Skoči na vsebino

Jurčak Jure in Veno, Škofja Vas pri Celju

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
355 odgovorov v temi
Action Man
Action Man

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 146
  • Avtomobil: e39 523i '96

@simonjasmina: ne vem no, jaz sem bil pred tednom in pol pri Groseti pa me je se na kavo peljal in celo placal, vmes pa sva se pogovarjala kar dosti(vprasal sem ga par stvari glede avta), menjal mi je pa tudi tesnilo pokrova ventilov pa se par drugih stvari,... jaz sem bil v glavnem zadovoljen in tudi cena je bila znosna. Moram pa rect da me zelo mika da bi sel pogledat v celje, ker je zame pravo veselje ce lahko sprasujem oz. po domace receno gnjavim v stilu "kaj pa je to, kako pa se to naredi, cemu sluzi to,...?" in ni lepsega kot pa to da ti je nekdo pripralvjen na (skoraj) vse odgovoriti in to celo z interesom!

Lp
Action Man
Prikaži več možnosti

simonjasmina
simonjasmina

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 935
  • Avtomobil: F20B6 v CG9

@simonjasmina: ne vem no, jaz sem bil pred tednom in pol pri Groseti pa me je se na kavo peljal in celo placal, vmes pa sva se pogovarjala kar dosti(vprasal sem ga par stvari glede avta), menjal mi je pa tudi tesnilo pokrova ventilov pa se par drugih stvari,... jaz sem bil v glavnem zadovoljen in tudi cena je bila znosna. Moram pa rect da me zelo mika da bi sel pogledat v celje, ker je zame pravo veselje ce lahko sprasujem oz. po domace receno gnjavim v stilu "kaj pa je to, kako pa se to naredi, cemu sluzi to,...?" in ni lepsega kot pa to da ti je nekdo pripralvjen na (skoraj) vse odgovoriti in to celo z interesom!

Lp
Action Man

No in o tem točno govorim. Ne rečem,da grošeta ni porihtal zadev, kot je treba. Samo tako brez volje mi je odgovoril na samo na dve vprašanji. Jaz bi pa rad, tako kot si ti rekel, da lahko malo več zvem o avtu, katerega sem kupil, kaj bi bilo potrebno počasi menajti in take stvari. On pa da je prestari avto. Saj 98 pa ja ni star avto al ne? Pa še Jerry z foruma mi ga je zrihtal, tako da je avto precej ohranjen. Sem zadovoljen:-D
Prikaži več možnosti

Action Man
Action Man

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 146
  • Avtomobil: e39 523i '96

Aja no,to pa razumem in se tudi strinjam,sem ze napisal.Saj pravim da me kar zelo mika da bi se za naslednji servis zapeljal do Celja in se verjetno tudi bom.:)
Meni ni nic kaj omenjal starosti, ampak sem mel res bolj "rutinsko" popravilo kot pa kaj velikega. Se pa res ne strinjam s tem, nasploh so mi starejsi avti dosti bolj pri srcu, itak pa se za E39, tudi ce je danes ze 12 let star dizajn, VSAK obrne oz jo vsak opazi(ce je to dobro ali slabo pa naj vsak zase oceni:) )

Lp
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Administrator
  • Sporočil: 10 069
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Evo, malce updata s prve strani. Izredni servis (zavore) - kot vedno - hitro, strokovno in ugodno! :ok

Pripete slike za predogled

• DSC_0072.JPG
  • DSC_0048.JPG

slovenska-konoplja.png

Prikaži več možnosti

Agent 007
Agent 007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 667
  • Avtomobil: 320dt x drive, caddy TDI

Evo, malce updata s prve strani. Izredni servis (zavore) - kot vedno - hitro, strokovno in ugodno! :ok

Kakšna je pa kaj cena vseh štirih diskov z ploščicami in delom?
Prikaži več možnosti

BMWFAHRER
BMWFAHRER

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 886
  • Avtomobil: F30 320d M Performance

Mater meni se pa nihče ne javi, je avto je zlo potreben novega olja :laugh

A obstaja še mogoče kakšna druga telefonska k na tiste dve na 1. strani se nihče ne javi :confused

Anything??? Hvala
LP, Jerry1

Nice guys always finish last, but those who are last are always NICE!
Prikaži več možnosti

uja_m
uja_m

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 131
  • Avtomobil: E53, E46, E34

obstaja še od sina 031/690-260
Ability may get you to the top, but it takes character to keep you there
Prikaži več možnosti

uja_m
uja_m

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 131
  • Avtomobil: E53, E46, E34

aja pa morš večkrat poskusit ko fantje šraufajo nimajo cajta za telefon:-D
Ability may get you to the top, but it takes character to keep you there
Prikaži več možnosti

BMWFAHRER
BMWFAHRER

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 886
  • Avtomobil: F30 320d M Performance

aja pa morš večkrat poskusit ko fantje šraufajo nimajo cajta za telefon:-D

Sej to je meni zelo jasno! Hvala za cifro :ok
LP, Jerry1

Nice guys always finish last, but those who are last are always NICE!
Prikaži več možnosti

citrobooster
citrobooster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 291
  • Avtomobil: BMW e46 318i & e36 318is

edina slaba stran servisa Jurčak je ta, da je enostavno prezaseden. Jaz sicer vedno peljem svojega bmw-ja tja na servis in vedno sem zadovoljen. odnos je korekten. sedaj me čaka malo večji servis čez kakšen mesec in bom pomoje moral že kar rezervirat termin :-D tudi na telefon jih je težko dobit zadnje čase.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

valio
valio

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 14
  • Avtomobil: bmw 320 d

Se splača počakat je eden izmed redkih ljudi ki res obvladajo stvar. Z sinom juretom res obvladata, tko da sta kar carja.
Prikaži več možnosti

velvet
velvet

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17
  • Avtomobil: BMW 320D

Morm še js mal pohvalt. Dons mi je veno pregledu komplet avto zamenju zračni filter, mikro filter, filter odduha, oljni filter,olje,pa ploščice in morm reč ad avto dela ko nov, čaka me pa še vodna pumpa. Morm reč da se splača čakat pa delo je opravljemo zelo korektno. Se splača počakat tist tedn pa veš da ti bo taprav maher pregledu avto.
Ga priporočam
Prikaži več možnosti

MG
MG

• Globalni moderator
  • Sporočil: 2 664
  • Avtomobil: E39 530iA

Včeraj sem imel E39 na letnem servisu pri njima in ju lahko ponovno samo pohvalim.

Klasičen scenarij: Se najavim na servis, počakam cca. teden dni da pridem na vrsto, delo strokovno in korektno opravljeno v dogovorjenem času.

Ocena: Prijaznost, strokovnost, realna cena in občutek zaupanja.
Iskreno priporočam. :ok
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 353
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Pa saj en teden za servis ne bi smel bit problem nikomur počakat. Imaš vsaj čas si dopust zrihtat, če je treba ;) Jaz več kot en teden nisem nikoli čakal, pa avto servisiram tam že kar nekaj let. Glede ostalega pa tako ali tako lahko napišem samo pohvale. Sploh ko sem videl kakšni "pocarji" so (bili) na Tehnounionu in potem na AA.
Prikaži več možnosti

t€dy
t€dy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 884
  • Avtomobil: BMW

Veno je car!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:ok
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 847
  • Avtomobil: 535 PS

kako pa je kaj glede žiga v servisno - ali BMW slovenija to upošteva ali moraš avto peljati na pooblaščen servis? Čisto informativno. Koliko let pa naj bi bila garancija na turbine in koliko sploh veljajo ostale garancije?
Kot vidim je Veno res pravi naslov za BMW

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

t€dy
t€dy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 884
  • Avtomobil: BMW

Žig ti da v servisno.Tak da ko boš prodajo avto boš mev vse črno na belem.In verjem kr ti iz lastnih izkušen pravim da sem z njem bol zadovoln z VENOTOM kot pooblaščenim servisom.Veno dela z bmwji že 30 let ziher tak da pozna bmwje v nulo.Če boš pelo k njemu ti nebo žav vrjem.Glede garancije ti pa nevem povedat tak da najbolš da se pri njemu pozanimaš...
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 847
  • Avtomobil: 535 PS

hvala, a ve kdo kaj okoli garancije?

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 137
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Morebitna garancija velja samo če je bilo vozilo redno servisirano pri katerem od pooblaščenih serviserjev, ki se nahajajo na spetni strani www.bmw.si

LP
Prikaži več možnosti

Slenik
Slenik

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36
  • Avtomobil: BMW 320 E36

No bom pa kot zgleda prvi, ko ga nebo pohvalil...
Po predhodnem naročilu mu pripeljem avto en dan prej, da bo zjutraj imel hladen avto, ker sem iz okolice Maribora in mi 320i automatic ko je hladen ne potegne nikamor (ko316i).
Ko ga pokličem ob poldvanajstih dopoldne (rekel mi je, da bo ob 11-ih gotov) mi reče, da ga bo zdaj pogledal. Ok je mel gužvo pa sem bil tiho. Potem mi je reke, da naj pokličem po tretji popoldne, da bo videl, če bo gotov.
Nato sem ag poklical ob polšestih popoldne, ker sem delal in nisem imel časa pa mi reče, da danes nebo gotovo. Wtf? če sem mu lepo povedal, da avto nujno rabim in mu ga pripeljem takrat, ko bo imel čas, da opravi tak ko treba v najkrajšem času. No ok si mislim, če ne more mu nebom nič pomagal, če mu zaj nekaj nabijam pa pizdim. No kakorkoli... Naslednji dan ga pokličem ob devetih zjutraj kot je bilo zmenjeno in se dogovoriva, da pridem avto iskat ob 11- ih. Pridem do njega po avto in plačam ter se odpeljem. Avto ista pizda kot takrat, ko sem mu ga pripeljal. Menjal mi je olje motorja, olje diferencijala, zadnji kolesni ležaj in olje v menjalniku. Za menjalnik sem sam nabavil olje in filter za 156 eur torej s tem ni imel stroškov pa je račun bil vseeno 270 eur. Pa ta cifra me sploh nebi bolela, če bi avto bil tak kot bi si človek želel. Nato ga pokličem in mu povem, da avto enako slabo potegne pri nižjih obratih on pa mi odvrne, da se mu zdi, da gre avto normalno. Pa mali (sim al kaj je) mi je tudi trobil nekaj, da 320 motorji so bolj zaspani... WTF? 320i je za mene popolnoma dovolj hiter avtomobil, če je z njim vse vredu. Z mojim pa ni vse vredu, zato sem ga pa tudi pripeljal k strokovnjaku, ki že 30 let šraufa BMW - je, ker olje bi lahko praktično menjal sam ležaj pa zna menjat vsaki pocar, ki ima malo pojma. ( pa še kolegom nebi rabil gnjavit en dan prej, da me pelje dol, ker se kar nabere bencina pa cestnine po nepotrebnem)
V glavnem razočaran nad končnim rezultatom in njegovim komentarjem, ker sem pričakoval, da bo vsaj on odpravil težavo, če mi je že 10 "pametnjakovičov" ni uspelo.
Prikaži več možnosti