Skoči na vsebino

Selmar, Celje

* - - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
383 odgovorov v temi
Bogomir
Bogomir

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 236
  • Avtomobil: BMW E46

O pikola, pa mi ja menda ne bodo dali Roverja 200 kot nadomestno vozilo???
Bogo
Prikaži več možnosti

Bogomir
Bogomir

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Pa je res, na Selmarju so mi ponudili Roverja. Hvala lepa za tak avto. Pikola, BMW servis pa si ne more privoščit boljši nadomestni avto - sramota na kvadrat.
Bogo
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

Pa je res, na Selmarju so mi ponudili Roverja. Hvala lepa za tak avto. Pikola, BMW servis pa si ne more privoščit boljši nadomestni avto - sramota na kvadrat.

Sej še je kak drug BMW servis.:-D
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 71 179
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Pa je res, na Selmarju so mi ponudili Roverja. Hvala lepa za tak avto. Pikola, BMW servis pa si ne more privosˇcˇit boljsˇi nadomestni avto - sramota na kvadrat.

Saj niso krivi oni, ampak tisti cepec, ki je zadnjic letal po zraku z limuzino, ki so jo kot nadomestni avto imeli pripravljenega za zahtevne stranke... jaz taksnim se Roverja ne bi dal, ampak kvecjemu Zastavo 75 0LE ali pa Reno Quattro! :hihi

TO BE SMART IS A PRIVILEGE, BUT TO BE JERRY IS A GIFT FROM GOD!

Prikaži več možnosti

JB
JB

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 207
  • Avtomobil: E36 316i, letnik1996

ko sem nekaj let nazaj pri njih popravljal avto in sem se pripeljal pred salon sem tudi sanjal da mogoče dobim za nadomestnega kako (takrat tanovo e46) trojko, tudi ob pogledu na roverja ki je stal zunaj se nisem preveč zmrdoval, no nazadnje sem dobil fiata, tipo-ta. :) zavarovalnica mi je plačala 3 dni, vse ostale dni so mi častili na Selmarju. res so malo zavlačevali s popravilom, tudi nadomestn avo ni bil dobrega zdravja, ampak sem bil čist zadovoljen. bilo je zastonj, ni se bilo treba vozit s taksijem, oziroma si drugače organizirat prevoza za vsako pizd...
še tako slaba škatla je boljša, kot da si odvisen od nekoga... vsaj po mojem mnenju.
E36 316I L.96 cordobarot-metallic
Prikaži več možnosti

Bogomir
Bogomir

BMW ljubitelj

• Uporabnik

Že že... samo, če jaz plačam (oz. zavarovalnica, kateri sem jaz doplačal opcijo nadomestnega vozila) nadomestno vozilo potem mora to vozilo bit v "rangu" takšnega kot jim ga pripelješ na servis, ne pa neko staro skropucalo.

Mimogrede, AA v Mariboru ima trojko kompakta, sam pa sem se odločil za drug servis, ki ima novo 5-ico :jezk
Bogo
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

Že že... samo, če jaz plačam (oz. zavarovalnica, kateri sem jaz doplačal opcijo nadomestnega vozila) nadomestno vozilo potem mora to vozilo bit v "rangu" takšnega kot jim ga pripelješ na servis, ne pa neko staro skropucalo.

Mimogrede, AA v Mariboru ima trojko kompakta, sam pa sem se odločil za drug servis, ki ima novo 5-ico :jezk

In ti si pripeljal novo petico na servis in so ti dali compacta? Yeah right! :crazy
Prikaži več možnosti

ingy
ingy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 140
  • Avtomobil: Svarun

Edina izkusnja pri njih...narocil releje, pa so rekli da jih nimajo v SLO, in da morajo narocit iz nemcije...no, naslednji dan ob pol petih popoldne sem nove releje ze vtaknil v avto...tako da, ja, z njimi imam dosedaj eno, ampak dobro izkusnjo :)
It's all about music...
Prikaži več možnosti

bezerk
bezerk

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 103
  • Avtomobil: avto

popravilo 13.3
avto pripeljem ob 10:00
-na stroške zavarovalnice popravit desno stran odbijača, ki mi ga je nekdo kresnil naparkingu.
-zastonj so mi popravili leo stran odbijača, ki ga je kresnil prejšnji lastnik
-menjava dveh angel-eyev (crknala)
-nastavitev xenon luči (leva prenizko)
-popravilo plovca v rezervoarju (kazal nič bencina ali narobe)
-nov software za komplet avto, cca 5 ur čakanja
avto prevzel 14.3 ob 17:00
cena 237€
ocena: 10/10, Denis Seles :drink
Prikaži več možnosti

BMWKILLA
BMWKILLA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 013
  • Avtomobil: E61 525d

Ej te pri Selmar so eni :napaka
Avto so dali na priklopli na tester ki traja par ur, pridem po avto (misleč da so porihtali), plačam 80€ se vsedem vanj in spet nic ne dela. Grem takoj nazaj, pa mi rečejo da ga nej nazaj v garazo pripeljem. Ga spet priklopi 2 min in ugotovi da je modul za bluetooth crknu. Al so kreteni al pa majo IQ -100. Zakaj so mi pol racunal 80€ pa avto je bil tam 5ur da mi je povedu da je modul crknu. Nimam besed! :damn
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

Test nikoli ne traja par ur, kvečjemu programiranje celotnega avtomobila.

Zakaj so ga programirali na novo in te niso o strošku obvestili, pa nimam pojma. Mar bi se zbunil?!
Prikaži več možnosti

T&K
T&K

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 491
  • Avtomobil: ženin BMW :)

...no še moja izkušnja. Pred 14 dnevi so meni in sosedu vandali ponoči ukradli znak z zadnje havbe:jok. Seveda sem naročil novega in sedaj že več kot deset dni čakam:kava.
Vmes sem enkrat poklical pa so mi rekli, da takega znaka nimajo niti v skladišču v Nemčiji, drugič pa sem se kar osebno oglasil in se je prodajni mojster spet spretno izmazal, češ da znak pričakujejo vsak dan. Potem pa spet nič. Ne vem, zdi se mi da me majo mal za norca, da mi natolcujejo take zgodbice. Enostavno ne verjamem, da za model E46 v Nemčiji nimajo tega dela!
No, sej ni problema, za sebe in za soseda sem medtem znak brez problemov dobil v podjetju Avtoaktiv v Mariboru, kjer so imeli znak na zalogi, drugače pa bi mi ga zrihtali v enem dnevu - vsaj tako je zatrdil prodajalec.
Kakorkoli, sam sem problem rešil, kritika čez prodajalce rezervnih delov v podjetju Selmar pa ostaja. Mogoče bi se bolj potrudili, če bi naročil dele večje vrednosti, kjer bi se tudi njim splačala večja ažurnost zaradi večjega dobička:confused.
LP
Prikaži več možnosti

ingy
ingy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 140
  • Avtomobil: Svarun

Mogoče bi se bolj potrudili, če bi naročil dele večje vrednosti, kjer bi se tudi njim splačala večja ažurnost zaradi večjega dobička:confused.
LP

Verjetno sama vrednost blaga ne vpliva, jaz sem namreč naročil 2 releja, v skupni vrednosti manj kot 20 eur, pa sem jih naslednji dan zvečer že imel zmontirane v avtu. Prišli pa so iz Nemčije, ker jih tu v Sloveniji ni bilo.
It's all about music...
Prikaži več možnosti

isarajli
isarajli

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 37
  • Avtomobil: bmw 520 touring

naročal sem pri njih nekaj delov in seveda dal 50€ akontacije-are. obljubili so mi da bodo deli v sredo zato sem se odločil za njih.z kupcem avta sem bil dogovorjen za v petek saj sem bil prepričan da jim lahko verjamem in bom dele zamenjal preden pride kupec.do petka delov ni bilo,počakam do sobote-tudi nič,sedaj so mi rekli naj v ponedeljek pokličem in da mi bodo vrnili denar!!!!!! halo!! meni je kupec ušel,vozit se nisem mogu cel tedn,potem ti pa hočejo vrnit denar. ne vem če je to pravi način. v pon. grem tja in bom zahteval duplo aro.mene ne vidijo več tam. aha,pa na sprejem sem čakal 25 min,preden mi je kdo rekel dober dan.
Prikaži več možnosti

plazo
plazo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 798
  • Avtomobil: vse za prodat

naročal sem pri njih nekaj delov in seveda dal 50€ akontacije-are. obljubili so mi da bodo deli v sredo zato sem se odločil za njih.z kupcem avta sem bil dogovorjen za v petek saj sem bil prepričan da jim lahko verjamem in bom dele zamenjal preden pride kupec.do petka delov ni bilo,počakam do sobote-tudi nič,sedaj so mi rekli naj v ponedeljek pokličem in da mi bodo vrnili denar!!!!!! halo!! meni je kupec ušel,vozit se nisem mogu cel tedn,potem ti pa hočejo vrnit denar. ne vem če je to pravi način. v pon. grem tja in bom zahteval duplo aro.mene ne vidijo več tam. aha,pa na sprejem sem čakal 25 min,preden mi je kdo rekel dober dan.

Očitno imaš res smolo, ker rok dobave za dele je naslednji delovni dan , izjema tretji delovni dan, za kake posebne dele, ki jih ni pa niti v dingolfingu pa na žalost čakaš precej dlje...in v to si zapadel ti - na žalost :frown

Ne razumem zakaj stranke niso nikoli razumevajoče in nočejo razumeti nekoga drugega kot samo sami sebe :confused ...

Naslednji kupec pa bo že prišel ne skrb, samo ne razumem nekaj...zakaj kupcu nisi povedal za kaj gre in se dogovoril za drug termin - se pravi si dejansko prodajal skrite napake in si ga po domače povedano poskušal nategnit :crazy ... a zaradi tega se pa ni za razburjat:confused

LP,
"the coupe has all the power of the Z3 roadster...and none of the thrill of the wind over your bald spot.The M coupe is nothing if not unique"
Prikaži več možnosti

leonela
leonela

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 23
  • Avtomobil: 318d Touring

kolk pa kej pride pri selmarju oljni servis? me zanima...prvič pelam avto, pa da me nebo kap...
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

Za Selmar ne vem, za uradne servise je bila včasih standardna tarifa 100 jurjev. Cifra z evrom gotovo ni šla navzdol... :)
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

leonela
leonela

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 23
  • Avtomobil: 318d Touring

kosec hvala a to 100 jurijev plus olje, ker bi ga svojga nesla...
Prikaži več možnosti

BMW RALLY
BMW RALLY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 390
  • Avtomobil: 3er

Bivših 100.000Sit??:eek Malo huda, ni...

Če bi samo olje, nimaš servisne oz. se ti tudi v nadalje ne gre za štampilje, ti ga naj kdo od domačih, samo kupi original filter in priporočeno olje.
Če pa je potrebno še kaj več, pa ti lahko kakšen nepooblaščenec uredi za bolj prijazno ceno:ok
Prikaži več možnosti

evilson
evilson

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 85

Včeraj sem menjal olje (Esso ultra 10w-40) + oljni filter(kupil sem ga v trgovini z avtodeli) in sem plačal za vse skupaj 58€:ok2 + menjava 5€.

Vse kar nimam, je štempel v servisni knjigi!

Lp,
Matej
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.