Skoči na vsebino

Splošno o E30

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
13 odgovorov v temi
alameaa
alameaa

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8

Zanima me koliko so prinas iskani bmw e 30 325 ali m je to zanimiva zadeva so kakšni ljubitelji teh avtomobilov v sloveniji.
Prikaži več možnosti

e30 diamantschwarz
e30 diamantschwarz

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 730
  • Avtomobil: '96 felicia 1.9, '86 320i

dobr večer novinec/novinka. nbi rad bil težek ampak dej najprej mal forum prelet preden novo temo odpiraš, je kar nekaj takih in podobnih tem. drgač pa ja, itak da je e30 s tako motorizacijo zelo zanimiva zadeva. je zelo tipičen bmw zarad 6 cilindrov + lahke zasnove in izjemnega užitka v vožnji. pa še stara se, malo počekiraj na mobile.de ali kake tuje avto.net variante, jih je kar nekaj. tiste vrhunsko ohranjene majo pa tut kar fine cene... avto za zbiratelje in uživače, avto z dušo:ok2

edit: sem kasneje porajtu da je tema v e30, sem najprej vidu pod bmw splošno, naslov me je mal zbegu...

Urejal e30 diamantschwarz, 17.12.2012, 23:40.

Prikaži več možnosti

Uhec
Uhec

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 130
  • Avtomobil: 16V

Pa izjemno malo jih je ostalo pri nas. Sploh FL e30 2 vratnih z original motorjem. Teh je verjetno izjemno malo ostalo v enem kosu pri nas.
Prikaži več možnosti

alameaa
alameaa

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8

Ali mogoče veš ali se lahko uvozi e30 iz nemčije
Prikaži več možnosti

_T_O_M_O_
_T_O_M_O_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 466
  • Avtomobil: Becikl

Evo eden nalašč zate http://www.avto.net/...=6775722&show=1
Prikaži več možnosti

trideset
trideset

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6
  • Avtomobil: E30 318i

Jaz prodam E30 1,8i s homogirano plinsko napravo in vlečno kljuko, popolnoma zdrav, od novega vedno garažiran in pozimi nevožen, odlično ohranjena dvovratna limuzina. 041.623-510
Prikaži več možnosti

karabaja
karabaja

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 182
  • Avtomobil: e36

Da nebom odpiral nove teme, si bom kar tole sposodil (v e36 oddelku vse malenkosti pridno "bašemo" v podobno temo :blabla ).
Sicer imam 2 vprašanji:

1. Avto sem kupil z nedelujočim sovoznikovim predalom. Pomojem mi manjka še nek vmesni kos med kosom na sliki 1. in sliki 2. Po krajšem raziskovanju :comp sem ugotovil kako zgledajo zatiči z notranje strani, nikjer pa nisem zasledil kako točno ta mehanizem deluje. Ker nebi rad "mrcvaril", kar je nekdo pred mano tudi že  neuspešno poskušal se obračam na vas. :confused

Slika 1:
img20180614172906.jpg

Slika 2:
img20180614172925.jpg

2. Sprednji "lip" je tudi ze videl bolše čase. Preden se ga spravim štukat me zanima, če se da kje dobiti novega? Pregledal sem ebay ampak se prodajajo samo neki podalški in novejše verzije (dvodelne), ki pa ne nadomestijo takega kot ga imam jaz? Mogoče pa samo kaj narobe razumem :fight

img20180614174714.jpg

Urejal karabaja, 14.06.2018, 17:29.

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

m-power81
m-power81

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 214
  • Avtomobil: BMW e30, e46, e70

http://bmwfans.info/.../spoiler_front/

Na tej strani najdes pravo šifro, greš na pooblaščenca pa vidiš če je dobavljivo. Najbolj enostavno
Prikaži več možnosti

karabaja
karabaja

Novinec

• Uporabnik

http://bmwfans.info/.../spoiler_front/

Na tej strani najdes pravo šifro, greš na pooblaščenca pa vidiš če je dobavljivo. Najbolj enostavno

Do te šifre sem prišel vendar se mi kos ne zdi isti kot moj? Mogoče si samo slabo predstavljam skico, ampak zgleda premalo širok da bi se pripel na spodnjo plastiko tako kot se moj?

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

m-power81
m-power81

Začetnik

• Uporabnik

Do te šifre sem prišel vendar se mi kos ne zdi isti kot moj? Mogoče si samo slabo predstavljam skico, ampak zgleda premalo širok da bi se pripel na spodnjo plastiko tako kot se moj?

Najbolj sigurno je da na pooblascencu das prometno in ti na podlagi tega najdejo želen del. v tem primeru je tut vracilo mozno
Prikaži več možnosti

karabaja
karabaja

Novinec

• Uporabnik

Najbolj sigurno je da na pooblascencu das prometno in ti na podlagi tega najdejo želen del. v tem primeru je tut vracilo mozno

Bom šel po tem postopku, hvala za idejo :-D

Objavljena slika
Prikaži več možnosti

318dule
318dule

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 500
  • Avtomobil: E30, E84, T3 camper

Kar zadeva predal, če sem prav videl ti pri mehanizmu(2.slika) manjka vzmet ki potiska "jezička" katera skrbita da se predal zatakne in stoji zaprt... Lip na sliki pa ustreza vsem pfl e30kam od preloma leta 84" do preloma 87" oz pri cabriu 90"...ta navaden lip ni neka rariteta tako da mislim, da bi se tudi rabljen našel, je pa res tega vse manj in cene rastejo...
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

m-power81
m-power81

Začetnik

• Uporabnik

Bom šel po tem postopku, hvala za idejo :-D

:ok
Prikaži več možnosti

BMWE30
BMWE30

BMWslo.comoholik

• Uporabnik
  • Sporočil: 380
  • Avtomobil: BMWE30,34,32,mbW124...

Da nebom odpiral nove teme, si bom kar tole sposodil (v e36 oddelku vse malenkosti pridno "bašemo" v podobno temo :blabla ).
Sicer imam 2 vprašanji:

1. Avto sem kupil z nedelujočim sovoznikovim predalom. Pomojem mi manjka še nek vmesni kos med kosom na sliki 1. in sliki 2. Po krajšem raziskovanju :comp sem ugotovil kako zgledajo zatiči z notranje strani, nikjer pa nisem zasledil kako točno ta mehanizem deluje. Ker nebi rad "mrcvaril", kar je nekdo pred mano tudi že  neuspešno poskušal se obračam na vas. :confused

Slika 1:
img20180614172906.jpg

Slika 2:
img20180614172925.jpg

2. Sprednji "lip" je tudi ze videl bolše čase. Preden se ga spravim štukat me zanima, če se da kje dobiti novega? Pregledal sem ebay ampak se prodajajo samo neki podalški in novejše verzije (dvodelne), ki pa ne nadomestijo takega kot ga imam jaz? Mogoče pa samo kaj narobe razumem :fight

img20180614174714.jpg

sprednji lip nas pri kastelcu v grosupljem razgradnja vozil, prodajajo eno 4 vratno e 30 za dele, lip je odsraufan in je v kabini avta, poklič tja pa nej preverjo ce je še

Prikaži več možnosti