Skoči na vsebino

Pregledal sem tega BMW-ja iz oglasa

* * * * - 3 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1461 odgovorov v temi
Mint
Mint
  • Uporabnik
  • Sporočil: 15

Podatke moraš preverit, ceno pa zbit. Te trojke se ne prodajajo ravno kot sveže žemljice, tako da se da na licu mesta marsikaj zmenit. Kar se VIN tiče ga pa marsikdo ne napiše zato ker je to občutljiv osebni podatek, po VIN se da z malo iznajdljivosti najt lastnika vozila, njegov naslov, itd. VIN boljše da ni v oglasu, če ga želiš in ti ga prodajalec noče posredovat, je pa nekaj močno narobe in takega avta se potem samo na daleč izogneš.

Že, že, sam verjetno ne pregovarjaš za x tisoč, ali pač? Morda, če je prodajalec totalno neveden. Sam če bi bil neveden ne bi dal tako ceno. Torej, svoje precenjuje in hoče zaslužit. Kar se pa VIN-a tiče, pa ne vidim težav za objavo, razen, če gre za kak specifičen avto. Plače na gmail pošiljajo, to so x krat bolj občutljivi podatki, pa ljudem dol visi za to.

Urejal Mint, 22.05.2024, 08:31.

Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 86 865
  • Avtomobil: Bee-em-wee

Že, že, sam verjetno ne pregovarjaš za x tisoč, ali pač? Morda, če je prodajalec totalno neveden. Sam če bi bil neveden ne bi dal tako ceno. Torej, svoje precenjuje in hoče zaslužit. Kar se pa VIN-a tiče, pa ne vidim težav za objavo, razen, če gre za kak specifičen avto. Plače na gmail pošiljajo, to so x krat bolj občutljivi podatki, pa ljudem dol visi za to.

Če je cena 8.000 eur, lahko komot zbiješ za jurja ali dva. Bistvo je da greš avto pogledat, če zbijaš ceno po telefonu je to ciganija, če gre na ogled pa že s tem poveš da si resen in pač daš ponudbo, kolikor se ti zdi vreden. Če nisi diler, to ni žaljivo. Lepo poveš da je brez opreme in da je zate vreden toliko. Večina ne bo sprejela, kakšen pa bo. 

Kar se tiče dajanja podatkov na net je pa pač odvisno od posameznika, nekaterim se to ne zdi nič posebnega, drugi so bolj občutljivi. Vsak naj se sam odloči kaj bo objavil in kaj ne, od vseh tega sigurno ne moreš pričakovat, v bistvu jih je malo takih ki napišejo VIN, pa je rubrika prav v ta namen na avtonetu. 

Srce lahko včasih odkleneš tudi tako, da ključ vtakneš eno nadstropje nižje.

Prikaži več možnosti
    • blackberet je všeč

Pleh_fan
Pleh_fan
  • Uporabnik
  • Sporočil: 12

Pozdravljeni,
Upam da je tole prava tema, za moje vprašanje..
Namreč imam veliko željo kupiti serijo 4 (440i) in mi je tale avto padel v oči zaradi konfiguracije in pač vsega kar ima..
https://m.mobile.de/...ca41e7e&type=ad

Glede na to, da sem bolj nepoznavalec (v primerjavi z verjetno večino aktivnih uporabnikov, čeprav čisti nevednež tudi nisem), bi cenil iskreno mnenje o avtu (že zato ker prvič kupujem avto iz tujine).
Prav tako tudi nasploh mnenje forumašev o takšnih vozilih.. sprejmem vse vrste mnenj in kritik, prosim pa za spoštljivo komunikacijo:)
Vsak nasvet in mnenje bo koristno za moje vedenje o ali nakupu ali avtomobilu. Tako da vas kot nekdo ki že res dolgo sanja BMW, prosi za pomoč izkušenih bmw lastnikov in poznavalcev.
Že v naprej hvala za pomoč.
Prikaži več možnosti

sando
sando

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 101
  • Avtomobil: 1er

Luxury line z nataknjenim M paketom. Jst bi rajsi vzel tole
https://m.mobile.de/...ml?id=394064312

lpS

Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 427
  • Avtomobil: e86 3.0 si

2x.. No brainer.. 

If clothes make the man, then the engine definitely makes the car. By Larry Webster (Car and Driver)
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 240
  • Avtomobil: M2

Danes je prišel en možakar gledat tale avto k nam.

https://www.avto.net...y=BMW serija 3:

Prišel je z kovčkom. Gledal ga je 1,5h. Za nekoga. Pregledal vse vse vse. Tester, kamere je vtikal niti ne vem kam, premeril barvo itd... Ker je komisijska prodaja se je lastnik samo čudil.

No potem debata itd. Je rekel da to je njegova služba. Da dela samo to. Računa 190€. Čez 30min je klical njegov naročnik da vzamejo avto da se zrihta papirje...

Kot zanimivost.

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti
    • Nixxon, Jerry, naliM in 6 ostalim je všeč

Pleh_fan
Pleh_fan
  • Uporabnik

Hvala za mnenje:)
Me pa zanima zakaj predlagano? Če lahko malo utemeljiš, ker je avto čisto drugačen, v primerjavi z "mojo izbiro"..?:)
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 427
  • Avtomobil: e86 3.0 si

Hvala za mnenje:)
Me pa zanima zakaj predlagano? Če lahko malo utemeljiš, ker je avto čisto drugačen, v primerjavi z "mojo izbiro"..?:)

Tvoja izbira je vredna 25k, če bi bil original m paket recimo 30k. Avto izgleda zrižotan z aliexpress tjuningom.

Trojka je vseh pogledih boljši avto, original m performance, lsd zadaj, generacijo novejši, več prostora, lepši avto..
If clothes make the man, then the engine definitely makes the car. By Larry Webster (Car and Driver)
Prikaži več možnosti
    • sssimon, Boris-84 in Pleh_fan uporabnikom je všeč to sporočilo

bmwe4621
bmwe4621
  • Uporabnik
  • Sporočil: 300

Danes je prišel en možakar gledat tale avto k nam.

https://www.avto.net...y=BMW serija 3:

Prišel je z kovčkom. Gledal ga je 1,5h. Za nekoga. Pregledal vse vse vse. Tester, kamere je vtikal niti ne vem kam, premeril barvo itd... Ker je komisijska prodaja se je lastnik samo čudil.

No potem debata itd. Je rekel da to je njegova služba. Da dela samo to. Računa 190€. Čez 30min je klical njegov naročnik da vzamejo avto da se zrihta papirje...

Kot zanimivost.

A si vzel kontakt?;)

M-Power-ezgif-com-gif-maker.gif

Prikaži več možnosti

tejkoc
tejkoc

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 581
  • Avtomobil: F11 Msport

Pozdravljeni,
Namreč imam veliko željo kupiti serijo 4 (440i) in mi je tale avto padel v oči zaradi konfiguracije in pač vsega kar ima..
Glede na to, da sem bolj nepoznavalec (v primerjavi z verjetno večino aktivnih uporabnikov, čeprav čisti nevednež tudi nisem), bi cenil iskreno mnenje o avtu (že zato ker prvič kupujem avto iz tujine).
Prav tako tudi nasploh mnenje forumašev o takšnih vozilih.. sprejmem vse vrste mnenj in kritik, prosim pa za spoštljivo komunikacijo:)
Vsak nasvet in mnenje bo koristno za moje vedenje o ali nakupu ali avtomobilu. Tako da vas kot nekdo ki že res dolgo sanja BMW, prosi za pomoč izkušenih bmw lastnikov in poznavalcev.

Avto je avstrijski in ko vidim njihov avto "stjunan" na ta način je 90% možnost, da so mu vsakodnevno "vadili dušu" in da zna biti pri teh kilometrih že prekleto ubit (popravljam gor avtomobile), itak pa niti ugoden ni.
Prikaži več možnosti
    • bmwe4621 in Pleh_fan uporabnikom je všeč to sporočilo

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 872
  • Avtomobil: M140i

Pozdravljeni,

Še mojih 5 centov, poleg tega, kar so ostali napisali. Močno dvomim, da je volan original M4 kot navaja v opisu, pokrovi ogledal definitivno niso od M4. Platišča očitno tako ven štrlijo, da je moral nalepit neke plastike nad zadnje blatnike, izgleda grdo.

V vsakem primeru bi za ta denar gledal kaj drugega.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti
    • bmwe4621 in Pleh_fan uporabnikom je všeč to sporočilo

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 637

Še mojih 5 centov, poleg tega, kar so ostali napisali. Močno dvomim, da je volan original M4 kot navaja v opisu, pokrovi ogledal definitivno niso od M4. Platišča očitno tako ven štrlijo, da je moral nalepit neke plastike nad zadnje blatnike, izgleda grdo.

V vsakem primeru bi za ta denar gledal kaj drugega.

To so mislim da japan racing platišča. Drugače pa avto čista rižota.
Kdo je sploh kupec takih nakičenih bavarcev? Mogoče kaki bivši gti fahrer  :-D

Urejal Colt, 12.06.2024, 10:00.

Prikaži več možnosti

M4-CS
M4-CS
  • Uporabnik
  • Sporočil: 2 529
  • Avtomobil: Vsakega nekaj

Balkan tuning, to je bolj kakšen ostarel Opel Manta fahrer.

Prikaži več možnosti

Boris-84
Boris-84

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 308
  • Avtomobil: VW Passat GTE

3x, kot so ze drugi povedali, za ta denar no-brainer. Pa ne bos 38k dajal za model, ki je na trgu ze 10 let? Tale trojka je boljsi avto v vsakem pogledu.

Prikaži več možnosti

sando
sando

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 101
  • Avtomobil: 1er

Ce je zelja za 440i GC Mpaket si zamudil vsaj 2 v SLO, sta kampirala na anetu nekaj casa 2018 in 2019 cca 50kkm za 30-33k. Ta avto je neka kvazi predelava 2017 s 130kkm, m340 je novejsa serija z Driving assistant profesional, LSD, sibedah pa 3 leta mlajsi…poglej temo od pankija ce bi retrofital zadeve imas veliko opcij.

lpS

Prikaži več možnosti

Scared
Scared
  • Uporabnik
  • Sporočil: 235

Ne vem, zakaj tolk vžiganja na to trojko. Ta nima samo dodatkov aliexpres, ta je cela 'ali'. Ledvice, odbijač, fejk izpuhi Oz lulčki not, selotejp zadnji spojler, cel plastičen, da je za zjokat. Bmw, ki bi rad bil mercedes shit. Fuj! Pa človek serijo 4 kupuje.. Tiste štirice bi se jaz ognil. In poiskal bolj originalen avto. Je več bmw-ja pod kožo, kot sicer generacijo novejša trojka.
Prikaži več možnosti
    • Pleh_fan je všeč

dnjehen
dnjehen
  • Uporabnik
  • Sporočil: 4 671
  • Avtomobil: Fiesta ST

Js mislim da je pleh_fan prodajalec tiste 440i :)

Prikaži več možnosti
    • sando je všeč

Pleh_fan
Pleh_fan
  • Uporabnik

Moram priznat, da ste mi odprli oči glede dotičnega avta in je res preveč kičast.. ne vem kako bi v živo zgledu, ampak po slikah sm mislu da mi bi bil všeč - se strinjam da je pravi zmazek, ko bolje pomislim/pogledam :)
Kar se tiče 3ke je tako, da mi nova generacija sploh ni všeč (vizualno), tako kot noben BMW po 2020. Je pa želja serija 4 GC (zarad oblike in 4/5 vrat), prav tako tudi MPPSK.

Nekdo ki nima pojma (ravno zato sem tukaj pisal, da me malo "izobrazite" in streznite) :) nisem noben gti fan in si nikoli prej nisem lastil niti približno primerljivega vozila (do zdaj samo dizli).. sploh imajo pa vsake oči svojega malarja, ne vem kaj je narobe s tem :)

Ce je zelja za 440i GC Mpaket si zamudil vsaj 2 v SLO, sta kampirala na anetu nekaj casa 2018 in 2019 cca 50kkm za 30-33k. Ta avto je neka kvazi predelava 2017 s 130kkm, m340 je novejsa serija z Driving assistant profesional, LSD, sibedah pa 3 leta mlajsi…poglej temo od pankija ce bi retrofital zadeve imas veliko opcij.

Samo kolikor gledam, so cene vseh avtov s to opremo takšne.. kje potem iskat avto, da bo imel realno ceno (takšno kot jo navajaš ti)?

Js mislim da je pleh_fan prodajalec tiste 440i :)

Tebi pa samo BRAVO.. ti moraš biti pa res brihta (da prideš do takega smešnega zaključka).. se lahko dobiva v Ljubljani pri meni doma, pa skupaj pokličeva tipa v Innsbruck da se prepričaš, da sem res isti človek.. Daj prosim utemelji na podlagi česa si prišel do take ugotovitve? Al ti je zgolj dolgčas in ne dopuščaš možnosti da je na forum prišel nekdo ki iskreno nima pojma in išče znanje, ki ga ljudje tu gor imajo in so ga pripravljeni delit..? A ni ravno to namen foruma? Lahko pa prilepim še druge oglase, ki so mi zanimivi.. kaj boš potem rekel da sem prodajalec vseh tistih avtov?
P.s. enako se mi je zgodilo, ko sem 3 leta nazaj tu gor spraševal, po enem passatu.. ne vem kaj delam narobe,ali pa imam zgolj smolo s takimi brihtneži kot si ti, ki potem uničijo debato..
Prikaži več možnosti
    • soulfly in SimpleMinds uporabnikom je všeč to sporočilo

Pleh_fan
Pleh_fan
  • Uporabnik

Ne vem, zakaj tolk vžiganja na to trojko. Ta nima samo dodatkov aliexpres, ta je cela 'ali'. Ledvice, odbijač, fejk izpuhi Oz lulčki not, selotejp zadnji spojler, cel plastičen, da je za zjokat. Bmw, ki bi rad bil mercedes shit. Fuj! Pa človek serijo 4 kupuje.. Tiste štirice bi se jaz ognil. In poiskal bolj originalen avto. Je več bmw-ja pod kožo, kot sicer generacijo novejša trojka.

Komentar na mestu.. hvala :) res sem upal na več takšnih, ker sem s tem namenom napisal vprašanje in upal da bo dobra debata in da me boste malo podučili :)
Prikaži več možnosti

Colt
Colt

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 637

Na facebooku bi imel več podpore pri kikiriki predelavah

Prikaži več možnosti
    • Pleh_fan je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2023. Vse pravice pridržane.