Skoči na vsebino

Kaj se dogaja s firmo Avto Select?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
55 odgovorov v temi
tomaž 320
tomaž 320

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 604
  • Avtomobil: E36 coupe & cinquecento

Pri njih namreč kupujem rabljen 330d, a občutek imam kot da se me prodajalca izogibata. Že ko sem jih prvič spraševal o stanju avta me niso klicali nazaj, ko pa sem jih spet klical po enem tednu, pa sem od njih komaj kaj izvlekel. Prvi problem je nastal,ko sem po telefonu spraševal g. Alfia o stanju nanosa laka. Zagotavljal je, da je avto OK, a meritvi se je spet cel teden izogibal z vsemi možnimi izgovori. Za ogled sva se dogovorila za soboto, a mi je g. Alfio že v petek zjutraj dejal da ima direktor merilec pod ključem. Tako sem se odpravil v Conrada in tam kupil svoj merilec za 137 EUR. Ko sem prišel v Novo gorico sem avto detaljno pregledal in videti je povsem korekten. Tudi vsi nanosi laka so še povsod tovarniški. Sedaj se meniva z gospodom Brataševcem, a tudi za njega imam občutek, da se me izogiba. Naj še povem, da sem se tja pripeljal z BMW 320d E91 in nisem bil zgolj navaden firbec, sploh če sem se bil pripravljen pripeljati iz Ljubljane.
Prikaži več možnosti
    • nič je všeč

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 890
  • Avtomobil: DxxViii i CS

Odnos do tebe kot kupca mora biti korekten, pa če se pripelješ s skirojem. Vzemi knjigo pritožb pa nakracaj svoje pripombe z opisom, mogoče le strezni koga.

Prikaži več možnosti

Andy04
Andy04

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 097
  • Avtomobil: avtomatik

Hm... Glede na opisano tle meni nekaj smrdi.
Naj en tvoj kolega pokliče za en drug avto: če bo odnos drugačen, pol je očitno s "tvojim" avtomobilom nekaj narobe oz. nekaj skrivajo. Že to, da ima direktor merilec laka pod ključem :wtf => pa sej ne stane 20.000€ :crazy.
Če bo odnos isti, pol pa če drugega ne, upoštevaj @Veljo-tov nasvet :ok.

LP A.
:nono Trau keinem, der nicht trinkt. :nono

Član KOS
Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 104
  • Avtomobil: e91

mam prijatelja na avtoselectu v kp, če želiš lahko vprašam če je kaj narobe s tem avtom.
maš kak link od avta?
Prikaži več možnosti

Bavarian Murder Weapon
Bavarian Murder Weapon

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 023

merilec laka pod ključem hahahahahah večje bedarije že dolgo nisem prebral samo pozabi na avto
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

rokxy
rokxy

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 871
  • Avtomobil: traktor

mogoče je pa avto odličen nakup in šparajo za nekoga, ki trenutno nima denarja
Prikaži več možnosti

izzyd
izzyd

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 576
  • Avtomobil: RR

Tudi jaz sem tam pred leti naletel na nenavaden odnos prodajalca, ko sem ga vprašal po dokumentih in ključih vozila, kar me je odvrnilo od nakupa...
Očitno imajo "hard to get" odnos do strank:laugh
Prikaži več možnosti

tomaž 320
tomaž 320

BMW fanatik

• Uporabnik

Naj k vsemu zgoraj napisanemu dodam še najbolj smešen izgovor gospoda Alfia, zakaj v celem tednu niso mogli izmeriti nanosa laka: "avtomobil je bil cel teden moker". Pa še nekaj. Na ogled sem se odpravljal v soboto 17. novembra zjutraj ob 9-ih. Pred odhodom sem nastavljal svoj nov merilec laka, ki sem ga prejšen večer kupil v Conradu. A imel sem težave s kalibracijo pred prvo uporabo, basal pa me je tudi čas. Kličem g. Alfia, da prestavljam ogled na kakšen drug dan, ko se bom naučil zadevo uporabljat. Bil je kar evforičen od veselja. Še malo sem poskušal in v petih minutah mi je uspelo zadevo skalibrirati v nulo. Kličem spet g. Alfia, da bom vseeno prišel, a deloval je popolnoma šokiran in razočaran. V Novi gorici me je sprejel g. Brataševec in avto sem si detaljno ogledal in mu tudi izmeril nanose laka. Vse OK. Nanosi povsem tovarniški (cca. 130-160 mikronov). Ob vsem tem me čudi nenavadno vedenje g. Alfia. Sedaj se naprej dogovarjam z gospodom Brataševcem, a tudi on se me očitno izogiba. Zmenjena sva, da me pokliče na kakšnih platiščih so letne gume, a v celem tednu še "ni uspel" pogledati. V torek sem ga tudi spomnil na to, a vse je ostalo pri "vas pokličem". Takšnega odnosa do stranke nismo doma doživeli niti pri nakupu stoenke v Kragujevcu v 80-ih letih.
Prikaži več možnosti

BB
BB

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 274
  • Avtomobil: 525tds Touring

Valjda avto šparajo za kakega kolega ali sodelavca ki si še rihta denar...

Drugače je pa to za BMW na žalost normalno da te po obleki ocenijo :( Tehnounion je bil tak, ter potem njegov naslednik Avto aktiv ali kaj je že bilo. Prideš tja normalno oblečen kot da te ni - ko pa sem prišel iz nekega sestanka fino oblečen sem se jih pa komaj rešil da mi pripeljejo v MS testni motor za viken pa ga pridejo v pondeljek sami iskat... :rolleyes

Tudi za moj edini novo kupljen avto so mi mencali s predračunom. Sem pa šel do šefa ter mu lepo obrazložil da bi jaz avto kupil, sploh pa po ceni kero sem videl na predračunu (ki ga je nepazljiv prodajalec pustil na mizi). In tako sem dobil v roku 3 minut predračun dal nekaj denarja in avto je bil moj. Meni so pa govorili ceno cca. 15% višjo kot je bil tidti dotičen predračun :frown

LP, BB

od '64 do 92' trenutno 8:1 za BMW proti MB ;) Ok, pa še neke Honde so (mopedi)...

Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 842
  • Avtomobil: 535 PS

Očitno avto res "šparajo" za nekoga. Odnos katastrofa :napaka ...
Torej, če je avto dober in ga imaš namen kupit, položi aro oziroma ga plačaj in odpelji. :ok

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

greee
greee

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 971
  • Avtomobil: Piksna z kompresorjem

V Tehnounionu jih je se v jugi sokiral lastnik mojga bivsega avta...je uletel v umazanem pajacu gledat avto...itak ga nobeden ni jemal resno avto je tudi rezerviral...popoldan se je vrnil v istem pajacu z vrecko nemske valute...baje je bil šok za trgovce precejsen:laugh :laugh
Prikaži več možnosti

alesr
alesr

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 629

Isto bi jaz naredu, če bi šel kupit.
Oz. najprej bi šel po kako trenirko v Hervis.
Če bi pa samo gledal, ne bi prišel v trenirki :ok2
Prikaži več možnosti

Uhec
Uhec

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 130
  • Avtomobil: 16V

Men je to neumno. Če te ocenjujejo po tem kako si oblečen je to slab znak. Potem te tud na servisu ne bodo jemali resno :). Enostavno greš drugam.
Prikaži več možnosti

zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 842
  • Avtomobil: 535 PS

Men je to neumno. Če te ocenjujejo po tem kako si oblečen je to slab znak. Potem te tud na servisu ne bodo jemali resno :). Enostavno greš drugam.

:ok

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

Bojan121
Bojan121

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 151
  • Avtomobil: BMW E21

Sam imam z Avto Select-om v Novi Gorici le pozitivne izkušnje.
Prikaži več možnosti

andrej777
andrej777

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 7 986
  • Avtomobil: e30 320i, e90 320d xDrive

Avto se verjetno res špara :crazy Do šefa in vprašaj zakaj ti nočejo avta prodat pa počakaj na njegov odziv ;) :-D

Urejal andrej777, 26.11.2012, 11:24.

:ok BMW F800S AC SCHNITZER:ok
:metalc:metalc:okBMW e30 1985 320i MTech1:ok:metalc:metalc
e90 320d xDrive Objavljena slika

Prikaži več možnosti

tomaž 320
tomaž 320

BMW fanatik

• Uporabnik

Avto se verjetno res špara :crazy Do šefa in vprašaj zakaj ti nočejo avta prodat pa počakaj na njegov odziv ;) :-D

S šefom sva se danes že zmenila in stvari se premikajo.
Prikaži več možnosti

SI_APN
SI_APN

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 998
  • Avtomobil: Twingo

A to je ta mogoče?

http://www.avto.net/...=6594994&show=1
Quer ist mehr!
Prikaži več možnosti

Bostyan87
Bostyan87

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 000
  • Avtomobil: E46 323iA 06/2000

Sam imam z Avto Select-om v Novi Gorici le pozitivne izkušnje.

Jaz tudi imam samo pozitivne izkušnje z Avto Select-om v Novi Gorici res nisem kupil nobenega avta ampak glede delov, vprašanj pred nakupom avta iz Avto.net... in vedno so bili prijazni z mano vse so mi lepo razložil... (Na kaj naj bom pozoren pred nakupom, vzdržljivost motorja, avta....)

Tako, da je čudno zakaj ti problemi čeprav želiš kupit avto od njih...
Največji DC++ Hub v Sloveniji.
dchub://europa-network.net:5000
Prikaži več možnosti

tomaž 320
tomaž 320

BMW fanatik

• Uporabnik

A to je ta mogoče?

http://www.avto.net/...=6594994&show=1

Da, točno ta.