Skoči na vsebino

Kaj se dogaja s firmo Avto Select?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
55 odgovorov v temi
yamasaki
yamasaki

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 4 908

nasploh so v K. ful ljudi je že šlo proč in to sposobnik (tomaž, sandi, scolari) za prodajo vozil niti nevem če je kdo tam... bil ene 3x-4x v zadnjem mesecu pa ni nikjer nobenga... nasploh je kot hiša duhov tam... edino egon se bogi poti in dela vse drugega ni na spregled... eno drobnarijo (neke podložke puše gumice za prastavni mehanizem, plastiko pod brisalci vse za e46) imam naročeno že več kot 2 meseca pa še zdej ni prišla... vse skupaj v vrednosti 100€. kar nimajo materiala...

avta nimajo nobenga na zalogi samo rabljeno 135 neko 520d verjetno in eno 318 al pa 320d, rabljen motor GS1200 in to je to...

a ko prideš v delavnico vedno vedno vedno polna dvigala avto in to tko najcenejši je 10K€ vse ostalo neke f10 5gt f01 x5 itd... mi ni jasno. no mi je... očitno morjo bit neki hudi krediti zadaj al pa so dejansko lastniki prepožrešni...

Sem mislim da bo saj Gorica preživela,pa tudi to očitno ne bo.:blackeye
Kruh je ratal zelo trd v tej branži,mislim da bomo priča propadanju dilerjev raznoraznih znamk v bodoče.
Kupio bmw umro od gladi.
Prikaži več možnosti

gepl
gepl

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 377
  • Avtomobil: 330i, C4 Picasso, Touran

Jaz sem se pogovarjal z lastnikom SPC ja vw koncerna. Plan je, da se manjše enote zaprejo in ostanejo samo največje. Ne v enem letu, ampak na dolgi rok. Mogoče je tukaj tudi že nekaj na tem.
Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 21 633
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Roko na srce, kolikor je ljudi v Slo in kolikor od njih bi kupilo BMWja, je bilo do zdaj res preveč salonov v državi. Čudno, da so še toliko časa sploh špilali. Mi je pa vseeno čudno, da je škripnil ravno AS, ki ima priliv strank za servise še iz Italije...
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Ni nujno da so bili cenejši. ;). Kolega je vozil Focusa ST na servis iz Obale nekam v Trst na uradni servis ker je bilo občutno občutno cenejše kot pri nas.
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

tomaž 320
tomaž 320

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 605
  • Avtomobil: E36 coupe & cinquecento

Kolikor vem je ženska upravljala s podjetjem...
FIX IT AGAIN TOMORROW
Prikaži več možnosti

simply
simply

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 105
  • Avtomobil: BMW

Pa je tudi niti vlekla? :)
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 884
  • Avtomobil: F30 335i

ja saj to še vedno. pa še prava PraXXXa je za pogledat
Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti

Bavarec fan
Bavarec fan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 937
  • Avtomobil: e92 N/A straight 6

Roko na srce, kolikor je ljudi v Slo in kolikor od njih bi kupilo BMWja, je bilo do zdaj res preveč salonov v državi. Čudno, da so še toliko časa sploh špilali. Mi je pa vseeno čudno, da je škripnil ravno AS, ki ima priliv strank za servise še iz Italije...

Pri naši hiši smo letos pri njih v Kopru kupili novo vozilo višjega ranga. Tako da se je prodajalo, tudi cene so bile zelo konkurenčne.
Prikaži več možnosti

filipo
filipo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 455
  • Avtomobil: F31

eno je direktor, drugo pa lastnik :laugh
kakorkoli, goriški AS še vedno dela, pri dobavi ene elektronike se je sicer vleklo (za daljši čas dobave dela sem v uporabo brezplačno dobil nadomestni 2er AT) in dodatni popust na delo ( kot da bi zavohali kaj bi drugače sledilo :laugh ).
Lahko rečem pa kapo dol Egonu, ki mi je eno zadevo zrihtal iz danes na jutri, kjub temu da sem uletel kot padalec (obenem pa še za tako korektno ceno, da sem bil vesel da mi ni blo treba zadeve menjat sam, ker vem kakšna jajca so za zamenjat :laugh ).
Realno gledano je pa res tako da dolgoročno ne more biti ena manjša regija tako zasičena (kot npr. trst/koper), gorica ima pomojem vseeno to prednost da se je aticar oz. motorsport srl v marianu umaknil in so edini pooblaščenec v regiji...
Realno gledano, v takih časih kot so sedaj preživijo samo 100% optimizirana podjetja, pa to ne velja samo za avto branžo... optimizacija pa je to, da je kader manjši a bolj efektiven (110% zaseden) in posledično tudi bolje plačan... Glede prodaje avtomobilov, pa predvidevam da je trend tak kot pri vseh izdelkih višje kakovosti; manjše količine, a produkti višjega ranga, z večjo dodano vrednostjo ( dosežena dodana vrednost pa je spet odvisna od poznavanja trga in vloženega truda... je pa res da ni več tako kot v času debelih krav in za dosego enakih rezultatov porabiš dvakrat več energije kot včasih)...

Prikaži več možnosti
    • Deyo je všeč

damirkos1
damirkos1

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 17 864
  • Avtomobil: new age e39

Tole bojo hitro zaprli. Prispevkov ne placujejo ze 8 mesecev, place pa zadnje dve niso prisle. Folk odhaja
Prikaži več možnosti

primworc
primworc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 516
  • Avtomobil: bmw320i

Predvčerajšnjim sem bil na Avtoselectu, ker sem naročil par malenkosti in dejansko je tko kot pravi etore. Kot hiša duhov. Kar sem tam čakal, sem vsake tolko videl kakega ki je prišel iz skladišča, drgač pa je bil tam samo Egon, blagajničarka in še dva ki sta čakala tko kot jaz. A na dvorišču pred delavnico enih 10 novejših bmw-jev, med njimi tud italjanske targe. Malček me je strah,  :confused  da res n bojo zaprli, prej ko dobim dele, ker imam za naročit še nekaj stvari, pa čakam plačo.

Urejal primworc, 09.03.2016, 23:54.

kaj pomeni ce imas na bmw-ju speskan zadnji odbijac in skozi spranje od odbijaca sili trava ven?da si peljal on the limit.kaj pa pomeni ce prides domov z jelenom na havbi?da si peljal over the limit.:laugh
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 966
  • Avtomobil: Nemški

V Kopru se ponovno odpira salon, pod vodstvom in upravo BMW Avto Aktiva.
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Imajo res ogromno avtov, napram prej. 

“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

calearo
calearo

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5

V Kopru se ponovno odpira salon, pod vodstvom in upravo BMW Avto Aktiva.

V Kopru je že odprto in obratujejo približno mesc in pol. Tako da predlagam, da za gvišno greste v KP, bojo kosi prej kot če bi naročali na Avtoselectu.

Prikaži več možnosti

primworc
primworc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 516
  • Avtomobil: bmw320i

Na avto selectu sem dobil ravno včeraj dele. Prb. teden in pol čakanja.

kaj pomeni ce imas na bmw-ju speskan zadnji odbijac in skozi spranje od odbijaca sili trava ven?da si peljal on the limit.kaj pa pomeni ce prides domov z jelenom na havbi?da si peljal over the limit.:laugh
Prikaži več možnosti

etore
etore

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 884
  • Avtomobil: F30 335i

od prejšnjega petka dalje je firmo avtoselect v NG prevzel avtocosmos. Problemov z dobavo nadomestnih delov ni več, vrača se prodaja novih in rabljenih BMW, minijev, toyot, mazde, ter bmw motorjev in servis vseh naštetih. zaenkrat je ekipa ista kar jo je ostalo s tem da so poslali par ljudi iz LJ za sprejemnika, nadomestne dele in šefa delavnice...

Če je ravno ni zabavno...
Prikaži več možnosti
    • BMW Deutschland je všeč

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.