Skoči na vsebino

E36

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
322 odgovorov v temi
SLine
SLine

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 923
  • Avtomobil: Tricikel

Arch kupis mojega:D
"Če se mnogi sramujejo že revnejše obleke in stanovanja, koliko več bi se jih moralo sramovati revnih idej in nazorov." Albert Einstein
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 102
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Nima stranskih smernikov. Uvedli so jih enkrat leta 1993 ali 1994, določene države so jih pa imele od začetka, ker imajo tak zakon (Italija npr.).

Sploh nisem opazil :eek
Prikaži več možnosti

Bmw_Tadej
Bmw_Tadej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 840
  • Avtomobil: Astra G Bertone Coupe

Nima stranskih smernikov. Uvedli so jih enkrat leta 1993 ali 1994, določene države so jih pa imele od začetka, ker imajo tak zakon (Italija npr.).

a zato jih moj coupe nima kr je letnik 2/93 :)
:)
Prikaži več možnosti

Arch
Arch

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 296

Arch kupis mojega:D

ZS :P
Prikaži več možnosti

SLine
SLine

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj bi ti ZS:D ti pridi na obalo pa se enimo na 4 ucke:)
Lahko se tudi zmenimo za nacin placila, sem zelo fleksibilen:D
"Če se mnogi sramujejo že revnejše obleke in stanovanja, koliko več bi se jih moralo sramovati revnih idej in nazorov." Albert Einstein
Prikaži več možnosti

janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 180
  • Avtomobil: e36 320icabrio, hostar

Kaj bi ti ZS:D ti pridi na obalo pa se enimo na 4 ucke:)
Lahko se tudi zmenimo za nacin placila, sem zelo fleksibilen:D

a si se skril pred točo, danes:confused :confused
vedno z vami janih:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

SLine
SLine

BMW fanatik

• Uporabnik

Ahhhh kje...sej na obali ni blo tako hudo:D
Kepice so ble velike kot 3/4 zrno graha...mediji vse napumpajo:D
Prikaži več možnosti

zoki
zoki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 612
  • Avtomobil: Veter po pleši........

Če koga zanima, kolega prodaja Bmw 325i letnik 1993 original M tehnic, špera, klima šibedah,črne barve limuzina,.........
O ohranjenosti jaz raj nebi:ok2, je pa tip poštenjakar, povedal vam bo čisto vse popravici, da si nebo kdo delal nepotrebnih stroškov z ogledom.

041/256-549 Gregor:ok
Bmw je zakon, vse ostalo je kompromis!
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Di4b1o^
Di4b1o^

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 369
  • Avtomobil: ni vec BMW

Če koga zanima, kolega prodaja Bmw 325i letnik 1993 original M tehnic, špera, klima šibedah,črne barve limuzina,.........
O ohranjenosti jaz raj nebi:ok2, je pa tip poštenjakar, povedal vam bo čisto vse popravici, da si nebo kdo delal nepotrebnih stroškov z ogledom.

Okvirna cena? Sigurno vreden ogleda..

http://www.avto.net/...=6147594&show=1

Bivši od Coffa06 ? Kateri forumaš, pa si ga sedaj lasti?

Dve sliki z Alpina platišči :mljask

Objavljena slika

Objavljena slika
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Arch
Arch

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 296

Sline: bova z mojim enkrat prijadrala na primorsko :ok2 cist napaljen na BMW :laugh
Prikaži več možnosti

coupe316
coupe316

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 432
  • Avtomobil: traktor

Okvirna cena? Sigurno vreden ogleda..

http://www.avto.net/...=6147594&show=1

Bivši od Coffa06 ? Kateri forumaš, pa si ga sedaj lasti?

Dve sliki z Alpina platišči :mljask

Objavljena slika

Objavljena slika

avto je moj ;)

Urejal coupe316, 12.06.2012, 22:48.

Prikaži več možnosti
    • Di4b1o^ je všeč

Bmw_Tadej
Bmw_Tadej

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 840
  • Avtomobil: Astra G Bertone Coupe

v oglasu mi ni vsec z orginalnimi platiščami sam na teh dveh slikah pa je vredn svojga dnara :D
:)
Prikaži več možnosti

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 920
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Je to tisti ki se zadnje čase v najinih koncih vozi? Beli smerniki, M contour platišča? :mljask
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

zoki
zoki

BMW fanatik

• Uporabnik

Je to tisti ki se zadnje čase v najinih koncih vozi? Beli smerniki, M contour platišča? :mljask

Ne ne, ni ta:ok Gre za avto, ki se nahaja v Gameljnah......:ok Ga je včeraj klical nek forumaš iz štajerskega konca, pa naj pove kaj več......
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

zoki
zoki

BMW fanatik

• Uporabnik

Sem našel nekaj foto materjala:ok2
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

Koliko je cena, napake, ohranjenost,......, vam bo razložil prijazen in pošten možakar Gregor:ok

Mi ga sicer hecamo, da naredimo drift mobil, pa da bi se trije starčki spravil mal driftat, vendar se še ni omehčal:fight
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • JereBe30 je všeč

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 813
  • Avtomobil: black

Tegale sem pa že večkrat videl po LJ. :)
I could never swallow your false ideals
Prikaži več možnosti

veloce
veloce

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36 291
  • Avtomobil: ALFA ROMEO

Moja je bila podobna.:mljask
ARHITEKT
Prikaži več možnosti

supafly
supafly

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 374
  • Avtomobil: Subaru Legacy LPG

Sem našel nekaj foto materjala:ok2
Objavljena slika
Objavljena slika
Objavljena slika

Koliko je cena, napake, ohranjenost,......, vam bo razložil prijazen in pošten možakar Gregor:ok

Mi ga sicer hecamo, da naredimo drift mobil, pa da bi se trije starčki spravil mal driftat, vendar se še ni omehčal:fight

Bil na ogledu in morem rečt, da je Gregor zelo prijazen in pošten. Torej 1A, fajn čvek sva mela o 325i. :ok

Glede avtomobila:

- Zunanjost: prisotna rja, kar se za letnik spodobi, vendar nič kaj tako hudega, kot sem pričakoval (rjast tudi prtljažnik, prostor v katerem je rezerva, na hitro samo pogledal, zgleda le površinsko), na sovoznikovi strani malo površinske rje na obeh vratah. Pod avto se nisem metal (slabo vreme), po Gregorjevih besedah so bili pragovi menjani, nisem preverjal, mu verjamem na besedo. Komplet M-Technik, torej odbijača, pragovi in letvice, črna metalik, vse zelo lepo ohranjeno in zgleda prav "bad-ass". Motorni prostor in prostor prtljažnika ne kažeta znakov, da bi bil avto huje karamboliran.

- Notranjost: po pravici povedano je za zamenjat. Komplet sedeži (sicer športni in ogrevani) so v zelo slabem stanju (pene in blago), prav tako povešene tapete in strop, tudi blago strešnega okna. Se pa da vse dokaj poceni narest (rabljene pene in blago ter tapete) in malo DIY znanja. Notri so še original gumijasti predpražniki. Števci imajo rdeče kazalce.

- Motor: prede kot mucika! Suh in prašen, zvok super, tudi izpuh (sicer original z E36 M3 nastavki) ni rjast, zgleda praktično nov in čista M3 replika). Nisem pa peljal, zato ne morem komentirat če vleče prav ali ne. Tako boljše, če bi ga peljal, bi rekel, da leti kot M3 -> poglej avto v mojem profilu. :-D

Oprema: gretje sedežev, dvopodročna klima, strešno okno (deluje bp), M-Optic podvozje, "srednji" BC, samodejna zapora diffa... več nisem gledal. :)

Podvozje: avta nisem peljal, zato o tem ne morem realno komentirati, na mestu lepo stoji, ne visi. Gregor potisnil avto na sprednjem delu proti tlom in se je lepo vrnil v pozicijo, brez guncanja.

Skratka: Za drift projekt odlična osnova. Z obnovo avtomobila je malo več dela, vendar sem mnenja, da se tudi za relativno mali denar lahko vse "u 0" naredi, kajti največ je dela z "lepotnimi popravki". Jaz imam malo preplitek žep in premalo znanja (ter časa) da bi se lotil vsega.

Če bi imel nekaj viška denarja, ličarsko in kleparsko delavnico ter nekaj znanja, bi se jaz definitivno lotil obnove, mislim, da je tega avtomobila škoda v klobase dat (sploh zaradi opreme in redkosti).

O ceni ne bom tu, resni naj pokličejo in vprašajo (lahko rečem, da je zelo realna na stanje avtomobila), razni firbci in "test fahrerji" pa obvoz, je Gregor preveč OK dečko, da bi se z vami ukvarjal. :ok

Objavljena slika

Član KOS & an "oldschool" addict!

Prikaži več možnosti

Brouky
Brouky

Actually

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 383
  • Avtomobil: Fiesta 88

a ta možakar vozi otroke v šolo s tem avtom v koseze?ker mi je znan, pa nisem najbolj zihr če je to ta...:)
Prikaži več možnosti

supafly
supafly

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 374
  • Avtomobil: Subaru Legacy LPG

Če jih je prej, ne vem, avto je pa že od februarja odjavljen. :)

Objavljena slika

Član KOS & an "oldschool" addict!

Prikaži več možnosti