Skoči na vsebino

Android

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1848 odgovorov v temi
jakabmwdrei
jakabmwdrei

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 285
  • Avtomobil: BMW

Maš miljon aplikaciji za obdelavo fotografij :ok (market)

tnx, res jih je miljon...kere so pa najbolj uporabne...?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

M_power
M_power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 019

tnx, res jih je miljon...kere so pa najbolj uporabne...?

Meni je všeč pixlr-o-matic ali picsart pač tko na hitro za par efektov uporabit.

Drugače imaš photoshop.
A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 505
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Vprašanje: kdo pripravi posodobitev za posamezen model telefona? Sam imam na Alcatelu (ja vem, cheap, ampak zadeva laufa, za moj prejšnji (neAndroid) Samsung je še vedno starship Enterprise) v 2.2.2, torej Froyo, sem pa videl na Youtubu posnetke ko ima tip Gingerbread na njem montiran. Če dam sam na telefonu opcijo naj najde posodobitve, jih ni.

A to pripravi Google, al Alcatel, al uvoznik za Slovenijo, al Mobitel, al kdo?
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Blindek
Blindek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 856
  • Avtomobil: Superb Sportline

Alcatel
Prikaži več možnosti

primorc20
primorc20

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 149

Ja samo v tujini imajo recimo prej na voljo posodobitev, kot je pri nas. Govorim za primer Froyo za galaxy 5. Na angleških forumih so že vsi nalagali posodobitve, medtem, ko pri nas ni bilo še nič; šele kakšen mesec kasneje je bila posodobitev na voljo preko Kiesa.

Imaš pa na voljo marsikaj neuradnega, samo problem je dobiti neuraden rom, na katerem deluje vse kot je treba. Pa še garancija običajno gre...
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Ja, saj to zadnje me najbolj skrbi. Saj zadeva zaenkrat dela kot mora, samo saj veš, baje je 2.2.3 veliko boljši in potem... od viška glava ne boli.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 866
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Gingerbread je 2.3, ne 2.2.3 :ok
Prikaži več možnosti
    • Nixxon je všeč

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Ups, hvala za popravek. :ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 610
  • Avtomobil: 2x Chevrolet

Danes sem si instalira animirano ozadje MY Beach 3d HD....in je res cudovita...tko da vam jo priporocam :)
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 866
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Je na youtubu kakšen predogled tega ozadja?
Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik

Je na youtubu kakšen predogled tega ozadja?

evo izvoli

ozadje je zakon! :ok
Prikaži več možnosti

Johnny S
Johnny S

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 825

Poročaj, koliko bo spremembe glede baterije.
Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik

bom testiral in sporocil...je pa tudi res da sama baterija mojega ACE-a ni nek biser zmogljivosti
Prikaži več možnosti

tommy28
tommy28

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 000
  • Avtomobil: zacasni avto...

kar se tiče androida, lahko delim svoje izkušnje:

Imam telefon HTC desire, kupil sem ga približno po enem mesecu, ko je prišel na slovenski trg, v prosto prodajo. po cca. 3-4 mesecih sem si rootal telefon ali drugače, dodelil administratorske pravice. preizkusil sem nekaj OS-ov, najbolj pa sem zadovoljen z VilainRom, ki pa je zadnje čase ostal brez updatov zaradi prihoda android 4.0 za telefone.
sam ne bom še prešel na 4.0 sistem, dokler ne bodo OS-i bolj stabilni.

Daj malo več povej, kako se roota htc desire....namreč meni že pošteno primankuje placa na mobitelu...na kartici pa je full nezasedenega...
Trenutno je moj še tovarniški, le update softwerja sem naredil, kar preko telefona....
Za sproščanje memorije na mobitelu uporabljam programček SC to Card in mi premesti aplikacije in ostale zadeve na kartico....

Lahko tudi na PM, pošelješ kaka navodila in update za to zadevico....
Prikaži več možnosti

Dreamliner
Dreamliner

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 859
  • Avtomobil: E39, E90

Daj malo več povej, kako se roota htc desire....namreč meni že pošteno primankuje placa na mobitelu...na kartici pa je full nezasedenega...
Trenutno je moj še tovarniški, le update softwerja sem naredil, kar preko telefona....
Za sproščanje memorije na mobitelu uporabljam programček SC to Card in mi premesti aplikacije in ostale zadeve na kartico....

Lahko tudi na PM, pošelješ kaka navodila in update za to zadevico....

tukej maš lepo napisan vodič Root HTC desire <---- KLIK
Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik

instaliral in testiral....zadeva ne poje skoraj nic baterije....baterija je zdrzala 2 dni intenzivne uporabe (tako kot vedno) :ok
Prikaži več možnosti

Dreamliner
Dreamliner

BMW fanatik

• Uporabnik

instaliral in testiral....zadeva ne poje skoraj nic baterije....baterija je zdrzala 2 dni intenzivne uporabe (tako kot vedno) :ok

ja, ko si naložiš kak AOSP (android open source project), ki nima nepotrebne krame gor, je uporaba pametnega telefona res poezija.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

• Globalni moderator

Vprašanje/odgovor o Samsung Note-u sem premaknil v temo o Samsung telefonih, tale naj bo rezervirana za Android kot OS, na katerikoli napravi. :ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

therion
therion

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 016
  • Avtomobil: E38 728i

Tehnoljubski hudič v meni ne miruje in da ga umirim, sem si danes omislil Galaxy S2, kot naslednika prejšnje izvedbe. In je že tu problem No.1:ok2
Ko sem zamenjal HTC Hero za S1, sem si zadeve preprosto shranil na SD kartico z Astro file managerjem, SMSe z SMS backup in restore in potem vse skupaj izvlekel na S1, bolj preprosto kot zmešat čokolino.
Enako proceduro sem se namenil udejanit pri prehodu na S2 in glej ga zlomka-tam, kjer bi morale bit aplikacije za restore, jih enostavno ni, vse prazno. V izogib ugibanjem o morebitni šlampariji-na S1 sem 5X preveril, če je backup narejen in je bil. Pred resetom sem naredil v meniju unmount SD in jo pri ugasnjenem telefonu izvlekel in ga potem resetiral. Tudi na S2 sem si najprej potegnil iz marketa Astro in vse po predpisih, ampak enostavno ne gre. Tudi SMS Backup and restore ne prepozna datoteke z sms-i, čeprav sem jo na S1 ustvaril s prav to aplikacijo:confused

Kaj delam narobe oz. kaj se da rešit?
Ni ga jutra brez putra..
Prikaži več možnosti

Dreamliner
Dreamliner

BMW fanatik

• Uporabnik

Tehnoljubski hudič v meni ne miruje in da ga umirim, sem si danes omislil Galaxy S2, kot naslednika prejšnje izvedbe. In je že tu problem No.1:ok2
Ko sem zamenjal HTC Hero za S1, sem si zadeve preprosto shranil na SD kartico z Astro file managerjem, SMSe z SMS backup in restore in potem vse skupaj izvlekel na S1, bolj preprosto kot zmešat čokolino.
Enako proceduro sem se namenil udejanit pri prehodu na S2 in glej ga zlomka-tam, kjer bi morale bit aplikacije za restore, jih enostavno ni, vse prazno. V izogib ugibanjem o morebitni šlampariji-na S1 sem 5X preveril, če je backup narejen in je bil. Pred resetom sem naredil v meniju unmount SD in jo pri ugasnjenem telefonu izvlekel in ga potem resetiral. Tudi na S2 sem si najprej potegnil iz marketa Astro in vse po predpisih, ampak enostavno ne gre. Tudi SMS Backup and restore ne prepozna datoteke z sms-i, čeprav sem jo na S1 ustvaril s prav to aplikacijo:confused

Kaj delam narobe oz. kaj se da rešit?

pri takih primerih se je najbolje osredotočit na najbolj pomembne podatke in to so kontakti. kontakti bi se ti morali gladko prenesti preko VCARD. aplikacije so pač kolateralna škoda. slike, muzika in ostale datoteke bi morale pa biti dosegljive iz kartice, razen če S2 uporablja drug datotečni sistem (v kar dvomim) kot S1. več kot tako, ti pa ne morem pomagat, ker se na daleč izogibam Samsungov :strah
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.