Skoči na vsebino

Katero klima napravo izbrati za stanovanje?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
304 odgovorov v temi
damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 432
  • Avtomobil: new age e39

A mamo mojstra za klimo ki bi jo prisel nafilat v eno stanovanje v Lj. Je pa nujno danes. Cena ni problem. Hvala za info na 041844698
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 474
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Update, da se še kdo ne nategne. Možakar je bil na prvo žogo zelo prijazen in korekten, zdelo se mi je, da smo zmenjeni za montažo. Sedaj se mi že en teden ne javlja več na telefon. Svetujem obvoz. zamerim mu to, da moram sedaj vzeti klimo drugje in ponovno čakati vsaj 3 teden za montažo. Zelo nekorektno ravnanje, sploh ker nujno potrebujem klimatsko napravo.

Obrninse na forumasa gree, jaz sem bil zadovoljen zelo!
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 27 378
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Update, da se še kdo ne nategne. Možakar je bil na prvo žogo zelo prijazen in korekten, zdelo se mi je, da smo zmenjeni za montažo. Sedaj se mi že en teden ne javlja več na telefon. Svetujem obvoz. zamerim mu to, da moram sedaj vzeti klimo drugje in ponovno čakati vsaj 3 teden za montažo. Zelo nekorektno ravnanje, sploh ker nujno potrebujem klimatsko napravo.

... verjetno je kje nastal kakšen kratek stik, ker kljub poplavi ponudb v tem času rešijo vse zadeve.

Imaš PS.

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

MonkeyHead
MonkeyHead

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 962
  • Avtomobil: Klijo

Sicer Vas ne razumem. V največji vročini, ko vsaki nujno potrebuje klimo, se vsi odločite montirat in potem čakate pa majstri ne pridejo k bajti itd...

Kaj je že kdo od Vas študiro zrihtat klimo npr. marca? Aprila? Jaz sem montiral aprila. Klima je bila dobavljena v 4 dneh 6 dan (soboota) smo se pa dogovorili za montažo. Zadeva zključena.

V8 e39 šaltar <3 

Prikaži več možnosti
    • Iztok Z. in tonchy uporabnikom je všeč to sporočilo

Bavaria fan
Bavaria fan

The one and only

• Globalni moderator
  • Sporočil: 16 843
  • Avtomobil: skunk :)

Zadnjih par strani sem pogledal, vendar so objave stare skoraj 1 leto in se je vmes verjetno že kaj spremenilo.

Potrebujem pomoč oz nasvet pri nakupu in montaži klime.

Dejstvo je, da se je v stanovanju v 99% ne potrebuje, vendar ker se bo (oz naj bi se) v začetku poletja delala fasada bi jo rad prej namontiral, da ne bom potem kazil izgleda z nadometnimi kanali.

Rabim jo za površino cca 30m2.

Potrebovala bi se verjetno poleti v tahudi vročini in jeseni mogoče za kakšen večer za malo pogreti (če).

Ne rabim kakšne hudi profi zadeve, ne bi pa rad dal notri kakšnega "pofla".

Kaj priporočate in predvsem katerega izvajalca za izvedbo.

Hvala :beer

Mein Kopf ist ein Labyrinth. Mein Leben ist ein Minenfeld.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.