Skoči na vsebino

Professional navigacija v F10

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
127 odgovorov v temi
damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 209
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

nič sim kartice, dela preko TMC antene, in pa seveda so pomembne navigacijske mape. BMW še s svojimi mapami žal ne podpira TMC v SLO.

Urejal damci, 02.02.2013, 22:03.

@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

Debitel
Debitel

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 503
  • Avtomobil: BMW department

Kateri letnik pa je avto? Ker jaz imam Slovenijo po mojih zahtevah v nulo pokrito...
Ce obstaja varianta, da ti kdo skopira moje karte, ti naredim uslugo.

Urejal Debitel, 02.02.2013, 22:20.

Lp Debitel
Per aspera ad astra....
Prikaži več možnosti

damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 209
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

samo karte nič ne pomagajo, rabi še FSC kodo za nalaganje.
me pa res čudi , ker tudi mene je navogacija v SLO pripeljala povsod.

Urejal damci, 02.02.2013, 22:13.

@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

Razor_X5
Razor_X5

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 726
  • Avtomobil: BMW xDrive

Damci najlepša hvala nisem vedel da obstaja posebej TMC antena, sm že mislu da morš met SIM kartico, da preko prenosa podatkov dobivaš informacije kar bi pa bilo za tujino precej nepraktično in precej drago.
BMW za veselje do vožnje :metalc
Prikaži več možnosti

ducy
ducy

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 276
  • Avtomobil: F11

Zdravo

A mi lahko kdo pove katera je tenutna zadnja verzija Professional navigacije v F10/11 (... baje je to CIC. Avto je letnik 2013 in ima HDD)

Ali se je že našel način, kako lahko namestiš mape sam?

Aha pa še to. Kakšna je razlika med Premium in Professional? So karte kompatibilne?

PS
Trenutno imam v novem F11 2013 slabšo pokritost v svojem kraju kot na stari E60 road map 2011 ???

Urejal ducy, 10.05.2013, 07:40.

**BMW **the ultimate driving machine**
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 799
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Malo off topic. Ali se da na profi. Navigaciji gledat video filmčke, zanima me tudi če imajo usb vhod ali reže za sd kartice. Prosil bi tudi če mi kdo pove , kako je z osnovnim ozvočenjem. Je še vedno totalno v k.. Tako kot pri e60. Ne morem verjet vsakega audija ko se vsedem že osnovno ozvočenje "špila" tako kot se spodobi za premium klaso. Naši bmw-ji pa špilajo tako kot one radioure iz hoferja.
Vse skupaj mi veliko pomeni okrog akustike....
Lp
Prikaži več možnosti

nixx
nixx

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 820

Malo off topic. Ali se da na profi. Navigaciji gledat video filmčke, zanima me tudi če imajo usb vhod ali reže za sd kartice. Prosil bi tudi če mi kdo pove , kako je z osnovnim ozvočenjem. Je še vedno totalno v k.. Tako kot pri e60. Ne morem verjet vsakega audija ko se vsedem že osnovno ozvočenje "špila" tako kot se spodobi za premium klaso. Naši bmw-ji pa špilajo tako kot one radioure iz hoferja.
Vse skupaj mi veliko pomeni okrog akustike....
Lp

na profi. navigaciji se da gledati dvd filmčke brez problema (samo ne med vožnjo :-D...pa tudi to se da zrihtat) in seveda ima tud usb vhod :ok2
glede zvočnikov pa ja še vedno velja da so v osnovni različi katastrofalni :crazy

lp nixx
Prikaži več možnosti

ducy
ducy

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 276
  • Avtomobil: F11

na profi. navigaciji se da gledati dvd filmčke brez problema (samo ne med vožnjo :-D...pa tudi to se da zrihtat) in seveda ima tud usb vhod :ok2
glede zvočnikov pa ja še vedno velja da so v osnovni različi katastrofalni :crazy

lp nixx

A lahk gledaš tud film preko USB vhoda ?? To mi (še ) ni ratalo...
**BMW **the ultimate driving machine**
Prikaži več možnosti

URBX_TwinTurbo
URBX_TwinTurbo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 680
  • Avtomobil: F11 520d ,e46 325i SSG Fl

Brez problema:ok
:bmw e46 318i, e46 316ti, e39 528i, e87 120d, e60 535d, f11 520d, e46 325i SSG=:avto
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

Preko USBja se da gledati tudi dvixe s podnapisi, ampak le pri zadnjih verzijah pro navigacije.
Prikaži več možnosti

Magellan
Magellan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 37

Na netu, pobrskaj malo, najdeš zadnjo varianto Europe_NEXT_2014-1, tam tudi dobiš FSC kodo za drobiž in ne za sto ali več eurov, samo brati je potrebno malo.
Nove karte pa se naložijo tako, da jih skopiraš na USB ključ (32 GB, kar cela Evropa ima 27,3 GB), pred tem ga formatiraš v FAT32, štartaš update kart s krmilnikom, vneseš 20 mestno FSC kodo in greš na pivo, vrneš se nazaj in imaš nove NBT karte .
štekaš?:beer

Zdravo

A mi lahko kdo pove katera je tenutna zadnja verzija Professional navigacije v F10/11 (... baje je to CIC. Avto je letnik 2013 in ima HDD)

Ali se je že našel način, kako lahko namestiš mape sam?

Aha pa še to. Kakšna je razlika med Premium in Professional? So karte kompatibilne?

PS
Trenutno imam v novem F11 2013 slabšo pokritost v svojem kraju kot na stari E60 road map 2011 ???

Prikaži več možnosti

Magellan
Magellan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 37

Na netu, pobrskaj malo, najdeš zadnjo varianto Europe_NEXT_2014-1, tam tudi dobiš FSC kodo za drobiž in ne za sto ali več eurov, samo brati je potrebno malo.
Nove karte pa se naložijo tako, da jih skopiraš na USB ključ (32 GB, kar cela Evropa ima 27,3 GB), pred tem ga formatiraš v FAT32, štartaš update kart s krmilnikom, vneseš 20 mestno FSC kodo in greš na pivo, vrneš se nazaj in imaš nove NBT karte .
štekaš?:beer

in tako potem to izgleda: http://i57.tinypic.com/2u7a73m.jpg

Urejal Magellan, 06.02.2014, 11:46.

Prikaži več možnosti

Bač
Bač

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3

Pozravljeni mene pa zanima za navigacijo buissnes ali lahko karte sam posodobim ali je isto kot pri proffesional treba kode not pisat imam pa 2011 520d tourning ali gre preko cdja updatat mape hvala za odgovore :)
Prikaži več možnosti

TOM-CAT
TOM-CAT

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 275
  • Avtomobil: F10, I3

lp nixx

Kdo zrihta, da lahko tudi med vožnjo?
koliko $$$ ?

lps
TOM-CAT
Prikaži več možnosti

bmwE61
bmwE61

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 145
  • Avtomobil: bmw e61

Kdo zrihta, da lahko tudi med vožnjo?
koliko $$$ ?

lps

100$
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 267
  • Avtomobil: BMW

Čudna so ta poimenovanja novih navigacij CIC , meni v opcijah za avto 2010 letnik piše professional, pa nima nič skupnega z DVD professional, tako je najbolje pogledati na navi sam za verzijo map, ki pa je v mojem primeru Premium .

Ja sem že posodobil karte pa ni tako zelo enostavno, oziroma najteže je dobiti 100% pravo kopijo podatkov, ker če sta 2 bita drugačna avto to ugotovi in noče nalagati...... kart ....

Za dvd pa sploh nisem vedel, da naj bi delal , probam, odklepal pa ne bom, ker med vožnjo ne bom filmov gledal :-D
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

lp nixx

Moje osnovno ozvočenje v f11 špila 80% boljše kot v prejšnem e61. Tako da tole ne bo glih držalo...:-D
Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 037
  • Avtomobil: BMW

Sam bi se dotaknil ozvočenja pri BMW-jih. Ker sem predhodno vozil večinoma druge znamke ( Volvo, Audi, VW ) sem pri prestopu na BMW odkrito zelo razočaran.

V Volvu S60 sem bil z ozvočenjem resnično zelo zelo zadovoljen. Zatem sem imel v VW doplačan sistem Dynaudio Excite, kar je spet privedlo do precej kvalitetnega zvoka. Za piko na I imam občasno možnost vožnje z A6 - z paketom ozvočenja Bang & Olufsen - kjer resnično uživam.

Nato se vsedem v ženin E60 z bussines navigacijo ( OK - vem - osnovni paket ) in me je skoraj kap. Pri glasnejših tonih vse hrešči - vsekakor sem hotel že menjati zvočnike - ampak prišel do sklepa da je pri vseh enako.

V seriji 6 z Pro Logic 7 Prof. sistemom je malenkost bolje - a ne dosega VWjevega Dynaudio Excita, da o A6 B&O sploh ne govorim.

Zanima me ali ima kdo izkušnje z "Individual DSP" z tako imenovanim Dirac sistemom?

So v novi seriji 5 - F10 resnično vgrajeni boljši sistemi?

Hvala.
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik

No, vem da sem bil kar glasen glede ozvočenja... No mislim da je v mojem f11 ozvočenje menjano(aftermarket), glede na to da je prejšnji lastnik imel z musko zasedenih celih 12gb spomina v avtu. To pa trdim zato, ker sem probal slo. F10, kateri špila podobno kot moj bivši e61 lci.
Prikaži več možnosti

damirj79
damirj79

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 220

V čem se pa razlikuje med dobrin in slabim? Mislim konkretne razlike oziroma primerjalne točke. Nekomu je nekaj boljše, če je glasnejše, nekomu drugemu pa kaj drugega.. Torej parametri primerjave me zanimajo
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.