Skoči na vsebino

Tema za poročene in tiste v resnih vezah

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
265 odgovorov v temi
andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 662
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Zanima me kako rešujete konflikte s svojo žensko....in sicer bom malo opisal svoje incidente....:ok2

Občasno me malo zanese in to ima določene posledice, ponavadi finančne, v slabših primerih me pa pride tudi kam iskat...:-D.
Dogaja se, da grem recimo samo malo na pijačo, ker nimam ure ne vem koliko časa to traja in zamudim, kak dan recimo...:laugh, potem seveda znori..., konkretno. Opravičila ne pomagajo ker pravi, da bo spet isto, da bi lahko pomislil na otroka, da je tako vedenje "primerno" za najstnike. Odgovorim, da smo to pač deci, da se moramo sem ter tja malo sprostiti. Razlog je ta, da sem kar pod stresom, služba, krediti, preživnina....in potem človek rabi malo odklopa. Tukaj nekako ne prideva skupaj. Saj generalno gledano sem skrben, večino časa doma, izleti in vse. Ampak z enim deviantnim dejanjem je kar vse dobro pozabljeno in potem vleče surlo, odstavi me do jošk haha in potem še jaz vlečem surlo in se smilim sam sebi...:blackeye
Sledi nestrinjanje z bencinskimi hobiji (motor, avto...), da ves denar zmečem v te zadeve, no saj ga gre res kar precej, samo njej in otroku zaradi tega ne manjka nič..., baje naj bi postal varčen..:cool ker je to edino normalno.
Občasno ima pomisleke, da se ubadam s kakimi mladimi puncami, čim pridem domov nasmejan je sumljivo....:napaka. Ja madona no, ne morem je 100% prepričat da temu ni tako....
Sedaj ko sem pridelal nekaj tisoč € kazni, pa malenkost zbil avto....cca. 1500€ škode, pač sem spregledal nek količek...., so ga očitno tako nemarno postavili, da se človek kar mora zaletet vanj...:cool. Pa je kak dan mir, jo nekaj zjezi in evo spet očitki....
Me zanima kako bo, če bom daljše obdobje izjemno vzoren mož..., se zna zgodit, da se me potem naveliča..., ler ženske so kar čudna bitjeca...Sem jo večkrat vprašal, ja zakaj pa nisi izbrala kakega mirnega pobčka, odgovor: ja to pa ni zanimivo....ja kdo bi to razumel a ne?

Še kdo s takimi težavami, kako rešujete to problematiko, da se vsaj malo omili zadeva?

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti
    • markiz in Bavarious uporabnikom je všeč to sporočilo

SIMI
SIMI

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 959
  • Avtomobil: :0) :0) :0)

Andy, ti moraš takoj kupit nazaj M3:rofl
Čas je denar!Imaš čas?:)

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik

Andy, ti moraš takoj kupit nazaj M3:rofl

Vem ja haha, samo je sedaj stanovanje v prednosti...., potem pa pojma nimam kdaj bo spet avto v pravem pomenu besede...:cool

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti

Ch4ng3
Ch4ng3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 383
  • Avtomobil: -

Če si ji oz. ji boš tako opisal kako si dobil kazen in kaj se je zgodilo z avtom ... Potem ni čudno da je/bo ponorela :-D
The best of all things is to learn. Money can be lost or stolen, health or strength may fail, but what you have committed to your mind is yours forever.
Prikaži več možnosti

gigika
gigika

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 943
  • Avtomobil: কঠোর

...pr babah itak nikoli ne veš. Oglej si film "blue valentine" in ti bo vse jasno (oziroma nič)
Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 129
  • Avtomobil: e91

zakon tema :laugh :laugh sam jaz sem proti tebi prava copata, ker pri meni je ogenj v strehi ko grem zvečer na brzinsko pivičko pa pridem zjutraj s soncem domov :laugh.... ne vem če si upam kak dan zamudit, ker pol :jezna :jezna ne izbegne :-D
Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 546
  • Avtomobil: E60 525dA, Chevy Orlando

prvo kot prvo, WELCOME TO THE CLUB! :-D

kaj naj ti rečem, imaš življenje povprečnega poročenega moža.
Spori se rešavajo z dialogom, in nič drugega. Vem iz izkušnje. Če se znaš (pravilno) pogovarjati z ženo in boš potrpežljiv (in seveda do ene mere boš tudi popuščal), verjemi da vsakega spora se da rešit, in to na zelo dober način.

Tudi moja je na začetku težila 100 na uro (ne smeš v oštarijo, z mano v shopping pa moraš :napaka) ampak je meni prekipelo in sva ne nekega dne lepo vsedla za mizo in dobre 3 ure se "resno" pogovarjala...

Rezultat: Prišla sva do kompromisa, in od takrat življenje gre naprej več kot dobro...jaz imam svoj "prosti čas", bodisi to oštarija, nogomet, "bandanje" z starimi prijatelji....in ona tudi (shopping, prijateljice,itd.)...

Skratka, moj edini pameten nasvet je: DIALOG :ok
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 716
  • Avtomobil: 929rr

A to bo Jerryjeva lastniška tema:laugh
Drugače pa pri nas južnjakih sploh, če mamo janezico za ženo, pomaga šamar ali dva, ampak samo dva, kar je več, že izvajaš nasilje v družini.:ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

bigMIKE
bigMIKE

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 053

Kaj rečeš ženski, ki ima "dva plava uča (šljive)"?

Nič, je bilo že vse povedano.

Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 716
  • Avtomobil: 929rr

Kaj rečeš ženski, ki ima "dva plava uča (šljive)"?

Nič, je bilo že vse povedano.

:umruodsmeha

Ne, ne smeš tako da se vidi.:-D
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 097
  • Avtomobil: F10

Zanima me kako rešujete konflikte s svojo žensko....in sicer bom malo opisal svoje incidente....:ok2
akimi težavami, kako rešujete to problematiko, da se vsaj malo omili zadeva?

Zjutraj, ko vstane jo dvakrat ob omaro počiš. Če ne veš točno zakaj nima veze, ona že ve. :laugh

ps: kakršno vprašanje takšen odgovor :ok2
Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

janih
janih

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 180
  • Avtomobil: e36 320icabrio, hostar

nehi pit, pa ne bo problemov:ok2
vedno z vami janih:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

duhec
duhec

Tame racing driver

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 640
  • Avtomobil: F21

Reakcija forumasic, ko bodo videle to temo.

Objavljena slika

Urejal duhec, 28.05.2012, 10:29.

Never underestimate the power of stupid people in large groups. :student

Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 575
  • Avtomobil: new age e39

A to bo Jerryjeva lastniška tema:laugh
Drugače pa pri nas južnjakih sploh, če mamo janezico za ženo, pomaga šamar ali dva, ampak samo dva, kar je več, že izvajaš nasilje v družini.:ok2

Hja, moja mi tudi pravi da sem prava balkanska muškarčina. Ker je na zasipavam z SMSi in rožami (pa dobi vsega dovolj - mi je @Klobasa priča) in ker ne odstopam od tega da sem jaz muško i ona žena.

Če povzamem, nikoli nisva dovolj skupaj, ni vsako gledanje filma quality time, vsak dan bi se morala 15 min pogovarjat tako da se gledava v oči, drugih bab nebi smel gledat itd itd.

Pač emancipirano sranje, ki pade v vodo vsakič, ko je treba odpret glaž s papriko in ga ona ne more :ok
Boobs is back!
Prikaži več možnosti
    • _MiD_ je všeč

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik

Jaz nisem za nasilje, u bistvu nikdar v življenju nisem udaril nobene ženske, pa sem imel recimo temu precej konkreten razlog..., z mirnostjo in hladnokrvnostjo sem bolj prizadel.

Ampak z babami je težko jebemtiš...., sploh če....brez Dureksa...:sex in so potem mladiči...., jebemti takrat postanejo zelo resne.....mi pa v stresu...:ok2

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Veze se delijo na 3 stopnje:
- Na veze v katerih moški prizna da je copata.
- Veze v katerih moški misli da ni copata.
- Ter ostale veze, katere drži skupaj le še nejevolja, mogoče dober sex, ločitveni papirji, varanje itn. :-D.

Seveda pa je kot copata ni mišljeno da si dobesedno dovzeten za vsako brezvezno željo, no sej nekateri bodo razumeli. :ok2
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti
    • duhec je všeč

zivkovicka
zivkovicka

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 330
  • Avtomobil: e90 325, e36 325

Pri takšni temi še ženske ostanemo brez besed :pcsvic
Flat out 'till you see God, then brake.
Prikaži več možnosti

RS6