Skoči na vsebino

MB S 600 2007

* * * - - 6 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
1187 odgovorov v temi
perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 601
  • Avtomobil: --------:)

Po drugi strani bolje, da je sedaj crknilo, ko bo še prodajalec popravil kot, da bi čez nekaj mesecev, ko bi šlo iz tvojega žepa :ok2

To je res,ker tak bo zahteval garancijo na menjalnik(eno leto),ampak sam veš da to ni več to,ko se voziš.
Pa ne more crknit pri 140k km,avto je bil od direktorja te avtohiše,sigurno ga je moral vzdrževat v nulo,moje mnenje.S tem ,da se more servis na menjalniku delat na 60k km.
:confused

Urejal perobmw, 11.10.2012, 13:33.

The M3 Coupe. You’ll never look back!
Get In, Sit Down, Shut Up, Hold On! M3 goes on!!
Prikaži več možnosti

Stalin
Stalin

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 085
  • Avtomobil: rikša

To je res,ker tak bo zahteval garancijo na menjalnik(eno leto),ampak sam veš da to ni več to,ko se voziš.
Pa ne more crknit pri 140k km,avto je bil od direktorja te avtohiše,sigurno ga je moral vzdrževat v nulo,moje mnenje.S tem ,da se more servis na menjalniku delat na 60k km.

Moje mnenje je pa,da ravno direktorjem dol visi za servis:blackeye
Prikaži več možnosti
    • perobmw je všeč

alesr
alesr

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 629

Ja, ker si mislijo: "Saj bo nekdo kupu ta avto, ko bo slišal, da je od direktorja avto hiše."

:eek :crazy
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Pa ne more crknit pri 140k km,avto je bil od direktorja te avtohiše,sigurno ga je moral vzdrževat v nulo,moje mnenje.

Eh, crkne lohk kadarkoli, kvaliteta avtov zadnja leta je itak v pi***, milo rečeno ... po drugi strani pa tudi nikoli ne veš kaj je res in kaj ne. Avtohiše v SLO tako mutijo, da ne moreš zaupat v nič... kolkrat se je že pokazalo, da preprodajajo avte s prevrtenimi km, ko je avto na kakšnem servisu, se menjava še kakšne druge dobre dele in namešča slabe (tko mehaniki služijo za svoj žep ponavadi, ko potem dober del prodajo pod roko) in bog vedi kaj še, kar sploh ne vemo. Pa tudi velike firme niso garancija, da bo vse ok ... ravno pri AC v LJ so tako veselo prekrivali in lagali o stanju Mercedesa, ki se je sicer prodajal privat, a je ravno AC servis potrdil, da vse kar govori prodajalec drži, ko so delali pregled pred nakupom... seveda se je kasneje izkazalo, da je imel avto prevrtene km za 200k ... zadnji uraden servis na tem avtu se je celo delal na AC v LJ, tako da so imeli v računalniku tudi pravo stanje km, a so vseeno potrdili, da držijo km na števcu, ki je kazal 200k km manj.

Urejal Rottie, 11.10.2012, 13:48.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Bavarian Murder Weapon
Bavarian Murder Weapon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 023

točno tako itak nic on ne placa osebno in ga ne zanima, zmeraj sem naletel na najslabsi avto ravno od direktorja
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 913
  • Avtomobil: new age e39

No, ko bodo menjalnik zamenjali, bo to še zmeraj isti avto - samo z novim menjalnikom in eno zadevo manj ki lahko crkne.

To da je menjalnik slab verjetno ne trdi nihče, ne? To da so pa vsi občutljivi, je pa jasno vsem. Opilk pa se pri tej tehniki tudi zgodi. Jeba, ki se kaže v obliki priokusa. Ampak ga imaš tudi ko poljubiš bejbo, ki kadi. Pa te to takrat ne moti da nebi nadaljeval procesa...:ok2
Boobs is back!
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Naj vrne in skoči po to zver z istimi konji
http://www.avto.net/...=6469617&show=1

S600 je kar nekaj lig nad M5. To je bolj liga 760i. M5 za 25k€ se meni zdi bolj tako tako.
Prikaži več možnosti

blackberet
blackberet

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 9 289
  • Avtomobil: Tisto kar vozi sam Bog

No, ko bodo menjalnik zamenjali, bo to še zmeraj isti avto - samo z novim menjalnikom in eno zadevo manj ki lahko crkne.

To da je menjalnik slab verjetno ne trdi nihče, ne? To da so pa vsi občutljivi, je pa jasno vsem. Opilk pa se pri tej tehniki tudi zgodi. Jeba, ki se kaže v obliki priokusa. Ampak ga imaš tudi ko poljubiš bejbo, ki kadi. Pa te to takrat ne moti da nebi nadaljeval procesa...:ok2

Če mene vprašaš nebodo dali NOVEGA menjalnika ampak ga bodo obnovili z poceni kosi kar pa je velika razlika.
In si spet na "istem".

Urejal blackberet, 11.10.2012, 14:15.

:bmw V8  :bmw

Prikaži več možnosti

Eagle46
Eagle46

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 555
  • Avtomobil: ni moj:(

Jaz osebno ne verjamem, da je imel (ima) dotični avto samo toliko kilometrov (videl sem že oglas na avto.net).

Upa, da dobro uredite stvar... sicer, moje osebno mnenje je (glede na splošno stanje v tej branži), da v avtohiši, kjer je bil kupljen nimajo znanja, da bi dobro zrihtali menjalnik.

Tudi sem mnenja. da je ta avtohiša kot vsaka druga v SLO, torej so zgodbice o zgodovini avtomobilila iz trte zvite... vsi so isti:-D
:zmesanc P O R S C H E
Prikaži več možnosti

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

Ko pogledam nekatere komentarje, si mislim, da ste eni res hujši kot pet letni otroci. :crazy
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik

Če mene vprašaš nebodo dali NOVEGA menjalnika ampak ga bodo obnovili z poceni kosi kar pa je velika razlika.
In si spet na "istem".

Me le zamima kaj bodo naredili?Upam da si ne bodo naredili slabe reklame.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 070

Zdaj bodo 3 mesece popravljali menjalnik, ki tudi potem ne več nikoli tak, kot bi moral biti. v vmesnem času pa se bo lastnik vozil s taksijem. Pri teh kilometrij je počasi potrebno zamenjati tudi zračne blazine, to pride na vrsto po menjalniku
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik

Zdaj bodo 3 mesece popravljali menjalnik, ki tudi potem ne več nikoli tak, kot bi moral biti. v vmesnem času pa se bo lastnik vozil s taksijem. Pri teh kilometrij je počasi potrebno zamenjati tudi zračne blazine, to pride na vrsto po menjalniku

Strasis al resno?Ne bo se vozil s taksijem,bo dobil nadomestnega.Po moje bodo kar hitro popravili(pravijo da do drugega petkka).S tem, da se niso niti dobili kupnine.
Prikaži več možnosti

leonT
leonT

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 070

Upam, da se bodo izkazali. Če bo do drugega petka, zagotovo ne bo nov menjalnik, ker ga je treba naročit v tovarno, 5 stopenjski avtomatiki so precej redki, ker se vgrajujejo samo v V12 modele. POsledično jih nimajo ravno na zalogi, pa tudi ravno poceni tak menjalnik ni in skoraj ziher ne bodo dali novega, saj stane skoraj pol tok kot rabljen avto :-D

Upam, da hitro zrihtaš. V vsakem primeru poročaj o dogodkih, mogoče se bodo potrudili in popravili vtis. Samo glede AC v Ljubljani še nisem veliko dobrega slišal, žal.
Prikaži več možnosti
    • perobmw je všeč

YuGo
YuGo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 218
  • Avtomobil: BMW ...

Upam, da se bodo izkazali. Če bo do drugega petka, zagotovo ne bo nov menjalnik, ker ga je treba naročit v tovarno, 5 stopenjski avtomatiki so precej redki, ker se vgrajujejo samo v V12 modele. POsledično jih nimajo ravno na zalogi, pa tudi ravno poceni tak menjalnik ni in skoraj ziher ne bodo dali novega, saj stane skoraj pol tok kot rabljen avto :-D

Upam, da hitro zrihtaš. V vsakem primeru poročaj o dogodkih, mogoče se bodo potrudili in popravili vtis. Samo glede AC v Ljubljani še nisem veliko dobrega slišal, žal.

Sigurno ima MB tak menjalnik na zalogi.
Prikaži več možnosti

perobmw
perobmw

BMW fanatik

• Uporabnik

In kaj bi ti naredil v tem primeru,obdrzal ali vrnil avto.?
Ali so AMG-ji bolj podvrzrni okvaram kot S600,ali je lahko se vecja štala z njimi.?
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Ko pogledam nekatere komentarje, si mislim, da ste eni res hujši kot pet letni otroci. :crazy

Če se nanaša tole slučajno na moj post, lahko povem, da so info, ki sem jih napisal moje osebne izkušnje in nekaj iz "prve roke"... nič od tega ni "baba čula, baba rekla". Če bi še tiste pisal, bi bil post 2 strani dolg :ok2
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

magic man
magic man

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 561
  • Avtomobil: Božje vozilo

Tega crnega je kolega kupo,cena pa dosti nizja od nastavljene:ok
http://www.avto.net/...=6495719&show=1

ma j... ti tako makino ,ki je prestavne ročice nima:laugh
Prikaži več možnosti

RS6
RS6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 969
  • Avtomobil: e24 635csi

Sej jo ma :)

Samo 5 stopenski menjalnik pri takem motorju? Srsly?
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 091
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Samo 5 stopenski menjalnik pri takem motorju? Srsly?

Večji kot je motor, manj stopenj rabi.
Prikaži več možnosti