Skoči na vsebino

Podlesnik, Domžale

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
787 odgovorov v temi
soru81
soru81

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 630

Ja, sem par minut po tem vidu. Mam jutri zjutraj ob osmih, ampak zdaj ko sta mi dva dala napotke, upam da ne bo problemov :-)
LP
URos
Prikaži več možnosti

E30
E30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 254
  • Avtomobil: BMW

Se ena pohvala: sem enkrat, ze dolgo tega, odlomil vijak, ki drzi krivino izpuha na blok motorja! Ta je bil specialno odlomlen..., uglavnem mi je zraven skurlo se dihtungo, pa avto ni mel taprave kompresije, pa cela stala, ce si hotu pohodit,....
U glavnem... se zmenim z g.Podlesniko, prav ti kr prpel, bom zrihtov! Pa se teflone zraven, ko bo ravno pokrov glave dol - no je dnarja zmankal, pa ni blo s tefloni nc! On zrihta vijak, pa tesnilo, pa svecke so ble zapacane od olja, pa novo olje, vmes ugotovi, da je gumica za vodo preparela, pa se to ustima! Poracunava (25k) in jaz odpeljem.
Pohodim avto, pa ne da moci od sebe. Klicem nazaj - neki ne stima z mocjo motorja - prpel nazaj! Mu pustim avto cez dan, zvecer ga grem iskat (thnx Martin! :beer )! Nastelan predvzig, slaba iskra porihtana, se nekina frtajler kapi zamenan - AVTO DELA BOLJS K NOV! Blokado mi je prej vklopil pri 5.5 zdej pa seka na rdecem 6.5! Aja se cena - ah bomo ze enkrat drugic, sej velikrat prpeles sem :ok
Član KOS

Objavljena slika

Vozimo VSAJ po omejitvah, če po predpisih nočemo/moremo ....
Prikaži več možnosti

E30
E30

BMW fanatik

• Uporabnik

Mah, sej ni besed - sem peljal 325ix e30 k majstrom, ces, ne dela, noce vzgat! Poklicem cez dva dni, kaj se dogaja :confused , hja, pravi, nimam pojma kaj to sem vozis, sej dela!!! :napaka Mal je bil zazaugan, drugac pa ko nov :ok
Sej pravim, ni besed.,.....
Član KOS

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Puhek
Puhek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 021
  • Avtomobil: Topless

Jp....pohvale z moje strani prav tako!

Možakar je neizmerno prijazen. Delo opravi cika caka in rezervne dele ima na lagerju. :ok
Prav tako zelo prijazno odgovori na vsako se tako trapasto vprasanje... kar je ql, skos se je terba izobrazevat...

Aha pa še ta,... jasno pride do tega, da je treba postimat nepricakovano zadeve, ko se wagn mal bolj pogleda... in ker ni bankomata v blizini... "Nc ne skrb, bos jutr prnesu..." :ok

Res, hvale vredno! Defenitivno bom avto vozil k njemu.
Prikaži več možnosti

Tinkara
Tinkara

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 499
  • Avtomobil: BMW serije 3 coupe

Jaz tudi razmišljam, da bi začela voziti avto k Podlesniku. Kje točno je Mala Loka? Jaz je na avtokarti nikjer ne najdem.
Dedicated to BMWs.
Prikaži več možnosti

E30
E30

BMW fanatik

• Uporabnik

Isci PŠATA!! Šentjakob. Za PŠATO je Mala Loka. Lahko sledis tablam za Gostilno Zajc, ker je ravno tam, no se malo makadama! Ali pa isces PIŽEM servis Nissan, ki je v blizini! Ne mores falit!
Član KOS

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

punkfan
punkfan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 309

Zdaj so se neke table postavli, ne mores falit...
Prikaži več možnosti

ipsilon
ipsilon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 237
  • Avtomobil: E36-off to see the world

Dajte povejte mi še to o Podlesniku - vgrajuje originalne rezervne dele ali tudi drugo robo?
Ajd,

Y

"nič ni resnično, vse je dovoljeno"
Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

E30
E30

BMW fanatik

• Uporabnik

kako mislis drugo robo? Neoriginalno, rabljeno....
Kolikor je meni znano ni problema!! Samo treba se je zmenit! Meni je zamenjal zadnji most od 2.5. Sem mu pripeljal rabljenega in ni problemov!!
Član KOS

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

ipsilon
ipsilon

BMW fanatik

• Uporabnik

Mislil sem predvsem neoriginalno. Veliko mehanikov dela na BMWjih, če pa hočeš, da dela z originalnimi deli, jim jih moraš sam prinesti, oni ponujajo vse možno "točno tako, ista firma kot original, samo pakiranje je drugo", razen pravega originala...

V bistvu me zanima, če Podlesnik sam nabavlja tudi originalne dele, in če jih, kje jih nabavlja - verjetno ne na AA?
Ajd,

Y

Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

E30
E30

BMW fanatik

• Uporabnik

Uf, to pa nisem nikol vprasal! Vem da naroca orig dele, sam ne vem kje!
Član KOS

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

ipsilon
ipsilon

BMW fanatik

• Uporabnik

Zanima me zato, da vem, ali bi bilo ceneje, da sam nabavim dele, ali jih lahko on nabavi po ugodnejši ceni. Če boš kaj zvedel, pa le sporoči :ok
Ajd,

Y

Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

Podlesnika sem enkrat srečal na AAju ko je nabavljal robo. Tako da ne vem, zakaj ne bi kupoval pri njih.
Imam pa tudi eno grajo čezenj, vendar bom najprej poizkušal urediti zadevo z njim, potem pa napišem poročilo.
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

tii
tii

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 063

da ne bojo same pohvale za podlesnika :)
jest sm dubu njegovo cifro od enga frenda ker naj bi on imel menjalnik z petimi prestavami za tii-ja...
jest ga kličem in zaslišujem če ga res ima, ker kao da je to redkost, pa kdaj bi lohk pršu pa kok dnarja... pa ali menjalnik dela a bi ga blo dobr prej odpret... on pol da je use ok da ga loh samo gor dam in bo delu...
no pol sm šu do njega in menjalnika ni najdu eno uro, pol k sm mu pa umenu da ima prvo prestavo "dol" je pa reku da tega nima, :confused da pa itak paše od E21 in da je treba samo malo krdan skrajšat :napaka :eek2 :eek
no on je mislu men prodat menjalnik za 4cilinderski E21 z petimi prestavami :crazy

zihr sm da to ni bila samo napaka....

lp tii
Ob nakupu gum dobite še avto!
Prikaži več možnosti

lukamarko
lukamarko

Drift God

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 446

da ne bojo same pohvale za podlesnika :)
jest sm dubu njegovo cifro od enga frenda ker naj bi on imel menjalnik z petimi prestavami za tii-ja...
jest ga kličem in zaslišujem če ga res ima, ker kao da je to redkost, pa kdaj bi lohk pršu pa kok dnarja... pa ali menjalnik dela a bi ga blo dobr prej odpret... on pol da je use ok da ga loh samo gor dam in bo delu...
no pol sm šu do njega in menjalnika ni najdu eno uro, pol k sm mu pa umenu da ima prvo prestavo "dol" je pa reku da tega nima, :confused da pa itak paše od E21 in da je treba samo malo krdan skrajšat :napaka :eek2 :eek
no on je mislu men prodat menjalnik za 4cilinderski E21 z petimi prestavami :crazy

zihr sm da to ni bila samo napaka....

lp tii

Vedeti moraš da so mehaniki stare šole v svojih najboljših letih tako posodobili svoje 02-je, ti pa stremiš k tem, da bi svoj avto ohranil v čimbolj originalnem stanju oziroma ga predelal s "časovno primernimi" dodatki .
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 029
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Ja, normalno da! Original mora bit. Vsaj dobro, da je!
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Tinkara
Tinkara

BMW fanatik

• Uporabnik

Letos sem prvič peljala svojo "koretko" na servis k Podlesniku in lahko samo potrdim kvaliteto tega mehanika. Boljši je od vsakega pooblaščenega serviserja in za tisti denar, ki sem ga plačala, sem dobila veliko vrednost. :ok Za naprej bom sigurno še prišla k njemu na servis.

Ta servis lahko priporočim vsakomur! :ok

Obžalujem samo eno: da nisem že prejšnja leta vozila avta k Podlesniku na servis. Res je bilo neumno, da sem plačevala drage pooblaščene "mojstre". :crazy
Dedicated to BMWs.
Prikaži več možnosti

Tadej
Tadej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 171
  • Avtomobil: MB S205

Ne vem, kaj jih je pičilo ampak take bede od bede pa nisem doživel še na nobenem servisu.

Jutri bom napisal sem gor mojo žalostno zgodbo.

Tadej
Prikaži več možnosti

Tadej
Tadej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 171
  • Avtomobil: MB S205

Evo moje zgodbe:

Že več kot 10 let imam 318 i E30, M40 (letnik 88) Avto sem si kupil še v študentskih letih z delom preko študenta. Na leto naredim približno 9.000 km. Avto ima sedaj 201.000 km. Vsako leto sem sam menjal olje, filtre, svečke,…

Avto je še lepo ohranjen in mi ga je škoda menjat.

Pred štirimi leti sem bil na servisu Podlesnik, kje sem dal zamenjati jermen odmične gredi. Avto sem pripeljal zvečer in ga drugi dan prevzel. Brez problema. In cena storitve je bila cenejša kot takrat pri Tehnounionu.

V sredini aprila mi je začela »piskat » bencinska črpalka. In sem jo naročil pri Podlesniku (povedal sem mu tudi šifre iz prometne). Po štirinajstih dneh je prispela. Sem jo plačal in pripeljal domov. Računa nisem dobil. Bil je petek. V ponedeljek sem imel predvideno prvomajsko potepanje po Dalmaciji in črpalko sem imel sabo, če bi slučajno stara odpovedala. V nedeljo sem ugotovil, da so mi prodali napačno črpalko. Poklical sem Podlesnika, kjer so rekli, da je pač prišlo do pomote in da bodo naročili drugo. Tako sem šel na pot po Dalmaciji s črpalko, ki lahko vsak hip odpove. Z mano sta bila še žena in devetmesečni dojenček, apartmaje smo imeli že plačane.

Iz Dalmacije smo se vrnili, črpalka je zdržala. V ponedeljek sem se z avtom odpeljal do Podlesnika, da sem mu vrnil napačno črpalko. In sem mu dvignil zadnji sedež, da si je ogledal »črpalko« (zakaj pišem črpalka v narekovajih bo razvidno v nadaljevanju zgodbe). Gospod si je ogledal »črpalko« in vse kar je izjavil je bilo: ja vidim. Na kakšnem srevisu bi verjetno dobil kakšno opravičilo, ker so narobe naročili in sem imel dodatno pot. No, tukaj jim je vljudnost tuja.

Črpalke ni bilo en teden, pa še en teden in tretji teden končno pride. Ko prispe, sem malce v dvomih, da je res prava, zato se zmenim, da mi jo bodo zamenjali na servisu. Pridem tja in že na moje laično oko vidim, da črpalka spet ni prava. Podlesnik mlajši gleda pod sedež in se čudi, prepisuje številke šasije, gre gledat v računalnik in na koncu pride s stavkom (citiram) »Verjetno se boste smejali, ampak to kar gledamo sploh ni črpalka ampak plovec, ta model nima črpalke v tanku, ampak jo ima ob tanku stisnjeno ob prag avtomobila« Zelo mi je bilo smešno. Spet sem za brez veze naredil 60 kilometrov in zabil dve uri časa. Sedaj, ko sem tretjič pri njih ugotovijo, da so dvakrat naročili totalno napačno črpalko. Še sam gospod Podlesnik si je zelo strokovno ogledoval plovec in je mislil, da je to črpalka. No, spet so naročili črpalko, opravičila ni bilo. Na moje vprašanje, če zunanja črpalka stane enako je odgovoril, da je še cenejša. Naročena naj bi prišla v četrtek zvečer, zato sem se zmenil za menjavo v petek zjutraj. Itak sem imel potem namen iti v Graz.

Pokličem v četrtek in črpalke še ni. Ob 21:30 me pokličejo (ženski glas), da je roba prišla, ampak da črpake ni. Torej Graz odpade (če bi mi v Grazu stara črpalka dokončno odpovedala, bi avtovleka avtomobila do doma stala več kot je vrednost avtomobila!). Naročijo me v petek popoldne. Predno grem tja, pokličem in izvem, da črpalke še ni. V petek zvečer je črpalka prišla. Ampak v soboto ji ni v delavnici – uradno naj bi delali od 8 do 12,, zato se dogovorim za zamenjavo v ponedeljek ob 16:00. In načrtovano pot v Graz prestavim na torek.

In še finale zgodbe, ki je posledica tega pisanja na ta forum.

Pridem v ponedeljek ob 16:05 na servis (zaradi tega sem moral eno uro prej iz službe) in gospod Podlesnik me pogleda in reče: Ja nič ne bo, mamo tolk dela, se mormo za drugič zment. Ko mu povem, da smo bili vendarle dogovorjeni, mi kaže na dve novejši petici in razlaga: Ja ljudje pridejo iz Celja po avto. Pridi nazaj čez dve uri. Čez dve uri, se pravi ob šestih pa oni itak zaprejo in bi mi lahko samo rekli, da pridem drugič. Vzamem črpalko in grem. Nobenega opravičila nisem dobil, nobenega računa, še manj pa vrnjene razlike denarja, saj naj bila ta črpalka cenejša. Tudi nasvidenje ni mogel izustiti. Da o kakšnih povrnjenih stroških za štiriktatno pot in izgubljen čas sploh ne pomislim. Že samo za bencin sem porabil 5.000 SIT. Vsaka pot tja in nazaj je pomenila 65 kilometrov in dve uri časa.

No doma sem potem v treh urah dela oz. zajebavanja z zarjavenimi vijaki in brez avtodvigala uspel zamenjati črpalko.

Podlesnika pa naj bo sram!

Res, da nimam nove petice ali sedmice ampak mislim, da si takega odnosa nisem zalužil. Če mu ni v interesu popravljati BMW-jev starejših letnikov, naj to napiše gor na svojo delavnico. In bomo vsi srečni. Podlesnik se bo rešil slabih strank in bo lahko lezel v rit bogatašom z novimi in dragimi BMW-ji, mi raja si bomo pa prihranili stroške za gorivo, čas in živce.

Ko sem za ceno črpalke poklical še na Avto Aktiv so bili zelo prijazni, na zalogi je niso imeli, so mi pa garantirali, da bo v dveh dneh v Ljubljani. Cena je bila pa približno enaka.

Tadej
Prikaži več možnosti

Tinkara
Tinkara

BMW fanatik

• Uporabnik

Hm, res žalostna zgodba. To pa res ni bilo profesionalno.

Glede Avto Aktiva: tudi jaz jih lahko pohvalim glede prijaznosti, sem bila dvakrat tam, kjer so mi menjali ene par malenkosti, pa so mi obakrat ponudili kavo med čakanjem. Lepo.
Dedicated to BMWs.
Prikaži več možnosti