Skoči na vsebino

Podlesnik, Domžale

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
790 odgovorov v temi
baucek
baucek

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 599
  • Avtomobil: K 1200 RS

103€ sem jaz plačal na pooblaščenem servisu za merjenje raztezka in menjavo napenjalca lani aprila na 320d. Ali je smiselno ali ne... Mislim, da pametnega odogovora ne boš dobil - lahko daš izmeriti za svojo "dušo" ampak je slišati, da lahko tudi kljub pozitivnim rezultatom pri meritvi, veriga čez nekaj tisoč kilometrov odleti.

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 411
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Za vse ostale informacije okoli verige pa prosim nadaljujte v za to namenjeni temi :-D

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

Cinšpula
Cinšpula
  • Uporabnik
  • Sporočil: 20
  • Avtomobil: BMW F31

se opravičujem za nevšečnosti . veriga je bila pač ena postranska tema. point je v tem da v teh dneh iščem kakšnega primernega serviserja za moj avto.......drugače pa gre za 2.0 motor (318d).

Prikaži več možnosti

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 411
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Zapelji se do Blaža, pa ti bo iz prve roke povedal, kar te zanima... jaz ti ga lahko samo priporočim :ok

Glede verige mi je jasno, kaj te muči, ampak o njej smo se razpisali v temu namenjeni temi in je škoda tukaj smetiti z offtopicom.

Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

sando
sando

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 917
  • Avtomobil: 1er

se opravičujem za nevšečnosti . veriga je bila pač ena postranska tema. point je v tem da v teh dneh iščem kakšnega primernega serviserja za moj avto.......drugače pa gre za 2.0 motor (318d).

Kolegu je menjal na 2010 118d, račun 1100, poleg verige menjanih še nekaj malenkosti. Cena ti lahko zaniha, odvisno kaj imaš za zamenjat v rednem servisu. Predlagam, da se točno specificira kaj želiš, da ne bo potem težav, ko bo zamenjal še 2 filtra in bo 100e več :-D Najboljše, da pokličeš/se oglasiš pri njemu in se dogovorite, čakalna doba cca 2 tedna.

lpS

Prikaži več možnosti

stone
stone

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 787
  • Avtomobil: Bmw

V čet. sem imel prvič avto na servisu Podlesnik. Pred tem sem obiskoval več kot 10let en drug nepooblašen servis iz Ljubljane in mi ni niti najmanj žal, da sem se letos odločil da servis opravim pri Podlesniku. Zakaj je sploh prišlo do menjave servisa, ker sem pri mojem prejšnjem začel sumit, da mi ne menja vsega kar se naroči in na koncu vseeno plačeval (zavorno olje). 

Sprejem pri Podlesniku je tak kot če bi prišel na pooblaščen servis, vzame ključ in ga prebere in takoj ve kaj je potrebno postoriti na avtu in potem še osebno poveš če je kaj posebnega. S samo storitvijo sem več kot zadovoljen, cena servisa je ugodna sploh glede na to da izda še račun in pa motorni prostor lepo obrišejo za seboj, da je čist. Skratka po prvem obisku sem več kot zadovoljen in se še vrnem.

lp.

Prikaži več možnosti

plogi
plogi

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 51

Poleg rednega servisa (olje, filtri, dodatno se zarnice xenon), sem se odlocil tudi za menjavo gum . Dobil za Michelin PS4 zelo dobro ceno. Vse na enem mestu in kot ponavadi BP. Poleg tega me je Blaz opozoril na nekaj stvari, ki jih bo treba v prihodnosti glede na kilometrino zamenjati. Tako da zadovoljen.

Prikaži več možnosti

MonkeyHead
MonkeyHead

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 873
  • Avtomobil: Klijo

Pohvale Blažu, servis in neke malenkosti, profesionalno kot zmeraj. Nadomestni avto se je pa tolko večji plus.

V8 e39 šaltar <3 

Prikaži več možnosti
    • LEO37 je všeč

BMW_V10
BMW_V10

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 872
  • Avtomobil: E46 316i, E60 530iA FL

Menjava olja in filtra avtomatskega menjalnika. Vse ok. Avto pripeljal, drug dan odpeljal zrihtanega. Cena primerna. Kvalitete dela pa ne morem ocenit, ker menjalnik dela tako kot je že prej. Kar se mene tiče, lahko da niso naredili tudi nič :D Skratka zadovoljen.
Prikaži več možnosti

Seby
Seby

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 587
  • Avtomobil: e92 320i , Z3 1,8

Koliko časa okvirno se čaka, da prideš na vrsto za običajen servis?
Prikaži več možnosti

sando
sando

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 917
  • Avtomobil: 1er

7-14 dni, odvisno kdaj klices pa kaksen servis imas, poklici in vprasaj.

lpS

Prikaži več možnosti