Skoči na vsebino

Jurčak Jure in Veno, Škofja Vas pri Celju

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
355 odgovorov v temi
mr.b
mr.b

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 220
  • Avtomobil: bmw

Mogoče kdo ve kdaj zjutraj odpreta delavnico oziroma kdaj začneta delat?

Hvala
Prikaži več možnosti

SHooTEK
SHooTEK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 645
  • Avtomobil: Renault Twingo l.1995

Ob 8.00 če se prav spomnem.

Bi pa Venota pohvalil tudi, ker brez problema pomaga prek telefona.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

mico
mico

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 480
  • Avtomobil: E30

Mogoče kdo ve kdaj zjutraj odpreta delavnico oziroma kdaj začneta delat?

Hvala

8:00 h
Prikaži več možnosti

sokrat
sokrat

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14
  • Avtomobil: 318d l03.

Pozdravljeni!

Da se še jaz pridružim resnično zasluženim pohvalam servisa Jurčak v Vojniku. Prav jučeraj sem bil na kontroli zavor, in lahko rečem da je vse narejeno hitro in strokovno. Mnogi ga ocenjujejo z številčnimi ocenami, jaz pa tega nebom. Za mene najvišjo možno oceno dobi mehanik v katerega zaupam, kateremu ni treba gledati pod prste da te kaj ne naserje, v katerega resnično ne dvomiš, in ko se pelješ od njega da čutiš neko varnost in zadovoljstvo, a to sam jaz čutil ko sem se peljal domov.

Zato ga resnično priporočam.

Pri njem sem servisiral moja prva dva BMW-ja osamdesetih let, in kakor sem takrat bil zadovoljen sem sedaj še bolj, ker sedaj imam boljši avto Jurčak pa tapravega naslednika - za dober servis se ni bat! L.P. :bmwfans
Prikaži več možnosti

matty
matty

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 187
  • Avtomobil: e39 523i

Iz moje strani tudi prva pohvala - za prvi (izredni) servis. V petek sem peljal svoj "novi" jekleni konjiček na "ponakupni" :-D servis in mi je porihtal nekaj stvari, za ostalo pa mi naredil izračun stroškov. V glavnem prijazen, dober in ustrežljiv mehanik.
Prikaži več možnosti

BMWKILLA
BMWKILLA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 013
  • Avtomobil: E61 525d

Pohvala za prijaznost, delo, strokovnost, vsem v savinjski in štajerski regiji priporočam. :ok
Prikaži več možnosti

Agent 007
Agent 007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 667
  • Avtomobil: 320dt x drive, caddy TDI

Pohvala za prijaznost, delo, strokovnost, vsem v savinjski in štajerski regiji priporočam. :ok

Kaj ti si mel že servis? :laugh

Kaj si pa menjal? :ok2
Prikaži več možnosti

standup
standup

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 505
  • Avtomobil: totenwagen

Lahko prosim nekdo pove kako se pride to Venota in tudi, ce imas kdo njegov GSM bi bil hvalezen. Ce mi poveste dodam se svojo oceno cez par dni :cool
Prikaži več možnosti

mico
mico

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 480
  • Avtomobil: E30

041-690-260 - Veno ali 031-690-260 - Jure
Nahajata se v Škofji Vasi. Kot vidim si iz Ljubljane. Če prideš po avtocesti greš na izhod za Celje Center, potem zaviješ desno se pelješ čez nadvoz in od tam še slab kilometer, ko na levi ob glavni cesti zagledaš Etol. Ti pelješ po glavni naprej do prvega odcepa desno, preden zavije glavna cesta v nepregleden desni zavoj. Ne morš falit.:ok2
Prikaži več možnosti

DreamBMW
DreamBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 531
  • Avtomobil: E61 530dTA

Menjal zadnje diske, ploščice in zavorne obloge za ročno, 227 Evrov.
Pol ure dela... Mojstra!

:beer
LP
Prikaži več možnosti

standup
standup

BMW fanatik

• Uporabnik

Ocitno sta res mojstra, ze v petek ni bilo casa in zdaj ima cel teden zasedeno.
Je se kaksen dober serviser kje v Celju ali blizini?
Prikaži več možnosti

TIN
TIN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 320
  • Avtomobil: E30,Mpower,Dizelpower....

Ocitno sta res mojstra, ze v petek ni bilo casa in zdaj ima cel teden zasedeno.
Je se kaksen dober serviser kje v Celju ali blizini?

težka bo, sploh pa dvomim da bi še kje bil kdo tako dober kot sta Veno in Jure.Pripioročam da počakaš se splača.
ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ
Prikaži več možnosti

standup
standup

BMW fanatik

• Uporabnik

Ok ga bom počakal, mi ni takšna nuja in rajši počakam dobrega mehanika in imam potem mir.
Kako je pa z materialom, a uporablja originalne dele ali kopije?
Ker kadar pri Selmar vprašam po cenah za originalne rezervne dele me ponavadi mine imet avto :-D
Prikaži več možnosti

simonjasmina
simonjasmina

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 935
  • Avtomobil: F20B6 v CG9

Lp. jaz bi samo vprašal koliko pa računata € na uro?
Jaz sem svojega peljal k Grošeti v Podčehovi v Mariboru in moram reči da nisem prav nič posebej zadovoljen. NAjprej sem porabil nevem koliko goriva da sem prišel na tisti hrib, pa še cesta je takšna da ti cel avto spomeče:damn
Pol pa končno pridem na njegovo dvorišče in zagledam tisti tečen obraz in nejevoljo.
Imel pa sem za zamenjati tesnila na pokrovu ventilov. Tesnila sem sam kupil na AA v Mariboru in prvo kar je rekel da ima kar izkušenj z njimi in da manjkajo neki krogeci v kompletu. No pol sem mu pokazal da so notri ker sem se že prej pozanimal. Avto je bil končan po treh in pol urah( ena ura dela 18€). Ajd ni nevem kaka cena. Nato ga VPRAŠAM če bi mi lahko enkrat pregledal celoten avto, da vidim kaj bi bilo potrebno še menjati preventivno. Pa reče ded,da je avto že prestar in da se tu nič več ne splača popravljati in da naj raje kupim drugega:fight
Lep hladen tuš za mene. Sedaj pa sem videl da vas je kr veliko zadovoljnih z Jurčakom in sem se odločil, da se raje teh 50Km tja peljem in nazaj, samo da vidim nekoga ko ga bmw-ji bolj zanimajo. Verjetno mi bo pa tale že pregledal vozilo in povedal kaj bi bilo potrebno počasi zamenjati ali ne?
Prikaži več možnosti

SHooTEK
SHooTEK

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 645
  • Avtomobil: Renault Twingo l.1995

Meni vedno pregledata celotno vozilo in povesta predvidene stroške za naslednji servis. :ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

simonjasmina
simonjasmina

BMW fanatik

• Uporabnik

Meni vedno pregledata celotno vozilo in povesta predvidene stroške za naslednji servis. :ok

Koliko pa računata uro dela?
Prikaži več možnosti

tomaz
tomaz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 960
  • Avtomobil: Audi A4 1.8 avant

Za ceno ure nevem kakšna je, za določene stvari ima tako fiksno ceno pa neglede kok časa dela, meni uglavnem kakrkoli je rihtal nisem nikoli rekel da je predrago, se mi zdi kar vredu cena, se mi zdi takšan normalna cena ne tista oderuška tako kot jo imajo nekateri.
Prikaži več možnosti

simonjasmina
simonjasmina

BMW fanatik

• Uporabnik

No v bistvu mi ni niti tako pomembna cena, samo da obvlada bmw-je oz. da ima interes za te avtomobile. Naslednji teden ga bom poklical, da mi pove kdaj lahko pridem na pregled vozila. Hkrati pa bi rad da mi on menja še olje, sklopko in jermena. Da imam pol nekaj časa mir. Torej ga priporočate?
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 9 999
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Delo je tako poceni, da jaz v treh letih lastništva (in 60.000 km) nisem dal toliko, kot bi moral plačati za menjavo vodne črpalke na scooterju, pa nimam v mislih pooblaščenega servisa. Francoza nikar! :-D

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

standup
standup

BMW fanatik

• Uporabnik

Še moja ocena. Ja, izplačalo se je počakat, ker Veno res obvlada.

- gostoljubnost: 10, olikan odnos in dobil sem direkten odgovor na čisto vse kar me je zanimalo

- cena popravila: 10 za servis na tem nivoju

- izkušenost mojstrov: 10, točno ve kaj dela

- lokacija: 9, super ker je blizu avtocestnega odcepa in lahko tudi neceljani pridejo do tja brez problemov

- čas trajanja popravila: 10 za kaj vse je naredil v tako kratkem času in kolikokrat se je moral še na telefon javit vmes

- ali je bila napaka odpravljena: da

Na E34 tds je menjal olje, vodno črpalko in termostat, zamenjal puše na sprednjih rokah. Delo, kratek pregled vozila, 5W40 Agip olje katerega gre v tdsa veliko, nekaj servo in zavorne tekočine in vse skupaj je stalo 118 evrov. Tako da sem nadzadovoljen s tem servisom, en razlog več da ostanem pri BMWju.
Delavnica je urejena in notri ima tudi vse potrebne inštrumente za korektno servisiranje.
Priporočam pa ne tega servisa, ker se lahko zgodi da potem za moj avto ne bo imel časa :ok2
Prikaži več možnosti