Skoči na vsebino

E46 328Ci 2000

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
37 odgovorov v temi
defasturias
defasturias

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 7 665
  • Avtomobil: 330xi

Svaka čast tebi, da si se registriral samo zato, da bi tukaj hvalil svojo kanto, ki tukaj ne bo našla kupca, ker nam je jasno, da je avto podrtija.

Kot da bi hotel mesarja nategnit da od tebe kupi starega bolnega konja za klobase. Pa tega svet ni videl, tukaj ne boš nikogar nategnil, samo potrjuješ da je avto totalen krš :napaka
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 158
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Spet umik oglasa?:confused
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

dxxxxd0
dxxxxd0

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20
  • Avtomobil: BMW 320D E90 M TECHNIC

hvala za komentar vidim ka voziš prid avto pogledat pol pa govor res je da je blo treba nekaj uložit u njega drugače je pa odličen ;)
Prikaži več možnosti

dxxxxd0
dxxxxd0

Začetnik

• Uporabnik

Ta forum je namenjen potencialnim kupcem, ki želijo pred samim nakupom izvedeti več o določenem vozilu iz oglasa.

Vrednostne sodbe o posameznem avtomobilu niso zaželjene, saj kupcu nič ne pomaga, če mu poveste, da vam je/ni všeč barva, platišča itd.

V svojih odgovorih objektivno opišite, zakaj se vam zdi, da bi bil določen avtomobil primeren ali ne za nakup. Idealno je, če ste si avtomobil sami osebno ogledali ali poznate osebno njegovo zgodovino. Ne podajajte pavšalnih sodb na podlagi vašega mnenja, ki je osnovano samo na ogledu oglasa z interneta.

Neprimerni odgovori se bodo brisali.

Želim vam čim uspešnejše kupovanje bavarcev! EVO EDINO PRAVILNO AVTO POGLEJTE POL PA GOVORTE ;))
Prikaži več možnosti
    • Gardener je všeč

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen

Ja seveda ti pa ravno veš kakšen je avto in kakšna je njegova zgodovina, ko si ga včeraj kupil najvrjetneje od drugega švercarja. Avto si opral, poštrihal blatnik in zdaj ga prodajaš za skoraj 2000eur dražje. Res je dober nakup. Ne delaj se norca no, saj se najde par biserov na forumu samo tako blesav pa tudi ni nihče da bi mu tukaj tak avto prodal.

Urejal defasturias, 18.04.2012, 18:56.

Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen

tisti ko ma kej preveč povedat za to vozilo prosim naj zapre ...... avto je vreden denarja in moje cene števec ima realne kilometre zaradi vas sem dal manjše da mate kej čvekat drugače ima 255321 s servisno knjigo redno servisiran robova sta bila popikana in malo zarjavela zaradi prevelikih platišč in kamenčkov in je popravljeno

Prodajaj take zgodbice komu drugemu, ti veš kje guma pobere kamenček in kam ga vrže? Meče jih nazaj po pragovih in vratih, ne pa naprej po blatniku :napaka Najvrjetneje razbit in poceni popravljen, pa cveti tako kot vsaka kopija.:ok
Prikaži več možnosti

janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 180
  • Avtomobil: e36 320icabrio, hostar

Prodajaj take zgodbice komu drugemu, ti veš kje guma pobere kamenček in kam ga vrže? Meče jih nazaj po pragovih in vratih, ne pa naprej po blatniku :napaka Najvrjetneje razbit in poceni popravljen, pa cveti tako kot vsaka kopija.:ok

mene pa zanima nakup tega vozila in me zanima, če poznaš to vozilo in si siguren vsvoje komentarje, al ker neki napamet nabijaš:confused :confused
hvala:ok
vedno z vami janih:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen

Če se je prodal za manj kot 2000eur in se zdaj pri novem lastniku prodaja za 1690eur dražje, potem ne rabim videt tega avta, mi že logika pove da nekdo hoče zaslužit na račun naivneža, ki bo ta avto kupil. S tem da se še s kilometri nekaj muti, na avto.net je bilo 160k, tukaj pa 255k. Ne rabiš bit Einstein, da veš koliko je ura in se mi zdi neprimerno, da nekdo uporablja forum za preprodajanje.
Prikaži več možnosti

janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 180
  • Avtomobil: e36 320icabrio, hostar

Če se je prodal za manj kot 2000eur in se zdaj pri novem lastniku prodaja za 1690eur dražje, potem ne rabim videt tega avta, mi že logika pove da nekdo hoče zaslužit na račun naivneža, ki bo ta avto kupil. S tem da se še s kilometri nekaj muti, na avto.net je bilo 160k, tukaj pa 255k. Ne rabiš bit Einstein, da veš koliko je ura in se mi zdi neprimerno, da nekdo uporablja forum za preprodajanje.

hvala:beer, si mi velik pomagu:ok2
vedno z vami janih:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • zigi je všeč

dxxxxd0
dxxxxd0

Začetnik

• Uporabnik

avto je ceu premerjen pregledan pri pooblaščenem serviserju če vas kaj zanima se obrnite na mene avto je biu vreden nakupa zaradi tega ker je bilo treba popravit le pragova druga je tip top avto ima 255k servisno potrjeno za inf če te kej zanima prid pogledat avto pa ne bit pametn za bv avto JE V PRVI BARVI UVOŽEN IZ NEMČIJE LETA 2007 Z SERVISNO OD STAREJŠEGA MOŽAKARJA ZATO FORUMAŠI ZAPRITE SVOJE GOFLE PA PAZITE KA GOVRITE ČE NISTE AVTA VIDL NA LASTNE OČI ;)
Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen

avto je ceu premerjen pregledan pri pooblaščenem serviserju če vas kaj zanima se obrnite na mene avto je biu vreden nakupa zaradi tega ker je bilo treba popravit le pragova druga je tip top avto ima 255k servisno potrjeno za inf če te kej zanima prid pogledat avto pa ne bit pametn za bv avto JE V PRVI BARVI UVOŽEN IZ NEMČIJE LETA 2007 Z SERVISNO OD STAREJŠEGA MOŽAKARJA ZATO FORUMAŠI ZAPRITE SVOJE GOFLE PA PAZITE KA GOVRITE ČE NISTE AVTA VIDL NA LASTNE OČI ;)

A je bil kirurg iz Frankfurta?
Prikaži več možnosti
    • gerchy je všeč

dxxxxd0
dxxxxd0

Začetnik

• Uporabnik

mene pa zanima nakup tega vozila in me zanima, če poznaš to vozilo in si siguren vsvoje komentarje, al ker neki napamet nabijaš:confused :confused
hvala:ok

najverjetneje nabija kr iz svojih bednih ust avto naj pride pogledat pol pa naj govori vozilo v prvi barvi servisna potrjena redno servisiran itd znana zgodovina ;)
Prikaži več možnosti

dxxxxd0
dxxxxd0

Začetnik

• Uporabnik

A je bil kirurg iz Frankfurta?

iz Bayreutha ;)
Prikaži več možnosti

Martini Racing
Martini Racing

bivši nick Consigliere

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 283
  • Avtomobil: 997tt, T5, Superduke

No, sej če je pa tako odličen in še ugoden povrhu se bo pa ja hitro prodal in tudi novemu lastniku bo v veselje.

“What's the use of living if you can't feel alive?”

Prikaži več možnosti

dxxxxd0
dxxxxd0

Začetnik

• Uporabnik

No, sej če je pa tako odličen in še ugoden povrhu se bo pa ja hitro prodal in tudi novemu lastniku bo v veselje.

use je uredu pa use kul sam naj nekateri ne pišejo bedarij avta niso vidl pa nič pa govrijo žalostno res
Prikaži več možnosti

Undisputed
Undisputed

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 784
  • Avtomobil: renault 5

Navsezadnje sploh ni važno a ga preprodaja ali ne. Veliko jih je še na forumu kateri so kupili avto po določeni ceni pa ga prodajajo dražje. Poglej samo pod temo Prodam BMW:blackeye

Nic ni narobe, če nekdo nekaj zasluži, vsak avto ima svojega kupca in ni treba tebi kupit omenjenega vozila. Mogoče pa bo nekomu vreden tega denarja :)
Prikaži več možnosti

Di4b1o^
Di4b1o^

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 368
  • Avtomobil: ni vec BMW

Potrjena servisna = cca 50€ :) Torej, to ni zagotovilo za dober nakup-avto.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

dxxxxd0
dxxxxd0

Začetnik

• Uporabnik

Potrjena servisna = cca 50€ :) Torej, to ni zagotovilo za dober nakup-avto.

škoda takšnega stroška glede vozila ve se kdo je lastnik vozila prejšni dam številko pa use tisti ko ga je pripelo si dol tak da ni potrebno veliko dokazovanja glede tega
Prikaži več možnosti