Skoči na vsebino

Mehanik v Pomurju

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
28 odgovorov v temi
BMW6 E24
BMW6 E24

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 36

Pozdravljeni sem lastnik BMW-ja 530d (e39), letnik 2001. Avto drugace servisiram na Hrvaskem v Cakovcu na pooblascenem servisu Bamugartner in sem zelo zadovoljen z njimi, imam pa tezavo da moram menjati celi kardan in se pa drobnarij, kar bi me na servisu zelo drago kostalo. Zanima me ce kdo mogoce pozna kakega dobrega mojstra, ki bi mi to zrihtal, sicer sem imel/imam dogovor z Rudijem iz Domanjševec (se je pisalo o njem ze na forumu, da je zelo dober mehanik), ampak mene vlece ze tri tedne in verjamem da je dober mehanik vendar dogovora se ne drzi niti priblizno. Ce ima kdo kaksne dobre izkusnje ali priporocila bi prosil za kontak, drugace se mi pa ni problem peljati za dobrega mehanika,hvala za odgovore vnaprej,lp
Prikaži več možnosti

zino
zino

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 226
  • Avtomobil: BMW

če ti ni problem peljat do NM, tam je zelo dober Gregor Palčič, ampak ta teden na dopustu.
Prikaži več možnosti

ToMMzi
ToMMzi

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 124

Pozdravljeni sem lastnik BMW-ja 530d (e39), letnik 2001. Avto drugace servisiram na Hrvaskem v Cakovcu na pooblascenem servisu Bamugartner in sem zelo zadovoljen z njimi, imam pa tezavo da moram menjati celi kardan in se pa drobnarij, kar bi me na servisu zelo drago kostalo. Zanima me ce kdo mogoce pozna kakega dobrega mojstra, ki bi mi to zrihtal, sicer sem imel/imam dogovor z Rudijem iz Domanjševec (se je pisalo o njem ze na forumu, da je zelo dober mehanik), ampak mene vlece ze tri tedne in verjamem da je dober mehanik vendar dogovora se ne drzi niti priblizno. Ce ima kdo kaksne dobre izkusnje ali priporocila bi prosil za kontak, drugace se mi pa ni problem peljati za dobrega mehanika,hvala za odgovore vnaprej,lp

K Rudiju vozi pol prekmurja zato je malo v gužvi :)
Prikaži več možnosti

BMW6 E24
BMW6 E24

Začetnik

• Uporabnik

Evo sva se slišala pred približno eno uro in mi je zagotovil, da v petek začne rihtat moj avto, tako da počakam do petka, če ne ga bom pa zino magar peljel do NM :), bom poročal kako so se odvijale stvari
Prikaži več možnosti

zino
zino

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 226
  • Avtomobil: BMW

vsekakor priporočam:ok, itak pa ti voznja do nm z takim vozom ki ga imaš, pomeni samo užitek, nazaj pa boš se peljal še lepše:ok2
Prikaži več možnosti

BMW6 E24
BMW6 E24

Začetnik

• Uporabnik

vsekakor priporočam:ok, itak pa ti voznja do nm z takim vozom ki ga imaš, pomeni samo užitek, nazaj pa boš se peljal še lepše:ok2

Če ne bo druge, se pa magar do NM zapeljem, da zrihtam zadevo, kar se tice pa voznje se pa strinjam da je uzitek. Mel sem ga namen menjati vendar zato kar mi ta avto ponuja in kaj bi trenutno dobil za njega se enostavno ne splaca ga prodajati:nono, tako da ga bom kar obdrzal se cas
Prikaži več možnosti

BMW6 E24
BMW6 E24

Začetnik

• Uporabnik

Evo pred približno tednom dni sem dobil avto nazaj, malce dlje je trajalo vse skupaj, ker je bilo kar en kup stvari za zamenjat na avtu in se je bilo težko dogovoriti za termin pa še dopusti so bili vmes.

Na lajični način vam bom opisal kaj vse se je zmenjalo na avtu in kaj se še mora. Popravilo se je začelo z zamenjavo kardana, cena 200€, cena novega 700€, ker mi je bil nov predrag sem se odločil za rabljenega. Sledilo je menjanje puš na zadnjem mostu in nekih vijakov, ki so bili napočeni(ne vem vam povedat kateri so to), moram pa povedat,da se avto skozi ovinke neverjetno boljše in samozavestnejše pelje. Kar se tiče zadnjega dela so bile še menjane kotne cevi za dovod olja v bremze. Na nasvet Rudija sem še zamenjal lamelo, saj je med menjanjem sklopka šla že zelo na trdo in izkazalo se je, da je mehanik imel prav, odločil sem se za Sachs sklopko. In, ko sem že pomislil, da je vse urejeno me je presenetil klic Rudija iz Avstrije(dela na BMW-ju), namreč začel mi je razlagat:blabla :blabla :blabla o tehničnih akcijah, jaz sem pa iskreno povedano prvič slišal za to. Po njegovi razlagi sem bil upravičen do brezplačne menjave ventilatorja in računalnika, ki je na motorju ali je povezan z njim(cena 1000€):ok, saj naj bi BMW izdal nalog za menjavo teh delov, ker naj bi lahko okvare na teh delih povzročile celo požar na avtomobilu, vse to je ugotovil z kontrolo št.šasije ki se morajo nekako med temi deli ujemati, mislim res car :priklon vse to skupaj mu ni bilo treba delat, ampak super zame. Ob naslednjem servisu pa moram še menjati "leverator" avtomatska naprava za določanje višine luči, ker sedaj, ko se vozim po noči vidim cca. dva metra in pa motorček na zadnjih vratih za centralno zaklepanje.

Še beseda dve o mehaniku, moram Rudija res pohvalit, med popravilom sva bila vsak dan na vezi, dobival sem dobesedno raport kaj vse se dogaja z avtom, je res, da se mora malo potrpet, ko se ugovarja termin, saj ima totalno gužvo, ampak, ko prideš enkrat na vrsto pol se pa samo tvojemu avtu posveti. V življenju še nisem doživel, da ti mehanik ne vrne avta, ker mora še to pa to prekontrolirat, pa stestirat, pa en kup stvari. Lahko samo rečem, da je Rudi the best :serviser na območju Prekmurja, ga priporočam zelo.
Prikaži več možnosti

sejmon
sejmon

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 291

ve kdo točno naslov Rudija iz D. in telefonsko?
Prikaži več možnosti

ale123
ale123

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 020
  • Avtomobil: BMW 320d

ve kdo točno naslov Rudija iz D. in telefonsko?

Imaš na PS. Lep pozdrav.
Prikaži več možnosti

bmw_nokia
bmw_nokia

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 436

Avto je "žrl" olje...zato sem se odločil, da ga odpeljem k Rudiju...

Tudi sam bi rad zelo pohvalil Rudija (verjemite, da je takih mehanikov izjemno malo)! Kot je napisal BMW6 E24...Rudi se avtu v celoti posveti, tudi meni je prekontroliral vse mogoče, opozoril me je če je še kje kaj pametno zamenjat, zadeve mi je pokazal na računalniku, objasnil mi je vse nejasne stvari (skratka Rudi je "živa BMW enciklopedija")...
Poleg vsega sva bila tudi na vezi cel čas in sem vedel kaj se z avtom dogaja, avto sem dobil šele ko je bil v "nulo" zrihtan...

Skratka kapo dol za takšnega človeka kot je on ...
Prikaži več možnosti

max_d
max_d

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 486
  • Avtomobil: Tomos

Mi lahko kdo posreduje naslov od Rudija oz. telefonsko? Naslednji teden grem v Mursko soboto, pa bi se oglasil pri njem.
hvala
Bad boys drive bad toys
Prikaži več možnosti

ale123
ale123

BMW fanatik

• Uporabnik

Mi lahko kdo posreduje naslov od Rudija oz. telefonsko? Naslednji teden grem v Mursko soboto, pa bi se oglasil pri njem.
hvala

Imaš na ps:ok
Prikaži več možnosti

man in black BMW
man in black BMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 625
  • Avtomobil: BMW e46 316i

A se da dobit kontakt od tega mojstra. Hvala že v naprej.
Prikaži več možnosti

black850CSI
black850CSI

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 18
  • Avtomobil: BMW850CSI

jaz bi tudi prosil za tel.
Prikaži več možnosti

ale123
ale123

BMW fanatik

• Uporabnik

A se da dobit kontakt od tega mojstra. Hvala že v naprej.

Imaš PS
Prikaži več možnosti

ale123
ale123

BMW fanatik

• Uporabnik

jaz bi tudi prosil za tel.

Imaš PS.
Prikaži več možnosti

man in black BMW
man in black BMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 625
  • Avtomobil: BMW e46 316i

TNX!
Prikaži več možnosti

E82
E82

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 91
  • Avtomobil: e82

a ne bi bilo lažje objaviti podatkov?
tudi jaz rabim telefon / mail / naslov...
Prikaži več možnosti

darebmw
darebmw

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8
  • Avtomobil: Bmw

A mi lahko kateri pove številko od Rudija? Lp
Prikaži več možnosti

zack69
zack69

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 147
  • Avtomobil: e39 525d

Pozdrav
A ste že objavili kje podatke od g. Rudija??

Če ne, se lahko dobijo podatki na ZS, ker mislim da ga bom v kratkem rabil .

lp
Prikaži več možnosti