Skoči na vsebino

Predlog - Tapatalk

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
27 odgovorov v temi
j3rn3j
j3rn3j

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 86
  • Avtomobil: e46 323Ci

Predlagam administratorjem, da bi se za forum omogočil Tapatalk. Tapatalk aplikacija omogoča enostavno branje foruma na pametnih mobilnih telefonih.

Več info na http://www.tapatalk.com
Prikaži več možnosti

robi 328i
robi 328i

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 4 014
  • Avtomobil: E30 M50B25.E30M60,E36,E46

Sej na iphonu se čist kamot bere:ok2
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

j3rn3j
j3rn3j

Novinec

• Uporabnik

Vem, samo za druge forume uporabljam tapatalk in je bolj uporabniku prijazno.
Prikaži več možnosti

robi 328i
robi 328i

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 4 014
  • Avtomobil: E30 M50B25.E30M60,E36,E46

Mogoče ga bojo pa omogočil...@Tomžl-na kontaktiraj.....
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 074
  • Avtomobil: F10

Predlagam administratorjem, da bi se za forum omogočil Tapatalk. Tapatalk aplikacija omogoča enostavno branje foruma na pametnih mobilnih telefonih.

Vse aplikacije na koncu nekaj stanejo. V bistvu so pa samo nek vmesnik med spletom in telefonom. Nepotrebne, če mene vprašaš. Navaden brskaljnik zmore vse oz. več.

Urejal Plavi, 10.10.2012, 20:47.

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

Stupo
Stupo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 376
  • Avtomobil: BMW E65

Tudi na Windows phone forum deluje odlično in ni potrebe po kakšnih dodatnih aplikacijah.
Prikaži več možnosti

BMW<3
BMW<3

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 234
  • Avtomobil: Orientblau Metallic

Na Androidu (vsaj na vseh mobitelih, na katerih sem bil (jih je pa veliko :ok2)) dela forum čisto v redu (isto kot na računalniku), edino kar ne dela oz. izgine so "pojavna okna" (če recimo kliknem, da ocenim od nekoga post, kliknem na tehtnico, ko pa hočem komentar vpisati me pa po kliku na prostorček vrže na vrh strani "pojavno okno" pa izgine. Isto je recimo z opcijo "Išči", a pri tem kliknem takoj na "Pojdi" in me vrže na "google" in tam potem iščem kar pač iščem :ok2 )
My heart doesn't beat... IT REVS!
Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 994
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Večji problem so velike nepotrebne količine prenesenih podatkov :crazy Problem tako čas nalaganja pri slabšem signalu kot omejena količina zakupljenega prenosa ;) Motosvet ima recimo za telefon mobilno verzijo ki dela odlično :metalc

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

BMW<3
BMW<3

BMW fanatik

• Uporabnik

Večji problem so velike nepotrebne količine prenesenih podatkov :crazy Problem tako čas nalaganja pri slabšem signalu kot omejena količina zakupljenega prenosa ;) Motosvet ima recimo za telefon mobilno verzijo ki dela odlično :metalc

:ok :ok

To je res, ampak če govorimo o delovanju itd. dela BP. Isto kot na računalniku, edino pač kar mene moti so ta "pojavna okna" :ok

Počasi ti pa lahko nalaga tudi doma, če imaš težave z povezavo, tako, da za moje pojme "ni problem" :ok

Se je pa o mobilni verziji foruma že govorilo in če se prav spomnim je tudi potrjeno, da le ta BO :ok
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 746
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Isto je z odpiranjem priponk. Odpreš sliko, ko pa hočeš premaknit, ker ne vidiš cele, se slika zapre.
Prikaži več možnosti

BMW<3
BMW<3

BMW fanatik

• Uporabnik

Isto je z odpiranjem priponk. Odpreš sliko, ko pa hočeš premaknit, ker ne vidiš cele, se slika zapre.

Tocno! Kako sem lahko to pozabil :napaka

x2
Prikaži več možnosti

Johnny S
Johnny S

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 825

Z novim forumom.

Sej na iphonu se čist kamot bere:ok2

Tudi na Windows phone forum deluje odlično in ni potrebe po kakšnih dodatnih aplikacijah.

Ne lažita

:blah

Vse aplikacije na koncu nekaj stanejo. V bistvu so pa samo nek vmesnik med spletom in telefonom. Nepotrebne, če mene vprašaš. Navaden brskaljnik zmore vse oz. več.

Glede na to, da Tapatalk stane, se da dobit tudi brezplačno. Osebno sovražim to kostantno zoomiranje na telefonu z default browserjem.

Tudi to. Načeloma na vseh pojavnih oknih, pri katerih se stran ne naloži na novo.
Objavljena slika

Prikaži več možnosti

j3rn3j
j3rn3j

Novinec

• Uporabnik

Če rabi kdo Tapatalk za androida me lahko kontaktira na ZS.
Prikaži več možnosti

Istrijan
Istrijan

The Computermeister

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 546
  • Avtomobil: E60 525dA, Chevy Orlando

in to 2x hitreje kot na androidu :ok
Prikaži več možnosti

zzigon
zzigon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 487

tudi meni gre na živce branje tega foruma na telefonu (blackberry touch sicer), ker moram vsako stvar povečevati, potem pa scrolati levo in desno, za vsako novo stran ponoviti vajo ipd. mučno in dolgotrajno skratka :blackeye

motosvet ima to res boljše poštimano...tam je to u nulo :ok

lp
ž
Prikaži več možnosti

Johnny S
Johnny S

BMW fanatik

• V potrjevanju

tudi meni gre na živce branje tega foruma na telefonu (blackberry touch sicer), ker moram vsako stvar povečevati, potem pa scrolati levo in desno, za vsako novo stran ponoviti vajo ipd. mučno in dolgotrajno skratka :blackeye

motosvet ima to res boljše poštimano...tam je to u nulo :ok

lp
ž

O fak :laugh Meni lepo poravna tekst levo, tako da 2x tapnem po zaslonu in samo scrollam dol. Ampak vseeno bi imel Tapatalk.
Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 994
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Jaz res ne vem kakšen ima brskalnik iber dober android. Moja v ku*** nokia z neko mrtvo meego platformo dela super. :-D Dvojni klik na besedilo le to razširi čez cel zaslon (odreže levo stran s sliko uporabnika in desno stran kar je praznega zaslona) in berem vse bp :ok2

Pri meni je edini problem "le" 600MB zastonj prenosa in čas nalaganja pri 2G omrežju :crazy

Urejal andrej777, 11.10.2012, 19:30.

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Tudi sam opažam, da z N8 Nokia nimam težav kot ostali z ti. advanced OS in prestižnimi telefoni.
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

Tomzl
Tomzl

www.bmwslo.com

• Administrator
  • Sporočil: 8 670

Novi forum bo imel enako rešeno kot motosvet, verjetno tudi Tapatalk za tiste, ki uporabljate.

Trenutno čakam oblikovalca, potem pa relativno hitro lahko zamenjamo.

Float like a Cadillac, sting like a Bimmer :)

Prikaži več možnosti

Johnny S
Johnny S

BMW fanatik

• V potrjevanju

Na Androidu (vsaj na vseh mobitelih, na katerih sem bil (jih je pa veliko :ok2)) dela forum čisto v redu (isto kot na računalniku), edino kar ne dela oz. izgine so "pojavna okna" (če recimo kliknem, da ocenim od nekoga post, kliknem na tehtnico, ko pa hočem komentar vpisati me pa po kliku na prostorček vrže na vrh strani "pojavno okno" pa izgine. Isto je recimo z opcijo "Išči", a pri tem kliknem takoj na "Pojdi" in me vrže na "google" in tam potem iščem kar pač iščem :ok2 )

Je kater od adminov štofiril po kodi, al je to Googlovo maslo? Namreč pojavna okna delajo (že lep čas) :ok2

Edino priponke se zapirajo :crazy Rešitev (če še kdo ne ve) je daljši tap na priponko in open in new tab.
Prikaži več možnosti