Skoči na vsebino

ITA- Misano?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
57 odgovorov v temi
Simon82
Simon82

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 194
  • Avtomobil: Cooper S JCW

Pozdravljeni!

Kolk dni boste prespali v Misanu?
Prikaži več možnosti

**mini cooper**
**mini cooper**

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 15
  • Avtomobil: mini cooper

caw!! mene pa zanima gdaj se sploh gre u Italijo?? :confused
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 046
  • Avtomobil: Mini S TM

Tudi se igram z mislijo, da bi jo popihal v Misano. V ponedeljek je kolikor sem obveščen tudi praznik, tako da nebi bilo problema.

Kako imate kaj porihtano s spanjem? Se na žalost nisem še utegnil natančno pozanimati in bi prosil tiste, ki ste malo bolj obveščeni o prenočitvi itd. da napišete malo več.

Lp in se mogoče vidimo v petek ob skupnem štartu viva Italija. :ok

@Fisher Boš dobil do petka avto ali gremo z mojim tako kot na zadnji žurki dogovorjeno? :ok2
GreenHell R53 powered by Team Molecula and AK New MINI Drivers

Prikaži več možnosti

PHELLIPE
PHELLIPE

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10

Predlagam, da se vsi zainteresirani za Misano, dobimo pri meni v lokalu v Domžalah - Makijato Cyber Caffe - , v sredo ob 19.00. Ker imam brezplačen dostop do interneta na 8 PC lahko tam obesimo bannerje za internetno stran.

BigBoss zanima me čip za Cooperja in pa mere za platišča 15 col za zimake.

www.makijato.net.
SPY WHO...ME!
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Živjo

Ideja, da se zberemo je ful dobra vendar sem v sredo čisto zaseden. V četrtek bi imel čas celo popoldne.

Glede bannerjev- super ideja. Bomo v zameno obesili banner na našo klubsko stran :ok

Glede čipa- če imaš Cooperja navijemo na 135 konjev. Najbolje, da si prebereš na: www.mth-powerchip.de . Tam so stran prenovili in je sedaj kar pregledno in boš najbolje in najhitreje tam prebral kaj zate pride v poštev- če boš zainteresiran mi javi in bova porihtala- poznam tega v Nemčiji tako da mi stvar naredi največkrat že v istem dnevu tako da ni dolgega čakanja.

Original mere za 15" so 175/65/15- piše ti tudi v Miniju ko odpreš vrata na eni nalepki.

Lp

Prikaži več možnosti

PHELLIPE
PHELLIPE

Začetnik

• Uporabnik

Hvala za hiter odgovor, ampak mene zaniam razmak med vijaki in ET platišč.

Lahko se dobimo v četrtek ni problema. Jaz sem že rezerviral hotel NETTUNO v Cattolici. 60 eurov za dve osebi na noč, do piste 5km.
Rezerviral se na povezavi na mini united.
SPY WHO...ME!
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Razmak je 4*100, ET pa paše marsikateri gor. Za 15" železne felge je ET mislim da 45

http://www.mini2.com...wheel_tire_tech

Tu poglej, so vse feltne za Minija.

Se bomo zmenili za četrtek. Sem pa zdravstveno še vedno v dokaj šibkem stanju in tak ne morem v Misano. Upam, da se bom pozdravil do petka.

Kdo sploh gre 100% razen Phellipe-a?

Prikaži več možnosti

sasch
sasch

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 34

Torej jaz (in moja boljša polovica) grem proti Misano iz LJ(najverjetneje) v petek zgodaj zjutraj.
Starter kit in rezervacijo hotela imam sicer že kar nekaj časa (zgodba o MINI United Misano se je začela marca), vendar mislim da tudi tisti, ki ste se odločili bolj impulzivno ne boste imeli problema z vstopom na SM Track in s hoteli (sicer Starter kitov kao ni več, vendar na United strani še zmeraj pobirajo rezervacije za zainteresirane obiskovalce).
Vremenska napoved je zaenkrat idealna (jz se sicer bojim da zna bit nekaj megle) vseeno pa nikomur ne priporočam spanje na prostem (teh par € za sobico se bo v budgetu pa že našlo).
Drgač pa verjamem da o Misano Adriaticu in Santa Monici Tracku vse vedo tisti z Ducati motorji (če me spomin ne vara je nekdo popu slike svojga monstra na BMW forum) saj je bil leta 2004 prav tam WDW. (Mogoče pa od takrat podatki o dekliških prenočiščih).

Skratka ko se odločite povejte in če ne prej se vidimo v Misanu. :beer

LP Saš
Prikaži več možnosti

vladster
vladster

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 270
  • Avtomobil: Volvo v50

Mi gremo že v četrtek jutri :beer

Gremo 4 komadi + šotor + pivo, če bo še pa kaj prostora bomo še pa kej prtljage vzel. :metalc
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Vladster pozdravljen na forumu. Vabljen si, da se nam pridružiš na www.mini-klub.com

Taki ste tapravi :ok2 Mene na žalost še zdravje matra k bi drugač tud šli vsaj 3 pa gepek poln piva :beer No uglavnem na žalost letos ne bo zame nič z Misanom. :napaka Zaradi te bolezni bom prisiljen izpustiti najboljša letošnja srečanja :jok

Lp

Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Kako je bilo v Misanu?

Malo povejte za nas bolnike, ki nismo mogli iti.

Lp

Prikaži več možnosti

PHELLIPE
PHELLIPE

Začetnik

• Uporabnik

kOT ŽE REČENO;

skoraj 2000 minijev, nekateri zelo,zelo lepi. Predali so 700.000 minija(kupec iz Hong Konga), ki je še vedno unikat!!!..., saj je na svetu le 7 popolnoma enakih minijev.
Najbolje so bili organizirani Grki, saj jih je bilo preko 20 z enako polepljenimi avtomobili. Najdaljšo pot je prevozil Rus-3660km v eno smer.

Je pa bilo zanimivo, ko si zjutraj stopil iz hotela in levom in desno le miniji.

Eventi so bili zanimivi, saj si lahko preizkusil sebe na progi v svojem miniju, se poljal kot sovoznik v dirkalnem avtu, ali pa obiskal šolo varne vožnje in preizkusil WORKS-a.

Če bi nas bilo več bi bila tudi zabava boljša.

Škoda le, da je bilo za kupiti bore malo stvari saj je bila le ena prodajalna z org. deli.

Anže povej kam naj ti pošljem slike.
Kako je stvojim avtom.
SPY WHO...ME!
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Živjo Phelipe

Slike mi lahko pošlješ na mail ali pa se dobiva nekje na pijači pa mi jih prineseš na usb ključu ali cd-ju.

Z avtom je totalka. Sedaj iščem novega in sem ravno prišel iz testne vožnje Cooperja. Zelo me je razočaral faceliftan model- vse kar je na Miniju bilo pomembno za zabavno vožnjo so uničili in odpravili. Videl sem končno kako hiter je bil moj Mini. Takle Cooper je čista polomija. Ratal je 100% ženjski avto za počasno mestno vožnjo.

Lp

Prikaži več možnosti

PHELLIPE
PHELLIPE

Začetnik

• Uporabnik

Boljše, da se nekje dobiva na pijači in vzameš slike na USB, ker jih je cca.50 kom.

Ali si danes kje v Ljubljani?

Potem sem imel jaz kr srečo z Minijem, da sem ga kupil za 3,4MIO in samo 7Tkm. Je Cooper in še ni Facelift ker je prva polovica 2004.
SPY WHO...ME!
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

Phellipe

V LJ pridem spet v nedeljo tako, da bi se lahko enkrat naslednji teden dobila.

Kje pa si kupil Cooperja po tako ugodni ceni? Nekaj takega iščem tudi sam saj je za moje pojme Cooper pred faceliftom mnogo bolj uporaben kot faceliftan. Od katerega letnika naprej je facelift?

Lp

Prikaži več možnosti

Fisher
Fisher

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 974
  • Avtomobil: Mercedes-Benz

2005

2004 letnik imajo pa ze posodbljen board computer, trikrak volan, pa kaj ti vem kaj se, pac nekaj "dodelav".

Ce se ne motim je tak. :)

LP
Prikaži več možnosti

BigBoSS
BigBoSS

BMW fanatik

• Uporabnik

A ni bil že facelift nekje sredi 2004? Fora je da začnejo modele izdelovat že več mesecev pred prodajo. Bom moral malo na nemškem forumu povprašat.

Lp

Prikaži več možnosti

PHELLIPE
PHELLIPE

Začetnik

• Uporabnik

Anže, pokliči me ko boš v LJ.
Avto sem kupil od srečneža, ki ga je zadel na mobitelovi nagradni igri.

041 697617

Jure
SPY WHO...ME!
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.