Skoči na vsebino

Servis BMW na Obali

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
26 odgovorov v temi
pery
pery

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 391
  • Avtomobil: e91

resno? pri nas bi se skoraj stepli za dodaten zaslužek:crazy

mja, tud prav... je sploh kakšen majster, kje v "centru", oz. blizu bonifike, tržnice itd?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

BBojan
BBojan

Bivši nick Bojan-Žan

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 536
  • Avtomobil: E46 "323td" ;)E87 120d

resno? pri nas bi se skoraj stepli za dodaten zaslužek:crazy

mja, tud prav... je sploh kakšen majster, kje v "centru", oz. blizu bonifike, tržnice itd?

prav v centru ne ...v okolici pa sta dva ..oba :ok

Urejal BBojan, 08.07.2013, 12:32.

Zakaj bi imel novega Audija, če imam lahko starega BMWja?!:ok2
Prikaži več možnosti
    • pery je všeč

pery
pery

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 391
  • Avtomobil: e91

hvala za pm-je, vendar je zadeva rešena.:beer

hvala user_x-u, kot tudi Bojan-u, si bom spravil vajine predloge:ok
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

JanL
JanL

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3

zanima me komu na obali lahko peljem mojega E46 da poštima nekaj stvari,oziroma koga priporočate?

hvala :ok
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 586
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Evo prisel danes na Primorsko in po cudoviti voznji po stari cesti od Vrhnike, se mi dva kilometra pred stanovanjem prizge nenadoma lucka za motor....avto gre cisto normalno, je pa res da je za njim cca 270km kar hitrih kilometrov, tudi prej po avtocesti konstantno 4000 obratov. Katerega mojstra v bljizini portoroza priporocate, da ga jutri priklopima na tester? Me muci zelo:/

Lp,miha
Prikaži več možnosti

davidr
davidr

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 300

zanima me komu na obali lahko peljem mojega E46 da poštima nekaj stvari,oziroma koga priporočate?

hvala :ok

Jurkovič na Sp.Skofijah.
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 586
  • Avtomobil: 218d AT, M2

Egidij Zudic 041737358 ... delavnico ima doma na Seči (drugače pa mojster in pol)! priporočam :ok

No tega mojstra jaz vceraj poklicem, ce lahko dava avto na tester in pogledava kaj je z lucko za motor...se dogovoriva za danes med 11 in 12 uro. Danes ob 11 se vsedem v avto in zaeplejm proti Seči, kjer naj bi ga poklical, da me vodi do njega. Vendar ga klicem brez uspeha, saj je bila stevilka nedosegljiva. Sem poizkusil se trikrat in brez uspeha. Se do sedaj me ni poklical nazaj, vglavnem totalno neresen.

Mi je pa ze vceraj forumas Bavaria murder weapon ponudil pomoc, ce potrebujem kaksen prevoz po primorskem in da ima wifi obd...sem potem se srecal z njim, sva ga priklopila in ugotovila napako, da je mesanica prerevna, Schumi pa je pomagal preko telefona z nasvetom, kaj je lahko narobe. Ker se je napaka pojavila samo enkrat, smo jo resetirali in se sedaj po 100km se ni prizgala lucka nazaj:metalc

Vglavnem hvala Bavaria murder weapon in Schumiju!:beer

Lp,Miha
Prikaži več možnosti