Skoči na vsebino

Selmar, Celje

* - - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
380 odgovorov v temi
Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 670

V tej temi naj bi bile zbrane vse ocene za ta servis.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

tomaz
tomaz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 960
  • Avtomobil: Audi A4 1.8 avant

Meni se zdijo pri Selmarju zelo prijazni in ni nobenga problema z rezervnimi deli, sicer ne vem kakšni so pri servisih ker ga vozim drugam rezervne dele pa včasih tudi kupim pri njih če je kaj takega da lahko sam popravim, pa tudi pri prodaji vozil so zelo prijazni.
Jaz nimam kaj grdega povedati o njih.
Prikaži več možnosti

JB
JB

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 207
  • Avtomobil: E36 316i, letnik1996

Pred kakim letom se mi je en biser zaletel v moja in zadnja vrata. Avto sem dal popraviti k Selmar-ju. Na vprašanje o času popravila sem dobil odgovor do max 2 tedna, zato sem se odločil za njih. Zaradi raznoraznih dopustov, nabave novih vrat, letvic.... je trajalo cel mesec, zato čas trajanja- ocena 2.
Zavarovalnica je palčala 3 dni nadomestnega avta- vendar sem imel njihov avto do kraja in to brez kakšnega doplačila (fiat tipo poraba 20l/100km).

Avto so mi res kvalitetno popravili, in se zelo zadovoljen. Cena se mi ni zdela pretirana.

- gostoljubnost 8
- nadomestni avto (da- FIAT)
- cena popravila (plačala zavarovalnica)
- izkušenost mojstrov 10
- lokacija 10
- čas trajanja popravila 2
- ali je bila napaka odpravljena da
- drugo /
E36 316I L.96 cordobarot-metallic
Prikaži več možnosti

Bimmer
Bimmer

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 240
  • Avtomobil: F10, F31, I01

Nikakor zadovoljen. Na sprejem sem večkrat čakal po pol ure, ful neprijazni, potem so mi menjali nepotrebne stvari...
Nato sem šel na AA, kjer sem bil kar zadovoljen, sedaj pa na privat kjer je najbolje. :)

LP

f31.jpg

Prikaži več možnosti

FRooTEG
FRooTEG

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 96
  • Avtomobil: družinska kola

Se opravicujem .. sem ze premaknu na prav mest !

LP FRooT !

Drgač pa trenutno hodim u celje k selmarju, pa zaenkrat se nimam pripomb, razen tega, da sm enkrat prisu pol ure prepozno ( Promet) pa so rekli, da nemorjo pakne zamenjat, ker majo čez pou ure konc šihta, pa da jih nč ne briga, da sm se 70 Km pripelu na servis !

Lp FRooT!
SQ 4 ever
Prikaži več možnosti

bmw driver
bmw driver

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6

jaz še nism imel nobenga problema s Selmarjem, če je kaj malega mi takoj popravjo.Res pa je ,da sem na bmw avtih že kar 8 let - pri novem E60 pa itak nimaš kej popravljat - razen servisov. skratka NIČ problemov z Selmarjem.
Prikaži več možnosti

PaNTerSan
PaNTerSan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 840
  • Avtomobil: E34 525i, l.93, LPG, 296k

Drgač pa trenutno hodim u celje k selmarju, pa zaenkrat se nimam pripomb, razen tega, da sm enkrat prisu pol ure prepozno ( Promet) pa so rekli, da nemorjo pakne zamenjat, ker majo čez pou ure konc šihta, pa da jih nč ne briga, da sm se 70 Km pripelu na servis !

Sej so ti prav povedal. Oni niso krivi za "promet" zal pa tudi ti nisi in oni majo moc da te odslovijo.
Find a job you like and you add five days to every week.

E34 525i, l.93, LPG, 296k km
Prikaži več možnosti

matija
matija

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 826
  • Avtomobil: E39 525iA

Kot sem že ničkolikokrat povedal, za Selmarja nimam slabe besede. Res je, da imajo svojo ceno, ampak dosedaj so stvari vedno naredili profesionalno, hitro in korektno. Res 1A! :ok
E39 BMW 525iA, b.j. 2003, LifeStyle Edition, ...
Prikaži več možnosti

citrobooster
citrobooster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 291
  • Avtomobil: BMW e46 318i & e36 318is

tudi jaz sem imel vceraj prvic avto pri selmarju, da so ga priklopili na rac. (avtodiagnoza) Sel sem pa c porihtat par stvari, ki so me motile (lucka za airbag ter daljinsko zaklepanje) Z delom sem bil zadovoljen, saj je mehanik/elektricar bil precej profesionalen in ustrezljiv, postimal tako kot je treba, le zavleklo se je, ceprav je bila bolj malenkost (kabeljcki so bili nacufani pri prtljaznih vratih in jih je moral zacinit)...Je pa bila guzva, to je res. Materiala je prislo za 800 sit, koncni racun pa 20500sit... :blackeye
skratka, ce odstejem racun, sem bil z storitvijo zadovoljen :ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Bojan121
Bojan121

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 151
  • Avtomobil: BMW E21

Jaz sem tudi zadovoljen s Selmarjem! :)
Prikaži več možnosti

guly
guly

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 204
  • Avtomobil: bmw 318i

Glede dela in kakovosti narejenega ne morem komentirati ker še nisem imel te priložnosti....
Lahko pa komentiram cenovno dostopnost. Selmar JE bistveno dražji kot naprimer Integra v MB. Preverjeno. Sploh dodatne opreme....
Tko da se za kupovanje delov in druge dodatne opreme ne bi več obrnil na njih.
Še dobro da obstajajo telefoni in da se da vse prej lepo pozanimati na več krajih... :ok2
Prikaži več možnosti

pourt
pourt

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3

Selmar v Celju, nikoli več. Na popravilo avtomobila sem se naročil en teden prej, popravilo avtomobila je vzelo (gledano danes na računu) štiri ure, popravljali so ga tri dni. Od zavarovalnica imam priznan nadomestni avto za čas popravila, Selmar mi ga je za dva dni računal. Da ne govorim o prijaznosti osebja. Prijazni da, ko prideš avto kupovat, neprijazni, ko najdeš napako in želiš da jo odpravijo.

Kar se mene tiče, če obstaja katerikoli drugi servis na tem planetu, ga peljem tja, samo na Selmar nikoli več.
Prikaži več možnosti

BMWMaN
BMWMaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 312
  • Avtomobil: Audi

No pa še nakaj od mene.

Selmar je za moje pojme poden. Sami največji loji zbrani na kupu. Osebje v salonu neprijazno, vsaj nekateri. V delavnici si nezaželjen... Tile mehanikarji delajo z avti kot da so za v smeti in bi jim radi vzeli dušo :blackeye

Prejšnji vikend sva bla s fotrom tam - servis in tako naprej... Od 8 ure zjutraj do 12 niti enega testnega avta za sprobat - halo? Mehanik ni prav vedel kje se ga drži glava... pol ko pa je avto bil nared za domov pa ga je še mrzlega tišo :napaka Z enim srebrnim 323 je en kekec od mehanikov al kaj pač predstavlja skoraj butnil v novo x3-ko, ker je seveda verjetno hotel sprobat kaj dela teh 170 konjev plus tega avto pač ni njegov in misli da lahko dela kar se mu sprdne :blackeye

Edino kar je blo dobro je blo to, da sn spil v salonu eno kavo zastonj pa še ta ni bla Bog ve kaj :-D

Pa še ena stvar - zdaj vsaj vem zakaj ti rečejo da pridi takrat in takrat nazaj, med tem časom ko te ni, oni najprej zabušavajo - samo da ure prođejo in nato na koncu še sprobajo kako se avto obnaša na 6000 obratih oz. dizel na 4000 :damn
Prikaži več možnosti

madman
madman

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 166
  • Avtomobil: E46

bil na Selmarju na pregledu avtomobila pri nakupu, pa me tam sigurno ne vidijo več. Odnos slab, niti malo se ne bi kdo potrudil in poskušal nekoga zadržat kot stranko tega servisa. Namesto pomoči in kakšne koristne informacije sem videl le en par ljudi, ki so komaj čakali da se me znebijo in napišejo račun.

Torej, obnašanje kot da bi bili edini, ki lahko servisirajo BMW-je....

Pa na srečo niso...

pa brez zamere Selmarmajstri...

lp
Prikaži več možnosti

pasocars
pasocars

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16
  • Avtomobil: BMW 320 d

Lep pozdrav vsem na forumu!

Rad bi povedal eno izkušnjo z selmarco!

Prišu sm tja po informacije za katalog o dodatni opremi, o zavorni tekočini in o pdc(parking sen.) ampak oni me niso jebal za pet posto. Stal sm ko kak cepec, ki ne ve kaj dela tam. Ko končno pridem do besede mi pa na vsako vprašanje odgovorijo tak na hitr da nism nč zastopu pa so kr šli vsi stran od mene. V glavnem prišu sm po informacije ampak sm odšel tudi brez njih.

ČE BI TO BAVARCI VEDL, AL PA VSAJ AVTOAKTIV, DA BI JIM MAL ZATEŽIL!

:damn
Prikaži več možnosti

Agent 007
Agent 007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 667
  • Avtomobil: 320dt x drive, caddy TDI

Lep pozdrav vsem na forumu!

Rad bi povedal eno izkušnjo z selmarco!

Prišu sm tja po informacije za katalog o dodatni opremi, o zavorni tekočini in o pdc(parking sen.) ampak oni me niso jebal za pet posto. Stal sm ko kak cepec, ki ne ve kaj dela tam. Ko končno pridem do besede mi pa na vsako vprašanje odgovorijo tak na hitr da nism nč zastopu pa so kr šli vsi stran od mene. V glavnem prišu sm po informacije ampak sm odšel tudi brez njih.

ČE BI TO BAVARCI VEDL, AL PA VSAJ AVTOAKTIV, DA BI JIM MAL ZATEŽIL!

:damn

Jaz sem pa pri njih avto kupil, mam pa tak občutek, da me čisto drugače jemljejo, kot pa ostale goste, ki jih ne poznajo.

Samo servisiram ga pa ne pri njih.
Prikaži več možnosti

citrobooster
citrobooster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 291
  • Avtomobil: BMW e46 318i & e36 318is

s elmarjem imam zaenkrat dobre izkušnje. vsako informacijo sem dobil, če sem hotel. tudi kafe :-D
malo me moti mogoče le, da se pri rezervnih delih ne znajo hitreje reagirat... :blackeye
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

_diablo_
_diablo_

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 199

Sam sem ze tudi malo predolgo cakal na rezervne dele, a so se lepo opravicili in me tudi pravocasno kontaktirali.

Kot vsak pooblascen servis jih dol vlecejo razni vajenci, ki vcasih slabo delajo z avtomobili, imajo pa zato od mojstrov nekaj taksnih ljudi, ki so strokovnjaki za avte v pravem pomenu besede.
Odnos do stranke mogoce ni na najvisjem nivoju, a glede na to, da sem mlad in naokoli ne hodim v kravati, me kar dobro obravnavajo (glede na izkusnje od drugod).

Enkrat je prislo do nesporazuma pri racunanju storitve in so napako takoj priznali, kar jim stejem v velik plus.

Kot pooblascen servis za BMW jih priporocam :ok
Prikaži več možnosti

Bogomir
Bogomir

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 236
  • Avtomobil: BMW E46

A kdo ve kakšna nadomestna vozila imajo pri Selmarju?
Bogo
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 65 008
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

A kdo ve kakšna nadomestna vozila imajo pri Selmarju?

Zadnjic ko sem bil tam mi je v oci padel en Rover 200 z nalepko "nadomestno vozilo", za ostale ne vem :-D Imeli so pa tudi E38 735iA, pa ga je nek cepec raztrescil ko je sel z njim letat po zraku (letel je 70 metrov) in koncal v panoju za jumbo plakate :crazy

Kar se pa poslovanja z njimi tice in odnosa do strank sem pa zelo zadovoljen: rabil sem desno luc od zgoraj omenjene sedmice in mi jo je prijazni prodajalec rabljenih vozil dal napol zastonj, pa se cene novih delov sva malo preverila in ugotovila da so nekateri deli obcutno cenejsi kot pri AA :ok

If I had the money I would have a mid-life-crisis.

Prikaži več možnosti