Skoči na vsebino

Kokalj, Šentvid

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
625 odgovorov v temi
Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 937
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Aja, to pa ne vem.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 304
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Garancija potem ne velja, če gre kaj v maloro. Edino garancijo ti lahko da na svoje delo.
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

sam ne vem če pol garancija še velja,če je nepooblaščen

:confused

Ja če si nabavil nov voz, ga boš pa ja do konca garancije vozil na pooblaščen servis, ka-li? :confused
LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

gurbet
gurbet

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 43
  • Avtomobil: BMW E46 320Ci

sej to me je zanimal če je kokalj pooblaščen ker,ker vsi tok kurcaze avto aktiv,sam za :jok

nasvet sm uprašu
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

Lahko ga tud čez mejo zapelješ... :ok
Denzel, Klagenfurt - perhaps?
LP
Austin

Prikaži več možnosti

Tadej
Tadej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 180
  • Avtomobil: MB S205

V ponedeljek sem se odpravil na tehnični pregled in ne boste verjeli. Na poti do Škofljice, mi je zakuhala mašina. Odprem pokrov motorja in zraven gredi ventilatorja šviga ven para.

Prišlepam avto domov. Pokličem na servis Kokalj. Je rekel, da ga lahko pripeljem takoj naslednji dan. Avto zvečer pošlepamo do servisa, damo ključe v kaslc in drug dan ob 14-stih me že pokliče, da je avto gotov in da je naredil en giro, da vidi, če vse dela kot je potrebno.

K hudiču je šla vodna pumpa, avto ima 213.000 km :damn :damn :damn :damn :damn .

Cena zamenjave z delom 22.000 SIT.

Odnost serviserja pa kot v "pravljici". Čeprav sem pripeljal 17 let starega E 30 me je vzel čisto resno in se z menoj ob prevzemu pomenil enako, kot če bi pripeljal kakega novega X5.

POHVALNO!!!

Tadej
Prikaži več možnosti

študent
študent

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 80
  • Avtomobil: BMW 320d touring E46

Ja jaz sem tudi včeraj opravil servis in sem zadovoljen. Vsaj mislim tako.
je.eš nacionalizem in vero, pa bo vse bolje
Prikaži več možnosti

maj4u
maj4u

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7
  • Avtomobil: BMW 530dA / BMW 535i

Pozdrva vsem skupaj.

Na servis h Kokalju vozim sedaj že tretji BMW. Nikoli nič težav, vedno pripravljeni pomagat in spodobne cene.

Pravijo pa sedaj tudi garancija velja, če se avto popravlja pri njih med garancijskim rokom ( nek nov dogovor z Avto Aktivom ).

Moram povedat, da sem lani bil prisiljen med njihovim dopustom narediti redni servis v Trzinu. Naj vam samo dejstvo, da sem takoj ko so bili nazaj z dopusta bil pri njih. Avto je po tistem servisu v Trzinu pil 2l več vlekel pa ni za nikamor. Ko ga je g.Kokalj vzel v roke za eno dopoldne je motor spet tekel kot je treba.

Torej priporočam !!
Prikaži več možnosti

Damac
Damac

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 229
  • Avtomobil: bmw

Smem vprašati kaj je naredil za 2l bencina na 100 km.
Prikaži več možnosti

Bavaria 535
Bavaria 535

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 24
  • Avtomobil: BMW e39 535

No kot slisim je servis OK tko, da mislim da bo moj avto ob naslednjem servisu pri G. Kokalj..

Pa da vidmo moje izkušnje ...
Prikaži več možnosti

PaNTerSan
PaNTerSan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 840
  • Avtomobil: E34 525i, l.93, LPG, 296k

Jah, tudi ko starejsi kokalj odide v penzijo, bomo mel dobre BMW serviserje saj sinova obvladata ze lep cas :ok

10+
Find a job you like and you add five days to every week.

E34 525i, l.93, LPG, 296k km
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 674

Servis Kokalj lahko opišem le s superlativi. Odnos do stranke si zasluži oceno 10. Prijetno sem bil presenečen tudi nad ceno servisa, ki je bila občutno nižja kot pri konkurenci, čeprav sem po branju na forumu dobil nasproten vtis.

Predvsem pa štejem servisu Kokalj v plus to, da zadevo dejansko popravijo, kar za prejšnji servis ne bi mogel reči. Pri Kokalju zelo cenim tudi to, da si vzamejo številko stranke in pokličejo, ko je gotovo oz. če kaj pride vmes.

- gostoljubnost 10 (res za vzor ostalim, pokažejo zamenjan del, se posvetijo vsaki stranki)
- cena popravila 10 (ceneje kot pregovorno cenejša konkurenca)
- izkušenost mojstrov 10 (svetujejo, razložijo kaj je bilo zamenjano in zakaj)
- lokacija 9,5 (če bi bila postaja LPP bližje, bi dal 10)
- čas trajanja popravila 10 (vedno končano ob dogovorjenem času, dele dobijo v enem dnevu, če niso na zalogi)
- ali je bila napaka odpravljena 10 (da, brez pripomb)

Povzetek: Končno BMW servis kot se spodobi.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator

V celoti se strinjam. Imam identične izkušnje in mnenje o njih. Prva liga. Vsi trije.
BTW - pokličeš taxi in te pridejo iskat v 10 minutah...
Meni se zdi lokacija prva liga.

LP
Austin

Prikaži več možnosti

A.Lovro
A.Lovro

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 256

Popolnoma se strinjam s Tomzlom. H Kokalju že drugo leto zapored vozim svoj, bratov in očetov BMW (mamnajveččasa.press). Brez kakršnihkoli zapletov. Njihov odnos do strank je naravnost sanjski!
Moti me samo promet na Celovški cesti, ki je :damn :crazy
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 674

Lokacija je super, ko bo Celovška manj obremenjena bo pa še bolje, ampak z 10 bi recimo ocenil samo lokacijo kjer je avtobus čisto zraven. :) Taksi res pride v 10 min, razen če se izgubi, zato omenite Gunclje, ne samo Dvor, da ne boste čakali po nepotrebnem kot jaz zadnjič.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 656
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Servis Kokalj lahko opišem le s superlativi. Odnos do stranke si zasluži oceno 10. Prijetno sem bil presenečen tudi nad ceno servisa, ki je bila občutno nižja kot pri konkurenci, čeprav sem po branju na forumu dobil nasproten vtis.

Predvsem pa štejem servisu Kokalj v plus to, da zadevo dejansko popravijo, kar za prejšnji servis ne bi mogel reči. Pri Kokalju zelo cenim tudi to, da si vzamejo številko stranke in pokličejo, ko je gotovo oz. če kaj pride vmes.

- gostoljubnost 10 (res za vzor ostalim, pokažejo zamenjan del, se posvetijo vsaki stranki)
- cena popravila 10 (ceneje kot pregovorno cenejša konkurenca)
- izkušenost mojstrov 10 (svetujejo, razložijo kaj je bilo zamenjano in zakaj)
- lokacija 9,5 (če bi bila postaja LPP bližje, bi dal 10)
- čas trajanja popravila 10 (vedno končano ob dogovorjenem času, dele dobijo v enem dnevu, če niso na zalogi)
- ali je bila napaka odpravljena 10 (da, brez pripomb)

Povzetek: Končno BMW servis kot se spodobi.

:serviser :bmw :bmwfans

lp

joda :ok
Prikaži več možnosti

cerae
cerae

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 537
  • Avtomobil: E91 '09 325d touring

Ravnokar prišel od Kokalja, komur sem zaupal popravilo par malenkosti (bremza zapiralca vrat, težave s klimo, hupo, škripanje sklopke, amortizerjev ipd.), vse je naredil zelo hitro (isti dan), zelo ugodno, res, super.

Kar je zelo lepo od serviserja je tudi, da ti pokaže menjani del, da vidiš, kaj je bilo z njim narobe, še gumice od brisalcev stare mi je hotel dati za domov - seveda sem izkoristil njegove smeti :) :)

Ocena torej - čista desetica, brez ene samcate pripombe :)
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 211
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Tudi moj Z-jček je v petek obiskal A.C. Kokalj, in lahko rečem same pohvale...Prijaznost, gostoljubnost, kvaliteta znanja, lokacija, sploh pa veliko zaupanja v stranko ter opravljen servis preko delovnega časa, pa tudi cene so ugodne...Tako da, grem k njim čez kak mesec tudi s trojko...
Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

frcac
frcac

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 438
  • Avtomobil: Stara dobra e39 :)

Včeraj naredil tam redni servis z natančnim pregledom avta (prvič od kar ga imam oziroma po 15k km odkar sem ga kupil). Ocena je čista desetka, cena pričakovana, g. Andrej izredno prijazen. Vidi se, da človek točno ve kaj počne...

Lp, Sašo
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 563
  • Avtomobil: BMW logicno

Kako je pa kaj z potrditvijo servisne knjige ? Ali je kaka možnost, oziroma ali je možno, da bo kasneje, ko stvari preidejo z Avto aktiva na BMW tudi njega pooblastili. Sprašujem čisto za vaše mnenje, kajti avto E60 je star 2,5 leta pa verjetno še določena kulanca velja na razne čudne okvare, ali se motim? :confused
Prikaži več možnosti