Skoči na vsebino

PSC Molk, Vrhnika

* * * * * 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
274 odgovorov v temi
Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 670

V tej temi naj bi bile zbrane vse ocene za ta servis.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

Mitja
Mitja

BMW strokovnjak

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 543
  • Avtomobil: E36

Skupno: 3

- gostoljubnost 8
- cena popravila 1
- izkušenost mojstrov 1
- lokacija 7
- čas trajanja popravila (?)
- ali je bila napaka odpravljena ne
- drugo:
Pri Molku sem imel avto samo enkrat. Prvič in zadnjič. Vsi so mi govorili da je Molk najboljši servis za BMW. Vedno sem vozil k Podlesniku, dokler mi avto iz neznanih razlogov ni hotel prižgati. V glavnem večji problem. Ker se mi je zdelo, da Podlesnik nima računalnika in izkušenj iz iskanjem bolj električnih napak sem šel na "najboljši servis". Ugotovili so, da računalnik ne dobiva elektrike, da elektrika prebija, da blokada iz motorja deluje tudi, ko je alarm izklopljen in da svečke včasih dobijo iskro, včasih pa ne. Vse te diagnoze so bile napačne. Avto je malo delal, malo pa ne. Plačal sem 30.000 sit in dobil vizitko od avtoelektričarja g. Erjavca naj zdaj hodim k njemu, ker so oni svoje končali. Doma sem ugotovil, da so polomili plastiko pod armaturo, kretnico od sprednjih zvočnikov (izgledala je, kot, da bi jo udaril s kladivom), izginila pa je tudi ena nova svečka, ki sem jo imel na zadnjih sedežih (????) Avto sem začel rihtati sam in s pomočjo tega foruma (hvala UDM) in nasveti kolega mehanika in g.Podlesnika ugotovil, da je šlo tesnilo(a) na sesalnem kolektorju. To je bila edina napaka, zaradi katere avto ni delal. Ne bom ugibal koliko časa in denarja bi ta diagnoza stala pri Molku, ampak verjetno zelo veliko.

Drugače je pa bil starejši gospod (predvidevam g.Janez Molk) zelo v redu. Ne razumem pa, kako je servis s takim imenom in časom delovanja lahko tako slab.

Če mi vrnejo denar in avto spravijo v prejšnje stanje (ne verjamem v pravljice) jim dam oceno 4
Prikaži več možnosti

Uzivac
Uzivac

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 588
  • Avtomobil: BMW 530xD G30

Stranka servisa sem od leta 1996 ko sem (junija) :) kupil svojega prvega BMW-ja

Z servisom sem bil do letošnje pomladi zelo zadovoljen in bi jim verjetno prisodil skupno oceno 9,5 (10-ka je rezervirana za Boga). Letošnjo pomlad pa se mi je pripetila okvara zaradi katere je avto ves čas cukal in zgubljal moč med 2 in 3 tišoč obrati/min. Moj avto je zdaj popravljen in končno po tolikih mesecih spet dela tako kot je treba. V olajševalno okoliščino jim štejem, da so vsaj odkrili napako, ki je sicer na drugih dveh servisih niso odkrili. Po menjanem LMM-ju in turbini so KONČNO odkrili ventil pri turbini in zdaj avto dela kot mora. Mimgrede podatek so dobili iz tovarne, ker je tester ves čas in pri vseh serviserjih kazal "zdravo"delovanje motorja.

-gostoljubnost : 9,5
-cena popravila: 9
-izkušenost mojstrov: 7
-čas trajanja popravila 9,5
-ali je bila napaka odpravljena 7

Za nadomestno vozilo nimam podatka, ker ga ne potrebujem. Verjamem, pa da ga imajo.

Z servisom Molk sem bil vselej zelo zadovoljen in ostal bom njihova stranka, čeprav se mi je zaupanje omajalo ob okvari ki sem jo opisal. Najbolj mi je všeč to, da so mi vedno na voljo in nikoli ne bom pozabil dneva, ko mi je E39 zakuhal ( ob 13.00). Nisem bil naročen in avto sem jim z avtovleko pripeljal ob 15.00. Ob 18.00 sem se že peljal z popravljenim avtom. Poleg tega pa je ta servis za moje pojme cenovno zelo ugoden.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

ponco
ponco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 488
  • Avtomobil: MB W212

Cisto na kratko:

Pri Molku sem opravil svoj prvi servis na BMWju...kot je ze bilo receno zgoraj (prvic in zadnjic).
Prisel sem napravit redni servis in se zmenil naj me poklicejo preden zacnejo z delom na avtu, sproti pa naj se pogledajo ce je kaj narobe in me vprasajo kaj naresti. TO sem jim povedal 2x, na koncu sem jst izpadu kmet ker nej bi to blo pr njih valda ze v praksi :crazy.
Avto sem dobil nazaj se isti dan, stem da so mi naracunali 93ksit :damn
Poleg rednega servisa (menjava olja in filtrov) so mi zamenjali komplet zadnji zavorni sistem in rocno :blackeye ne da bi me sploh poklicali. ko sem jih vprasal zakaj so to naredili je serviser povedal da je bila zadeva obrabljena in bi slej ko prej menjal zavore :napaka f*ck)

-gostoljubnost : 6
-cena popravila: -1
-izkušenost mojstrov: 3
-čas trajanja popravila 9
-ali je bila napaka odpravljena 7

lp,
lp, ponco
Prikaži več možnosti

Mitja
Mitja

BMW strokovnjak

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 543
  • Avtomobil: E36

Dobil sem voščilo za praznike (:confused :laugh), pa sem se spomnil, da dokončam to zgodbo.

Zmenili smo se za en dan, da pripeljem avto. Hoteli so, da ga pustim tam, da zrihtajo. Ni varijante, tako da so rihtali kar takoj. Vijake so dali tiste, ki so prve našli, polomljeno plastiko je rešil kniping, denar nazaj-a to obstaja? Namesto tega je bilo treba iti še do električarja, ki je na nevem čigave stroške nazaj pritrdil škatlo za varovalke. Ko sem videl to sem bil za ostale malenkosti raje tiho.

Še to. Ni bilo krivo tesnilo na kolektorju, ko sem prej pisal še nisem dobro testiral. Kriv je bil samo rele, ki pa je bil l.88, avto pa l.92 :confused
Se je tudi meni že zgodilo, da sem kaj razdrl, potem pa ugotovil, da je šla varovalka, ampak pooblaščen servis naj nebi delal takih napak.
Prikaži več možnosti

andii
andii

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3

Ko berem tole se ne morem vzdrzati komentarja.

Prigode z bolj ali manj aktivnimi mehaniki so legandarne, sam prisegam na serviserje, ki opravljajo "popoldansko obrt" redno pa so zaposleni na uradnem servisu. Pri njih se dela kot je prav! Zmenis se kdaj in pocakas pa je avto gotov v 1/2 ure. Ze japonci so v tovarnah za popravilo strojev uvedli pravilo Single digit exchange of die ali nekaj takega, in pomeni da popravijo stroj v manj kot 10 minutah.....

Isto je z sodobnimi avtomobili kjer se samo menja stvari. ni kaj za delat!!

Najbolj pa me moti naslednje:
Velikokrat se zgodi da serviser LAHKO ZRIHTA nadomestni del pa se ne ve od kje??

Meni se je pri Molku redno dogajalo da je v avtu vedno nekaj crknilo po ca 2 mesecih po rednem obisku servisa, po zamenjavi serviserja teh problemov cudezno ni vec.

Ne bom nic obtozeval, poreklo LAHKO ZRIHTAM robe je sigurno sumljivo. Ko se dela brez racuna zakoni niso problem, ko pa je treba lastnika avtomobila spoditi iz delavnice je pa cel hudic in godrnjanje ce jim zelis gledat pod prste!!

No naj vsak presodi sam ampak pri skodi servis Avtoimpex je prijatelj dobil nazaj SVOJ rezervni del, ki so mu ga predhodno zamenjali z slabo obnovljenim... Kaj hocemo ceprav je vedel da bo dobil nazaj svoj del se ponudbi po polovicni ceni ni mogel upreti.

Vsi smo krvavi pod kozo pravijo.

Lp, A
Prikaži več možnosti

bmwistka
bmwistka

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 54
  • Avtomobil: E46

Vau. Kr ne morem verjet da padajo take kritike. :frown

Prejsno soboto sm nardila velik servis pri Molku. Ponavad sm hodila v Avto Motiv v Trzin. Pol mi je pa bratranc svetvov, da nej poklicm Mateja in nej se smenm za servis pr Molku.

Moja izkusnja je bila zelo pozitivna. Matej je bil zlo prjazn. Njegovo delo se mi zdi umirjeno in natančno. Po koncanem servisu je vse za seboj pocistil, medtem ko pa so mi enkrat fantje iz Avto Motiva pustili avto od znotraj cist umazan. Pol doma sm ga mogla od znotraj pucat nadajlno uro. Sej ne da ne maram pucat avtomobila, sam morm priznat da sem bla ful jezna.

Verjamm da ima vsakdo slabe izkusnje z mehankarji, tud pri Molku. Samo mene do zdej nc ni se zmotl pr njih, nasprotno zlo sm bila prijetno presenecena nad njihovimi storitvami. :ok
Carpe diem :)
Prikaži več možnosti

M dreamer
M dreamer

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 077
  • Avtomobil: BMW E36 1.8ist

Še moja malenkost.
Postrežba: 9
hitrost dostave nadomestnih delov:10
Cena popravila: 9
Izkušenost mojstrov:9,5
Vsak ima svoje izkušnje, tako kakor jaz dobre
tako nekdo drug slabe. :ok2
Recimo mene ne spravite več na AVTO AKTIV,
ker imam slabe izkušnje z njimi :-D
Prikaži več možnosti

tedibr
tedibr

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18
  • Avtomobil: BMW 318D

Morem rečt da hvala bogu je malo tko in tko mnenje glede servisa.

morem pa iz lastnih izkušenj rečt da do sedaj še nisem imel težav pri njih (dolgoletna stranka) , res so imel obdobje ko so imel nekega pametenga tm kot vodja servis :napaka (dane sv LJ na glavnem servisu), takrat je bila res kriza, sam dober da je bil še gospod lastnik :ok

A na servisih je bilo vedno vse ok, tudi pomoč ki se jo potreboval in tudi kdaj pa kdaj če kej rabim, dodatna oprema v 2 dneh dobim. Morem pa rečt kot je že bmwistka omenila da je Matej res uredu. tko da sledijo

ocene:

-gostoljubnost : 9
-izkušenost mojstrov: 8
-ali je bila napaka odpravljena 8

p.s. morem pa dodat da vsaka napak ni tko easy najdet in tudi več jih bo
elektronika bo storila svoje,
:crazy
BMW expert
Prikaži več možnosti

kompa
kompa

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 339

Tud jaz nimam nobenih slabih izkušenj z Molkom. Prej sm vozu tja Compacta 97 316i. Naredu mi je kar sm hotu in tut cenovno je blo še vedno bolj ugodno kot pri takratnem Tehnounionu. Zdej mam pa 525d 01 in sm bil kakšn tedn nazaj na servisu in me je g. Molk ponovno lepo postregel in naredil kar sem želel. Pa tudi to moram omeniti da je eden redkih serviserjev, ki te povabi v delavnico da lahko vidiš kaj delajo z tvojim BMWjem.
- gostoljubnost 9
- delo 10
- cena 8
a je še kej no ja po mojih ocenah nikjer ne gre pod 8
Prikaži več možnosti
    • Warden je všeč

bizdam
bizdam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 747
  • Avtomobil: Karjola

Ja moja izkušnja je tud samo pozitivna. Moj E30 je pri njih do sedaj bil 36 krat (36 servisov) in avto je ostal pri njih samo enkrat čez noč (ga je pač spredaj pol manjkalo, pa niso imeli glih celega prednjega konca na zalogi).
Matej je pa itak CAR v svojem poklicu.

-gostoljubnost : 9,5
-izkušenost mojstrov: 9,5 (za Mateja)
-čas trajanja popravila 10
-ali je bila napaka odpravljena 10

V glavnem mene ne vidi noben drug servis.

27662_1.png
Član KOS

Prikaži več možnosti

bemve
bemve

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 74
  • Avtomobil: 525 tds e39

jas pa jih nebi prehvalu ,pri njih sem bil dvakrat in vedno smo se dogovoril za približno ceno vnaprej na koncu se je pa kar podvojila ker je vedno brez mojega dovolenja zamenjeval dele mašine,mislim vsaj poklical bi me lahko. :damn
drugač so pa prijazni in tud delat znajo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ok
must be black
Prikaži več možnosti
    • Warden je všeč

atteya
atteya

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 855
  • Avtomobil: ultraviolet metallic 325i

Jaz moram tu, žal, napisat slabo izkušnjo. Ampak ne v zvezi s servisom.

Pred kar nekaj leti, ko sem menjala avto, je Molk obljubil, da bo uredil prepis avta (prodajalec je imal avto pisan na svojo firmo, Molk je pa bil njegov uradni serviser od začetka in se je odločil zanj). Po telefonu je rekel, da bo vse pripravil, naj le pridemo čez dan ali dva (ne spomnim se). In res, avtu snamemo tablice, uredimo vse papirje pred tem in gremo do njega. Pridemo tja, najprej smo kar lep čas čakali, da se je sploh kdo obrnil in nas opazil, da smo tam (kljub prigovarjanju in razlaganju zakaj smo prišli, so nas ignorirali). Potem je prišel gospod Molk, ki je prodajalca poznal in ko mu je razložil zakaj smo tam, je samo rekel, da tega ne more naredit, da ni nič pripravil in da za to potrebuje več časa (en teden). Nam se je skorajda utrgalo in smo na koncu odšli prepis naredit drugam.
Po žilah se mi pretaka BMW, pijte mi kri!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

kurdl2001
kurdl2001

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 379
  • Avtomobil: 2014 f11 525dt xdrive

Hmm, zanimiva mnenja upam da Matej tole bere :-D
Sam njihovih storitev ne bom komentiral, bi bilo preveč pristransko.
Sem pa presenečen nad vašimi slabimi izkušnjami.
Prikaži več možnosti

TKsport
TKsport

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 389
  • Avtomobil: F13 640i

Ne vem no...presenečen sem nad vašimi slabimi izkušnjami. Mislim da tudi malo pretiravate. Sam sem z njihovimi storitvami zenkrat zadovoljen. Cene sicer niso ravno nizke, a za pooblaščen BMW servis so čisto normalne (kolikor vem..)

Najbolj mi je všeč pri Molku, da te tretirajo kot osebo-lastnika, ne kot enega mulca, ki se nima kam dat...Poleg tega ti povejo kaj in kako, lahko si zraven, ne pa da avto odpeljejo, ti pa čakaš v kavarni in nimaš pojma kaj počnejo.

Zaenkrat res nimam slabih izkušenj in ne bom nič kritiziral
Vse gre v k***...razen BMW
Prikaži več možnosti

Syus
Syus

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 797
  • Avtomobil: E46/5

jas pa jih nebi prehvalu ,pri njih sem bil dvakrat in vedno smo se dogovoril za približno ceno vnaprej na koncu se je pa kar podvojila ker je vedno brez mojega dovolenja zamenjeval dele mašine,mislim vsaj poklical bi me lahko. :damn
drugač so pa prijazni in tud delat znajo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ok

zahtevaj izstavitev predračuna

če se ga ne držijo oz. če delajo še druge stvari katere niso bile dogovorjene lahko kamot reklamiraš ker maš dokaz

Sonderausstattung:  209 SPERRDIFFERENTIAL 25% :3gears

Prikaži več možnosti

bizdam
bizdam

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 747
  • Avtomobil: Karjola

No, še enkrat se je Molk izkazal.
V četrtek 4.1.2007 okoli 14:30 se iz firbca ustavim tam, ker imajo v salonu eno fuuuuuul lepo E30, pa se mau zadebatiramo, pa sem naroču še notranjo kljuko za odpiranje vrat, ki je na mojem avtu malce napokana.
V petek 5.1.2007 me ob 8:3x pokliče Matej, da je kljuka že pri njih, in jo lahko prevzamem, ter mi prijazno ponudi še zamenjavo. Ker sem se ravno pakiral za na dopust sem rekel, da najverjetneje ne bom utegnil, ampak mi je vseeno uspelo vsaj prevzeti zadevo.
Cena je bila 70xx SIT (nekaj manj kot 30€).
Čista 10-ka.

27662_1.png
Član KOS

Prikaži več možnosti

dejannn
dejannn

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 83
  • Avtomobil: BMW 316 e36 in 528 e39

od kar imam bavarca ga serviseram pri Molku....
in morem rečt da sm izredno zadovoljen z njimi...
cene se mi zdijo ugodne, vsi so bli vedno zelo prijazni, pa vse kar je bilo potrebno so mi v zelo kratkem času naredili...
:) :) :) to je moja prietna izkušnja....
lp
Prikaži več možnosti

raw
raw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 050
  • Avtomobil: E87 120d

-gostoljubnost : 9
-cena popravila: 7
-izkušenost mojstrov: 9
-ali je bila napaka odpravljena 9

Pri Molku opravil mal večji servis (vsi filri, olja ...). Pregledal so avto, blo vse OK. Kar so lohk so popravl (neki je škripal). Dobil tud par nasvetov. Cena je verjetno čist normalna za uradni servis - sem bil prvič, a vseeno je kar navito vseskupi. Pomembno mi je, da so si vzel cajt zame in niso 'na hitrco' neki spacal.
Prikaži več možnosti

e34td
e34td

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 942
  • Avtomobil: Ni €€€

Jest sm pa tud zadovoln z nimi.Za vse kar smo se zmenil je pol blo tko,cene tud priblizn.Če je blo še kej narobe so me poklical.Mislm ena a.Sicer mi delajo sam ksne večje stvari.Drgač pa nebi blo prvič da bi si šel td kšn kluč sposodt k njim pa po kšn nasvet pa tko.
Prikaži več možnosti