Skoči na vsebino

Android

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1848 odgovorov v temi
x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 898
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Kontake imaš najbrž na googlovem računu, ki se ti dobesedno vsili, tako da kontakte dobiš na ta način, ostalo pa prek računalnika in usb kabla :ok
Prikaži več možnosti

Johnny S
Johnny S

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 825

Če greš v Android Market, pod moje programe, ti ne izpiše prenesenih programov?
Če ti, jih samo poklikaš in so spet na napravi.
Prikaži več možnosti

therion
therion

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 016
  • Avtomobil: E38 728i

Kontakte imam na varnem v Kiesu in na SIM kartici. Za aplikacije mi ni neke pene, sem jih zvlekel iz marketa, škoda mi je le za napredek pri Angry Birds, ker gre zdaj vse od začetka:-D
Ko priklopim S2 na računalo, mi na SD kartici pokaže, da je datoteka SMS backup and restore shranjena v istoimenski mapi, ima pravi datum in mislim, da tudi velikost ( cca. 600 KB ). Aplikacijo sem seveda ponovno namestil in ne najde nič, piše, da ni backupa. Datoteko sem si poslal tudi na mail, a nikjer ne piše kako jo dobiti nazaj v telefon, da bi jo aplikacija ekstrahirala. To mi je zelo pomembno in imam namen v kratkem popizdit in se it kujat v avto..:grin
Res ne vem koji mu je k...c, prehod iz HTC Junaka na S1 je šel skozi kot drek skozi gosko, tu pa sami problemi..
Je pa drugače luštno klicalo, malo me moti, da je preveč podoben S1, je pa precej precej precej hitrejši. Zoom zoom:)
Ni ga jutra brez putra..
Prikaži več možnosti

Johnny S
Johnny S

BMW fanatik

• V potrjevanju

Kaj pa če to backup mapo prekopiraš v pomnilnik telefona? Tudi nič ne najde?

Drugače pa si uporabil ta program? (funkcija search)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

therion
therion

BMW fanatik

• Uporabnik

To sem pravkar naredil-iz external sd sem prekopiral v mnt sd v mapo sms backup. Je pa ta program, ja, avtor riteshsahu:-D. Gre to nekako dobit nazaj iz maila?
Ni ga jutra brez putra..
Prikaži več možnosti

therion
therion

BMW fanatik

• Uporabnik

Mogoče bi bilo treba datoteko preimenovat, oz. ji dodat neko končnico, da bi bebec razumel za kaj gre?
Ni ga jutra brez putra..
Prikaži več možnosti

therion
therion

BMW fanatik

• Uporabnik

Trenutna dejavnost: po nasvetu iz nekega foruma sem ustvaril v aplikaciji novi backup, prvi v novem telefonu. Potem sem v to mapo prekopiral stari backup file in mu zamenjal končnico db s končnico xml. In seveda ne gre. Bravo.
Ni ga jutra brez putra..
Prikaži več možnosti

Dreamliner
Dreamliner

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 859
  • Avtomobil: E39, E90

Trenutna dejavnost: po nasvetu iz nekega foruma sem ustvaril v aplikaciji novi backup, prvi v novem telefonu. Potem sem v to mapo prekopiral stari backup file in mu zamenjal končnico db s končnico xml. In seveda ne gre. Bravo.

kakšen retard primer ej. ne vem, kako si lahko samsung privošči nekompatibilnost med aparati... sploh če so zaporedno izdani... :napaka
Prikaži več možnosti

Johnny S
Johnny S

BMW fanatik

• V potrjevanju

1. Iz maila sharni nazaj na PC. Naloži backup na Kies (pazi na končnico .sme ali pa .sml), potem pa preko kiesa restore.
2. Samsungov program PC Studio si že probal? Za PC je.
V tem videju je uprabil enak program; pa dela...
Če daš SMS-e na telefon nazaj, pa poiščeš backuš mapo, madona da more ta program to najt

Kako si pa med HTC-jem in Samsungom SMS-e prenesel?

kakšen retard primer ej. ne vem, kako si lahko samsung privošči nekompatibilnost med aparati... sploh če so zaporedno izdani...

Sej so kompatibilni, če narediš backup & restore v Kiesu. Problem je, ker je therion uporabil 3rd party program za backup.

Urejal Johnny S, 28.02.2012, 20:11.

Prikaži več možnosti

therion
therion

BMW fanatik

• Uporabnik

Kies nima nič za opravit z sms-i, nima te funkcionalnosti, uporaben je le za fotke, kontakte in beležke. Zato sem uporabil SMS backup and restore. Iz HTC-ja v Samsung je šlo gladko, na novo naložena aplikacija je prepoznala backup datoteko, jo izvlekla in gotovo, nobenih problemov, enako je bilo z aplikacijami v Astro file manager. Zato mi zdaj ni nič jasno..:confused Sem našel eno rešitev na strani od tega Riteža Sahuja, ampak se mi danes ne da zajebavat s tem, bom jutri.

Hkrati sem kupil tako malo za hec še en iPhone 4S in moram rečt, da mi je prav hudo, da ne more nekdo naredit tako dobro in žlahtno izdelanega telefona, ki bi laufal Android. Občutek v roki je fenomenalen, me spominja na mojo ljubljeno pokojno Nokio 8910! A kaj, ko je revež retardiran..napisat sms na to zadevo, groza..Pa ne vem zakaj jim je tako težko spocat smileye za sms-e?! Evo, če naredijo to in normalno telefonsko tipkovnico in ne fakin qwerty, bi ga mogoče celo kdaj imel za stalno.
Ni ga jutra brez putra..
Prikaži več možnosti

bmwe46
bmwe46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 743
  • Avtomobil: nissan primera 1.9 dci

ve kdo kdaj pride ven s3 ki ga omenjate?
Prikaži več možnosti

Johnny S
Johnny S

BMW fanatik

• V potrjevanju

Kies nima nič za opravit z sms-i, nima te funkcionalnosti, uporaben je le za fotke, kontakte in beležke. Zato sem uporabil SMS backup and restore. Iz HTC-ja v Samsung je šlo gladko, na novo naložena aplikacija je prepoznala backup datoteko, jo izvlekla in gotovo, nobenih problemov, enako je bilo z aplikacijami v Astro file manager. Zato mi zdaj ni nič jasno..:confused Sem našel eno rešitev na strani od tega Riteža Sahuja, ampak se mi danes ne da zajebavat s tem, bom jutri.

Hkrati sem kupil tako malo za hec še en iPhone 4S in moram rečt, da mi je prav hudo, da ne more nekdo naredit tako dobro in žlahtno izdelanega telefona, ki bi laufal Android. Občutek v roki je fenomenalen, me spominja na mojo ljubljeno pokojno Nokio 8910! A kaj, ko je revež retardiran..napisat sms na to zadevo, groza..Pa ne vem zakaj jim je tako težko spocat smileye za sms-e?! Evo, če naredijo to in normalno telefonsko tipkovnico in ne fakin qwerty, bi ga mogoče celo kdaj imel za stalno.

Sem bral, da nov Kies omogoča kopiranje. Evo:

Kies can back up the following:
Contacts
Schedule
To Do
Memo
Call log
Music
Photos
Videos
Misc. Files
Preferences & ringtones
Network settings & bookmarks
Email account information

Ampak ga sam ne uporabljam, tako da težko rečem, če je to res :-D

Ja, apple slavi po tem, da je izdelava odlična (prva verzija iphona :eek). Žal pa se je to zame končalo ko so začeli z plastiko in steklom :crazy.
600-700€ za napravo, ki ti slučajno zdrsne iz rok in je razbit. Pa ekran je za sodobno napravo premajhen :napaka Potem pa še kakšna napaka, ki jo prekrijejo z softwerjem... dobro to je že preveč off-topic.

Napačna tema. Imaš topic za Samsung telefone. (Baje da nekje od maja do Q3 bi naj bil)
Prikaži več možnosti

M_power
M_power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 019

Maj/Junij

Noben ne ve ker to se spreminja ker zmeraj kaj novega najdejo. Pa tudi odvisno kdaj pride Iphone 5. Bosta tam tam rok izdaje.
A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.
Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 610
  • Avtomobil: 2x Chevrolet

verjetno je blo ze kaj napisanega, a ne najdem....v glavnem, katera je naboljsa navigacija za Android? trenutno uporabljam Auro, a nisem kaj dosti zadovoljen....
Obstaja kaj boljsega?
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 510
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Sam nimam veliko izkušenj, trenutno sem malo potestiral iGO in mi je kar všeč, kolikor pa sem prebral nekaj postov na tem forumu, jih je kar nekaj zadovoljnih s Sygic.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Dreamliner
Dreamliner

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 859
  • Avtomobil: E39, E90

verjetno je blo ze kaj napisanega, a ne najdem....v glavnem, katera je naboljsa navigacija za Android? trenutno uporabljam Auro, a nisem kaj dosti zadovoljen....
Obstaja kaj boljsega?

jaz uporabljam GPS essentials
Prikaži več možnosti

M_power
M_power

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 019

Sygic je ista kot Aura :ok

Na telefon sem dal Auro in mi je potem najdlo nadgradjo kot Sygic.
A dog is the only thing on earth that loves you more than you love yourself.
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 188
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

iGO MyWay
@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 56 510
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Kolikor gledam na Marketu je ogromno appov, kjer je med permissions dodano npr. tudi "read phone state and identity", ali pa "retrieve running applications", npr. tudi Talking Tom aplikacija.

A gre to avtomatsko za spyware? Večina le-teh appov je igra.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 610
  • Avtomobil: 2x Chevrolet

Pravkar instaliral Navigon 4.0 (najdu na torrente)...na prvi pogled zgleda zlo v redu...
imam pa zdaj drugo tezavo (oziroma je to stara tezava)...in je ta, da mi rabi ogrooomno casa da na odprtem najde in se poveze na satelite (isce tudi po 10 in vec minut)...ali je to normalno?

Urejal Istrijan, 02.03.2012, 12:09.

Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.