Skoči na vsebino

K: E46 FL 330Ci / 330Cd ali E90 PFL 330i / 330d

- - - - -

• Tema je zaklenjena. Tema je zaklenjena.
114 odgovorov v temi
TaDe330
TaDe330

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 699
  • Avtomobil: e92 M3 DKG

Pozdravljeni.

Enkrat do spomladi si imam namen kupiti simfonijo na kolesih, in sicer e46 330ci :metalc. Pogoji so predvsem, da je že faceliftan (letnik od 2003 do 2005), ima ročni menjalnik ter ima po možnosti original M opremo ter HK.. pa seveda, da je čimbolj ohranjen :).
Sedaj me pa zanima, če poznate kak primerek, ki bi ustrezal zgoraj napisanim pogojem ter ki se bo prodajal enkrat do spomladi ali pa se že in ga ni na avto.netu?

LP

TaDe330
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 176
  • Avtomobil: bMw 2x 3er - Z4er

Pozdravljeni.

Enkrat do spomladi si imam namen kupiti simfonijo na kolesih, in sicer e46 330ci :metalc. Pogoji so predvsem, da je že faceliftan (letnik od 2003 do 2005), ima ročni menjalnik ter ima po možnosti original M opremo ter HK.. pa seveda, da je čimbolj ohranjen :).
Sedaj me pa zanima, če poznate kak primerek, ki bi ustrezal zgoraj napisanim pogojem ter ki se bo prodajal enkrat do spomladi ali pa se že in ga ni na avto.netu?

LP

TaDe330

Težka bo FL, ampak upaj, da se bo našel kak dober, a potem pripravi prave solde :) Če pa imaš možnost in ne rabiš toliko prostora, pa si kupi E85(6), 3.0(s)i, pa boš videl simfonijo še kje drugje :ok2

p.s. vidim pa da si iz dolenske, tko pa če počakaš mesec-dva, te popeljem in boš videl o čem ti govorim :)

Urejal Taucher, 11.01.2013, 19:03.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

TaDe330
TaDe330

BMW fanatik

• Uporabnik

Težka bo FL, ampak upaj, da se bo našel kak dober, a potem pripravi prave solde :) Če pa imaš možnost in ne rabiš toliko prostora, pa si kupi E85(6), 3.0(s)i, pa boš videl simfonijo še kje drugje :ok2

p.s. vidim pa da si iz dolenske, tko pa če počakaš mesec-dva, te popeljem in boš videl o čem ti govorim :)

Sej sam, da bi se našel en dober v SLO pa sem pripravljen takoj odštet ''taprau'' dnar za njega :) ... Ah Z4 je še večji športnik, to sigurno.. samo jaz s svojimi 196cm ne vem kako bi pasal notri :laugh .. Tako, da če bo res kdaj prilika bi šel takoj kakšno vožnjo (kot sopotnik seveda :ok) .. je pa tudi res, da dosti manjši kot MINI pomojem ne more biti.. Glede na to, da vsak dan vozim mini-ja, tudi Z4 ne bi smel biti prevelik problem :)

Urejal TaDe330, 11.01.2013, 19:52.

Prikaži več možnosti

TaDe330
TaDe330

BMW fanatik

• Uporabnik

Naj se prosim kdo najde, ki pozna koga, da ima v garaži pod ponjavo takšnega 330ci kot v linku, ki se ga je naveličal, ampak ga noče prodat prek avto.neta, ker kličejo sami šveroti in zato išče entuziasta, kateremu bi ga pa takoj prodal :laugh :ok2

http://suchen.mobile...ories=SportsCar
Prikaži več možnosti

TaDe330
TaDe330

BMW fanatik

• Uporabnik

:kava
Prikaži več možnosti

V.I.A
V.I.A

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 511
  • Avtomobil: Fxx

Sam imam 187cm in vozim Z4 brez problema...
Prikaži več možnosti

TaDe330
TaDe330

BMW fanatik

• Uporabnik

Sam imam 187cm in vozim Z4 brez problema...

Sej ni pravzaprav problem to, da jaz ne bi pasal notri, ampak to, da če imaš Z4, rabiš še en avto za zraven.. oziroma, dostikrat je potreba po temu, da se trije ali štirje vozijo z enim avtom in e46 coupe to omogoča.
Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Sicer ni ci + FL pa vseeno, je od forumaša, pa prej ga je tudi imel forumaš in so zadeve na avtu več ali manj "poštimane", tankaj, vozi.

Po eurotax-u je vrednost vozila okoli 4800€, kar pa ima več in glede na dejansko stanje vozila, oprema ohranjenost, pa prištevaj gor :)

http://www.avto.net/...=6874583&show=1

Urejal Taucher, 22.01.2013, 13:54.

Freude am Fahren - für dich bin Objavljena slika mit ACS 4 ein Profi and I`m the only one-certificated engineer about Z4
Prikaži več možnosti

TaDe330
TaDe330

BMW fanatik

• Uporabnik

Sicer ni ci + FL pa vseeno, je od forumaša, pa prej ga je tudi imel forumaš in so zadeve na avtu več ali manj "poštimane", tankaj, vozi.

Po eurotax-u je vrednost vozila okoli 4800€, kar pa ima več in glede na dejansko stanje vozila, oprema ohranjenost, pa prištevaj gor :)

Sem ga že gledal ja in je :mljask, vendar ne odstopam od coupeja. Razlog je predvsem izstop in vstop v vozilo. Coupe ima dosti večja vrata od trojke limuzine in se posledično pri vstopu ne zadevaš tako v stebričke kot se pri limuzini. Mogoče bi še razmislil o kakšni e39 530i M FL, predvsem zato, ker je bila do lani 6 let pri hiši in se mi malo kolca po njej :-D Vendar zaenkrat je prioriteta najti avto, ki je v naslovu. Prav tako čedalje bolj razmišljam o uvozu.
Prikaži več možnosti

Davidf1
Davidf1

BMW Račna Team

• Uporabnik
  • Sporočil: 22 854
  • Avtomobil: E39 530dTA & E90 325xi

Sem ga že gledal ja in je :mljask, vendar ne odstopam od coupeja. Razlog je predvsem izstop in vstop v vozilo. Coupe ima dosti večja vrata od trojke limuzine in se posledično pri vstopu ne zadevaš tako v stebričke kot se pri limuzini. Mogoče bi še razmislil o kakšni e39 530i M FL, predvsem zato, ker je bila do lani 6 let pri hiši in se mi malo kolca po njej :-D Vendar zaenkrat je prioriteta najti avto, ki je v naslovu. Prav tako čedalje bolj razmišljam o uvozu.

Ta E46 z linka je res dobra :ok

Drugače pa dobra FL E39 M optik je pa še bolj loterija, ker bi bila že pri meni :-D
Prikaži več možnosti

delija9
delija9

BMW ljubitelj

• Uporabnik
  • Sporočil: 183
  • Avtomobil: škodilak

no fantje, če se že zgovarjate o E39 530i M :mljask :slin ... KLIK ...zbiram donacije, sredstva lahk nakažete na TRR oz. osebni prevzem :laugh
Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 716
  • Avtomobil: Nemški

330cd FL M paket pride v upoštev?
Prikaži več možnosti

TaDe330
TaDe330

BMW fanatik

• Uporabnik

330cd FL M paket pride v upoštev?

pogojno tudi :ok PM, če poznaš kakšnega :)

Urejal TaDe330, 22.01.2013, 19:23.

Prikaži več možnosti

BMW-Mojster
BMW-Mojster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 519
  • Avtomobil: BMW E46 M-Tech, E39

Po Eurotaxu je cena komplet: glede na letnik, kilometre, ohranjenost in opremo kolikor vem. A si ziher, da je po eurotaxu tole 4800€? Potem bi moral biti nabit z opremo krepko čez 5 k€, oziroma drugače povedano cene po eurotaxu bi bile drazje kot po kolikor se avti prodajajo v realnosti. :-D :confused

Urejal BMW-Mojster, 22.01.2013, 19:35.

========== BMW ==========
///- CHAMPION ALL THE TIME -\\\

Objavljena slika

Prikaži več možnosti

BMW Deutschland
BMW Deutschland

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 716
  • Avtomobil: Nemški

pogojno tudi :ok PM, če poznaš kakšnega :)

imaš ZS :ok
Prikaži več možnosti
    • TaDe330 je všeč

Veljo
Veljo

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 895
  • Avtomobil: DxxViii i CS

Upoštevaj tudi drugo plat dolžine vrat pri coupeju...znaš na koncu celo veliko težje izstopati kot pri limuzini - ker če je kakšen avto parkiran poleg tvojega se ti vrata zaradi dolžine manj odprejo in posledično težje vstopaš ali izstopaš, vsaj takšne izkušnje imam jst pri cabriolet varianti, ki ima dolžino vrat kot coupe. :)

Urejal Veljo, 22.01.2013, 21:02.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

Po Eurotaxu je cena komplet: glede na letnik, kilometre, ohranjenost in opremo kolikor vem. A si ziher, da je po eurotaxu tole 4800€? Potem bi moral biti nabit z opremo krepko čez 5 k€, oziroma drugače povedano cene po eurotaxu bi bile drazje kot po kolikor se avti prodajajo v realnosti. :-D :confused

Sem napisal, da je ta cena za osnovo, letnik, km, motor, vozilo, potem pa prištevaš gor € na dodatno opremo, ki ni serijska in ohranjenost vozila. Nekaj opreme avto sicer ima (dodatno oblazinjen volan, s.s. + ročka), je pa še veliko dodatne opreme, ki je nima oz. če mene vprašaš je avto več ali bil serijski s tem motorjem. Ni usnja, navi, HK, el. paketa, memory, gretje sedežev, sonča streha, shadowline,...

Drugače pa ga je @defra poštimal kar mu je manjkalo, iX-a, pa mislim da se ne da zniževati kar se tiče podvozja. Bo pa še prejšni forumaš-lastnik kaj dodal, avto je lep-vzdrževan, so pa zimske gume gor, ki so glasne za popiiii... :)

Urejal Taucher, 22.01.2013, 22:17.

Prikaži več možnosti

TaDe330
TaDe330

BMW fanatik

• Uporabnik

Upoštevaj tudi drugo plat dolžine vrat pri coupeju...znaš na koncu celo veliko težje izstopati kot pri limuzini - ker če je kakšen avto parkiran poleg tvojega se ti vrata zaradi dolžine manj odprejo in posledično težje vstopaš ali izstopaš, vsaj takšne izkušnje imam jst pri cabriolet varianti, ki ima dolžino vrat kot coupe. :)

To je res, samo sem tako malo na parkingih, da sem pripravljen to vzet v zakup :) Če pa že pride do tega, pa pač mal bl trebuh not potegnm in gre nekok (MINI ima isto dolga vrata) :ok2

Urejal TaDe330, 22.01.2013, 22:15.

Prikaži več možnosti

Taucher
Taucher

Licence for sale

• Uporabnik

To je res, samo sem tako malo na parkingih, da sem pripravljen to vzet v zakup :) Če pa že pride do tega, pa pač mal bl trebuh not potegnm in gre nekok (MINI ima isto dolga vrata) :ok2

Tud trebuh not, te ne spasi... :-D Zato pa jaz če se le da parkiram (če je ozko) čez 2 parkinga, grem lažje ven noter, oz. predvsem zaradi tega, da mi nihče ne zbuta vrat.

Urejal Taucher, 22.01.2013, 22:20.

Prikaži več možnosti

BMW-Mojster
BMW-Mojster

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 519
  • Avtomobil: BMW E46 M-Tech, E39

Sem napisal, da je ta cena za osnovo, letnik, km, motor, vozilo, potem pa prištevaš gor € na dodatno opremo, ki ni serijska in ohranjenost vozila.

No sej samo ta del mi ni jasen, ker po mojem mnenju bi moral biti tak avto z opremo vred po eurotaxu samo dobre 4000€. Koliko pa misliš, da bi dobil v kakšni avtohiši zanj, brez menjave? najbrž še toliko ne :blackeye
========== BMW ==========
///- CHAMPION ALL THE TIME -\\\

Objavljena slika

Prikaži več možnosti