Skoči na vsebino

Mini srečanje 24.09.2005 na Mobikrogu

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
191 odgovorov v temi
BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Živjo

Spet bo čas, da se dobimo na kakšnem srečanju.

Ker je Salzburgring in Minichallenge pre daleč predlagam, da se pridružimo BMW-jašem 24.9 in gremo na Mobikrog. Tam se bo našlo za vsakogar nekaj, kdor ima doma za zgonit stare gume bo prišel na svoj račun in tisti s strahom bojo lahko končno varno sprobali meje svojih gokartov. :ok2

Kdor je zainteresiran naj prosim sporoči, ker če nas bo kar nekaj bom skušal rezervirati en del parkirišča samo za nas Minijaše.

Udeleženci:

BigBoSS
Fisher?
Wolf
Simon82
Black Lady
minicoo
BM3W
donAlesio
Pikec

LP BigBoSS
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

Jst ce dobim avto do takrat in ce ne bom ravno praznoval rojstnega dne ta vikend ,potem pridem.

Postavim en rekord. :-D

Joke:)

Mal morem stare gume zgonit, da bodo feltne za zimske fraj. :)
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

@ Fisher

Vsekakor računam s tvojo udeležbo!!! Rojstni dan lahko praznujemo na Mobikrogu :ok

Nekaj podatkov o srečanju:

Sporočiti moram organizatorki število udeležencev, ali bodo vozili ves dan ali samo kak krog ali nič. Če nas bo več, dobimo svoj delček, oziroma bomo združeni skupaj znotraj MK, kar pomeni, da bomo svoje avtke lahko pripeljali noter. Vstopnine za nas ne bo, ne glede na to ali smo člani ali ne, štartnina ostaja za vse enaka in znaša za klubovce 5k sit, za ostale pa 6k sit za ves dan, nekaj krogov(3) 1000 sit, spretnostna vožnja pa 500 sit.
Naj se prijavijo tudi tisti, ki imajo le 10% možnosti, da pridejo, kajti bolje je, da ste prijavljeni, pa vas ni, kot da vas nimajo na listi, pa pridete in ne morete vstopiti (ker niste napisani).

Zaenkrat toliko.

LP BigBoSS

Prikaži več možnosti

Wolf
Wolf

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 454
  • Avtomobil: mini cooper CVT

21. 9. mam fiziko in če naredim oz. mam dober filing bom sigurno pršu. U bistvu sm skor šur, da pridem, k gume je treba nujno zgont pred zimo, profila je pa še olala. Upam, da bo MTH tut do dakrat, Anze?
Kako pa kej tvoj avto, Fisher? So ga sestavl tko kt je treba al še kakšne dele čakajo?
Lp
Ni umetnost voziti slab avto hitro, umetnost je voziti dober avto počasi. :)
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Saj sem ti odgovoru.

Ni se porihtan in ne vem kdaj bo. :)
Prikaži več možnosti

Simon82
Simon82

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 194
  • Avtomobil: Cooper S JCW

Pozdravljeni!

Jst sm namrec nov clan kluba.

Anze, sm ti zelel se nekrat potrdit mojo prisotnost na srecanju. Upam pa da bo kmalu tudi kaksen izlet kot ste ga ze imeli. Iz slik je zgledala zelo zabavna zadeva.

Lp,
Simon
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

@Simon82 lepo da si se tud tle na forumu registriral. Avto si pa naročil moram rečt da zelo zelo hud.

Simon bo kmalu dobil naj Minija Slovenije- kaj, boste lahko videli na srečanju, če vam seveda sam ne bo prej povedal. :ok Moram pa še povedati, da je njegova družina lahko zgled za vse nas minijaše: bodo kmalu imeli v družini 2 lepotca z "bulco" na havbi. :ok2 Mini sevanje je z nami :laugh

LP BigBoSS

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

No simon da slisimo kaj si narocu? :)
Prikaži več možnosti

ronko
ronko

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 51
  • Avtomobil: Mini Cooper

Ja, mene tudi že pošteno firbec matra...........
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Upam da vsaj kaksen BBR kit z 270 konji. :)

Raznorazna frcarija me ne zanima. :)
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Naročil je avto pri Miniju in ga še veselo pričakuje, tako da za predelave izven BMW še ni imel priložnosti. :ok Poglejte na strani kluba in boste nekaj malega izvedeli :ok

Na strani kluba pod rubriko tips/tricks najdete reklamne letake. Lepo bi bilo od vas, če bi jih v svojem koncu malo razdelili nepoznanim minijašem.

LP BigBoSS

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Opa, kar je dobro ni slabo, sam za 1.3 mio sit (al kolk je ze) potegnes iz minija ulalla 210 konjev.

Kot je ze union jack povedal-edina prednost je garancija. :)

Sicer pa bi za ta denar kupil raje kaj na 4x4 , sploh ce bi enega minija ze imel pri hisi. (sej veste fantje kaj). :laugh :laugh :laugh :laugh :laugh :laugh :laugh
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

@ Pri Cooper S-ih letnik 2005 je možno naročiti zaporo diferenciala- s tem je vrtenje koles v prazno močno zmanjšano in pospeševanje v ovinkih zagotovljeno. Tako da je potem to prava raketa. :ok Ja saj vsi vemo, da je JCW v pogledu moči motorja proč vržen denar in da se da za dosti manj iztržiti precej več konjev. Prednost so poleg garancije prelep pokrov motorja in napisi, ki označujejo višji razred Minijev. JCW je nekaj posebnega- dvomim , da bi se kdo tukaj uprl paketu JCW, mar ja?

LP BigBoSS

Prikaži več možnosti

black lady
black lady

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 261
  • Avtomobil: mini cooper

hja....proti temu miniju od Simona, se pa moj kr skrije :eek
Ja u glavnm dobrodosla v klubu :) Mislm da se nobenga ne poznam, da bi imel v familiji dva minija.
Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

In v cem je drugacen pokrov motorja?

Kej po novem?

Namrec, vsi JCW ki sem jih videl, so imeli popolnoma enak motorni pokrov, vsaj jaz nisem opazil nobene razlike.

BigBoss, seveda se ga nebi noben uprl,po drugi strani pa ce moram MOJ denar dati za konje, tega kita ne bi (nisem) izbral, ker nudi mnogo premalo za kar placas, tri nalepke in visji klas gor ali dol. Prav lustno je mimo take JWC ja letet z "nizjo" klaso avta in se smejat. :-D :-D :-D
Zaporo (boljso) lahko montiras nakdnadno, pri tem pa se izboljsas prestavna razmerja ce se ze spuscamo v "dirkalne" detajle.

Poleg vsega ce gledas pri avtu perfomance -kar smatram glede napisano, ne bos kupil FWD ja, torej mini ze v startu odpade. :ok2

Torej zadnji BMW, ali pa AWD (verjetno kaj tretjega).

Sicer je super da se nekdo odloci in bomo imeli vsaj kaksnega mocnejsega minija med nami (ceprav na AA ju sem ze videl enega, tak da prvi ne bo :) ), ampak da bi imel dva minija pri bajti to pa :confused

Sestra ponoci tako ali tko spi, sebi pa bi za ta denar kupil kaj mocnejsega. :mljask :-D
Prikaži več možnosti

minicoo
minicoo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 380
  • Avtomobil: mini cooper S

Oj lep pozdrav vsem, smo se vrnili z morja, Anže poslal sm ti slike mojga S-a za na spletno stran, drugač se pa vidmo na mobikrogu 24, :-D Lp
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

@Fisher
Pustimo off topic debate kaj bi si kdo kupil in kaj ne. Dobro je, da bomo končno imeli med nami JCW-a in bomo lahko primerjali z MTH.

Še nekaj o srečanju:

NAVODILA ZA PRIJAVO: PRIJAVITE SE PRI MENI PO MAILU ALI PS. OB PRIJAVI NUJNO NAVEDITE VAŠE IME IN PRIIMEK TER IMENA IN PRIIMKE OSEB, KI BODO PRIŠLE Z VAMI. NAVEDITE TUDI, KATEREGA PROGRAMA SE BOSTE UDELEŽILI NA DIRKALIŠČU (CELODNEVNA VOŽNJA, VOŽNJA 3 KROGE, SPRETNOSTNA VOŽNJA ALI NIČESAR).

Lp BigBoSS

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen

Izrazil sem svoje mnenje, temu je ta forum tudi namenjen mar ne?

Vsekakor je stvar posameznika kaj si kupi in kaj ne, podal pa sem le mnenje.

Sam mth je pa bolj nic kot ja, to ves tudi sam. :)
Prikaži več možnosti

Simon82
Simon82

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 194
  • Avtomobil: Cooper S JCW

Pozdravljeni,

Bigboss, zanima me ce lahko se naknadno prijavimo za program ko smo ze tam? Imel bom 1500km za vozit pocasi pa nebi rad ze placal pa ne imel moznosti it na dirkalisce.
Prikaži več možnosti

BM3W
BM3W

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 418
  • Avtomobil: 325dA

Pozdravljeni,

Bigboss, zanima me ce lahko se naknadno prijavimo za program ko smo ze tam? Imel bom 1500km za vozit pocasi pa nebi rad ze placal pa ne imel moznosti it na dirkalisce.

Simon midva sva se pa če se ne motim že srečala v soboto. Nisi ravno počasi vozil. :laugh
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On!
Prikaži več možnosti