Skoči na vsebino

Prevrteni kilometri avtomobilov v spletnih oglasih

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
781 odgovorov v temi
Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 716
  • Avtomobil: 929rr

Jerry ima načelo, ki se ga je dobro držati, ne kupuj avta preko Trojan:laugh

Urejal Damjan-doc, 26.01.2013, 18:34.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Fort
Fort

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 419
  • Avtomobil: BMW F11 520d LCI

Na oni strani Trojan ne gredo tolko v ekstreme...
Ta je previt za samo 40kkm:ok2
http://www.avto.net/...=6873130&show=1
Prikaži več možnosti

M 6
M 6

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 605
  • Avtomobil: E91 316 D

Kruh je dandanes drag in poti kako zaslužiti je več, naivnost Slovencev pa ostaja na istem nivoju neglede na vsa opozorila. Po toči zvoniti je prepozno.

Sicer pa po jogurtu ki obljublja da nekdo shujša tut noben še ni shujšal. Je pa sigurno kdo shujšal ko je porival avto s prevrtenimi kilometri, ker mu je utrgalo kak jermen.:ok
A guy told me one time:" Don't let yourself get attached to anything you're not willing to walk out on in 30 seconds flat if you feel a heat around the corner."
Prikaži več možnosti
    • K.G. BMW in FLINK uporabnikom je všeč to sporočilo

LEO37
LEO37

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 411
  • Lokacija: Niti ne v pudgurju in tudi ne v Beli krajini... hmm
  • Avtomobil: E39T, R19c, E36c

Ta je previt za samo 40kkm:ok2
http://www.avto.net/...=6873130&show=1

Je premlad, pa jih še ni nabral dovolj, da bi jih več zbili :ok2
Objavljena slika
23+ Jahre Freude am fahren: E30 316i (1988), E34 518i (1991), E46 320dT (2003), E39 525dT (2001), E39 525dTA (2004)
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 66 318
  • Avtomobil: E39 540i & E24 635CSI

Jerry ima načelo, ki se ga je dobro držati, ne kupuj avta preko Trojan:laugh

To ne drži, nategune najdeš povsod. V Celju je samo ena familija, ki podira rekorde v tej panogi.

@Pele, ne vem zakaj nisi mene poklical... jaz bi ti za audija dal več in prodal bi ga z realnimi kilometri, ne s prevrtenimi (čeprav bi pri tem seveda zaslužil manj) :blackeye Če ima še kdo kak poceni in lepo ohranjen avto z dosti kilometri, naj se obrne name :)
Prikaži več možnosti

Adis-PGA
Adis-PGA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 618
  • Avtomobil: #

To ne drži, nategune najdeš povsod. V Celju je samo ena familija, ki podira rekorde v tej panogi.

@Pele, ne vem zakaj nisi mene poklical... jaz bi ti za audija dal več in prodal bi ga z realnimi kilometri, ne s prevrtenimi (čeprav bi pri tem seveda zaslužil manj) :blackeye Če ima še kdo kak poceni in lepo ohranjen avto z dosti kilometri, naj se obrne name :)

:laugh

Daj preber celo temo!
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

A je to bivši Jerryev in od petersa?
Je zgubil 240000 km na poti v Celje. :)
http://www.avto.net/...=6895713&show=1

Smo pa talenti mi Celjani. Sam čez Trojane pridemo pa se kilometri nazaj vrtijo. :ok2

Pa nč hudga, važno da denar kroži.

To ni isti avto, niso vsi barabe :-D Ta ima za razliko od onega s 400.000+ ročno klimo in črno obrobljene sprednje luči, oni je imel avtomatsko in custom srebrne luči :ok2 Je bil pa tudi ta včasih moj in še nekaj forumašev si ga je lastilo (@elson2k, @gazda, itd.), tako da poznamo zadevo... res sta si zelo podobna :laugh
Prikaži več možnosti

-DIN-
-DIN-

Staro uporabniško ime: boogie

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 089
  • Avtomobil: Volvo V70

Zakaj potlej folk ne ceni avtomobila, ki ima realne kilometre? Ker ne verjamejo, da so realni? Al ker je cena visja?:-D Kupci so za pretepst.:laugh

Na zavarovalni polici sem tudi jaz opazil stevilo kilometrov....pa jih je agent na pamet butnil na list, in jih je 30k vec kot je res....super.:crazy :-D
Prikaži več možnosti

Damjan-doc
Damjan-doc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 716
  • Avtomobil: 929rr

Potem podiraš svoja načela, ker to so besede, ki so prišle iz tvojih ust.:blabla
Saj ni važno...včasih si tudi govoril, da te dizli ne zanimajo, danes jih ne moreš prehvaliti....:laugh
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Potem podiraš svoja načela, ker to so besede, ki so prišle iz tvojih ust.:blabla
Saj ni važno...včasih si tudi govoril, da te dizli ne zanimajo, danes jih ne moreš prehvaliti....:laugh

Včasih sem res tako mislil ker sem se na tistem koncu dostikrat zajebal, največji nateguni ki jih poznam so res s tistih koncev doma... ampak te moje izkušnje datirajo 15-20 let nazaj in vmes se je marsikaj spremenilo. Še vedno drži da so najbolj predelani avtomobili v MS in da če želiš poiskat avto ki ga drži skupaj največ selotejpa in "knipingov", ga moraš iskat v ruralnih predelih štajerske ali dolenjske. Ampak med tem časom sem na tistem koncu spoznal tudi precej pravih mojstrov in dobrih, poštenih ljudi, tako da zdaj vem da ne morem metat vseh v isti koš in da je bila ta moja izjava takrat nepravična. Jebat ga, bil sem mulo, človek se vse življenje uči. Če mi misliš očitat rasizem oziroma nacionalizem nisi našel pravega ker je moj najboljši prijatelj bosanc, poročil se bom pa z indijanko iz drugega konca sveta, v državo kjer živi 45 različnih narodov in narodnosti in z njimi bom nekoč tudi živel.

Kar se tiče dizlov je pa tako kot z bencinarji, kar je pod 3.0 me ne zanima. Raje vozim 3 litrskega dizla kot 2 litrskega bencinarja, skratka moč je na prvem mestu, vseeno kaj ga poganja. Stari turbodizli so bili zame žal neuporabni ker so bili prenežni (glave so pokale kot za stavo, pa še kaj bi se našlo), šele tam nekje konec 90. let je tehnika tako napredovala da so se turbodizli lahko začeli primerjat z bencinarji po trpežnosti in moči in SAMO in IZKLJUČNO take dizle kupujem ter jih zagovarjam. Kar se načel tiče mi boš torej težko kaj očital, se mi pa zdi povsem normalno da človek z leti in s pridobljenimi izkušnjami spreminja svoja stališča, če le tega ne počne iz koristoljubja. Jaz nisem tak, sem brez dlake na jeziku in imam čisto vest, vsakemu lahko pogledam v oči.
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 554
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Imam čisto vest, vsakemu lahko pogledam v oči.

To je u bistvu tista ultimativna vrednota.
Jebeš keš in vse, če veš sam pri sebi, da si gnil človek.

In kdor za 278.600 zvrti kilometre in se pol zgovarja na mehanika, ko gre motor, menjalnik in podobno, je gnil karakter.

Urejal voith, 26.01.2013, 22:41.

You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

In kdor za 278.600 zvrti kilometre in se pol zgovarja na mehanika, ko gre motor, menjalnik in podobno, je gnil karakter.

Se strinjam :ok A ga gremo prisilit, da zavrti števec nazaj in v oglasu napiše realne kilometre? :batine :obrvi Pomojem bi morali ustanovit nekakšno civilno iniciativo občanov za take primere in vzet stvari v svoje roke, potem bi bil hitro red v bajti (beri: na avtonetu) :rofl
Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 876
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Jasno je da avta s pol miljoni prevoženih kilometrov ne kupi nobeden drug kot švercer, ki pa ponudi trgu kar pač trg zahteva :) Seveda se tudi najde kdo ki bi ga imel za sebe, samo to je redko.
Aja pa tisti ki bo kupil avto za 2 jurja se po moje ne bo spuščal v tožbe, tudi če ugotovi dejansko stanje prevoženih kilometrov...

Iz te teme
Izgleda poznaš sceno tako da ne bom ugovarjal :-D

Sramota res da se to takole nateguje. Potrebna bi bila ornk iniciativa tudi s strani države da bi blo vsaj mal reda. Ne pa da se nam tele popoldanski vrtalčki kilometrov smejijo v faco.

Sicer pa glede avtov. Poznam oba. In bom tako rekel Pele je imel tehnično res solidnega Passata pri skoraj 500kkm. Verjetno bi bilo bolje če bi se obrnil nate Jerry ja :)
Tole A6-ko pa sem videl in rabi kar nekaj vložka da bo primerljva s tistim, kaj šele z enim ki jih ima realno 200k. Pa že pred prihodom v Slo je bila skoraj sigurno butnjena dol prvič :crazy

In res vse to daje slabo luč na tistih nekaj poštenih dilerjev ki ne vrtijo km. Glede tega čestitke Jerryju :ok

Urejal bvogri, 26.01.2013, 23:01.

Prikaži več možnosti

gasparri
gasparri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 569
  • Avtomobil: cl

Fantje, vse je razumljivo ... ampak, glede vrednoot, morale in posledično slabe vesti si žal nismo vsi enaki. Nekdo, ki je naredil kakšno majhno neumnost, že res, da lahko celo noč ne spi in se zjutraj dvigne ves preznojen in zjeban ... ampak, v življenju sem spoznal tudi take, ki dejansko nimajo teh težav, ali pa jih znajo mojstrsko prikrivat. :ok2 Takih me je pa še vedno strah oz, se jim jih je bolje ognit.
Torej, morala in slaba vest je precej gumijast pojem :)

p.s. ... pa še tole ... Pri Jerryu se je vedno splačalo kupit avto vsem tistim, ki nimajo časa 24 ur viset na netu in ki so "ljubiteljski" poznavalci. Teh je seveda največ, ali ne?

Urejal gasparri, 26.01.2013, 23:17.

Prikaži več možnosti

Johnny S
Johnny S

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 825

Ej, če je pa kupec tako naiven, da pričakuje 15+ let starega dizla višjega razreda, ki je delal povprečno 13k kilometrov na leto, pa mu tudi več ni pomoči v avtomobilizmu. Mu privoščim "vesel" nakup.

Sej ne rečem, se najdejo izjeme. Ampak potem pričakujem da je od 1. lastnika z potrjeno servisno knjigo, ki se jo da preverit + da je lastnik normalna oseba.

Po drugi strani pa spet, koliko pa so pomembni kilometri pri tesj stari "kanti"? Tisti ki ga bo kupil, ga itak ne bo imel dolgo. Mladi raje kupujemo novejše in manjše avte, tisti ki pa ima denar za vzdrževanje takšnega avta, pa bo tudi pogledal za novejšim.
Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 465
  • Avtomobil: R6 topless

O super, še en forumaš od kirega, vsaj zame, velja, da ne kupim niti rabljenega olupka banane :ok
Prikaži več možnosti

Iztok Z.
Iztok Z.

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 705
  • Avtomobil: BMW x

Ta je previt ...

Kaj pa če jih res ne previjajo in se samo vozijo veliko rikverc :confused

Don't drive faster than your angel can fly...¯\_(ツ)_/¯

Prikaži več možnosti

Octopus
Octopus

Licence to rust

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 436
  • Avtomobil: E34touringVR12, T3 SYNCRO

Mladi raje kupujemo novejše in manjše avte

:funnypost
Prikaži več možnosti

Johnny S
Johnny S

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 825

Kaj pa če jih res ne previjajo in se samo vozijo veliko rikverc :confused

Zadnji pogon pa to ... :hihi

:funnypost

Ti kar. Zdaj pride VW PralniStroj (Up!) namesto bemfla :cool
Ti bi tudi lahko v tej smeri razmislil :ok

:blabla2 :-D

Urejal Johnny S, 26.01.2013, 23:31.

Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 554
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Torej, morala in slaba vest je precej gumijast pojem :)

Se nebi strinjal s tem. Na podlagi tega so se moški učas ločil na gentleman-e in low life scum.

Zato tudi skovanka gentleman agreement.

Danes se še vedno ločimo na to, sam pač ni tok očitne terminologije.

Vsak si sam izbere, v katero sorto bo spadal, ampak jasno če spadaš v scum, tudi scum spada vate. Ergo what goes around comes around.

Mladi raje kupujemo novejše in manjše avte

Jaz se imam za mladega pa vidt ne maram novejših manjših avtov. Kaj šele da bi ga bil prisiljen imeti.

Urejal voith, 26.01.2013, 23:36.

You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti