Skoči na vsebino

Prevrteni kilometri avtomobilov v spletnih oglasih

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
781 odgovorov v temi
_kuhi_
_kuhi_

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 140

Se sploh da kje preveriti podatke o kilometrih, ki ti jih vpišejo pri: tehničnem, zavarovanju, Nepooblaščenem servisu? Če že imajo te podatke, bi jih lahko zapisali zraven kot je recimo na egov (ali nekaj takega) Kjer imaš na podlagi tabljice ter prometne podatke o avtomobilu, št lastnikov...
Prikaži več možnosti

iron_maiden
iron_maiden

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 514
  • Avtomobil: E46 330CdA

:laugh

Daj preber celo temo!

Še dobro da obstajate pošteni prodajalci:ok Jutri bo tri leta od kar sem odpeljal mojega:)
Objavljena slika
Prikaži več možnosti
    • Adis-PGA je všeč

Vabis
Vabis

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 297
  • Avtomobil: C63...E92

Jaz bi za te dilerje,kateri majo registrirano dejavnost uvedel kazni vsej 10k EUR v primeru prikrivanja dejanskega stanja avtomobila(kilometri.karamboliranost,dokumenti,davki...).Za fizične osebe pa vsaj jurja ali dva,potem bomo pa vidli kolko časa se bo to še dogajal.Je pa res,da če to jutri začne veljat,bo trajal vsaj par let,da se taki avti"spucajo" iz trga.
Za tiste,ki pa dvomijo v realnost kilometrov na svojem avto,pa mislem da je pri Kamniku(bivše kamnoseštvo v Zg.Stranjah) en Mirko,kateri je kar uspešen pri odkrivanju tega in tudi marsikateri diler mal zardi,ko mu omeniš njegovo ime.Ma pa podjetje,tko da je vse uradno.
Prikaži več možnosti

*hawk*
*hawk*

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 394
  • Avtomobil: Marsikaj

Tega sem jst gledal še pred kratkim, ko se je v kp prodajal je imel na števcu 320.000 sedaj pa :blackeye

http://www.avto.net/...=6901650&show=1

aja prodal se je za 6.400

Urejal *hawk*, 27.01.2013, 11:39.

Prikaži več možnosti

Adis-PGA
Adis-PGA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 618
  • Avtomobil: #

Tega sem jst gledal še pred kratkim, ko se je v kp prodajal je imel na števcu 320.000 sedaj pa :blackeye

http://www.avto.net/...=6901650&show=1

aja prodal se je za 6.400

Ce poguglas telefonsko ugotovis, da avto prodaja forumas. :ok2
Prikaži več možnosti

Fort
Fort

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 411
  • Avtomobil: BMW F11 520d LCI

Ja, na forumu pa sami poštenjaki:-D
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 892
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Jaz bom rekel tako. Mislim da bi moralo vodstvo foruma to enostavno sankcionirat, takim uporabnikom ukinit dostop in pika. In skrbet da se taisti ljudje ne pojavijo vec tu ce pa se pa spet bab. Bojo ze odnehal, ce je pa premal ljudi za to nadzirat pa povecat krog ljudi ki bodo za to skrbelo. Saj je na tiaoce uporabikov bomo ze nasli tistih par primernih.

Nevem, tu naj bi bili ljubitelji znamke in avtomobilizma na sploh, strokovnjaki in strokovnega znanja zeljni userji, in dilerji te sorte sem ne spadajo!!

Pa tale dva ki smo jih ujeli ta vikend sploh nista prva.

Lp
Prikaži več možnosti
    • Falco je všeč

ale123
ale123

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 018
  • Avtomobil: BMW 320d

To imaš prav, ampak po eni strani pa zdaj vsaj veš s kom imaš opravka oz. ga neboš nikoli imel.
Prikaži več možnosti

iron_maiden
iron_maiden

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 514
  • Avtomobil: E46 330CdA

Ukinit dostop do foruma. To je pa res kazen ja:blackeye
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Dejan-V
Dejan-V

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 892
  • Avtomobil: Volvo V40 D4A Ocean Race

Poglej, to je vsevkar skupnost nasa lahko naredi. Izlocimo slabe ven in pokazemo da se s tem ne strinjamo. Nevem ce si opazil, zivis v Banana Republiki, kjer se ljudi za ogromne zlocine ne kaznuje, pa mislis da bodo enega obicnega dilerja kaznoval? Lepo te prosim!
Prikaži več možnosti

bemwe90
bemwe90

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 156
  • Avtomobil: a4

http://forum.bmwslo....893#post2066893

Še en nategun s celjskega konca. Lahko bi odprli kakšno temo s seznamom prodajalcev, ki se jih je dobro izogniti.
Prikaži več možnosti

jocker
jocker

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 903
  • Avtomobil: Audi A5 Cabrio

pa saj ni važno kateri konec je...sej so vsi enaki pred zakonom...tako da nateguni so po CELI sloveniji...:ok2 vred ljubljana in maribor
Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 377
  • Avtomobil: R6 topless

Ne vem za vas, ampak jaz sem si zapsal vse nategune označene v tej temi.
Tudi print screene sem naredil...
Če še ve kdo za kakšnega in ima link, kakor dokaz (da ne bo glih baba rekla baba čula) komot meni na privat ali kar tukaj.
Bomo dodali v selekcijo :)
Prikaži več možnosti

anze21
anze21

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 573
  • Avtomobil: 118d E87

Ne vem za vas, ampak jaz sem si zapsal vse nategune označene v tej temi.
Tudi print screene sem naredil...
Če še ve kdo za kakšnega in ima link, kakor dokaz (da ne bo glih baba rekla baba čula) komot meni na privat ali kar tukaj.
Bomo dodali v selekcijo :)

kaj pa si zapisuješ?samo številke ali tudi oglase in slike vozil?pametno bi blo narest temo samo za take stvari..brez drugih objav..samo printskrine vozil in imena preprodajalcev ali telefonske številke prodajalcev ki prodajajo prevrtena vozila..
Prikaži več možnosti

K.G. BMW
K.G. BMW

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 417
  • Avtomobil: 2x BMW

pametno bi blo narest temo samo za take stvari..brez drugih objav..samo printskrine vozil in imena preprodajalcev ali telefonske številke prodajalcev ki prodajajo prevrtena vozila..

Točno to sem hotel napisat, naj se odpre tema z imeni/kontakti/itd. forumašev (in seveda tudi ostalih), ki nategujejo. Oni dobijo pošteno priložnost za zagovor, ostali pa koristno informacijo:ok
@Sorgo, če maš že zbrane podatke... :ok2

Urejal K.G. BMW, 27.01.2013, 18:27.

Prikaži več možnosti

Rottie
Rottie

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 70 000
  • Avtomobil: E46 325i

Jaz bi za te dilerje,kateri majo registrirano dejavnost uvedel kazni vsej 10k EUR v primeru prikrivanja dejanskega stanja avtomobila(kilometri.karamboliranost,dokumenti,davki...).Za fizične osebe pa vsaj jurja ali dva,potem bomo pa vidli kolko časa se bo to še dogajal.Je pa res,da če to jutri začne veljat,bo trajal vsaj par let,da se taki avti"spucajo" iz trga.
Za tiste,ki pa dvomijo v realnost kilometrov na svojem avto,pa mislem da je pri Kamniku(bivše kamnoseštvo v Zg.Stranjah) en Mirko,kateri je kar uspešen pri odkrivanju tega in tudi marsikateri diler mal zardi,ko mu omeniš njegovo ime.Ma pa podjetje,tko da je vse uradno.

10 jurjev je premalo ... se jim bo še vedno splačalo. 1€ po vsakem prevertenem kilometru, pa naj se potem igrajo s km :ok2

Urejal Rottie, 27.01.2013, 19:30.

pFTRx40.png
Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik

Zapisano imam: Telefonska, razlog, avto, nick oz. ime trgovca ter print.

Glede Audija A6, fant je odstranil nalepko :ok2 Številka in opis pa sta ista ;)
No, pa prevoženi KM so sedaj po želji :ok2
http://www.avto.net/...=6903223&show=1

Tako, tu so slike. Imam pa tudi verzijo št.2 kjer je poleg slike tudi komentar oz. "prijava" iz strani forumaša, ki je to objavil.
Glih zato, da bo bolj verodostojno. Jih pa ne bom lepil gor in komu lajšal delo (upam, da se razumemo) brez dovoljenja objavitelja oz. "prjavitelja".

Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika Objavljena slika

Urejal Sorgo, 27.01.2013, 19:38.

Prikaži več možnosti

Azael
Azael

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 11 179
  • Avtomobil: E34, RAV4

Pravilno! :ok

Ta z Audijem pa očitno spremlja temo in briše oglase.
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

Sorgo
Sorgo

BMW fanatik

• Uporabnik

Ja, saj je forumaš, pa tudi javil se je v temi.

Jasno je da avta s pol miljoni prevoženih kilometrov ne kupi nobeden drug kot švercer, ki pa ponudi trgu kar pač trg zahteva :) Seveda se tudi najde kdo ki bi ga imel za sebe, samo to je redko.
Aja pa tisti ki bo kupil avto za 2 jurja se po moje ne bo spuščal v tožbe, tudi če ugotovi dejansko stanje prevoženih kilometrov...

Prikaži več možnosti

bvogri
bvogri

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 573
  • Avtomobil: E34 540i 6st. ročni

Ampak javil se je ko je temo odpru Pele, ker je avto prevrtel drug dilerčk. Zanimivo :D :D

Sicer pa bi bilo dobro da se shrani npr. oglas z stanjem pred vrtenjem in potem če se da. Ali pa link na temo ki pa itak ostane.
Ideja pa je ql ja. En tak spisek ki bi se dopolnjeval in bi ga lahko pogledal ko kupuješ ''sumljiv'' avto. Je pa stvar v tem da smo forumaši že tako bolj pozorni na te zadeve. Kakšn Janezek pa odpre avto.net in rad verjame pravljicam za lahko noč.

Urejal bvogri, 27.01.2013, 21:32.

Prikaži več možnosti