Skoči na vsebino

Selmar, Celje

* - - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
383 odgovorov v temi
fizični radnik
fizični radnik

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 111
  • Avtomobil: bmw

Jurcak je tud pod uprasajem...
E46__wagon
Prikaži več možnosti
    • Straxer je všeč

pubi
pubi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 478
  • Avtomobil: E61, 520d, 2008

Sem se hotel naročiti na redni servis(520d xdrive 2014, premium selection, v garanciji), komunikacija izredno arogantna, nekako bi jih moral prosit za obisk?

Cena rednega servisa: cca 500eur (filtri in olje in pregled)

Skupna ocena 1/10. 

Bi priporočil servis? Nikakor 

E30 316 '86, E36 318i '94, E46 318i '98, E39 525dTA '01, E61 520d '08 and continue...

Once bemmer - always bemmer

Prikaži več možnosti

BMW RALLY
BMW RALLY

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 389
  • Avtomobil: 3er

vsaka šola nekaj stane :)

Prikaži več možnosti

dragan klep
dragan klep

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 503
  • Avtomobil: E39 528iA, E65 745iA

Selmar Celje :) a dajte no, da se nasmejem da se mi usta razpočijo. Mimo njih se samo še peljem, pa si mislim, glejte ga, moj avto namreč, ker to je tudi vse kar boste lahko. Še dobro, da so tole ubogo E65 meni prodali, če bi jo komu drugemu, bi verjetno šla hitro v kose. Banda nategunska. Mene bi bilo sram, če bi človeku pogledal v oči in bi rekel da je avto tip top.... Ker ta E65 je bila daleč od tip top. tip top je samo zgledala, medtem ko je pod pokrovom motorja bil masaker od gnile plinske naprave do samega vzdrževanja ki je bilo katastrofalno. Še takrat sem jim pod haubo pokazal, da bo treba dat šelno gor na plinsko cev, drugače bo eksplozija pod pokrovom motorja…. No, plin je romal ven takoj ko sem avto pripeljal domov. Plin brez Sistema mazanja ventilov v takem avtu nima kaj delat. Saj so teme za prebrat na forumu o teh zadevah, če koga zanima branje. Drugače pa, Selmar Celje, prvič, zadnjič in nikoli več. So gospodje rekli, ko sem jim E39 ponujal v račun, da takih avtov pa oni ne jemljejo v račun. No gospodje iz Selmar Celje, glede na vašo ponudbo vozil z prikritimi napakami je moja E39 za vas tip top brezhibna. Z lahkoto.! 

Urejal dragan klep, 08.10.2019, 19:13.

Prikaži več možnosti
    • Silvershadow je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.