Skoči na vsebino

Ropotanje roloja v F11

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
3 odgovorov v temi
sinergy
sinergy

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28
  • Avtomobil: 530TD

Ali ima še kdo težave z rolojem v F11, namreč na vsaki večji neravnini na cesti, sploh pa na ležečih policajih mi zadnji del roloja na pregibu močno zaniha in pri tem se sliši prav nič primerno ropotanje za tak avto. Prej sem imel E61 in tega ropotanja ni bilo.
Lp
Igor
Prikaži več možnosti

Mat xxl
Mat xxl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 335
  • Avtomobil: BMW logicno

Garancija uredi take probleme.
Prikaži več možnosti

sinergy
sinergy

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28
  • Avtomobil: 530TD

Saj zato pa pišem o težavi, da dobim izkušnje drugih, ker ko sem pred 14 dnevi opozoril na težavo pri rednem servisu na a-cosmos, so me dopravili z odgovorom, da se ne da nič narediti z rolojem in da pač tako je?!?
Prikaži več možnosti

klobasa
klobasa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 040

Saj zato pa pišem o težavi, da dobim izkušnje drugih, ker ko sem pred 14 dnevi opozoril na težavo pri rednem servisu na a-cosmos, so me dopravili z odgovorom, da se ne da nič narediti z rolojem in da pač tako je?!?

...mene je rolo tako razpizdil, da sem ga polomil...pa sem avto imel samo 14 dni....poleg tega se je pokvaril in se ni več odpiral, imel pa sem z seboj psa ki je skoraj crknil pod rolojem v samo 5 kilometrih...seveda sem se odločil, da zedevo popravim, in seveda sem jo odlomil...bi ga snel, pa ne morem ker je v roloju tudi mreža za pregradnjo prtjažnega prostora...

lp
“If you want to lead you must know how to follow.” :ok
Prikaži več možnosti