Skoči na vsebino

K: E36 cabrio, Z3 roadster

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
176 odgovorov v temi
m4tj4z
m4tj4z

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 855
  • Avtomobil: bel traktore

hudo, čez zimo v ogrevani garaži. temu se pa ni slabo godilo, seveda če je vse res kar piše.
Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 459
  • Avtomobil: R6 topless

Ker sem imel ravno priložnost, sem si ogledal spodnji primerek:

http://www.avto.net/...=5898230&show=1

Objavljena slika

Motor teče zelo lepo, čeprav na začetku je bilo precej slišati vanos - predvidevam da avto že res dolgo stoji.
Sem skoraj 100%, da je bil ruknjen spredaj, čudno mi je, da je usnje tako obrabljeno pri avtu z dobrimi 50kkm.
Skratka, predrag za moje pojme.

Iščem pa ne najdem...sem pa skoraj 100%, da sem nekam zapisal...no pa naj dodam....
Ko sem ga šel jaz pogledat je bilo stanje sledeče:
- Akumulator prazen
- Feltne, replike seveda, poglodane in popraskane
- Tesnila okoli vetrobranskega stekla ter stop luči popokana
- Voznikov sedež zguljen toda to je posledica vstopanja/izstopanja (klasika pač)
- Na levem blatniku pri vrhu (proti šipi) manjša, komaj opazna, praska dolga cca 1cm (pikolovsko, pa vendar...)
- Na obesku za ključe je pisalo nekje 56k km in ne 51k oglaševanih (ja, težko je popravit)
- Guma (ne vem točno kira) je bila po robu nekiliko razklana (definitivno se ne bi vozil s takšno gumo)

Toliko na hitro...stoji pa že lep čas tam in še lep čas bo...
Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 813
  • Avtomobil: black

Lep, vendar zelo skop z opremo. Za takšen denar poskusi s katerim drugim ;)

Bom iskal dalje ja. :ok

Slučajno našel enega Z3 v UK. Ima volan na tapravi strani. Zgleda zanimiv.

http://www.autotrade.../1501?logcode=p

Zanimiv definitivno. Cena z vsemi stroški in dajatvami na koncu bi bila pa kar brutalna. :blackeye

Iščem pa ne najdem...sem pa skoraj 100%, da sem nekam zapisal...no pa naj dodam....
Ko sem ga šel jaz pogledat je bilo stanje sledeče:
- Akumulator prazen
- Feltne, replike seveda, poglodane in popraskane
- Tesnila okoli vetrobranskega stekla ter stop luči popokana
- Voznikov sedež zguljen toda to je posledica vstopanja/izstopanja (klasika pač)
- Na levem blatniku pri vrhu (proti šipi) manjša, komaj opazna, praska dolga cca 1cm (pikolovsko, pa vendar...)
- Na obesku za ključe je pisalo nekje 56k km in ne 51k oglaševanih (ja, težko je popravit)
- Guma (ne vem točno kira) je bila po robu nekiliko razklana (definitivno se ne bi vozil s takšno gumo)

Toliko na hitro...stoji pa že lep čas tam in še lep čas bo...

Hvala za tale spisek. Morda še komu prav pride. :ok
I could never swallow your false ideals
Prikaži več možnosti

krt
krt

Alias Cavazza

• Uporabnik
  • Sporočil: 18 308
  • Avtomobil: e61, r55

Kaj pa Boxster?
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik

Kaj pa Boxster?

Mi ni. :)
Prikaži več možnosti

frcac
frcac

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 438
  • Avtomobil: Stara dobra e39 :)

... vsake toliko časa pogledam malo v to temo "a je Tonchy že nabavil"... pa se mi zdi, da če bi imel željo kaj kupiti bi najbrž že, tako je pa to samo nabijanje postov in seznam "kaj ne bi". Avto so boljši in slabši, se pa da nazaj v življenje zbuditi marsikaj. Res je, da je treba določeno željeno kombinacijo "počakat" ampak glej... veliko sreče ob nakupu :)

Lep dan, Sašo
Freude kann so einfach sein... ;)
Prikaži več možnosti
    • miha84 je všeč

ŽigecBMW525
ŽigecBMW525

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 095
  • Avtomobil: OPC

Glede na to, da se gleda avte nad 10kk€ se naj lepo mirno in počasi odloči. To je ogromno denarja, tako da naj počaka na svoj popoln avto:ok.
Pr nekaterih to traja en teden, pri nekaterih pa malce več... in glede na to, da se gleda malce bolj specifičn avto, si kr naj lepo vzame čas in premislek.

Ti avti se čez eno sezono prodajajo večinoma eni in isti, vmes pa prihajajo bonbončki, ki jih je treba prav čas ulovit.. to niso e39 ali e60, ki jih je na stotine na avto.netu ;)

BMW e39 525d /// BMW e85 Z4 2.5i /// BMW e53 X5 3.0d /// BMW e36 M3 /// BMW e65 LCI 3.0d /// Hrošč 1200 /// BMW e31 850ci /// BMW e46 320d /// Renault Megane Grandtour 1.5dci /// Opel Astra H OPC

Prikaži več možnosti

ŽigecBMW525
ŽigecBMW525

BMW fanatik

• Uporabnik

Kaj pa Boxster?

Če boš gledal poršo, ti svetujem nakup tega http://www.avto.net/...=7431968&show=1. Avto je od mojega bivšega profesorja in je bilo za njega poskrbljeno kot je to potrebno. In mislim resno, avto 1A. :ok

Tisti, ki bo tega kupil, se mu bo še dolgo rit smejala ;)

BMW e39 525d /// BMW e85 Z4 2.5i /// BMW e53 X5 3.0d /// BMW e36 M3 /// BMW e65 LCI 3.0d /// Hrošč 1200 /// BMW e31 850ci /// BMW e46 320d /// Renault Megane Grandtour 1.5dci /// Opel Astra H OPC

Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik

Kupil bom, slej ko prej. Par avtov sem si šel pogledat in v primeru, da bi bil kateri izmed njih resnično dober, bi ga že kupil.

Je pa tako, kot je rekel Žiga, 10k€+ ni malo denarja in raje dlje iščem in kupim to, kar mi bo res všeč in predvsem, da ne bo jama brez dna.

Zaradi mene se tema lahko tudi zapre, ker če bi kdo od forumašev hotel prodati svojega roadster-ja, bi mi ga najverjetneje že ponudil.
Prikaži več možnosti

mika2023
mika2023

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 997
  • Avtomobil: e63, ML430, AD

Kupil bom, slej ko prej. Par avtov sem si šel pogledat in v primeru, da bi bil kateri izmed njih resnično dober, bi ga že kupil.

Je pa tako, kot je rekel Žiga, 10k€+ ni malo denarja in raje dlje iščem in kupim to, kar mi bo res všeč in predvsem, da ne bo jama brez dna.

Zaradi mene se tema lahko tudi zapre, ker če bi kdo od forumašev hotel prodati svojega roadster-ja, bi mi ga najverjetneje že ponudil.

uf to pa je samozavest serijsko. mam odličnega roadsterja pa si ti ga niti ponudit ne upam ( trenutno razmišljam o prodaji), na avto.net so samo morda trije taki

Urejal mika2023, 27.08.2013, 17:50.

Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik

uf to pa je samozavest serijsko. mam odličnega roadsterja pa si ti ga niti ponudit ne upam ( trenutno razmišljam o prodaji), na avto.net so samo morda trije taki

Odvisno kako pogledaš na stvar. :) Morda se ti stavek sliši drugače, kakor se sliši meni. :ok2

Ga boš dal pa na avto.net in ga tam prodal če te slučajno prime, da bi se ga "losal". :ok Lahko pa probaš in mi ponudiš. :)
Prikaži več možnosti
    • eXtreme je všeč

Katty
Katty

E30 fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 368
  • Avtomobil: E30, MX-5, E46

What will happen with E30?
Novodoben pleh ne bo nikoli nadomestil stare rje :)
--- old school ---
Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik

E30 je daily že nekaj časa in zaenkrat ostajamo na tem. :ok
Prikaži več možnosti

ŽigecBMW525
ŽigecBMW525

BMW fanatik

• Uporabnik

Imaš tri "nove" na avto.netu. Drugače pa, si mogoče prečekiral kaj tistega temno rdečega, bivšega od crtacrta? Ima ga selmar zdaj.

Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik

Sem jih opazil ja. :ok :)
Temno rdečega nisem šel gledat - ga je šel nekdo drug in pravi, da ohranjenost zunanjosti ni ravno blesteča.
Prikaži več možnosti

tonchy
tonchy

Jesus!

• Uporabnik

So rekli da to ni možno...

Avto zaaran/kupljen. :metalc

Tema gre lahko pod ključ. :skrbast
Prikaži več možnosti

ŽigecBMW525
ŽigecBMW525

BMW fanatik

• Uporabnik

:ok2
:beer

Prikaži več možnosti