Skoči na vsebino

Tepihi

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
29 odgovorov v temi
thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 845
  • Avtomobil: BMW 3 FL

Imate pozimi nad velur tepihi, še gumijaste ?

Kje bi jih lahko kupil najceneje za E90 FL (BMW 3 limo...).

hvala:laugh
Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 128
  • Avtomobil: Saab 9-3 TTiD Hirsch

Jaz vzamem za jesen/pozimi iz velurja ven in dam gumi noter. Drugače jih ne moreš pritrdit gumijaste.

AHOEjZi.jpg Turning unacceptable GM platforms into beautiful Swedish Machinery

Prikaži več možnosti

thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik

AHA predvidevam da imaš original? ker sem gledal na netu pa nimajo ničza pritrdit, kot recimo iz velurja (majo na spodnji strani ježka....se privijači v poden). V bistvu se mi gre zgolj zaradi vode, tako da ne rabim ravno original za 100€

A tile bi bili ok ?
http://www.ebay.de/i...=item2ec07b67e4

Urejal thaking, 07.10.2012, 09:28.

Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik

AHA predvidevam da imaš original? ker sem gledal na netu pa nimajo ničza pritrdit, kot recimo iz velurja (majo na spodnji strani ježka....se privijači v poden). V bistvu se mi gre zgolj zaradi vode, tako da ne rabim ravno original za 100€

A tile bi bili ok ?

Ja originalne imam. In ja, so mal manj kot 100€.

Pomoje bodo tile iz linka čist kul tepihi:ok

Prikaži več možnosti

thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik

Samo vprašanje če pošiljša v SLO (sem poslal za poštnino vprašanje...). Mogoče kdo ve kje bi podobne dobil v SLO, tudi z stranskim robom ?
Prikaži več možnosti

Nos
Nos

BMW fanatik

• Uporabnik

Samo vprašanje če pošiljša v SLO (sem poslal za poštnino vprašanje...). Mogoče kdo ve kje bi podobne dobil v SLO, tudi z stranskim robom ?

Poglej malo po teh trgovinah z avtodeli (euroton, motoroil, turboshop) mogoče imajo kaj za vzet, ki bi ti ustrezalo.

Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 7 665
  • Avtomobil: 330xi

Meni original gumijasti tepihi za E46 niso bili ok, ker imajo na spodnji strani ostre prečne izbokline, ki ti pustijo trajne sledi spodaj na preprogi.
Prikaži več možnosti

Johnny S
Johnny S

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 825

Jaz imam vse 4 iz velurja, spredaj pa še dodatno nad njimi gumijaste.
Je res, da se potem ne dajo gumijasti pritrdit, ampak se mi nikamor ne vozijo :)

@defast zkušnje z velurjastjimi pozimi? Al maš zdaj to na novo? :ok2
Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

A tile bi bili ok ?

Jaz imam tepihe za 20€ od Petex v Unotu in lahko povem, da so precej tanki, voznikov ti ne bo zdržal do tretje zime. Za ta denar je to to... lahko pa raztegneš časopis po tleh, je poceni in vpija vodo.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

thaking
thaking

BMW fanatik

• Uporabnik

Aha, hvala za nasvet; kje bi našel kaj drugega bolj kvalitetnega (razen original)?
Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen

Jaz imam vse 4 iz velurja, spredaj pa še dodatno nad njimi gumijaste.
Je res, da se potem ne dajo gumijasti pritrdit, ampak se mi nikamor ne vozijo :)

@defast zkušnje z velurjastjimi pozimi? Al maš zdaj to na novo? :ok2

Prejšnjo zimo sem imel gumijaste, to zimo avta ne bom uporabljal.

Drugače pa ko prineseš sol na gumijaste postane vse belo in je prav svinjsko za videt. V rentacarih recimo ostanejo tudi čez zimo noter velur tepihi (če jih avto ima), pa ni problemov, spomladi se vidijo fleki od soli, ampak se da globinsko spucat.

Drugače pa jaz bi pustil noter velur tepihe, kupil tiste univerzalne gumijaste tepihe, ki si jih potem odrežeš po meri in slednje dal preko velur. Preden sedeš v avto se moraš pač navadit otresti sneg s čevljev, potem imaš pa itak noge gor na gumijastem tepihu, ni treba tacat vse naokoli. Pa lahko sproti zliješ ven vodo, original gumijaste je pa skos treba šraufat, ker so na čepih, pa še težki so in potem itak vse poliješ, če voda stoji.

Urejal defasturias, 07.10.2012, 19:17.

Prikaži več možnosti

hejhoj
hejhoj

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 388

Aha, hvala za nasvet; kje bi našel kaj drugega bolj kvalitetnega (razen original)?

FE-GO iz LJ Trzina ti jih naredi. Niso ne vem kako kvalitetna ima pa tipske v vseh mogocih barvah, sivih, robovih in hitro naredi. Plus poceni.

http://www.rabim.info/fego-doo-188346
Prikaži več možnosti

Mundas
Mundas

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 432
  • Avtomobil: STI

Jaz imam original in ravno zaradi teže in točnega prileganja jih ni treba nič pritrjevati. Tako kot jih notri daš tako ostanejo, razen če bi res na silo nekaj tacal da bi jih z namenom hotel premikat pa še to težko...
Prikaži več možnosti

Johnny S
Johnny S

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 825

Prejšnjo zimo sem imel gumijaste, to zimo avta ne bom uporabljal.

Drugače pa ko prineseš sol na gumijaste postane vse belo in je prav svinjsko za videt. V rentacarih recimo ostanejo tudi čez zimo noter velur tepihi (če jih avto ima), pa ni problemov, spomladi se vidijo fleki od soli, ampak se da globinsko spucat.

Drugače pa jaz bi pustil noter velur tepihe, kupil tiste univerzalne gumijaste tepihe, ki si jih potem odrežeš po meri in slednje dal preko velur. Preden sedeš v avto se moraš pač navadit otresti sneg s čevljev, potem imaš pa itak noge gor na gumijastem tepihu, ni treba tacat vse naokoli. Pa lahko sproti zliješ ven vodo, original gumijaste je pa skos treba šraufat, ker so na čepih, pa še težki so in potem itak vse poliješ, če voda stoji.

Eh, gumijaste pač očistiš in so kot novi :laugh Za te velurjaste pa imam občutek, kot da se na njih pozimi (pa tudi ob slabem vremenu) nabira vlaga, se težko posuši in posledično plenisjo in avto smrdi :confused
Raje niti ne probavam brez referenc :-D

Sej imam velur vso leto v avtu spodaj, original gumijaste pa nad njimi, ki niso pritrjeni v tla (brez čepov (manjkajo)). Sej če ravno se sediš v avtu kot stara mama, jih ni problem ven dobit :-D
Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen

Če v rentacarih, ki jih nihče ne merka, ne smrdi, potem tudi pri tebi ne bo.
Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Original velur tepihi od E46 pozimi začnejo smrdet, če so vlažni dlje časa, tako da jih je treba sušit kadar se nanese sneg v avto.
pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Hertz
Hertz

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 269
  • Avtomobil: FWD

Tukaj imajo neke kopije original s čepki in vsem plus dokaj poceni.

http://www.doop.si/i...category_id=755

Lp, Hertz
So here I am in the Internet Cafe with the biggest fucking nigger I've ever seen reading every word I ty
Prikaži več možnosti

kian_alvane
kian_alvane

addicted to e36

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 479
  • Avtomobil: nimam

Tepihe pri doop-u sem tudi sam kupil in sem zelo zadovoljen, kvaliteta skoraj na nivoju originala. :)

Urejal kian_alvane, 08.10.2012, 10:19.

:mznak for Motorsport. :mznak for Milestones.
Prikaži več možnosti

BMW_rok
BMW_rok

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 015
  • Avtomobil: BMW & MINI

Jaz imam pozimi originalne velur in original gumijaste čez. Original gumijaste zato, ker se odlično prilegajo, se ujemajo z barvo notranjosti (niso črni), so debeli in kvalitetni (se ne obrabijo ali strgajo po par sezonah) in so zaradi oblike povšine preprosti za čiščenje s šamponom in krtačo, saj na njih ni nobenih ostrih robov. Te kopije tepihov imajo ponavadi "VW/Audi obliko" - kvadratke, ki imajo robove in so zato precej težji za čiščenje, če želiš, da so res čisti.

So pa original dragi in so zato dobre kopije vsekakor zanimiva alternativa.

Če imaš pozimi samo velur in avto uporabljaš v vsakem vremenu, se napojijo z vodo, umazanijo in soljo, kar pomeni vlago in sol po avtu (se lepo vidi na zarosenih in motnih steklih), ter neprijeten vonj. Na rentacarih se to mogoče obnese, ker avto temeljito čistijo po vsakem najemu (tepihe zagotovo z vodnim sesalcem), večina lastnikov pa avto pozimi sploh ne čisti ali pa redko.

Urejal BMW_rok, 08.10.2012, 10:49.

:bmw
Prikaži več možnosti

Drobtina
Drobtina

BMW fanatik

• Globalni moderator
  • Sporočil: 1 004
  • Avtomobil: Kanarček

Jaz sem dve leti nazaj svoje naročila TUKAJ, ker sem želela obrobo drugačno kot je original. Bili so, mislim da, za polovico cenejši od originalnih, material je mehak, kvaliteten in trpežen. Narejeni naj bi bili po merah originala, čeprav za moj avto je bilo nekaj odstopanja in nisem bila čisto zadovoljna.

So pa zelo fleksibilni. Na izbiro je debelina, kvaliteta, material, obroba, barva, čepi. Skratka, mogoče niti ne tako zelo slaba alternativa originalu.
Nesposobni so sposobni onesposobiti sposobne.
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.