Skoči na vsebino

Projekt E30 "na odpadu"

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
138 odgovorov v temi
Kristjan
Kristjan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 226
  • Avtomobil: E91 320dA

Kristjan a odpad v krminu z tapravo IS te ne zanima?
Ali kogar koli, saj s PIRCem sva že govorila, pa mi enkrat
pravi da je prodan, drugič za 500 eur, tretjič za 1000 eur,...
Ker si blizu te naprošam da greš pogledat ker ti ne bo žal
ali pa raje ne da ne boš še ti slinast :mljask

320iS v Krminu(kje je to?) :eek Takoj povej :damn :-D

Tole je pa v Italiji " Cormons po naše Krmin približno 15 min iz Gorice.

Če kdo pride gremo lahko skupaj pobledat .

LP
Kristjan
Prikaži več možnosti

Kristjan
Kristjan

BMW fanatik

• Uporabnik

Končano z temle avtom. e30 320i .

Na kratko o vsem ....

Zgodba se vleče od septembra 2005. Avto sem že plačal nato so mi aro vrnili ker se ne da dobit dokumentov (Italijanska birokracija ,- pod nobenim pogojem se ne da avto cel dobit) in avto mora končat na odpadu .(iz odpada pa tudi ne gre cel razen po delih).

Tale odgovor so mi dali danes.

Avto gre na odpad zato vsi ki ste zaiteresirani za bilo katere dele pokličite direktro odpad 0039/0481/888070 Matjaž (govori slovensko).
Trenutno je avto še pri Fiat prodajalcu ker ga še ni prišel iskat.

Avto je kot na sliki (praktično brezhiben ,rezen laka,barve in nekaterih malenkosti) ima klimo če koga zanima , športe sedeže ,športni volan, mt1 ........
Škoda ga je .
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Moderator
  • Sporočil: 12 064
  • Avtomobil: E30 320is

Pokupi vse kar je na njem in pri nas dobi 320ko... :)
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti

vlakci
vlakci

BMW fanatik

• V potrjevanju
  • Sporočil: 2 650

znaš povedati kateri odpad? Klima me pa kar mika :mljask
Prikaži več možnosti

Kristjan
Kristjan

BMW fanatik

• Uporabnik

znaš povedati kateri odpad? Klima me pa kar mika :mljask

Ko greš iz Gorice proti Gradiški na levi strani. Če veš kje je Yamaha salon (tam blizu,največji ne moreš zgrešit ), drugače konktaktiraj me pa greva skupaj.Avto je sedaj še pri Fiat prodajalcu in bo v naslednjem tednu na odpadu.
Prikaži več možnosti

Kristjan
Kristjan

BMW fanatik

• Uporabnik

Pokupi vse kar je na njem in pri nas dobi 320ko... :)

Se mi ne splača. Za tale avto sem že plačal 200 eur potem so mi jih vrnili ker niso dokumentov dobili. Na odpadu pa bo cifra kar druga brez skrbi(sploh pri temu ki je baje kar drag) .
Prikaži več možnosti

vlakci
vlakci

BMW fanatik

• V potrjevanju

Jaz sem 13.junija v Gorici in bi šel mimo pobrat če bo kaj ostalo. Lahko se tudi zmeniva da greva skupaj
LP, Nejc
Prikaži več možnosti

Kristjan
Kristjan

BMW fanatik

• Uporabnik

Ni problema , ti kar sporoči uro .

LP
Prikaži več možnosti

eXtreme
eXtreme

Old school addict

• Moderator
  • Sporočil: 12 064
  • Avtomobil: E30 320is

Bi lahko se mene prej obvestil bi sel zraven ce bo cas... Hvala
Objavljena slika
E30 316i, E30 316i, E39 528i, E30 320is, E30 316, E30 316, E30 323i, E30 318iT, E30 316i, E32 735iA, E28 524td, E34 525iT, E39 523i, E34 525iXT
Prikaži več možnosti

dancer_
dancer_

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 34
  • Avtomobil: BMW e30 316i

in ej avto se na odpadu?
in ce je se tam... je se kaj na njem oz je se kaj ostalo od njega alje ze gol in bos?? :cool
Prikaži več možnosti

dancer_
dancer_

Začetnik

• Uporabnik

u bistvi ce mislite tisti odpad u krminu k je tam blizu neke male bencinske črpalke, vam tipo ne do daw avta, kr sm bu jst ze ene 8mescow nazaj tam in je reku d je avto cew prodan, pol pa sm se 1x po tistem slučajno peljal mimo in je bu avto sevedno tam.
sicer je mozno d ne mislimo istega odpada kr na tistem ni 320iS ampak kokr sm vidu je cela 325-ka z vsko opremo sam sprednja šipa je mal razbita in blatnik je mal pogrsan. poleg rega ma se orginal BBS-ke s pokrowčki - usaj takrat k sm biu u zadnje tam jih je mela
cene ap tipo k je na odpadi niti ne pusti kao se priblizavat tistemu avtu- beri--> tipo na odpadu je mona!!!

lp :ok2
Prikaži več možnosti

MIHOLD
MIHOLD

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 569
  • Avtomobil: Mašina

Povej kje je ta odpad. Sej lahko na PS :ok Bom se jst šel pomenit. Samo nesmaš flancat...se pač celega kupi ne :ok2
Prikaži več možnosti

dancer_
dancer_

Začetnik

• Uporabnik

ja lej ce mas ju3 cas lahko gremo do tja... sicer ze dolgo nism bu tam... ma ce je bu avto pol leta tam pomoje je se zj
cene za ta odpad gres po tastari cesti iz gorice proti udinam in mal pred kriziscem kjer se prikljuci cesta zs gradiške je ena mala bencinska(bencinska je na desni), in nasproti bencinske na levi strani je taka mala makadamska pot k peje k odpadu.
avtoje pa bu se kr blizu mreze tko d se ga da dobro videt=)
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 28 214
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Jaz sem 13.junija v Gorici in bi šel mimo pobrat če bo kaj ostalo. Lahko se tudi zmeniva da greva skupaj
LP, Nejc

...a je mogoče odgovor na to,tole spodaj:

iz teme Prodam - kupim Naslov sporočila: K: Električne prve šipe za E30

vlakci
Novinec

Objav: 92
Kraj: Piran
Avto: BMW E30 316

ObjavaObjavljeno: sreda, 14.6.2006 14:23 Naslov sporočila: Odgovori s citatom
Zdej razumem. Sem danes razstavil ene vrata in sem videl mehanizem or ročnega tipa, na njem nosilec in na to morček.

Jaz za svojega sem dobil el.okna z stikali za 2 vrata Smeh Smeh (cena 60eur), jutri grem pobrat še klimo (180eur) Smeh Smeh .

Rabi kdo spojler za na prtljažnik (črn, od e30 predfacelift, cene ne vem), ogedala L+D električna črna (60eur)? Avto ima pa mašino 320i če koga zanima

lp

joda
Prikaži več možnosti

Kristjan
Kristjan

BMW fanatik

• Uporabnik

in ej avto se na odpadu?
in ce je se tam... je se kaj na njem oz je se kaj ostalo od njega alje ze gol in bos?? :cool

Tale avto ni še na odpadu ,še vedno je pri trgovcu Fiat . Kolega je demontiral športne prednje sedeže, el. anteno, hladilnik , števec .......

Naslov sem pa že napisal.
Prikaži več možnosti

Kristjan
Kristjan

BMW fanatik

• Uporabnik

u bistvi ce mislite tisti odpad u krminu k je tam blizu neke male bencinske črpalke, vam tipo ne do daw avta, kr sm bu jst ze ene 8mescow nazaj tam in je reku d je avto cew prodan, pol pa sm se 1x po tistem slučajno peljal mimo in je bu avto sevedno tam.
sicer je mozno d ne mislimo istega odpada kr na tistem ni 320iS ampak kokr sm vidu je cela 325-ka z vsko opremo sam sprednja šipa je mal razbita in blatnik je mal pogrsan. poleg rega ma se orginal BBS-ke s pokrowčki - usaj takrat k sm biu u zadnje tam jih je mela
cene ap tipo k je na odpadi niti ne pusti kao se priblizavat tistemu avtu- beri--> tipo na odpadu je mona!!!

lp :ok2

Za tega katerega ti govoriš pa ni možnosti da boš dobil cel avto. Smo že probali "skoraj " vse varjante.

320iS ga ima on (srebrnega) samo ga vedno drugam zapelje .Ko pa prideš tja reče da je avto prodan. To mi je reku "če se ne motim lani septembra" pa še vedno je tam.
Prikaži več možnosti

Pirc
Pirc

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 812
  • Avtomobil: R4,R6,V8

A pa klima dela v 320ki bi jo jaz v mojga premontiral ?

A bi se dal ksno cifro prodajalca dobit ? PS prosim!
LP Pirc
Prikaži več možnosti

Kristjan
Kristjan

BMW fanatik

• Uporabnik

Če klima dela ne vem .

Trgovec pa nima pojma od avta. Sploh ni vedu da ga ima na parkirišču tako da za klimo ti ne bi znal povedat.

Avto tudi ni vžgal ko smo ga vžigali tako da nismo nič sprobali.
Prikaži več možnosti

vlakci
vlakci

BMW fanatik

• V potrjevanju

Joda:

Informacije za dele ki sem jih kaz ponujal je bil za 310i z Trsta. Ta iz Gorice nima spojlerja na prtljažniku, črne odbijače, počeno meglenko (poglej sliko na začetku teme, 320iS) v Trstu spojler, krom odbijači, meglenki celi.
Pač je naključje da sta avta isti tip (MT1 dodatki) - ''italijani vejo kaj je dobro :laugh :laugh ''
Zato me ta v Gorici ne interesira več ker sem v Trstu našel vse potrebne dele, da mojega zrihtam.

Lp, Nejc

Kot obljubljeno bom prvič, ko sem v trstu vzel sabo fotoaparat, poslikal 3 E30 za katere vem ter povprašal za dele. Slike bodo v temi ''oglasi iz interneta - 320i M technik''
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.