Skoči na vsebino

INTEGRA, Maribor

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
163 odgovorov v temi
DD
DD

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 126
  • Avtomobil: BMW 320i E46

VIA, na Integri sem urejal ličenje, ki si mi ga ti odsvetoval delati pri vas. Mehaniko pa itak da jim ne pustim delati.

A veš da so mi iz avta dol vzeli vaše okvirje za tablice in dali gor svoje? :eek
DD
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

To je protipravno prilaščanje oz. odstranjevanje tuje imovine in protipravno samovoljno podtikanje reklamnega artikla brez vednosti ali predhodnjega opozorila stranke oz lastnika vozila.
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 378
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

To je protipravno prilaščanje oz. odstranjevanje tuje imovine in protipravno samovoljno podtikanje reklamnega artikla brez vednosti ali predhodnjega opozorila stranke oz lastnika vozila.

Tako je :ok Najbolje da zahteva, naj mu zaradi tega dajo nov avto... ker tega starega zdaj niti pogledat ne more vec :grin

P.S.: Pojdi na AA in ti bodo z veseljem sponzorirali njihove okvircke... pomojem jih bos dobil se kaksen komplet ali dva na zalogo :laugh :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

V.I.A
V.I.A

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 511
  • Avtomobil: Fxx

Aja tisto si barval na blatniku!No upam da so ti vsaj to dali nekam lepo naredit,ceprav kot sem ti jaz svetoval bi si ti raje kakega pametnega licarja poiskal in ne sel k Integri.

Pridi bom ti jih lastnorocno zamenjal-kr tote nove ki jih imajo sedaj so pa res ceski
Prikaži več možnosti

DD
DD

Novinec

• Uporabnik

Hja, nareto je tak, da še zdaj ni nareto vredu. Pokrovček za bencin tank niso pravilno nacentrirali (sploh niso centrirali - čeprav je bil nasilo odprt z izvijačem), ampak so samo pobarvali, sedaj pa ko se le-ta odpre se mi zadeva v zadnjo stranico blatnika, kjer se je nova barva že poškodovala. :napaka

Pa pokrovček so prebarvali samo od zunaj, čeprav je deformiran (zaradi izvijača) tudi znotraj in na robu.

Zdaj pa lepo čakam, da njihov klepar pride iz dopusta. Pol pa me res zanima kaj bo pogruntal :crazy
DD
Prikaži več možnosti

V.I.A
V.I.A

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 511
  • Avtomobil: Fxx

He he he dol pades!!! kaj ma zdaj s tem klepar-kot da ti ne morejo mehaniki nastavit pokrovcka-barval ti pa itaq nebo klepar..
:eek
Jebat ga sem mislil da so pri nas obcasno problemi z barvanjem,sedaj pa vidim da Integro ze v osnovi je** :napaka
Prikaži več možnosti

DD
DD

Novinec

• Uporabnik

No VIA, a bo kaj s ceno za menjavo olja?
DD
Prikaži več možnosti

dejo1
dejo1

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8

VIA, na Integri sem urejal ličenje, ki si mi ga ti odsvetoval delati pri vas. Mehaniko pa itak da jim ne pustim delati.

A veš da so mi iz avta dol vzeli vaše okvirje za tablice in dali gor svoje? :eek

Na Integri delajo že več kot 10 let na BMW-jih,na AA pa dobr let,tko da tok slabi sigurn niso glede mehanike. drgač bi že zdavnej zaprl če mene vprašaš.
Prikaži več možnosti

tykee
tykee

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 937
  • Avtomobil: BMW E60 530d LCI

V petek, 16.9.2005 sem naročil zajlo za dvigovanje sedeža.
(O Tem sem že pisal v enem topicu).

Gospod je rekel, naj se oglasim konec naslednjega tedna (torej do 23.9.).
Sej vredu, petek popoldan je... narocilo bo slo naprej komaj v ponedeljek/torek... QL.

Kličem v petek... nimamo še. Pridi v torek saj je v ponedeljek dobava.
Pridem danes... ne žal še ni... pridi v petek...

Kaj je res tako težko dobit zajlo ki stane 1.500SIT ?
Mislim to bi lahko imeli na zalogi, ne pa da naročuje :)

Pff.
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

vsak teden grem za kakšno malenkost na obisk na AA, in sem se naročevanja raznih šraufkov že navadil. Škoda živcev :ok2
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

tykee
tykee

BMW fanatik

• Uporabnik

Danes so mi sporočili veselo novico :blabla :blabla --> Naj pokličem v sredo ali četrtek :napaka :napaka
Prikaži več možnosti

ipsilon
ipsilon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 237
  • Avtomobil: E36-off to see the world

Meni so dele običajno hitro dobili, če jih niso imeli na zalogi. Razen če so bili kakšni problemi, da se delov sploh ni dalo dobit. Pa še poslali so mi jih po pošti domov, če smo se tako zmenili. Očitno imajo z zajlami težave :ok2
Ajd,

Y

"nič ni resnično, vse je dovoljeno"
Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

tykee
tykee

BMW fanatik

• Uporabnik

Danes pa je res VESELA novica.

Zajlo sem !končno! dobil. Torej od 16.9. sem moral čakat :P

Hvala bogu, so se pa danes izkazali. Počakal me je 10 oz. 15 minut, kajti sem zamenjal delovni čas (mislil da delajo do 17h, v resnici pa do 16h).

Torej sedaj imam zajlo, sedaj pa še samo menjat :metalc
Prikaži več možnosti

zeus
zeus

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 34
  • Avtomobil: BMW 118d E87; Prejšnji BMW-ji: 316 E30, 316i coupe E36

Jaz sem Integro obiskoval še ko sem imel E30 in E36 pa sem bil z njihovim delom zelo zadovoljen. Pred 14 dnevi, pa sem na prvi servis v Integro peljal svojega 118d, in sem bil zelo zadovoljen.

Preden sem avto peljal na servis sem malo poklical naokrog, na Carmaxu so mi rekli, da pride servis na 30K okoli 45 do 50 tisoč sit, podobno tudi na AA. No v Integri, pa sem za vse skupaj plačal 38 tisoč SIT. Poleg vsega pa ti še avto očistijo.

gostoljubnost
- nadomestni avto (da/ne, dolpačilo) - da
- cena popravila - 10
- izkušenost mojstrov - 10
- lokacija - 5 (lokacije je za Štajerce sicer, super malo manj pa za tiste, ki nismo iz Štajerske)
- čas trajanja popravila - 10
- ali je bila napaka odpravljena - 10

:ok
Prikaži več možnosti

zeus
zeus

Začetnik

• Uporabnik

Naj povem samo še to, da v Integro hodim že od leta 1997, ko sem nabavil prvega BMW E30, sicer so bili takrat še pooblaščeni s strani Tehnouniona, ampak to nima nobene veze.

Oče svojega E36 vozi gor že 7-8 let, med tem je naklepal že 280K kilometrov in ni imel do sedaj nobenih problemov.

Glede neorginalnih delov pa ti lahko rečem le to - dokaži!!!

Najlažje je blatiti nekoga brez dokazov, sploh če imaš kakšne skrite motive!

Me zanima kaj je bolj verodostojno, da ti o kvaliteti servisa govori nekdo ki je praktično tam servisiral že tri avtomobile oz. štri če štejem še očetovega, ali pa nekdo ki kar tako brez veze nekaj blebeta o neoriginalnih delih.

By the way, nisem vedel, da čistilec olja, olje, čistilo za stekla in podobno proizvaja BMW sam, mogoče pa obstaja tam nekje zunaj BMW OIL COMPANY???!!!! Na prvem rednem servisu na 30K namreč ne menjaš nič drugega! :laugh :metalc
Prikaži več možnosti

Mateo
Mateo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 235
  • Avtomobil: BMW 740d; MB E350 4MATIC

Vprašanje: Integra ni več pooblaščeni servis BMW. Torej če pri Integri servisiram novega BMW-ja mi tovarniška garancija ne velja?
Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 725
  • Avtomobil: Assless beemer

Ponavadi je tako ja... :)
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

zeus
zeus

Začetnik

• Uporabnik

Vprašanje: Integra ni več pooblaščeni servis BMW. Torej če pri Integri servisiram novega BMW-ja mi tovarniška garancija ne velja?

Mateo!

A lahko poveš kje si izvedel, da niso več pooblaščeni servis. Zanima me namreč, ker sem doslej svoj avto vozil k njim na servis!

Hvala!

LP! Marko
Prikaži več možnosti

Mateo
Mateo

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 235
  • Avtomobil: BMW 740d; MB E350 4MATIC

Mateo!

A lahko poveš kje si izvedel, da niso več pooblaščeni servis. Zanima me namreč, ker sem doslej svoj avto vozil k njim na servis!

Hvala!

LP! Marko

Saj v tem je glih fora. Ne vem točno kako je, govori se pa, da Integra ni več pooblaščen prodajalec BMW-jev. Zdaj pa ne vem, kako je s servisi. Lahko kdo pomaga? V kratkem imam namreč pri njih servis :ok2
Prikaži več možnosti

zeus
zeus

Začetnik

• Uporabnik

Mateo!

Hvala!

LP! Marko

Saj v tem je glih fora. Ne vem točno kako je, govori se pa, da Integra ni več pooblaščen prodajalec BMW-jev. Zdaj pa ne vem, kako je s servisi. Lahko kdo pomaga? V kratkem imam namreč pri njih servis :ok2

Govorilo se je že veliko, tudi o tem zakaj niso navedeni kot pooblaščen servis na BMW-jevi uradni slovenski strani. Glede tega so baje imeli celo en spor?!

Jih je pa včeraj oče klical glede nastavitev računalnika na njegovem novem E90 (325i), pa niso nič omenjali tega. Pa mislim, da bi vodja servisa sigurno kaj omenil, glede na to, da se oče kar dobro pozna z njimi.

Ampak nikoli ne veš?! Kar pokliči jih pa ti bodo povedali, mislim da jim ravno ni v navadi, da bi dajali napačne info!

LP, Marko
Prikaži več možnosti