, da imajo v delu en drug avto in ko bo gotov, bodo sprejeli mojega. HALO, zakaj smo pa bili dogovorjeni za določeno uro (13.00)?!?
Ko sem ugotovil, da je delavnica prazna se prekipel in odšel, skoraj po eni uri čakanja. Pa naj samo kdo reče, da smo nekatere stranke nestrpne. Sedaj pa še vedno kličem po telefonu, da bi govoril z g. Valentinčičem, njega pa še vedno ni v hiši.
Skratka nategovali so me ves čas, medtem ko so šli delavci na malico ali bog ve kam.
Kako si lahko servis tako prestižne znamke kot je BMW privošči takšno ravnanje s strankami. Pa saj nisem pripreljal enega Renaulta madona. Jao, jao, veliko jim še manjka...
O dogodku pa sem tudi obvestil šefa, ki je Avtoval prevzel (Malgaj), vendar kot kaže je on prevzel prodajo s servisom pa nima nič, saj bo postavil svojega.
Upam, da bo v LJ in Kranju postavil konkreten, pošten servis, da ne bo treba v tujino.
Ja, velika žalost, da v Sloveniji ne premoremo enega solidnega servisa in bom moral na tester s katerim je 5 min dela, da vklopijo eno funkcijo, v Avstrijo.
Zadevo želim urediti na uradnem servisu, ker je avto skoraj nov in pod garancijo, da kasneje ne bi imel kakšnih problemov, drugače pa... Kokalj je zakon!
Tile vsi uradni čelabajzerji so pa za posrat! Zadnji čas, da bo mogoče BMW Slovenija naredil kakšen korak v kvaliteti servisom in odnosov do strank.
Uff... sem še malce slabe volje in se zato toliko bolj pizdim, ampak želim, da izveste izkušnje tudi od drugih.

LP

f31.jpg

Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 597
  • Avtomobil: F11

Danes sem po predhodnem dogovoru obiskal Avtoval, da bi mi vklopili zvočne funkcije na alarmu. Dogovorjen sem bil z g. Valentinčičem ob 13.00 uri. Sprejela me je mlada gospodična, ki me ni hotela napotiti k serviserju, da bi mu razložil svoje zahteve, ona pa tako ni vedela za kaj se gre. To je prva napaka! Torej, po 45 minutnem čakanju imam vsega skupaj dovolj in jim povem, da se tako pač ne gre in kako si lahko drznejo pustiti stranko v nevednosti kdaj bo avto sploh na vrsti 45 minut... Nato mi rečejo, da imajo v delu en drug avto in ko bo gotov, bodo sprejeli mojega. HALO, zakaj smo pa bili dogovorjeni za določeno uro (13.00)?!?
Ko sem ugotovil, da je delavnica prazna se prekipel in odšel, skoraj po eni uri čakanja. Pa naj samo kdo reče, da smo nekatere stranke nestrpne. Sedaj pa še vedno kličem po telefonu, da bi govoril z g. Valentinčičem, njega pa še vedno ni v hiši.
Skratka nategovali so me ves čas, medtem ko so šli delavci na malico ali bog ve kam.
Kako si lahko servis tako prestižne znamke kot je BMW privošči takšno ravnanje s strankami. Pa saj nisem pripreljal enega Renaulta madona. Jao, jao, veliko jim še manjka...
O dogodku pa sem tudi obvestil šefa, ki je Avtoval prevzel (Malgaj), vendar kot kaže je on prevzel prodajo s servisom pa nima nič, saj bo postavil svojega.
Upam, da bo v LJ in Kranju postavil konkreten, pošten servis, da ne bo treba v tujino.
Ja, velika žalost, da v Sloveniji ne premoremo enega solidnega servisa in bom moral na tester s katerim je 5 min dela, da vklopijo eno funkcijo, v Avstrijo.
Zadevo želim urediti na uradnem servisu, ker je avto skoraj nov in pod garancijo, da kasneje ne bi imel kakšnih problemov, drugače pa... Kokalj je zakon!
Tile vsi uradni čelabajzerji so pa za posrat! Zadnji čas, da bo mogoče BMW Slovenija naredil kakšen korak v kvaliteti servisom in odnosov do strank.
Uff... sem še malce slabe volje in se zato toliko bolj pizdim, ampak želim, da izveste izkušnje tudi od drugih.

LP

Zadnje čase imajo dovolj strank in temu primerno se tudi obnašajo. Mladi gospodični (hčerki od Valentinčiča) pa reči, naj ti da gsm številko od njega :)
Prikaži več možnosti

Dee
Dee

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

a kdo ve kaksn urnik imajo v avtovalu
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 974
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Torej naslednik AA ne bo nič boljši! Žalostno!

LP
Prikaži več možnosti

Dee
Dee

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

ja kaj cmo nekam treba pelat te renoje ( k se prov tko obnasajo jutr vam povem, kako je slo in kako bo k ga dobim nazaj, sam fantje nevejo s kom se bojo zaj.... ce bo kj narobe ) . drugace pa ja sm ze najdu delovni cs .
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 946
  • Avtomobil: 535 PS

Pa vso srečo in javi kako boš uredil :ok

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

Bimmer
Bimmer

BMW fanatik

• Uporabnik

Po vsem tem dogodku sem napisal tudi pripožbeni mail šefu na Avtoval. Kot odgovor pa me kliče in se z menoj želi "kregati", da sicer sem pritožbo lepo in prav napisal vendar pa je pač treba nekaj časa kljub predhodni napovedi počakati, ker je on tudi pri zdravniku čakal 2 uri!
Halo?!?
Takšen odnos se jim dolgoročno sigurno ne bo izplačal. Sam pa se bom raje še malce naučil nemščine in se odpravil na BMW Frey v Villach.

f31.jpg

Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik

Po vsem tem dogodku sem napisal tudi pripožbeni mail šefu na Avtoval. Kot odgovor pa me kliče in se z menoj želi "kregati", da sicer sem pritožbo lepo in prav napisal vendar pa je pač treba nekaj časa kljub predhodni napovedi počakati, ker je on tudi pri zdravniku čakal 2 uri!
Halo?!?
Takšen odnos se jim dolgoročno sigurno ne bo izplačal. Sam pa se bom raje še malce naučil nemščine in se odpravil na BMW Frey v Villach.

:napaka Takšen odnos do stranke je pa katastrofalen, namesto da bi se ti opravičil trosi take neumestne pripombe :crazy

Še dobro da dobijo kakšno stranko, če so z vsemi tako neprijazni ... :blackeye

Prav imaš, tam boš vsaj korektno postrežen, sicer bo verjetno malo dražje, pa vseeno :ok

Prikaži več možnosti

Bimmer
Bimmer

BMW fanatik

• Uporabnik

Cena je v primerjavi z AA v Villachu še nižja. Absurd.

f31.jpg

Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik

Cena je v primerjavi z AA v Villachu še nižja. Absurd.

No fajn. Če boš šel gor javi nato koliko te je stalo.

Hvala in lp, zigi :ok

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 694
  • Avtomobil: BMW

Halo?!?

:jok :jok :jok

Sramota za Avtoval , s tem so pa naravnost dokazali, da so pravi "ŠALABAJZARJI", kaj ima k zdravniku za hoditi in sploh urejati zasebne stvari, če ima naročene stranke. Popolna neodgovornost. Po do sedaj prebranem o njih sem jih imel vsekakor za enega boljših servisov v Sloveniji, z njimi stika še nisem imel, ker hodim k Carmaxu, po sedaj prebranem, pa sem prepričan, da jim tudi v bodoče ne bom dal možnosti, da ob tako katastrofalni organiziranosti dela sploh kdaj poizkušajo ustreči kaki moji želji, skratka samo izogniti se je treba, kajti, če je že šef tak, kakšni so pa potem šele zaposleni ???? :crazy

No sam sem z Carmaxom zadovoljen, sicer me pa vseskozi manj presenečajo znanci, konkretno Toyoto vozi na servis v Celovec mislim, da na Fery ali Frey nekaj takega in po tem, ko je 2 leti servisiral v Lj. pravi, da mu sedaj niti na misel ne pade, da bi še šel drugam, pravi, da se dogovori za termin, pusti avto, oni mu za 3 ure posodijo nek svoj avto, da gre v "šoping" in tako cene, kot strokovnosti servisa ne more prehvaliti, govorijo pa že tudi slovensko, avto vsakič v nulo očistijo (enako sicer tudi meni Carmax v Lj.) ........

Torej našim predobro gre ...... sicer pa bi sam obvestil še tehnično službo BMW-ja (grupacije) v Lj., da bodo seznanjeni komu so podelili licenco za servis , sicer pa ali ste prepričani, da je ta Avtoval res servis za BMW, da ni to bolj za Tavrijo, Oltcit, Daevo, Zastava servis ?????? :confused
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 24 441
  • Avtomobil: E39 530dTA sleeper

Dajte no, po ene par primerih tukaj sklepate o kakovosti servisa :napaka, kaj pa vse tiste stranke, ki so z njimi zadovoljne. Mogoče ste imeli pa le slab slučaj. Kajti po vseh zajebanih strankah in psihičnih pritiskih, je človek še vedno le človek in ima dobre in slabe trenutke :ok

''Kdor dela greši, kdor pa samo leži in komentira druge, naredi pa vse vredu..... NOT''

Pa še to, ponavadi gre človek k zdravniku takrat, ko je bolan in mislim, da je zdravje važnejše kot pa stranke :ok
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik

@Matt in @ David : mislim, da omenjeni gospod (šef Avtoval-a) ni šel takrat dejansko k zdravniku, ampak je po moje le dal primer, da tudi on čaka dve uri (npr. pri zdravniku). :laugh :laugh :laugh

Pa tudi v primeru, da bi res šel k zdravniku, bi moral stranko obvestiti o odsotnosti oziroma ji dodeliti drugega serviserja :ok2

Lp, zigi :)

Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik

Dajte no, po ene par primerih tukaj sklepate o kakovosti servisa :napaka, kaj pa vse tiste stranke, ki so z njimi zadovoljne. Mogoče ste imeli pa le slab slučaj. Kajti po vseh zajebanih strankah in psihičnih pritiskih, je človek še vedno le človek in ima dobre in slabe trenutke :ok

''Kdor dela greši, kdor pa samo leži in komentira druge, naredi pa vse vredu..... NOT''

Pa še to, ponavadi gre človek k zdravniku takrat, ko je bolan in mislim, da je zdravje važnejše kot pa stranke :ok

Kakovost servisa je dobra(na zelo visokem nivoju), vendar odnosa do strank ni. Je pa Valentinčič podoben kot Podlesnik. Če pride na servis kakšen Slak(Trenja) se do njega obnaša drugače, kot do nas navadnih smrtnikov.

Da ne omenjam, da skoraj vsak zvečer po 17:00 zažigajo kartonaste škatle in vmes se najdejo še kakšni filtri. :napaka Čakam kdo bo prvi, ki ga bo prijavil.:)
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 24 441
  • Avtomobil: E39 530dTA sleeper

A to kao pri njih, kje pa kurjo, na asfaltu verjetn ne, druzga pa nimajo. Da nisi ti vidu kašn dim od Garbasa.
Prikaži več možnosti

pele
pele

BMW fanatik

• Uporabnik

A to kao pri njih, kje pa kurjo, na asfaltu verjetn ne, druzga pa nimajo. Da nisi ti vidu kašn dim od Garbasa.

Od njihovega konca ograje se sprehodi še 5m naprej in boš našel ta kup. Ni od Garbasa, ker vse stvari ne skurijo in se še vidijo kakšne bmwjeve kataloške številke. Poleg tega tam najdeš še kakšne nosilce motorja, rolce.....
Vsakodnevno sprehajam psa tam mimo in vidim kaj se dogaja. :frown

En strošek manj zanj. :)
Prikaži več možnosti
    • Davidf1 je všeč

ABS
ABS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 244
  • Avtomobil: Porsche Cayenne 4.8S

Od njihovega konca ograje se sprehodi še 5m naprej in boš našel ta kup. Ni od Garbasa, ker vse stvari ne skurijo in se še vidijo kakšne bmwjeve kataloške številke. Poleg tega tam najdeš še kakšne nosilce motorja, rolce.....
Vsakodnevno sprehajam psa tam mimo in vidim kaj se dogaja. :frown

En strošek manj zanj. :)

Potem so pa zelo slabo ekološko osveščeni :fight :damn
Učenec mora v vsem prekositi svojega učitelja, da ne bi za vselej ostal učenec.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.