Skoči na vsebino

Kateri kuhinjski noži?

- - - - -

• Prijavi se za objavo odgovora
66 odgovorov v temi
Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik
  • Sporočil: 29 087
  • Avtomobil: Ne More Biti Prazno!

Sej nabavi keramičen nož in bo rezal, samo če režeš ku szi sekiro sredi gozda napit ku mrjasc, potem ti kaj dosti časa nebo nič trajalo.

Lepo, da si odpru ta topic, k jaz ga nisem k bi me imeli za še bolj prizadetega. :laugh
Prikaži več možnosti

GGREGA
GGREGA

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 607
  • Avtomobil: francoz

Tak kož nastaja dve leti in po istem principu kam samurai meč. Neverjetni ročni napori (več kot 30x prepognjeno jeklo)...poleg tega pa je to še danes tako rokodelsko čudo, katerega ni sposoben napraviti niti stroj.:ok :ok :ok Njegova rezilna sposobnost in trajnost poseka vso rezilno tehnologijo

Nož in njihov pravi brusni kamen sem naročil. Dobim kdaj nimam pojma, ker so baje čekalne liste:eek :eek :eek

že mogoče da je tale pipec res nenormalno oster , in super vzdržljiv ampa nek lepotni biser pa ravno ni,a ne:)

konec koncev je pa ravno tam nastajal tudi samurajski meč,ki ima že skoraj mitsko ostrino:-D
vse se da samo denar moraš imeti :laugh
Prikaži več možnosti

ily
ily

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 200
  • Avtomobil: e91

za meso wusthof/wmf/... v glavnem nemc mogoče američan :-D
za skoraj vse ostalo japonc če maš dovolj denarja
jaz uporabljam fallkniven in priporočam
Prikaži več možnosti

V.I.A
V.I.A

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 511
  • Avtomobil: Fxx

Osebno lahko pohvalim Swibo!
Prikaži več možnosti

GAP
GAP

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 43

pred mesecem sem v Ikeii kupil tole http://www.ikea.com/...ducts/70134949/ uporabljam ga predvsem za rezanje mesa ... najraje za kakšne telečje tagliate ali pa ribje fileje ... za relativno mali denar odličen nož
Prikaži več možnosti

Pepsi
Pepsi

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 16 808
  • Avtomobil: NeptūnuS™

Sej nabavi keramičen nož in bo rezal, samo če režeš ku szi sekiro sredi gozda napit ku mrjasc, potem ti kaj dosti časa nebo nič trajalo.

Lepo, da si odpru ta topic, k jaz ga nisem k bi me imeli za še bolj prizadetega. :laugh

:umruodsmeha :rofl

Dark, dark ti jo pa znaš napisat.
“You have to learn the rules of the game. And then you have to play better than anyone else.” - Albert Einstein
Prikaži več možnosti

BMWfanatic
BMWfanatic

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 696
  • Avtomobil: 2.0 TDI 140PS CR Engine

Swibo / Wenger to je TOP! :ok
'The world is so beautiful, so colourful'
Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

http://www.japanesec...m/HDSeries.html

Kill Cow vol. 1 in Kill Pig vol. 2 + Kill Dogs and Cats vol. 3 :laugh

Objavljena slika

Urejal Dark Funeral, 18.01.2013, 01:25.

Prikaži več možnosti

Blindek
Blindek

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 856
  • Avtomobil: Superb Sportline

Victorinoxso meni osebno zelo dobri, jih uporabljam že zelo dolgo, tudi oče je prisegal nanj leta i leta.

http://www.victorinox.com/ch

Urejal Blindek, 18.01.2013, 04:47.

Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 993
  • Avtomobil: prdalica

Cilji so vedno enaki. Tudi pri nožu je tako. Z vsakim bi nekaj odrezal, tako ali drugače. Različna je samo pot kako priti do cilja.

Potem glej še na avte tako. Tudi z Dacio se pripelješ na cilj. Zakaj imaš potem BMW-ja? Najbrž zato je pot do cilja malo bolj zabavna in drugačna kot pa z Dacio mar ne:confused

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti

x-driver
x-driver

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 20 255
  • Avtomobil: e39 530iA, APN4

Tak kož nastaja dve leti in po istem principu kam samurai meč. Neverjetni ročni napori (več kot 30x prepognjeno jeklo)...poleg tega pa je to še danes tako rokodelsko čudo, katerega ni sposoben napraviti niti stroj.:ok :ok :ok Njegova rezilna sposobnost in trajnost poseka vso rezilno tehnologijo

Nož in njihov pravi brusni kamen sem naročil. Dobim kdaj nimam pojma, ker so baje čekalne liste:eek :eek :eek

Bom začel še bolj spoštovat tisti nož za kruh, ki ga imamo doma :laugh star je najmanj toliko, kot jaz, reže kot prvi dan, pa ni bil še nikoli nabrušen. Pa prav nič posebnega ne izgleda...
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 799
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

Bom začel še bolj spoštovat tisti nož za kruh, ki ga imamo doma :laugh star je najmanj toliko, kot jaz, reže kot prvi dan, pa ni bil še nikoli nabrušen. Pa prav nič posebnega ne izgleda...

...imamo podobnega,samo da je še starejši,pa ima en čuden plastični ročaj,pa reszila na obeh straneh-drugo je kao za pločevinke:confused al kosti

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

joda
joda

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 26 799
  • Avtomobil: BMW E30 MT1

Hay!

...sicer upam,da veš kako se brusi:-D,pa vendar...

http://www.html.si/s...dex.php?cid=665

lp

joda
Objavljena slika
Prikaži več možnosti

voith
voith

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 10 554
  • Avtomobil: ˘Ô≈ôﺣ

Kakšen super nateg so te petrol noži. Niti na eni pumpi nimajo niti enega noža že 2 meseca, akcija je pa vse do konca februarja. Tiste nalepke ti pa kr tlačjo v roko.. Zanimivo, da si lahko to petrol privošči.
You can't treat a car like a human being; a car needs love. ” – Walter Röhrl
Prikaži več možnosti

iKst
iKst

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 6 653
  • Avtomobil: Opel Astra

jaz imam tega Kasumi: http://www.tm-shop.s...p12-i1349.shtml

Oster je za popizdit, in to ne samo en teden. Če veliko kuhaš se sigurno splača. Cena ni tako grozna glede na to, da imaš tak nož celo življenje.

Za manjše stvari pa sem kupil en manjši keramični. Tisti tudi reže ZELO dobro, ampak če nisi res previden se hitro skrha. Lahko pa kupiš novega vsakih nekaj mesecev, pa ni neke posebne škode, ker so zdaj že res poceni.
tbTFKRp.png

Prikaži več možnosti

Dark Funeral
Dark Funeral

Heathen

• Uporabnik

Mihaling pač tudi, če z dacio al z BMW delaš ku Baričevič z mastifi ti nič ne pomaga...lahko maš ferarrija.....

Ja petrol nima nožev sem tudi jst mislu uzet dva noža zdej za silo..... ja tako je k kamjonist dobi miljardo nalepk in pride in zmankajo takoj :laugh
Prikaži več možnosti

Uhec
Uhec

Banned

• Izključen
  • Sporočil: 2 130
  • Avtomobil: 16V

Kakšen super nateg so te petrol noži. Niti na eni pumpi nimajo niti enega noža že 2 meseca, akcija je pa vse do konca februarja. Tiste nalepke ti pa kr tlačjo v roko.. Zanimivo, da si lahko to petrol privošči.

Baje so jih prodal 40.000 :). Lani.
Prikaži več možnosti

Hermes82
Hermes82

Začetnik

• Uporabnik
  • Sporočil: 38

res, da jih mal dobava baše, ampak se zmenš na benzi, da te pokličejo ko pridejo noži pa jih dobil. Sicer pa sem bral na njihovi strani, da pride februarja večja količina, tko da naj bi vsi dobili nože. Kar se kvalitete tiče je za ta dnar več kot ok, kdor hoče več bo pač moral odšteti tudi več denarja.
Prikaži več možnosti

Tifa
Tifa

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 221

z temi noži na petrolu jaz nisem zadovoljen....

so pretežki ( mi je doma padel z pulta in sem odkrhnil ploščico na tleh ) rezilo je za moje pojme predebelo ( z veliko silo moram rezati ) , rezilo je preširoko ( sem rezal sir z širokim nožem, pa mi je po treh rezih roka skoraj odpadla) in še ročaji ni nekeko ne sedejo v roko....

Urejal Tifa, 20.01.2013, 11:54.

lenivec, leni lenuh :hihi
Prikaži več možnosti

mihaing
mihaing

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 5 993
  • Avtomobil: prdalica

in moj nožek je že zrezal nekaj kg mesa. Matr, neverjetno kaj to dela. Vreden sakega centa:metalc :metalc :metalc :metalc :metalc :metalc :metalc

Objavljena slika

V2 za agregat, V4 Yamaho, V6 prevozno sredstvo, V8 avtomobil

Prikaži več možnosti