Skoči na vsebino

Dumida avto Maribor - pooblaščen servis za BMW

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
48 odgovorov v temi
bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 078

Danes sem dobil domov pismo, da je Dumida avto v MB po novem pooblaščen serviser za vozila BMW. Priložili so tudi bon za 50 eur, ki velja do konca septembra, za servisne storitve ali nakup dodatne opreme. Moram jutri poklicati kaj je mišljeno kot dodatna oprema (gumijasti tepihi? držala za pijačo? ...). Drugače pa bom že nekaj našel (svečke, stabilizatorji, oddušek oljnih hlapov,..) kar bi bilo mogoče preventivno za zamenjati, da se bon izkoristi. Čeprav za ostalo EUR raje nesem k Selmarju.

Pa poročam, kako bo:ok

lp,M
Prikaži več možnosti

FLAT_eric
FLAT_eric

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 405
  • Avtomobil: e63 630iA LCI

Zanimivo ;)

LP :ok
"Smo več kot ekipa, smo več kot ljubitelji, smo velika družina, ki nas povezuje ljubezen do znamke BMW"
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Danes sem dobil domov pismo, da je Dumida avto v MB po novem pooblaščen serviser za vozila BMW. Priložili so tudi bon za 50 eur, ki velja do konca septembra, za servisne storitve ali nakup dodatne opreme. Moram jutri poklicati kaj je mišljeno kot dodatna oprema (gumijasti tepihi? držala za pijačo? ...). Drugače pa bom že nekaj našel (svečke, stabilizatorji, oddušek oljnih hlapov,..) kar bi bilo mogoče preventivno za zamenjati, da se bon izkoristi. Čeprav za ostalo EUR raje nesem k Selmarju.

Pa poročam, kako bo:ok

lp,M

Morda pa se jim le splača dati priložnost, jih ne poznam, a predvidevam da so morali marsikateri evro investirati da so dobili oznako POOBLAŠČEN serviser. Sploh na začetkih pa zna biti, da je kaj takega top za vozit na servis, saj si bodo sedaj gradili ime in temu primeren bo najbrž tudi odnos/storitev in morda tudi cena.
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

context
context

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 640
  • Avtomobil: F31 316d, Golf

Na Volvo sceni vsi samo hvalijo Dumido, vse po vrsti, od sprejema do serviserjev, tudi sam imam z njimi dobro izkušnjo. Tako da bom BMWja po novem peljal k njim. O vtisih pa po servisu
Prikaži več možnosti

Dare47b
Dare47b

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 037
  • Avtomobil: BMW Exx

LP,

NI, samo dovolj, bom peljal pa bom videl.:ok

Dobro ime ohranjamo tudi zveste stranke! Iti tja, malo povohati, malo okrog pogledati pa potem iti drugam, ker se mi pač nekaj ni dopadlo je absurd.

Z vsemi storitvami sem tam zadovoljen, res da že kot zelo stara stranka pa kljub temu. Tudi v času pakiranja kovčkov AA in integre, tam nisem čutil nobenega pomanjkanja ali, da bi bil za kaj prikrajšan.

Tudi Selmar ni ne vem kaj, pač petična in nobel postojanka proti tej na Zagrebški, kar pa to še ne pomeni, da bom tam deležen boljšega servisa, cen in usluge. Ime so si pač prinesli še iz Celja in to zame ni razlog za uspeh in zagotovljeno zadovoljstvo strank.:ok

LP, D.
Rajši san lačen, kak pa brez BMW-ja!!!:ok2
Prikaži več možnosti

halozan
halozan

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 334
  • Avtomobil: F30 LCI

Je že kdo bila tam?

Kakšne so izkušnje, cena,.....
Prikaži več možnosti

sebamaister
sebamaister

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 50
  • Avtomobil: BMW 318d E90

Lahko rečem same pozitivne stvari, peljal sem avto na redni servis in sem zelo zadovoljen z samim odnosom in storitvami. Priporočam!

Lp
Prikaži več možnosti

DaKiNe
DaKiNe

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 178
  • Avtomobil: BMW F30

Super so, vozim tja odkar je integra in potem avtosvet šel v stečaj...v sprejemu Damir ki je bil že na Activu je vredu, svetuje ok in ne menjujejo kar vse povprek kar se jim zazdi...cene so 50% nižje kot pri selmarju kjer je tudi odnos bil za k...c so pa ga popravili ampak prvi vtis je naredil svoje....pa še svoj material lahko das na dumidi....priporočam če ne druga, če se ne obdržimo smo pri srlmarju naf.... :)
Prikaži več možnosti

DaKiNe
DaKiNe

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 178
  • Avtomobil: BMW F30

In še to, e60 so serijsko menjali neko gumo kjer gre kabel iz akumolatorja skozi šasijo, na fotrovi petici so na selmarju kar nekaj delali pa nič niso naredili, dumida pa kar takoj
Prikaži več možnosti

sammyboy
sammyboy

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 209
  • Avtomobil: 420d xDrive

Zaradi cukanja sem se dogovoril za pregled avtomobila (priklop na tester) in smo se zmenili za 25€ (vedel sem, da je težava v EGRu).
Potrdili so napako, ki so jo odpravili z čiščenjem in ponovnim mazanjem ter mi zaračunali 3.5€.
Torej; skupaj 28,50€ ;)
Odnos odličen ... so me tudi povabili v delavnico, da so mi pokazali to napako.

Prav tako sem vprašal koliko bi stale njihove storitve na naslednjem servisu, če sam prinesem olje in filtre. Za 40€ nimam kaj študirat, a ne?

Včeraj na golfu menjuje EGR ventil lokalni "mazač" (s Asus EEE računalnikom in skrekanim programom) in mi računa 35€ za 15 min dela.

Kje je logika?

Meni se zdi, da smo preveč povzdignili "majstre", računajo pa ti od "oka", brez računa, brez garancije.

Urejal sammyboy, 08.04.2014, 06:40.

Obstajata dve poti ... prva in zadnja
Prikaži več možnosti

context
context

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 640
  • Avtomobil: F31 316d, Golf

Včeraj sem tudi jaz šel k njim po vijak, ki je čudežno izginil iz enega kolesa. Cena niti omembe ni vredna, je pa omembe vredno, da sem bil pri njih cca 7:45 (odprejo ob 8-ih), ker sem že itak bil pozen v službo. Seveda sem vijak takoj dobil in ga privil.
Ker pa je prihajal čuden vonj od tega istega kolesa se je ta glavni serviser za bmw še temu posvetil in naredil krajšo testno vožnjo, kjer pa k sreči kakšne napake ni bilo zaznati. Hkrati smo se dogovorili še za popravilo ene poškodbe s parkirišča, obenem bom pa verjetno dal zamenjati še prednje disk ploščice, ki so tudi že zelo na koncu. Bom poročal po tem posegu.

Glede na zgornji post (40€ menjava olja z lastnim materialom) bom pa v prihodnje tudi vse servise opravljal pri njih, ker so ceneje kot marsikateri s.p.
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

Glede na zgornji post (40€ menjava olja z lastnim materialom) bom pa v prihodnje tudi vse servise opravljal pri njih, ker so ceneje kot marsikateri s.p.

Večkrat se je pisalo to, da je na pooblaščenih servisih menjava olja cenejša kot pri s.p.jih, ker je normativ za to delo zelo nizek.
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 352
  • Avtomobil: --------:)

40€ za delo,tudi jaz grem cez mesec k njim:ok

Kolko pa konkurenca racuna?
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

Pri vseh pooblaščencih je normativ enak.
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 352
  • Avtomobil: --------:)

In pri vseh lahko imas svoje olje in filter zraven?
The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

bmw330cd
bmw330cd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 078

Je pa cena ure različna:ok

lp,m

“Will it be a good investment?” We shouldn’t care: the greatest cars were built for a purpose and it wasn’t to be collectible. Only time will tell but I envy the lucky buyers who just get in and drive it without fussing about mileage or stone chips: they’re the people you want to sit next to at dinner!

Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik

In pri vseh lahko imas svoje olje in filter zraven?

Da.
Prikaži več možnosti

thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 855
  • Avtomobil: BMW 3 FL

Tudi s priklopom testerja, da preveri morebitne napake, in kratek "obhod/ogled" avtomobila?

Cene se pa močno razlikujejo !

Pa tudi to je res, da pri raznih ne-pooblaščencih daš za menjavo olja in kontrola na računalniku, krepko čez omenjeno vsoto zgoraj pa seveda in to brez računa :fight :fight -> vsi so ratali zlatarji :napaka Saj kako že pravijo "vse se vrača, vse se plača" :blackeye -> za 15 minutk efektivnega dela si računajo več kot zelo dobro plačani inženir, zdravnik... za cel delavnik.

Urejal thaking, 09.04.2014, 21:07.

Prikaži več možnosti

blackdevil
blackdevil

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 144
  • Avtomobil: BMW 320d facelift

Včeraj bil na Avto Dumida.... Menjal sem zavorno tekočino.... Z samim pristopom in z delom sem zaenkrat zelo zadovolen. Avto je bil končan v slabih 20 min, cena tudi solidna. Gospod v sprejemni pisarni je bil zelo prijazen in mi je tudi brezplačno preveril za vse servise ki so bili opravleni na poblaščenemu servisu. Edino presenečenje, ko sem domov prišo je bilo da so mi zamenjali okvirčke za tablice z njihovimi :), prej sem imel od amzs.

Lp, Leon
Prikaži več možnosti

ALFAinBMW
ALFAinBMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 549
  • Avtomobil: E46 328i MT1, E34 M5 3.6

Jaz čakam pri njih na enih par naročenih delov že 10 dni. Ali je to normalno?
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.