Skoči na vsebino

Usnjene jakne

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
126 odgovorov v temi
Crawezza
Crawezza

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 255
  • Avtomobil: BMW 318i E46 98'

Pozdravljeni!

Ker se hladni časi bližajo si bi moral kakšno jakno kupit. In ker sem zelo izbirčen bi vas vprašal kje se bi dalo kaj takega kupit?

Objavljena slika

Najlepša hvala za pomoč! :)

Urejal Crawezza, 23.10.2012, 18:50.

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 19 329
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Malo oberi te velike nakupovalne centre a la Planet tuš :) jaz sem si že 2 kupil v trgovinah tam notri, pa nisem kar ta prve vzel :ok
Prikaži več možnosti

Crawezza
Crawezza

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Hja men najbližji mal večji nakupovalni center je Qulandia v Krškem al pa Novem mestu... Parkrat sem si že ogledoval, pa so kr mal drage pa tud takšnih podobnih niso mel. Opcija je tud iti v Zagrebu kaj. Če kdo ve, mi ni problem dol skočt (15min), pa še bolj pocen se bi vrjetn dal. :-D

Urejal Crawezza, 23.10.2012, 19:22.

Prikaži več možnosti

defasturias
defasturias

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 7 665
  • Avtomobil: 330xi

Jaz sem enkrat v Firencah videl bomba usnjeno jakno, tak kroj da samo stoj in glej. Ko sem jo dal gor v trgovini in se zapel, sem v parih sekundah zašvical, tako topla je bila. Cena je bila 400eur in bi jo vzel, pa sem bil 100eur prekratek, smo bili na ekskurziji, z maestro kartico se pa ni dalo plačat :(

PS: V Trbiž pejt gledat :ok

Urejal defasturias, 23.10.2012, 20:33.

Prikaži več možnosti

Drobtina
Drobtina

BMW fanatik

• Globalni moderator
  • Sporočil: 1 004
  • Avtomobil: Kanarček

Iščeš jakno iz pravega usnja? Če je tako, je v Novem mestu usnjar, ki jih dela po meri in željah (kroj, barva, vrsta usnja).
Kolikor sem nazadnje videla, je imel nekaj motorističnih oblačil, nekaj pa običajnih jaken. Cenovno ugoden, prijazen, izdelki kvalitetni. :)

Urejal Drobtina, 23.10.2012, 20:53.

Nesposobni so sposobni onesposobiti sposobne.
Prikaži več možnosti

Uhec
Uhec

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 130
  • Avtomobil: 16V

Ne kupuj iz usnja, ker jo boš preplačal oz. je danes umetno usnje povsem super narejeno. Imajo pa iz umetnega usnja super kroje in telirane jakne ponavadi v New Yorkerju in C&A pod znamko CLock House.

Usnjene pa ne kupovat, ker te bo usnjar oskubil ko zajca. Razen če res imaš fetiš na pravo usnje in imaš preveč keša.

Za umetno boš dal 50-60€ pa ne boš nič manjši car.
Prikaži več možnosti

greddy
greddy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 638
  • Avtomobil: Na štirih kolesih

Kje si našel tole, ki je v prvem postu? Kaj takega tudi jaz iščem :)
Prikaži več možnosti

Plavi
Plavi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 993
  • Avtomobil: F10

Pozdravljeni!

... In ker sem zelo izbirčen bi vas

Tole zna bit pa drago :)
Kak Diesel bi znal met, čeprav dvomom, da v Sloveniji ker je pri nas več kot očitno, da je nabavnik mal čudn...
Ampak tako na oko, ne gine ti kakih 700 € za dober kroj.

Drgač pa imaš slo proizvajalca, ki včasih nardi izpade prv dobro.... URKO ;)

Urejal Plavi, 23.10.2012, 21:27.

Količina pameti na svetu je konstanta. Število ljudi na svetu pa se povečuje. A. E.
Prikaži več možnosti

Crawezza
Crawezza

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Tole zna bit pa drago :)
Kak Diesel bi znal met, čeprav dvomom, da v Sloveniji ker je pri nas več kot očitno, da je nabavnik mal čudn...
Ampak tako na oko, ne gine ti kakih 700 € za dober kroj.

Drgač pa imaš slo proizvajalca, ki včasih nardi izpade prv dobro.... URKO ;)

no sej ne iscem pravega usnja... tole ki sem nalepil je bla iz umetnega usnja in cena okol 200 evricev :) Sam kr se ne spomem kje sem je najdel :-P Slika je bla pa na namizju shranjena :-D

Urejal Crawezza, 23.10.2012, 22:32.

Prikaži več možnosti

Crawezza
Crawezza

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Kje si našel tole, ki je v prvem postu? Kaj takega tudi jaz iščem :)

http://www.angeljack...er-Jacket-.html

199 ameriških zelencev oz. okol 150€ je cena :)

popravek*

tle sem jo še enkrat najdel je še bolj pocen:
http://celebritysuit...er-Jackets.html
pride 150€ vred z poštnino...

Urejal Crawezza, 23.10.2012, 22:39.

Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 137
  • Avtomobil: Laguna dci 180 4control

1. Usnjene jakne k niso debelo podlozene niso nikoli tople, usnje enostavno ni topel materijal.
2. Vse usnjene jakne so predrage, 1 kvm najbolj kvalitetnege usnja na debelo je cca 30 eur, za eno jakno rabis cca 3 kvm.
LP,Moebius
Prikaži več možnosti

greddy
greddy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 638
  • Avtomobil: Na štirih kolesih

http://www.angeljack...er-Jacket-.html

199 ameriških zelencev oz. okol 150€ je cena :)

popravek*

tle sem jo še enkrat najdel je še bolj pocen:
http://celebritysuit...er-Jackets.html
pride 150€ vred z poštnino...

Hvala za link, se najde marsikej zanimivega tu :), ampak nevem nekako sem v dvomih za nakup oblačil prek interneta. Ker številke znajo močno varirati pri posameznih artiklih :crazy
Prikaži več možnosti

kroskris
kroskris

sLow Rider

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 574
  • Avtomobil: Blue Unicorn

Na to temo povem le tole:
Fuck fashion, get naked!

:ok2

- Več kot nekdo naredi in prispeva, lažje je drugemu da najde napako in ga kritizira. Kateri si ti?

- Imaš problem z našo vozniško kulturo? Potem pa se v prometu obnašaj tako, kot želiš da bi se drugi obnašali do tebe.

Prikaži več možnosti

Mundas
Mundas

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 432
  • Avtomobil: STI

1. Usnjene jakne k niso debelo podlozene niso nikoli tople, usnje enostavno ni topel materijal.
2. Vse usnjene jakne so predrage, 1 kvm najbolj kvalitetnege usnja na debelo je cca 30 eur, za eno jakno rabis cca 3 kvm.

Če gledaš na surovine potrebne za izdelavo je vse predrago od mobitela, avta, pa do ene usnjene jakne...
Prikaži več možnosti

moebius
moebius

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 137
  • Avtomobil: Laguna dci 180 4control

Če gledaš na surovine potrebne za izdelavo je vse predrago od mobitela, avta, pa do ene usnjene jakne...

Ja samo pri mobitelu pa avtu placas razvoj, testiranja...., za jakno pa rabis 3kvm usnja in siviljo (v okolici LJ ih je kar nekaj, bivse delavke IUV). Realna cena vrhunske usnjene jakne je 250 EUR max, materijal 100 + sivilja 150, take jakne so 600 EUR+ v kolikor jih kupis v trgovini.
LP,Moebius
Prikaži več možnosti

mustang
mustang

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 271
  • Avtomobil: V6...

Usnjene jakne niso tako zelo drage, odvisno kaj hočeš in kje kupuješ. Dobra zadeva se dobi že za nekje 250€ v Zari, tudi C&A ima kar nekaj izbire (okrog 100€), URKO je tudi vredu a zna biti drag. Najbolje pa se izplača spletno nakupovanje v tujini.

Naj dodam še to, da med umetnim (t.i. eko usnjem) in pravim usnjem je razlika ogromna. Na umetno usnje prisegajo le tisti z nizkimi sredstvi ali zagrizeni zaščitniki živali.
BMW, kaj še sploh ostane malim?
Prikaži več možnosti
    • branevrankar je všeč

Nixxon
Nixxon

Tajnik BMW avto kluba Slo

• Globalni moderator
  • Sporočil: 54 863
  • Avtomobil: Rdeča raketa

Meni je usnje za pozimi malo nenavadna izbira. Vedno bi se bal da bi mi zadeva okoli rokavov popokala. Vsaj pri moji, sicer nepodloženi jesensko/pomladni jakni je tako da je, ko temperature padejo, veliko bolj trda.

PS: Karkoli do sedaj sem v NewYorkerju kupil je bil krš katerega sem po parih mesecih lahko samo stran vrgel. Imam edino en tanek pulover še... za pucat tla v kopalnici.
Objavljena slika
Jože, počivaj v miru. Hvala za vse.
Prikaži več možnosti

Crawezza
Crawezza

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Hvala za link, se najde marsikej zanimivega tu :), ampak nevem nekako sem v dvomih za nakup oblačil prek interneta. Ker številke znajo močno varirati pri posameznih artiklih :crazy

sej tud mene to mal moti :P Enkrat sm iz neckermanna naročil pa mi je majica pršla tok velika da bi lahko dva not dal :crazy
Prikaži več možnosti

Crawezza
Crawezza

BMWslo.comoholik

• Uporabnik

Meni je usnje za pozimi malo nenavadna izbira. Vedno bi se bal da bi mi zadeva okoli rokavov popokala. Vsaj pri moji, sicer nepodloženi jesensko/pomladni jakni je tako da je, ko temperature padejo, veliko bolj trda.

PS: Karkoli do sedaj sem v NewYorkerju kupil je bil krš katerega sem po parih mesecih lahko samo stran vrgel. Imam edino en tanek pulover še... za pucat tla v kopalnici.

New Yorker je tkole bolj za rečmo mladostnike... kar je pač trenutno "in" ... zato pa nočem kaj preveč tam kupovat, ker pol drug dan vidiš pol mesta z enakimi majicami :ok2

Urejal Crawezza, 24.10.2012, 12:08.

Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 157
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...take jakne iz prvega posta (meni so takšne:blackeye malo mimo,ampak to je samo moje mnenje in ker :blabla moram pač povedati:cool) imaš skoraj v vsaki štacuni:ok2

...takšen out kroj mislim,da sem videl v C&A,Urko je imel podobne,samo,da so malo dražje...poglej malo po štacunah,je na takšen način dovolj

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti