Skoči na vsebino

Podlesnik, Domžale

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
790 odgovorov v temi
moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 185
  • Avtomobil: Laguna dci 180 4control

Enega lepaga dne mi je Podlesnik naredil oil service.Naslednje jutro sem pod avtom zagledal luzo motornega olja !!!!.Vs jezen pridem do Podlesnika.Povem kaj se je zgodilo in mlajsi se podvlece pod avto, gre v delavnico po kluc in pravi da niso dovolj zasravbal sraub za zamenjavo olja???Ko sem pa rekel, ja kdo bo pa placal 1L olja, je pa reku naj ga sam placam ker je itak servis ze sam tako pocen da se nimam kej prtozvat.

Od takrat svoj avto vozim Kokalju....
LP,Moebius
Prikaži več možnosti

KrIs_KrOs
KrIs_KrOs

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2

Podlesnik...
Vsi serviserji so prijazni, ko pa gre kaj narobe, bi najraje vse svoje napake preložili...

Glede cene, se ne strinjam, da je G. Podlesnik najcenejši,...
NPR: menjava tesnila na pokrovu ventilov= 3000 SIT
Pri mehaniku x, pa je bila 1000 SIT in še pregledu mi je ventilčke, ter očistil pokrov ventilov...

Da glede računov sploh ne govorim... Vsi pa vemo, da brez računa ni GARANCIJE!

Glede originalnih delov... :napaka
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 454
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Kaj za jurja ti je šraufal motor????? Povej keri je to?
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

KrIs_KrOs
KrIs_KrOs

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2

Pošlji PM!...
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 033
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Jest bi tud pohvalu Podlesnika, sem bil včeraj pri njem in mi je menjal vse tri jermene ter zavorno olje in vse skupi je blo 24kSIT. Pa še en del odpadlega žmigavca mi je zastonj dal. :ok
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

SIMI
SIMI

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 959
  • Avtomobil: :0) :0) :0)

Meni je delal redni servis (olje,vsi filtri,...), kompletno preveril stanje vozila, zamenjal svečke, računal pa le 25.000 SIZ.
Vse je bilo gotovo v urci in pol.
Pa nej še kdo reče, da je redno vzdrževanje BMW-ja drago.
Čas je denar!Imaš čas?:)

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Tinkara
Tinkara

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 499
  • Avtomobil: BMW serije 3 coupe

Na rednem servisu je ura dela 10.000!
Dedicated to BMWs.
Prikaži več možnosti

lukamarko
lukamarko

Drift God

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 455

Podlesnik...
Vsi serviserji so prijazni, ko pa gre kaj narobe, bi najraje vse svoje napake preložili...

Glede cene, se ne strinjam, da je G. Podlesnik najcenejši,...
NPR: menjava tesnila na pokrovu ventilov= 3000 SIT
Pri mehaniku x, pa je bila 1000 SIT in še pregledu mi je ventilčke, ter očistil pokrov ventilov...

Da glede računov sploh ne govorim... Vsi pa vemo, da brez računa ni GARANCIJE!

Glede originalnih delov... :napaka

Najbrž je kje kdo ki ti zamenja pokrov tudi za 500sit, pa dam vseeno raje Podlesniku 5000sit in mirno spim, ker vem ,da se mi avto ne bo razpadel.
Glede originalnih delov pa te prosim da ne govoriš v tri krasne ker ti Podlesnik vedno PONUDI izbiro med originalnim(načeloma dražjim) rez delom in kopijo(cenejša varianta) s katero ima ponavadi že izkušnje, tako da ti ne proda in vgradi mačka v žaklju.
Govorim iz lastnih izkušenj.
Prikaži več možnosti

Tadej
Tadej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 180
  • Avtomobil: MB S205

Včeraj sem na pošto dobil pismo od servisa Podlesnik. V pismu se mi je opravičil za nevšečnosti, v pismu je bil priložen račun za bencisko črpalko. Starejši Podlesnik je rekel, da stane 55.000 SIT, mlajši pa da 45.000 SIT. No, iz računa se vidi, da je stala 48.000 SIT z DDV. Bencisko črpalko je kupil v Avto Aktivu.

Poleg pisma sem dobil nakazano tudi nekaj več kot 5.000 SIT za nepotrebne poti, ki sem jih imel, ko sem se zaman vozil k njemu.

V pismu je tudi napisal, da smatra, da je zadeva zaključena.

Tadej
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Ok kaj on smatra ni važno.Kaj pa ti smatraš??
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 454
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Točno tako!
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik

Včeraj sem na pošto dobil pismo od servisa Podlesnik. V pismu se mi je opravičil za nevšečnosti, v pismu je bil priložen račun za bencisko črpalko. Starejši Podlesnik je rekel, da stane 55.000 SIT, mlajši pa da 45.000 SIT. No, iz računa se vidi, da je stala 48.000 SIT z DDV. Bencisko črpalko je kupil v Avto Aktivu.

Poleg pisma sem dobil nakazano tudi nekaj več kot 5.000 SIT za nepotrebne poti, ki sem jih imel, ko sem se zaman vozil k njemu.

V pismu je tudi napisal, da smatra, da je zadeva zaključena.

Tadej

Pozitivno je to da je koncno zastekal da je za*ebal stvar, negativno je pa da je rabil par mesecev za to.Enim ocitno predobro gre...
LP,Moebius
Prikaži več možnosti

Tadej
Tadej

BMW fanatik

• Uporabnik

Pozitivno je to da je koncno zastekal da je za*ebal stvar, negativno je pa da je rabil par mesecev za to.Enim ocitno predobro gre...

Pa mislite, da je kar sem od sebe zaštekal?

Tadej
Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa mislite, da je kar sem od sebe zaštekal?

Tadej

Talk 2 us..
LP,Moebius
Prikaži več možnosti

Tadej
Tadej

BMW fanatik

• Uporabnik

Talk 2 us..

Najprej sem bil tam nekajkrat z avtom, kjer je gledal plovec in je misli, da je bencinska črpalka. In trikrat je narobe naročil.
Sem dobil občutek, da se mu popolno jebe za stranko, ki ima enega starega 318 i letnik 88.

Niti enkrat ni premogel besedice "oprostite".

Ko me je potem po telefonu naročil in ko sem prišel in mi je s prstom kazal na nove 5, da čakajo in zato nima časa zame, mi je prekipelo.

Ko je sin govoril o ceni 45.000 in oče o ceni 55.000 sem dobil občutek, da je za njih 10.000 SIT neomembe vreden drobiž.

Ko sem se celo popoldne valjal pod avtom je padla odločitev:

In sem ga naslednji dan prijavil Tržnemu inšpektoratu RS, ki je poskrbel, da sem končno dobil račun in končno izvedel, koliko pravzaprav stane bencinska črpalka. Tko, da ne bi kdo mislil, da je serviser zaštekal kar sam od sebe. No, s pomočjo ustreznih institucij, ki jih mimogrede plačujemo davkoplačevalci je pa zaštekal. Kolk je pa serviser prispeval v državno blagajno pa ne vem.

Tadej
Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik

Talk 2 us..

Najprej sem bil tam nekajkrat z avtom, kjer je gledal plovec in je misli, da je bencinska črpalka. In trikrat je narobe naročil.
Sem dobil občutek, da se mu popolno jebe za stranko, ki ima enega starega 318 i letnik 88.

Niti enkrat ni premogel besedice "oprostite".

Ko me je potem po telefonu naročil in ko sem prišel in mi je s prstom kazal na nove 5, da čakajo in zato nima časa zame, mi je prekipelo.

Ko je sin govoril o ceni 45.000 in oče o ceni 55.000 sem dobil občutek, da je za njih 10.000 SIT neomembe vreden drobiž.

Ko sem se celo popoldne valjal pod avtom je padla odločitev:

In sem ga naslednji dan prijavil Tržnemu inšpektoratu RS, ki je poskrbel, da sem končno dobil račun in končno izvedel, koliko pravzaprav stane bencinska črpalka. Tko, da ne bi kdo mislil, da je serviser zaštekal kar sam od sebe. No, s pomočjo ustreznih institucij, ki jih mimogrede plačujemo davkoplačevalci je pa zaštekal. Kolk je pa serviser prispeval v državno blagajno pa ne vem.

Tadej

Prav si naredil ker si ga prijavil, drugic bo malo bolje premislil preden se bo obnasal po "Tehnounion" receptu.
LP,Moebius
Prikaži več možnosti

Pero
Pero

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 15 672
  • Avtomobil: Fiat Ulysses

Sej AA recept ni nič slajši! Iste budale oz.še hujše k na unionu
Why getting mad?.......Get even :-D
Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik

Sej AA recept ni nič slajši! Iste budale oz.še hujše k na unionu

Se strinjam...
LP,Moebius
Prikaži več možnosti

bmw
bmw

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 5 598
  • Avtomobil: 2x 12l/100km

Še eno mnenje oz. nevem, ali je to bolj graja...pravkar mel X5 na servisu...inspection pa to...majster ugotovi, da pušča nafta pri grelcih za predgretje al neki podobnega. Uredu, naroči nove dele, popravi vse ok. Seveda je spet naredil par km z avtom po okolici in števec narejenih kilometrov s trenutnim tankom(nevem kako se reče, tripmeter al kako)lepo resetiral. Dobro naj bo. Potem pa je fotru po 3 dneh se zgodilo slednje: Pri 180km/h je nekaj grdo zaropotalo(kot da bi povozil kamen) in ko je pogledal v ogledalo je zagledal pokrov za zaščito motorja, ki je švignil izpod avtomobila in odletel neznano kam. Katastrofa velika sicer ni, samo kaj, ko bi bil kdo za njem in bi mu ta pokrov prletel u avto...raje ne pomislim...danes je zamudil podlesnika, jutri pa gre na popravilo(oz. na moniranje pokorva).
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 033
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Istega pokrova al ga ni več najdu/šel iskat?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti