Skoči na vsebino

Professional navigacija v F10

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
114 odgovorov v temi
damci
damci

Navi guru

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 140
  • Avtomobil: BMW F11 530dA Luxury Ind.

sam jo imam namesceno ze najmanj 3 tedne, tako da ni komaj sedaj na voljo :)

@Jerry: Tako da ti se kar do Miholda zapelji in upaj, da bo imel čas... ker je čakalna vrsta nanj daljša kot pri kurbi, ki daje zastonj.
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 418
  • Avtomobil: BMW logicno

Zunaj je točno od nekje začetka Junija 2017 verzija 2017-2. Konec oktobra pride že 2018-1 . ;).
Prikaži več možnosti

Magellan
Magellan

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 34

sam jo imam namesceno ze najmanj 3 tedne, tako da ni komaj sedaj na voljo :)

Nisam napisal, da je komaj zdaj na voljo. Tudi jaz jo imam že nekaj časa nameščeno. Dal sem le informacijo za tiste, ki so to mogoče spregledali! :ok 

Prikaži več možnosti

Magellan
Magellan

Začetnik

• Uporabnik

Nova verzija: 2018-1 je dosegljiva!

i581ky.png

Prikaži več možnosti

miho1
miho1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 430
  • Avtomobil: Bmw 530xd f10

Meni je to znanstvena fantastika.. A to se kupi, ali se dobi dejansko to verzijo skrekano, pa da res dela kot je treba, pa ce se dobi kje in kakšen je postopek, da to naložim?

Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 080
  • Avtomobil: 2016 F11 520d Xdrive

To se naloži preko usbja v naslonu za roke? Obstaja več jezičnih verzij, ali z vsako deluje tudi slovenščina? Da kaj ne pobrkljam... :)

Prikaži več možnosti

Magellan
Magellan

Začetnik

• Uporabnik

Jaz navigacijo na 520d nadgrajujem že 4. leto. Imam doživljensko kodo, ki sem jo kupil preko spleta za 50 EUR (od enega Američana) in dela B.P.

Postopek nadgradnje je torej sledeč:

- vštekaš USB s pravimi kartami (trenutna verzija 2018-1 vsebuje 31,3 GB podatkov, rabiš USB ključ 64 GB. Karte snameš s spleta, preko torenta! Kje in kako: google, forumi, ...

- nadgradnja potem sama zalaufa, prvič te vpraša za 20-mestno kodo, ki jo vneseš, potrdiš z OK in se pelješ na pivo-nalaganje kart in ostalega traja cca 45 min

- dobiš sporočilo da je uspešno zaključen proces, odstraniš USB in imaš zadnjo verzijo navigacije.

-imam slovenščino, ker je avto kupljen v Sloveniji,

Prikaži več možnosti
    • M power je všeč

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator

Juhej... uspešno posodobljene karte na 2018-1. Kode pa nisem rabil, ker je očitno še veljavna naročnina (imam med priročniki bmw dokument s kodo... bom naslednjič videl za kolikokrat je veljavna). Je pa res trajalo cca 50 min. Ravno prav, za med furo domov. :beer

Prikaži več možnosti

kukulele
kukulele
  • Uporabnik
  • Sporočil: 17
  • Avtomobil: f11

Pozdravljeni,

ali morda kdo ve kako se aktivira/doda stacionarne radarje brez povezave z GSM appi?

LP!

Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator

Mene pa nekaj zanima... kaj ta superduper navigacija res nima opozoril za prekoračeno hitrost, ali sem jaz blesav?

Prikaži več možnosti

kukulele
kukulele
  • Uporabnik
  • Sporočil: 17
  • Avtomobil: f11

ha, ko ti Jankovič pošlje everske pozdrave domov, zaradi minimalnih prekoračitev cone 30, začneš razmišljati tudi o povezavi limitatorja z omejitvijo - ali to obstaja kot opcija? Da se ne zezaš, pa da ti vzame gas pri npr omejitev + 5 km, če pa zahodiš gas, jo pa itak overrida... ker v comi 30 hitro pozabiš da si v nizki omejitvi, tako da so kazni hitro visoke, LIM knof pa tudi ne stiskaš vedno ko vidiš cono 30...

Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 418
  • Avtomobil: BMW logicno

Toliko študirate dajte si na pametni telefon, ne vem niti ali je Amzs ali Dars aplikacija, ko se kaj dogaja te opozori, če imaš sparjeno, kot avtotelefon in te aktivno opozarja ne v 3 dni, torej zadnjič je bilo kontrola vinjet in res je bila, radar in res so merili, zadeve v živo vnašajo imaš tudi bližina šole, pol pa en otrok reče hvala, ker voziš počasi, pa tak  vse to laufa in line .....

Prikaži več možnosti

M power
M power

Kakegae no nai

• Globalni moderator

Ne vem, če smo se razumeli... vsaka ročna navigacija ima opozorila za prekoračitev hitrosti, recimo v naselju (še nastaviš si toleranco, recimo 5% preden teži), celo nariše znak omejitve hitrosti  na zaslon, ampak očitno BMW še ni toliko daleč, da bi to implementiral :crazy

Gre se za to, da jaz priznam včasih nimam pojma, koliko je kje omejitev, sploh recimo v Italiji, mi je velikokrat popolnoma nejasno, koliko je omejitev. Do sedaj sem najraje priklopil še prastari Igo 8 in tam lepo opozarja na prekoračitev hitrosti...

Prikaži več možnosti

frizo
frizo

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 334
  • Avtomobil: F10 530d

pa saj F10 prikazuje omejitve na HUD in pri števcih. Je pa res, da ne opozarja zvočno. G30 pa opozarja tako da so številke na HUD-u bele do omejitve ko pa prekoračiš se obarvajo rdeče.

Prikaži več možnosti

fishon1
fishon1
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4
  • Avtomobil: Bmw F11

Sam imam naloženo mapo Next 2018-2 pa se mi vseeno zdi, da je balkan slabše pokrit  (BIH, Črna Gora, Makedonija), obstaja katera boljša različica za balkan? Navi je NTB.

Prikaži več možnosti