Skoči na vsebino

Kokalj, Šentvid

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
625 odgovorov v temi
tomazic89
tomazic89

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 472
  • Avtomobil: E36 32?i, E91 mlincek

Najbrz bo kaj drugega, zato ker sedaj dela ok... sporocim, sem ravno pustil avto pri Kokalju. Pravi pa, da ce ima turbina prevec "lufta" se zacne problem navadno kazati ravno z obcasnimi hick-upi v delovanju.... Bomo vidli, upajmo na cim manjsi strosek  :crazy

Prikaži več možnosti

JANI E39
JANI E39
  • Uporabnik
  • Sporočil: 217
  • Avtomobil: Bayerische Maschine

Kapo dol Kokalju, v vseh teh letih odkar vozim avte k njemu se je spet izkazal in mi šel na roko. Včeraj zvečer mi kot zakleto dan pred daljšo potjo poči cev pri turbini in avto ni vlekel. Mu odpeljem zvečer avto na dvorišče, zjutraj ga pokličem, povem za okvaro, me kliče čez tri ure nazaj je bil avto že poštiman, pa še za servis sva se zmenila da sproti naredi. :ok

BAYERISCHE MOTOREN WERKE   :bmw  :burnout

Freude am fahren!

Prikaži več možnosti

SOMUNN
SOMUNN

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 357
  • Avtomobil: RENAULT

Za kakšno ceno Kokalj menja verigo(vse tri) in pripadajoče dele na motorju N47D20 in koliko časa to traja ?

Prikaži več možnosti

umavri
umavri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 465
  • Lokacija: In The Debt Union(EU), kjer vlada neizvoljena in neodstavljiva evropska komisija.
  • Avtomobil: sam še adn bemfl

Dva dneva rabi. Cena okrog 900 eur

Objavljena slikaP.S. - za pravopisne napake ne odgovarjam:crazy
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 563
  • Avtomobil: BMW logicno

???   Samo tako malo ?  Koliko pa pride menjava z materialom na 6 cilindercu BMW X5 2011 E70  že novejši tip motorja in novejši avtomat z 8 prestavami naprej ?  Na cca ? Material in delo ?

Prikaži več možnosti

rogacp
rogacp

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5

Živjo,

rad bi z vami delil še mojo pozitivno izkušnjo.
Prejšnji teden sem pri Kokalju (oz. Kokaljih, saj jih je več) opravil menjavo olja v menjalniku, prednjem in zadnjem diferencialu ter xDrive delilniku.
Zelo sem zadovoljen z odnosom. Avto sem pripeljal zjutraj, popoldne je bil pripravljen. Nič umazan (za take stvari sem občutljiv). Prav tako sem na koncu plačal toliko, kot sva se dogovorila en teden nazaj. Zraven so pogledali še par drugih stvari. Po mojh izkušnjah z neuradnimi servisi (VW, Alfa, BMW) je Kokalj res daleč pred vsemi. Skratka priporočam vsem!

Lep pozdrav
Peter

Urejal rogacp, 28.10.2019, 07:07.

Prikaži več možnosti