Skoči na vsebino

Kaj se dogaja s firmo Avto Select?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
55 odgovorov v temi
zigi
zigi

BMW Zasavje Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 15 946
  • Avtomobil: 535 PS

A to je ta mogoče?

http://www.avto.net/...=6594994&show=1

Off: a si od Martina kupil tvojega bivšega? :-D

On: Izgleda lep. :ok

BMW e30, e36, e46, e90LCI xDrive ... :mznak ... BMW FOREVER ... :cool

Prikaži več možnosti

darjo89
darjo89

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 121
  • Avtomobil: e31,e39,e46,e85,jeep v8

kot zaposlen na selectu....bom kratek:mislim da bo šlo use u pm...u kratkem.
podrobnosti ne bom razlagau,ker nima smisla
:avto:bmw
Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 507
  • Avtomobil: e91

danes naredil pri njih servis... vse bp. lahko samo priporočam :ok

Urejal ily, 04.12.2012, 20:30.

Prikaži več možnosti

darjo89
darjo89

Novinec

• Uporabnik

....a smem uprasat kaksne barve oz kaj je bilo z avtom,ker sm ga morda jst delau...
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 047

kot zaposlen na selectu....bom kratek:mislim da bo šlo use u pm...u kratkem.
podrobnosti ne bom razlagau,ker nima smisla

Sodeč po temu kaj so ti zbisali,sodim da ne dobite plač???
Lahko tudi na ZS.
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

darjo89
darjo89

Novinec

• Uporabnik

Sodeč po temu kaj so ti zbisali,sodim da ne dobite plač???
Lahko tudi na ZS.

....naj vejo usi na forumu,ne mislim nič skrivat.plače zadnje mesece zamujajo.ne vem in me tudi ne briga kaj se kuha v ozadju,sam jst krivic drugih na mojem hrbtu ne bom nosu....mislim da jih bom v naslednjih dneh poslušau od direktorja,da kaj trobim okoli kaj se dogaja na selectu.....ampak me ne briga
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik

....naj vejo usi na forumu,ne mislim nič skrivat.plače zadnje mesece zamujajo.ne vem in me tudi ne briga kaj se kuha v ozadju,sam jst krivic drugih na mojem hrbtu ne bom nosu....mislim da jih bom v naslednjih dneh poslušau od direktorja,da kaj trobim okoli kaj se dogaja na selectu.....ampak me ne briga

To da vam ne gre najbolje ni glih najnovejša novica.V temi za servis je govora o tem.Bmw si je dejansko sam kriv,ker to počne,ker dejansko vozila razprodaja,zaslužka na prodaji pa ni.
To tudi z servisom žal ne moreš pokriti.
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik

....a smem uprasat kaksne barve oz kaj je bilo z avtom,ker sm ga morda jst delau...

če je to name letelo, sem ga peljal na prehitro menjavo olja in olja v zavorah :laugh ja moder e91 lemon notranjost
Prikaži več možnosti

darjo89
darjo89

Novinec

• Uporabnik

če je to name letelo, sem ga peljal na prehitro menjavo olja in olja v zavorah :laugh ja moder e91 lemon notranjost

se spomnen...jst delau.lepo skrbišza avto,zelo malo takih ki pripeljejo olje tolko prej zamenjat...drugace pa zelo lepa e91,sploh pa barva notranjosti je meni zelo ušeč.veliko varnih kilometrov še naprej:ok
Prikaži več možnosti

darjo89
darjo89

Novinec

• Uporabnik

To da vam ne gre najbolje ni glih najnovejša novica.V temi za servis je govora o tem.Bmw si je dejansko sam kriv,ker to počne,ker dejansko vozila razprodaja,zaslužka na prodaji pa ni.

.....za prodajo me prov boli kurac po domače povedano.jst in še moji sodelavci u kopru in gorici pa u delavnicah delamo in za plače sigurno nardimo zadosti prometa.....pa tudi za kej več,verjamem da so cajti taki kot so ampak useeno.....
Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik

hvala! drugič pustim six-a na sedežu :) poznam mitjo v prodaji... pravi da ni glih rožnato :jok :jok
Prikaži več možnosti

yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik

.....za prodajo me prov boli kurac po domače povedano.jst in še moji sodelavci u kopru in gorici pa u delavnicah delamo in za plače sigurno nardimo zadosti prometa.....pa tudi za kej več,verjamem da so cajti taki kot so ampak useeno.....

Vidiš tukaj se zelo motiš.Proces se začne pri PRODAJALCU kjer mora on opraviti delo 100% se pravi PRODATI,da bi lahko ti potem vozilo servisiral.
Hkrati tukaj igrajo močno vlogo še rez.deli,kleparska ter ličarska delavnica.
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

darjo89
darjo89

Novinec

• Uporabnik

res je,samo mene moti ker je VEDNO delavnica prva na udaru kritike,čeprav cel select že kar nekaj časa zivi od delavnice in rezervnih delov....
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Ni samo BMW na udaru, je tudi Mercedes pa tudi Hyundai če hočeš.
Se bo treba malce sprijaznit, da so cene avtov malce over the top. Pa ne pišem iz favšarije, da ne bi kdo narobe vzel, ampak moreš bit že malce prismojen da daš za dobro opremljeno 320d 40 jurjev. Ne rabim replike, da zato je pa Laguna 25. Normalno bi bilo da bi bili Clioti po ene 6-7, 1ke po ene 15, 3k po 25 in tako naprej.. Pa bi prodali več kot preveč..

res je,samo mene moti ker je VEDNO delavnica prva na udaru kritike,čeprav cel select že kar nekaj časa zivi od delavnice in rezervnih delov....

Sej pri vaših sosedih je isto. Na Mercedesu bo kmalu več ljudi v oblekah kot v delavnici.

Sta pa oba na rezervnih delih fajn in zelo ustrežljiva, ampak cene imate navite da je joj. (Najbrž posledica slabe prodaje, potem verižno dvignit cene dela, posledično bo servis ostal brez dela). Mi je prav zanimivo kako se gredo eni ekonomijo. :crazy

Primer 1: Zadnjič sem hotel opraviti menjavo ne vem česa, roke ali ploščic ali nekaj podobnega, pa je bila cena pri enem ne ravno najcenejšem mehaniku na Serminu cca. 50 eur za delo, pri vas pa okoli 150 če se ne motim.

Primer 2: Nekaj dni nazaj, me kliče kolega da ste mu ponudili menjavo baterije na BMWju za 280 eur, me kliče cel v šoku, sem poklical naokoli in valjda 110 eur baterija z menjavo. Je poklical še enkrat nazaj, in se je potem naredilo pri vas za nekih 150,00 EUR.

Tako pač je, če bi bili nekje 40 - 50 EUR dražji od nepooblaščencev kot uradni servis bi najbrž imeli toliko dela, da bi morali uvesti nočno izmeno, ker bi se ljudje ognili marsikaterega amaterja. Tako pa, je logično da čim ni avto v garanciji in vreden vsaj 15 jurjev da je škoda metati denar čez okno, pa še ti povečini dajo samo olje menjati zaradi štampiljk. :beer
Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik

v Kp zaprli vrata
Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 395
  • Avtomobil: BMW

Kdaj pa?

Torej ni ne servisa ne prodaje vozil v KP?
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 618
  • Avtomobil: Mašina

Ne, ne servisa ne prodaje, je pisalo v primorskih novicah. cca 14 dni nazaj. Tudi na straneh BMW Slovenija so označeni samo kot pooblaščeni servis v NG.
Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik

tudi v Ng bojo zaprli oz vsaj tako kaže. Mislim, da sem bil zadnja stranka na servisu.
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 974
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Po čem to sklepaš?
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 162
  • Avtomobil: F30 335i

Po čem to sklepaš?

nasploh so v K. ful ljudi je že šlo proč in to sposobnik (tomaž, sandi, scolari) za prodajo vozil niti nevem če je kdo tam... bil ene 3x-4x v zadnjem mesecu pa ni nikjer nobenga... nasploh je kot hiša duhov tam... edino egon se bogi poti in dela vse drugega ni na spregled... eno drobnarijo (neke podložke puše gumice za prastavni mehanizem, plastiko pod brisalci vse za e46) imam naročeno že več kot 2 meseca pa še zdej ni prišla... vse skupaj v vrednosti 100€. kar nimajo materiala...

avta nimajo nobenga na zalogi samo rabljeno 135 neko 520d verjetno in eno 318 al pa 320d, rabljen motor GS1200 in to je to...

a ko prideš v delavnico vedno vedno vedno polna dvigala avto in to tko najcenejši je 10K€ vse ostalo neke f10 5gt f01 x5 itd... mi ni jasno. no mi je... očitno morjo bit neki hudi krediti zadaj al pa so dejansko lastniki prepožrešni...
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.