Skoči na vsebino

Jurčak Jure in Veno, Škofja Vas pri Celju

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
355 odgovorov v temi
Krosche
Krosche

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7
  • Avtomobil: F 650 CS

Mene pa zanima ali Veno servisira tudi motorje?
Lep pozdrav
Prikaži več možnosti

Agent 007
Agent 007

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 667
  • Avtomobil: 320dt x drive, caddy TDI

Mene pa zanima ali Veno servisira tudi motorje?
Lep pozdrav

Pokliči 041 690 260, pa boš izvedel iz prve roke.:ok
[URL="http://turiskovac.myminicity.com/"][/URL]
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 521
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Enkrat ko sem bil pri njemu je ravno naredil servis na F650GS :ok
Prikaži več možnosti

Krosche
Krosche

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7
  • Avtomobil: F 650 CS

Najlepša hvala za odgovore!

LP
Prikaži več možnosti

border
border

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 62

Tale gospod Jurček Veno ima racunalnik s polnim dostopom v ogled v BMW sistem avtomobila? Neki se je govorilo, da samo original serviserji imajo to moznost.

Hvala.
Prikaži več možnosti

Monaco
Monaco

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 13 521
  • Avtomobil: silver arrow & topless...

Jurčak ima samo laptopa z OBD. Z njim lahko naredi skoraj vse, ne pa čisto vsega.
Prikaži več možnosti

Crni26
Crni26

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 60
  • Avtomobil: E91 320DT

v petek bil pri g.Jurčaku na menjavi zavor, pregledu vozila ter diagnostiki. vse pohvalno od cene do prijaznosti in kvalitete. moja ocena 10.
Prikaži več možnosti

gerchy
gerchy

License for everything!

• Globalni moderator
  • Sporočil: 10 545
  • Avtomobil: z dost' dinamike!

Že dolgo nismo pisali v to temo - pa da malce updatamo. :)
Konec maja sem opravil izredni servis hladilnega sistema (več ali manj preventivne menjave vsled boljšega počutja):
- hladilnik
- hlad. tekočina
- vodna črpalka
- raztezna posoda
- čep ekspanzije
- vijak za prezračevanje
- drobnarije (cevkice, sponke ...)

Vse opravljeno v debelih 60 minutah (ohlajanje ni všteto :hihi), cena pa dobrih 400 € (delo + OE material).

Definitivno ostajamo zvesti! :ok

Gerchy seveda ne gre brez objektiva. :obrvi

Pripete slike za predogled

• DSC_4750.JPG
  • DSC_4747.JPG

cana.png

Prikaži več možnosti

BMWMaN
BMWMaN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 338
  • Avtomobil: Volvo

Tudi jaz lahko rečem - vedno zadovoljen. Možakar pa pravi stručko:ok
Prikaži več možnosti

t€dy
t€dy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 899
  • Avtomobil: BMW

Moj novi avto je obiskal Venota in sicer za menjavo disk ploščic in puše na diferencialu. Deda je res mojster in prijazn u nulo. Moj avto (dokler bo bmw;to bo tak vedno :-D) nebo videl drugega mehanika...

Tako kot je Gerchy rekel ostajamo zvesti!!!!!!!
Prikaži več možnosti

Imperium
Imperium

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 451
  • Avtomobil: ///M

Sem bil konec tedna pri g. Jurčaku in lahko napišem sledeče:

Prispem ob dogovorjeni uri in počakam čik ali dva. Veno pripravi avto in ga pregleda, vmes pa odgovarja na moja številna vprašanja. Nato opravi servis, podebatirava še malo okrog avta, plačam in po slabe tričetrt ure grem.

- gostoljubnost 10
- cena popravila 9-10
- izkušenost mojstrov 10
- lokacija 9
- čas trajanja popravila 10
- ali je bila napaka odpravljena DA

Opravil sem redni servis, delo pa je bilo natančno in hitro opravljeno. Pograjati nimam res ničesar. :ok Povedala sta mi tudi, kje najdem cvetličarno na poti do Dobrne. :ok2

Skratka, sem zelo zadovoljen in ju z veseljem priporočam naprej.
Prikaži več možnosti

Rudl_318is
Rudl_318is

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 913
  • Avtomobil: e36 320i limo

Danes kličem venota in mu pač povem kakšen avto imam...Pa da mi se naročiu za servis pa mi reče ja tt tedn pa nebi šlo po mu pa rečem da ko se pelem u hrib avto zakadi če je to kej hudo narobe pa mi reče no ja oglaste se kr danes popoldan.Men je osebno veno kot veno in ga ne zamenjam za nobenga serviserja.
:drink
Prikaži več možnosti

Katana
Katana

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 163
  • Avtomobil: xDrive

No pa da še jaz pristavim svoje mnenje:

po predhodni najavi in dogovoru sem tudi jaz pretekli odpeljal svojo E39 520 na servis k g. Venotu. Razlog je bil predvsem v tem, da se je približeval tehnični pregled, ročna zavora pa ni delala. Ker je bila do servisa samo še ena črtica smo uredili tudi to.

Skratka, narejen je bil servis, zamenjan termostat, zamenjani zadnji diski, obloge in čeljusti (ročna) ter leva in desna torzija (?).

Ocene:
gostoljubnost: 10
cena popravila: 7-8 (cena servisa, torzij in termostata zelo ugodna, cena zadnjega zavornega kompleta pa se mi je zdela nekoliko visoka)
izkušenost mojstrov: 10 (sploh za laika)
čas trajanja popravila: 8 (avto pripeljel ob 8.00, priše ponj ob 14.00, avto dali ravno na dvigalo - celotno popravilo je nato trajalo cca. 1 uro - na koncu hitro)
odprava napake: da

V glavnem zelo zadovoljen:ok in se bom vračal, ko zmanjka črtic na BC (upam, da vmes ne bo potrebno).
Prikaži več možnosti

t€dy
t€dy

BMW fanatik

• Uporabnik

No to mi je všeč,da prihajajo ljudje na nov k mojstru Venotu in da so z njim zadovolni.

Jz ga nebom ocenjeval ker sem že redn gost pri njemu tako da to vse pove.
Vsak moj BMW se servisira ali popravlja pri njemu. Glih včeri sem ga imel na rednem servisu pri njemu in lahko spet samo povem da sem zelo zadovljen.

To je pa res mehanik, ki se z srcem okvarja z BMWji. BMW pa ni važn kateri model je ga ima v malem prstu in praktično računalnika ne rabim ker že sliši oz. ve za kaj se gre ko mu poveš težavo kar seveda za zmešan Selmar ne velja.Tam so mehaniki kode bi jz šravfo ko se sam na komp zanašajo pa še nevljudni so.Cene majo take da te na rit vrže da o maržah na dele in dodatno opremo sploh ne govorimo.Omenil sem jih pa zato ker imam za enkrat izkušnje samo z tema dvema servisoma.Za druge se tako ne zanimam ker je Veno za mene na 1. mestu pa še blizu mi je ;).

Res vsakemu, ki ima BMWja priporočam Venota!!! Nebo vam žal!!!!!
Prikaži več možnosti

Free_Style
Free_Style

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 840
  • Avtomobil: BMW f11 LCI & RS Trophy

Tudi jaz sem peljal prvič avto na servis k Venotu, ampak me je motilo, da mi je napisal kar na nek listek kaj je menjal, starih delov nisem dobil nazaj, seveda tudi računa ne. Drugič pa sem pripeljal, da bi mi pogledal zakaj se mi ne odpirajo stekla, pa je tudi kr na pamet povedal kaj je za narediti, brez da bi pogledal in se je zmotil, ker sem potem s samo podmazanjem rešil problem. Če pa bi naredil po njegovem pa bi me prišlo popravilo 400€+..

Verjamem, da je dober mehanik ampak mene ni prav impresioniral...Mogoče je imel slab dan oz. dva =)
Prikaži več možnosti
    • u-r-o-s je všeč

LeThaL
LeThaL

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 965
  • Avtomobil: C4

A ve mogoče kdo če Jurčak dela tudi ob sobotah??
Prikaži več možnosti

t€dy
t€dy

BMW fanatik

• Uporabnik

Pomojem dela drugače pa pokliči ;).
Prikaži več možnosti

Boško BMW
Boško BMW

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 98
  • Avtomobil: E46 320i, F31 M sport

A ve mogoče kdo če Jurčak dela tudi ob sobotah??

Ne. Čez teden dovolj dela, človek mora tudi za sebe kaj nardit in se spočit, a ne. :ok2
Pazi, kaj si želiš. Želje se lahko uresničijo.:cool
Prikaži več možnosti

BMW 5 turing
BMW 5 turing

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 226
  • Avtomobil: 300c

Na žalost ne morem nikakor pohvaliti dela, lahko pa ceno. Sicer menjal sem glavno jermenico, termostat in jermene. Avto je bil 10 dni pred garažo (minus točke), po opravljenem delu, nisem dobil nikakršnega računa oziroma pojasnila kako je kaj naredil. Potem sem šel h enemu kolegu, ki ima dvigalo. Dvignila sva avto in opazila, da je zelo grdo zvrtal luknjo v menjalnik, da bi lahko odvil jermenico (še sam bi naredil boljše). Nato opazim, da mi je zgubil pol vijakov na plastikah na motorju. Mislim, da me nikoli več ne bodo videli.
Ko pa se meniš z njim, pa se mu skos neki mudi, pa diagnoze postavlja kar na pamet. Mislim nesmisel. Od zdej bom rajši sam šraufal, pa čeprav bi lahko trajalo pol leta.
Prikaži več možnosti

Free_Style
Free_Style

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 840
  • Avtomobil: BMW f11 LCI & RS Trophy

Ko pa se meniš z njim, pa se mu skos neki mudi, pa diagnoze postavlja kar na pamet. Mislim nesmisel. Od zdej bom rajši sam šraufal, pa čeprav bi lahko trajalo pol leta.

Točno to mene moti pri njemu! Skos se mu mudi, vse kr na pamet govori in to povrh vsega še narobe. Tud jst naslednji servis ne bom naredil pri njemu. Prelepo mu gre in se mu zgleda ni treba več tako truditi kot včasih. Pa vedno reče kr prpelte avto potem pa avto tako kot je tebi tam stoji po par dni.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.