Skoči na vsebino

E28 je zakon

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
44 odgovorov v temi
Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Odvisno kako se je za avto skrbelo. Po slikah deluje normalen :)

Materiali, izdelava... to je sigurno bolje kot pri E36. Ni se treba ukvarjati z razpadajočimi okvirji stekel in tudi hladilniki vode zdržijo 20-25 let ali še več.

Bistveno je stanje karoserije in nepoškodovana notranjost, mehaniko se že zrihta po potrebi (če je avto dober ni nikoli treba vsega naenkrat).

Zanimiv mi je predvsem zaradi velikosti, udobja in let, namreč, če dobro vidim, tudi če je 93 kot je napisal forumaš si pri starinah.
Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

Letnik je '83.

Ja, velikost je pravšnja, moraš pa upoštevati da je avto dejansko star in ti mora biti kot tak všeč. Priporočam, da ga greš gledat in "otipat" (tega ali katerega drugega) da boš videl če ti ustreza.
Pravim zato, ker trdiš da je E30 gajba. :-D
E28 je vsaj po prostoru/ergonomiji precej boljši od E30, če mene vprašaš.

Nimaš pa opcije daljinskega CZ in takih stvari.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Letnik je '83.

Ja, velikost je pravšnja, moraš pa upoštevati da je avto dejansko star in ti mora biti kot tak všeč. Priporočam, da ga greš gledat in "otipat" (tega ali katerega drugega) da boš videl če ti ustreza.
Pravim zato, ker trdiš da je E30 gajba. :-D
E28 je vsaj po prostoru/ergonomiji precej boljši od E30, če mene vprašaš.

Nimaš pa opcije daljinskega CZ in takih stvari.

To sploh ni važno, klima je važna, abs in servo ter zadnja vrata, motor me sploh ne zanima, če bi bil 318iA bi verjetno že koga prašu, če greva pogledat.

Tak oldi bi se mi podal vsaj za nekaj let. Sovražim pa gnilobo, važno, da je avto vozen vsaj 12 mesecev brez večjih uložkov. Potem počasi pa že poštimaš, po svojem okusu.
Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

Hja... brez vložka je možnost, da se boš eno leto prevažal brez težav, zgolj teoretična.
Ne vem koliko je "večji vložek"? En obsežnejši servis (tekočine, filtri, zavore, črpalka vode, termostat...) je sigurno preko 1000€.

Če rabiš poceni avto ne glej 30 let starih BMWjev :ok2 Sploh pa ne "cenejših". Kupi kakšen Punto/Polo ali podobna jajca. :-D
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Hja... brez vložka je možnost, da se boš eno leto prevažal brez težav, zgolj teoretična.
Ne vem koliko je "večji vložek"? En obsežnejši servis (tekočine, filtri, zavore, črpalka vode, termostat...) je sigurno preko 1000€.

Če rabiš poceni avto ne glej 30 let starih BMWjev :ok2 Sploh pa ne "cenejših". Kupi kakšen Punto/Polo ali podobna jajca. :-D

Numero uno :laugh
Prikaži več možnosti