Skoči na vsebino

Tema za poročene in tiste v resnih vezah

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
265 odgovorov v temi
duhec
duhec

Tame racing driver

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 640
  • Avtomobil: F21

In najbrz nisi copata, a ne? ;)

Never underestimate the power of stupid people in large groups. :student

Prikaži več možnosti

andy
andy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 735
  • Avtomobil: 4X4 (dvogrba - delux )

Dobra tema. :)

Kot kaže sem jaz velik srečko kar se tega tiče - I have NO PROBLEMS :-D

no saj se tudi sam ne morem ravno pritoževati, sam sem povzročal stres..., pač nekako jo razume, da je bila jezna, ko so klicali z Milice in rekli, da bom prenočil haha, seveda me je morala priti iskat...:ok2
Sedaj ko sem vzoren, kot kak katoliški skavt je tudi žena, lahko rečem precej super, no jutri se zna kaj skaziti....ampak...jebat ga.

Luka, Luka, Luka!!!!!

Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 716
  • Avtomobil: 929rr

Jaz jih tudi nimam, ampak sreča nima nič s tem.:laugh
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Pri takšni temi še ženske ostanemo brez besed :pcsvic

To je itak tema, kjer lahko samski samo Objavljena slika v roke in zapisujemo razloge, zakaj je bolje ne bit resen :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti
    • K.G. BMW je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 55 956
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Yeah, you better stay out. Or humanity as we know it is doomed. :-D
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti
    • duhec je všeč

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Yeah, you better stay out. Or humanity as we know it is doomed. :-D

:laugh No, tko hudo pa spet ni nooo ... sj sem se ravno ta vikend izobraževal pri Aladeenu kako je treba imet zadeve doma poštimane, da je red :-D
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

rockson
rockson

zaplankan trmast bogaboječ™

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 049
  • Avtomobil: FWD, RWD, AWD

Veze se delijo na 3 stopnje:
- Na veze v katerih moški prizna da je copata.
- Veze v katerih moški misli da ni copata.
- Ter ostale veze, katere drži skupaj le še nejevolja, mogoče dober sex, ločitveni papirji, varanje itn. :-D.

Seveda pa je kot copata ni mišljeno da si dobesedno dovzeten za vsako brezvezno željo, no sej nekateri bodo razumeli. :ok2

Eh, vsi smo copate, razlika je samo v tem, kolikokrat nas obujejo:ok2

Brez konstruktivnih debat ne gre. Smo probal to taktiko, pa šlo vse skup k hudiču.:crazy

Pri nama vsake toliko poči, upravičeno v večini primerov, ampak sva se oba naučila kako stvari zgladiti in ne odnehava, dokler ni rešitev jasna. No, včasih si pač tudi samo poveš svoje, greš spat, drug dan pa normalno naprej :laugh

Dejstvo je, da se v zvezi ne sme končati posameznikovo življenje. Vsak mora obdržati nekaj stvari, katere je počel tudi pred zvezo, saj drugače se ti sfuzla.:ok
Prikaži več možnosti

igorbugi
igorbugi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 914
  • Avtomobil: Adam Opel AG Werk Bochum

Kot je že rekel Istrijan: DIALOG

Če pa ne razume je pa MONOLOG: :ok2

Objavljena slika

Malo heca...
"How far are you willing to go to save the ones you love?"
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

vuko83
vuko83

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 058
  • Avtomobil: e60 530d

Jaz jih tudi nimam, ampak sreča nima nič s tem.:laugh

Se strinjam. :ok
Prikaži več možnosti

vuko83
vuko83

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 058
  • Avtomobil: e60 530d

NE. :)
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 149
  • Avtomobil: F10

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti
    • sema318is je všeč

Churchill
Churchill

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 448
  • Avtomobil: ED35

Malo za šalo, malo za res..

Stanislav komšija turio struju u žice, aj da turimo i mi u naše.......... žice:-D

Prikaži več možnosti
    • Plavi je všeč

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 7 665
  • Avtomobil: 330xi

Občasno ima pomisleke, da se ubadam s kakimi mladimi puncami, čim pridem domov nasmejan je sumljivo....:napaka. Ja madona no, ne morem je 100% prepričat da temu ni tako....

A je to kaj čudnega če pa take pišeš:

jah najprej pica....potem pa....:sex.....:ok2

Se spomnim, ker sem izpostavil, da se kaj takega ne piše na forum, tudi če ne misliš resno. Jaz bi bil na ženinem mestu užaljen, ker če pišeš take izražaš nespoštovanje do nje. Jaz nikoli ne bi pomislil da bi gonil drugo, kaj šele da bi šel to kam pisat, kjer bi potem moja punca to brala.

Sicer si potem napisal tole..

ma kaka zamera..., žena pa res bere, pa tudi doma imam ta forum vedno odprt...., samo ve da sem resen...:ok2

...ampak očitno te nima za resnega.

Drugače pa če se vrnem na splošno temo, mislim da ni dovolj, da si skrben, večino časa doma in jo voziš na izlete. To je nekako samumevno in se pričakuje od vsakega deca, tudi od dolgočasnega. In če hodiš popivat in delaš traparije potem s tem nisi zanimiv ampak si ji prej zoprn.

Zanimiv bi jih bil če bi jo kdaj ekstra kam peljal, kdaj spontano orenk pritisnil na kakšnem neobičajnem kraju ali ob neobičajnem opravilu.. pač da bi se samoiniciativno lotil nečesa, kar drugače ne bi pričakovala. Takrat pol lahko rečeš da si zanimiv in da odstopaš od ostalih. Pizdarijo zna vsak naredit in babo živcirat tudi. Spravit tako zoprno bitje v dobro voljo in naredit za 5 minut zadovoljno je pa že dosežek, od katerega dobiš potem tiste plus pike. :ok
Prikaži več možnosti
    • zivkovicka je všeč

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 582
  • Avtomobil: Blue Unicorn

Ta forum je res zakon!:laugh

- Problemi z zavarovalnicami? Poglej na Bmw form.
- Avto so mi ukradli! Piši na forum. Avto najden.
- Žena mi teži. Kar na forum po nasvet.

Hvalabogu, da je Tomzl dobil to idejo in začel bmw klub/forum/stran...:ok2

- Več kot nekdo naredi in prispeva, lažje je drugemu da najde napako in ga kritizira. Kateri si ti?

- Imaš problem z našo vozniško kulturo? Potem pa se v prometu obnašaj tako, kot želiš da bi se drugi obnašali do tebe.

Prikaži več možnosti
    • RS6 in x-driver uporabnikom je všeč to sporočilo

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik

Sicer pa je tako...

To, da greš in se ga nalokaš, ter da se vrneš drugi dan, enostavno ni dopustljivo.

Ni problem v tem, da bi bila ona posesivna, ampak je problem v tebi, ker ti je vseeno za njo in otroka. Njo je enostavno strah, ker ženske so pač plašna bitja in če tega ne razumeš... in pri tvojih 34 letih?
Prav tako ji s tem, ko se nate ne more zanest glede prihoda in organizacije dneva v družini (ja, nisi več sam, ampak si član družine), ne daješ ravno nekega občutka ljubezni in varnosti.

Jaz bi se resno zamislil.

Sicer pa te razumem.
Moški rabimo svoj svet in svoj čas, ampak ko imaš družino, se je treba organizirat.

Za začetek bo že dost, da ji vsaj poveš kam greš in kdaj približno se vrneš, potam pa tudi če zamudiš eno urco, ne bo problema, samo da se vrneš nazaj k njej.

Mene moja nikoli ne vpraša kdaj pridem nazaj, saj sem sam toliko odgovoren, da se vrnem ob neki spodobni uri in magari je to ob 1h ponoči, me bo vedno pričakala v topli postelji in z odprtim objemom in nasmehom in ljubeznijo v očeh.

Za konec pa še to.
Gostilniški prijatelji niso vredni pol k....
V življenju se lahko zaneseš samo na pešcico res najbližjih prijateljev in na lastno družino. Družina je pa vsekakor prioriteta gostilni.

- Več kot nekdo naredi in prispeva, lažje je drugemu da najde napako in ga kritizira. Kateri si ti?

- Imaš problem z našo vozniško kulturo? Potem pa se v prometu obnašaj tako, kot želiš da bi se drugi obnašali do tebe.

Prikaži več možnosti
    • zzigon, Bavaria fan, bezerk in 6 ostalim je všeč

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 716
  • Avtomobil: 929rr

Sicer pa je tako...

To, da greš in se ga nalokaš, ter da se vrneš drugi dan, enostavno ni dopustljivo.

Ni problem v tem, da bi bila ona posesivna, ampak je problem v tebi, ker ti je vseeno za njo in otroka. Njo je enostavno strah, ker ženske so pač plašna bitja in če tega ne razumeš... in pri tvojih 34 letih?
Prav tako ji s tem, ko se nate ne more zanest glede prihoda in organizacije dneva v družini (ja, nisi več sam, ampak si član družine), ne daješ ravno nekega občutka ljubezni in varnosti.

Jaz bi se resno zamislil.

Sicer pa te razumem.
Moški rabimo svoj svet in svoj čas, ampak ko imaš družino, se je treba organizirat.

Za začetek bo že dost, da ji vsaj poveš kam greš in kdaj približno se vrneš, potam pa tudi če zamudiš eno urco, ne bo problema, samo da se vrneš nazaj k njej.

Mene moja nikoli ne vpraša kdaj pridem nazaj, saj sem sam toliko odgovoren, da se vrnem ob neki spodobni uri in magari je to ob 1h ponoči, me bo vedno pričakala v topli postelji in z odprtim objemom in nasmehom in ljubeznijo v očeh.

Za konec pa še to.
Gostilniški prijatelji niso vredni pol k....
V življenju se lahko zaneseš samo na pešcico res najbližjih prijateljev in na lastno družino. Družina je pa vsekakor prioriteta gostilni.

...to ni spodobna ura:ok2
....seveda, če je bil pa sosed na obisku do 00.30ih:laugh
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik

...to ni spodobna ura:ok2
....seveda, če je bil pa sosed na obisku do 00.30ih:laugh

Vse se da zmenit.

Sem ji kar sam predlagal, da bom pol ure prej poklical, preden pridem, da ima čas da se sosed v miru obleče in gre....:laugh

Sicer pa recept za uspešno razmerje, na koruzi ali v zakonski zvezi, je medsebojno ZAUPANJE.

Ko enkrat pridobiš njeno zaupanje in spoštovanje, potem je vse lažje.

Prikaži več možnosti

Zvezdica
Zvezdica

Oplovka

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 984
  • Avtomobil: R1200R

Čist ajnfah. Bi pustu njej, da to dela?
Objavljena slika
Nisem pleh picka, ker se sponzor za tako veliko rit še ni rodil. J.Lo.press :laugh
Prikaži več možnosti
    • dwdwdwwd je všeč

duhec
duhec

Tame racing driver

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 640
  • Avtomobil: F21

NE. :)

No pol si pa izberi alinejo. ;)

Veze se delijo na 3 stopnje:
- Na veze v katerih moški prizna da je copata.
- Veze v katerih moški misli da ni copata.
- Ter ostale veze, katere drži skupaj le še nejevolja, mogoče dober sex, ločitveni papirji, varanje itn. :-D.

Seveda pa je kot copata ni mišljeno, da si dobesedno dovzeten za vsako brezvezno željo, no sej nekateri bodo razumeli. :ok2

Never underestimate the power of stupid people in large groups. :student

Prikaži več možnosti
    • zigi je všeč

Dreamliner
Dreamliner

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 859
  • Avtomobil: E39, E90

eh, jaz se ponavadi naredim copato pri stvareh, za katere mi je vseeno (3/4). za tiste, katere mi ni vseeno se valda probava pogovorit in če ne dosežem s pogovorom, začnem nabijat, kako me omejuje in da je vedno vse po njeno (pol itak zmagam). nikoli pa nisem mel problemov, da nebi smel kam it, na kak žur ali za vikend s kolegi, itd.
moji odnosi so cool :-D
Prikaži več možnosti