Skoči na vsebino

Vse o E46 M3 - nadaljevanje VI

* * * * - 8 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
5584 odgovorov v temi
Lebn47
Lebn47
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 207
  • Avtomobil: 330 xi

Tega je imel starejši gospod pri nas , imel ga je kot daily driver po Mengšu mogoče je obiskal še Trzin in Domžale , blokado pa prašanje če je kdaj videl v vseh letih. Zadnje mesece ga ni bilo za videt sem mislil da se je že prej prodal. Vizualno ni avtu nič manjkalo razen M barve na ledvičkah ter pokrovčkih platišč luči bi bile za spolirat. Zgleda se mu ne da več , svoje čase je bil v tujski legiji se zdaj nosi majhen ruzak sabo kamorkoli gre BAJE osnovne stvari za preživetje mogoče ni imel volje zaradi starosti to rihtat ter plezat dnevno v tak avto da je šel v pekarno po kruh :)
Prikaži več možnosti
    • powerslide je všeč

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 79 002
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

no pa še vseeno se je prodal v 1 dnevu. Čudni časi.

Očitno se je našel kdo ki je odkartal 20 jurjev in roka. Jebi ga, ima ludih i posle rata... nekaterim se pač ne da uvažat, raje kupijo avto tukaj pa čeprav ga preplačajo, na dolgi rok se investicija v pleh itak povrne.

Resnica o globalnem segrevanju: https://demokracija....r-matjaza-lice/

Prikaži več možnosti

Lebn47
Lebn47
  • Uporabnik
  • Sporočil: 1 207
  • Avtomobil: 330 xi

Gospod je preminil , pa se zato prodaja avto. RIP. Vedno sem imel spoštovanje da je pri teh letih vozil to vsak dan ter čisto vedno je bil avto opran. Havba je pa res malo ukrivljena.
Screenshot_20230126-185940_Messenger.jpg
Prikaži več možnosti
    • sash in crtacrta uporabnikom je všeč to sporočilo

_BuLLet_
_BuLLet_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 869
  • Avtomobil: E39 M5, E24, E28, E30

Tega je imel starejši gospod pri nas , imel ga je kot daily driver po Mengšu mogoče je obiskal še Trzin in Domžale , blokado pa prašanje če je kdaj videl v vseh letih. Zadnje mesece ga ni bilo za videt sem mislil da se je že prej prodal. Vizualno ni avtu nič manjkalo razen M barve na ledvičkah ter pokrovčkih platišč luči bi bile za spolirat. Zgleda se mu ne da več , svoje čase je bil v tujski legiji se zdaj nosi majhen ruzak sabo kamorkoli gre BAJE osnovne stvari za preživetje mogoče ni imel volje zaradi starosti to rihtat ter plezat dnevno v tak avto da je šel v pekarno po kruh :)

Dejansko sem ga enkrat srecal na tej relaciji.. z baretko na glavi v avtu.. Fajn blo videt starjsega cloveka v tem, sem si se na glas rekel ta je pa car.
Prikaži več možnosti
    • crtacrta je všeč

crtacrta
crtacrta

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 846
  • Avtomobil: e36 328i cabrio,e34 525i

...z mojim podobna zdodba...tudi starejsi gospod za daylija mel...freude am fahren...
Objavljena slikalep pozdrav iz Maribora!
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.