Skoči na vsebino

E90 318d, 320d ... - seznam uporabnikov s problemi verige na N47 (3/2007-11/2011)

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
1258 odgovorov v temi
sejmon
sejmon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 291

kaj pa na 318d 2006/10-11 teh problemov ni?
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 203
  • Avtomobil: BMW logicno

Joj se mi smilite, najprej ta smrad vohate, potem, naj bi dizel zdržal še pa še ...:confused pa ni tako, da ne omenim vseh turbin..... res je dizlaši se vozite sila ugodno..... sem kdaj pomislil na smrduha, sedaj pa vidim, kako poceni se vozim z požrešnim bencinskim šestvaljnikom ! :cool

Urejal Mat xxl, 13.04.2012, 21:05.

Prikaži več možnosti

Gajsa
Gajsa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 820
  • Avtomobil: F31 316d

Hehe, "požrešnim" :)

My ex BMW's:
E36 320i cabrio, E39 530dAT ///, E46 318i, 323i, 323Ci (2x), 320iT, 325Ci :love , 320d, E81 118d, E90 318d, 325i, E92 320i ///, E91 318d (3x), 320d, E83 2.0dA, F20 118d

Prikaži več možnosti

DaKiNe
DaKiNe

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 178
  • Avtomobil: BMW F30

upam, da bo kaj iz tega, da nebo ostalo samo pri pisanju to temo in bo vsak po svoje jamral ;) @xdreamd, ti si prevzel vajeti, povej kaj je naslednji korak? kako ti/si lahko pomagamo?
Prikaži več možnosti

5er
5er

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 259
  • Avtomobil: E61 520dT, E36 323ti

Tudi mene zanima, kako je z to verigo. Imam BMW 520d motor N47, 120kW in 170.000km leto izdelave je 03/2009. Avto je uvožen iz Nemčije in zaenkrat takšnih zvokov kot so na posnetkih ni. Zanima me kaj je problematično pri mojem motorju ali je to veriga ali tudi gred :confused.
Prikaži več možnosti

xdreamd
xdreamd

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 87
  • Avtomobil: ne, MOTOR ! ;)

upam, da bo kaj iz tega, da nebo ostalo samo pri pisanju to temo in bo vsak po svoje jamral ;) @xdreamd, ti si prevzel vajeti, povej kaj je naslednji korak? kako ti/si lahko pomagamo?

Ja jst sm mislil da bo vsak napisau šasijo pa vse podatke, za sebe sem jim že poslal po mailu težave..čakam na rešitev..lahk pa tud vsak sam pošlje švabom, da vidijo da je res serijsko nekaj narobe in da ni potrošnik kriv za to..
Prikaži več možnosti

DaKiNe
DaKiNe

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja jst sm mislil da bo vsak napisau šasijo pa vse podatke, za sebe sem jim že poslal po mailu težave..čakam na rešitev..lahk pa tud vsak sam pošlje švabom, da vidijo da je res serijsko nekaj narobe in da ni potrošnik kriv za to..

predlagam, da odpreš en mail kamor ti lahko vsi uporabniki pošljejo te podatke in potem jih ti združiš ter posreduješ če obvladaš nemško jaz žal znam slovensko (pa še to včasih ne :P) če ne imam kolega ko v nulo piše v nemščini samo naj nekdo sestavi seznam in kaj napisati jaz bom dal prevesti v nemščino in priskrbel kakšne pravne nasvete če bo to potrebno. meni je zelo žal, da NISTE (jaz še imam e46 za enkrat) toliko da bi skupaj stopli in za ta strošek šli raje na dopust.

prosim vas, če vpišete svoje podatke na ta mail ustvarjen samo za to in podatki podo uporabljeni samo da poiskusimo doseči, da vam zamenjajo potrebne stvari brez plačila! BMWe9x@gmail.com
@xdream, na zs sem ti poslal podatke od tega maila in upam, da se jih javi čim več.:eek
Prikaži več možnosti

xdreamd
xdreamd

Novinec

• Uporabnik

predlagam, da odpreš en mail kamor ti lahko vsi uporabniki pošljejo te podatke in potem jih ti združiš ter posreduješ če obvladaš nemško jaz žal znam slovensko (pa še to včasih ne :P) če ne imam kolega ko v nulo piše v nemščini samo naj nekdo sestavi seznam in kaj napisati jaz bom dal prevesti v nemščino in priskrbel kakšne pravne nasvete če bo to potrebno. meni je zelo žal, da NISTE (jaz še imam e46 za enkrat) toliko da bi skupaj stopli in za ta strošek šli raje na dopust.

prosim vas, če vpišete svoje podatke na ta mail ustvarjen samo za to in podatki podo uporabljeni samo da poiskusimo doseči, da vam zamenjajo potrebne stvari brez plačila! BMWe9x@gmail.com
@xdream, na zs sem ti poslal podatke od tega maila in upam, da se jih javi čim več.:eek

aja zato si mi poslal...zmenjeno, kot rečeno jst sm jih poslal dopis v nemščini za sebe..so mi odgovorili da sm pozabu napisati še svojo WIN številko in poštno številko kjer prebivam..tudi to poslal v petek mislim da in so mi rekli naj počakam da bo ta služba stopila direkt z menoj v kontakt, sam bi znalo potrajati..takoj k dobim kak odgovor sporočim, pišite na ta mail BMWe9x@gmail.com vsi, ter ne pozabit napisati WIN številko ter poštno ter seveda težavo, potem vse zberem skupaj podatke in pošljem še 1x..mogoć dosežemo kaj , morali bi zrihtati saj je njihova napaka! tudi tisti , ki so menjali naj napišejo te podatke - Buhy - ja mislim..PS: pišem med službo zato ne pazim na pravopis :)
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 196
  • Avtomobil: the e39 of the 2015s

:) evo pošiljam!
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

xdreamd
xdreamd

Novinec

• Uporabnik

navali narode! pa napišite kaj točno ne štima!
Prikaži več možnosti

DaKiNe
DaKiNe

BMW fanatik

• Uporabnik

opišite napako, poštni naslov in številko šasije

Hvala za vašo e-pošto.

Z veseljem vam bomo posredovali prošnjo, je pristojna služba. Je to mogoče, da se zagotovi hiter in temeljit odgovor na vašo zahtevo, vas prosimo, da nam pošljete identifikacijske številke vozila vašega BMW in polni vaš poštni naslov. Hvala.

Lep pozdrav
BMW storitve za stranke ekipa

vielen Dank fuer Ihre E-Mail.

Gern leiten wir Ihr Anliegen an die zustaendige Fachabteilung weiter. Um eine moeglichst schnelle und fundierte Beantwortung Ihrer Anfrage sicherzustellen, teilen Sie uns bitte die Fahrzeugidentnummer Ihres BMW sowie Ihre vollstaendige Postanschrift mit. Herzlichen Dank.

Mit freundlichen Gruessen
BMW Customer Service Team
Prikaži več možnosti

xdreamd
xdreamd

Novinec

• Uporabnik

mah pozabi bmw in sploh njegov servis! brezveze ej
Prikaži več možnosti

context
context

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 640
  • Avtomobil: F31 316d, Golf

evo, poslano na mail

@xdreamd glede na to da si dal pobudo bi bilo dobro da bi bil bolj optimističen :)
Prikaži več možnosti

xdreamd
xdreamd

Novinec

• Uporabnik

evo, poslano na mail

@xdreamd glede na to da si dal pobudo bi bilo dobro da bi bil bolj optimističen :)

mah sm dobil ravno odgovor od švabov..sam te sklenslajo do slovenskega pooblaščenega servisa pa tam urejaj naprej..:napaka
Prikaži več možnosti

xdreamd
xdreamd

Novinec

• Uporabnik

Please take over this complaint for review and direct customer response within market.

No customer response letter will be sent from BMW AG at this stage.

Yours sincerely,

BMW AG Warranty Department

Pol pa bod optimističen...
Prikaži več možnosti

context
context

BMW fanatik

• Uporabnik

dobro, pol pa počakaj da dobiš par mailov s potrebnimi podatki, pa jim odgovoriš nekaj v smislu, da je to njihova napaka, da je na tistem sistemu (malo nazaj je bil link) tudi opisana napaka in da so priznali da je to konstruktorska napaka, in bi bilo lepo od njih, da bi krili stroške popravila in odprave napake. Da smo bili pri naših pooblaščencih in smo dobili nenormalno visoke predračune(3500€ če sem prav zasledil), kar si večina od nas ne more privoščiti in da si taka znamka ne sme privoščiti takšne blamaže.

Če se nas nabere dosti lahko gremo pa s tem tudi bolj javno. Kar pa mislim da ni v njihovem interesu da pride v širšo javnost takšna banalna napaka na 70% vseh BMWjev prodanih v zadnjih 5 letih pri nas (70% je moja ocena).

vztrajnost & optimizem

v tem času pa :3gears :burnout >freude am fahren<

s sestavo maila bo pa že kdo tukaj s foruma pomagal, ki je bil v preteklosti uspešen pri tem

Urejal context, 16.04.2012, 13:34.

Prikaži več možnosti

xdreamd
xdreamd

Novinec

• Uporabnik

dobro, pol pa počakaj da dobiš par mailov s potrebnimi podatki, pa jim odgovoriš nekaj v smislu, da je to njihova napaka, da je na tistem sistemu (malo nazaj je bil link) tudi opisana napaka in da so priznali da je to konstruktorska napaka, in bi bilo lepo od njih, da bi krili stroške popravila in odprave napake. Da smo bili pri naših pooblaščencih in smo dobili nenormalno visoke predračune(3500€ če sem prav zasledil), kar si večina od nas ne more privoščiti in da si taka znamka ne sme privoščiti takšne blamaže.

Če se nas nabere dosti lahko gremo pa s tem tudi bolj javno. Kar pa mislim da ni v njihovem interesu da pride v širšo javnost takšna banalna napaka na 70% vseh BMWjev prodanih v zadnjih 5 letih pri nas (70% je moja ocena).

vztrajnost & optimizem

v tem času pa :3gears :burnout >freude am fahren<

s sestavo maila bo pa že kdo tukaj s foruma pomagal, ki je bil v preteklosti uspešen pri tem

Ne da se mi zajebavat s tem, nimam niti živcev..
Prikaži več možnosti

DaKiNe
DaKiNe

BMW fanatik

• Uporabnik

jaz sem za to, da se še vstraja in bom pomagal kolikor se da, bomo pa na naše tako dolgo pritiskali da bodo nekaj naredili. bom poklical enega od BMWjevih pa da vidimo če zna kaj priporočat.
Prikaži več možnosti

context
context

BMW fanatik

• Uporabnik

torej rabimo najprej nekoga z živci, znanjem in interesom da se tega resno loti
Prikaži več možnosti

xdreamd
xdreamd

Novinec

• Uporabnik

jaz sem za to, da se še vstraja in bom pomagal kolikor se da, bomo pa na naše tako dolgo pritiskali da bodo nekaj naredili. bom poklical enega od BMWjevih pa da vidimo če zna kaj priporočat.

kr probaj ja, sem jim nazaj par stavkov napisal..če se me mislijo na tak hiter način znebit...najraje se bi gor odpelau direkt..pa parim po buči dau :blackeye
Prikaži več možnosti