Skoči na vsebino

Vtisi s srečanja na Mobikrogu 24.9.05

* * - - - 1 glasov

• Prijavi se za objavo odgovora
446 odgovorov v temi
Baggio
Baggio

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 099
  • Avtomobil: Españamobil

:jerry
Prikaži več možnosti

Sharkman
Sharkman

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 336
  • Avtomobil: Audi Q5 TDI

To bi morali ponovit(srečanje) , bilo je super ! :ok
kupit ću ga pa se provozat kroz Portorož
Prikaži več možnosti

kosec
kosec

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 12 385
  • Avtomobil: Autobahnbomber

zakon! :jerry :lmao :lmao :lmao :lmao
CCNA / BCNE
Prikaži več možnosti

_MiD_
_MiD_

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 924

Meni se nezdi kaj narobe jerry je sel samo pocez... :ok2
Prikaži več možnosti

Baggio
Baggio

BMW fanatik

• Uporabnik

Pa mal po travniku in mal po cesti je poslušal in se tega držal :rofl :rofl :rofl
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik
  • Sporočil: 73 798
  • Avtomobil: 530iA, 330Ci, 635CSI

Jerry je v zanosu prvega obiska na MK-ju poizkusil prehitet konkurenco tudi v rally slogu ...

... pa še tam je pazil da ga kdo slučajno ne prehiti. :laugh

Namesto s fotoaparatom naslednjic driftaj z avtom pa da tebe vidimo, kako bos sredi piste cakal na "poljub" drvece rakete... :hihi

...poleg tega pa velja upostevati pravilo, da gentleman vedno odstopi prednost starejsim in bolj izkusenim in jaz se tega pac striktno drzim :ok2
Prikaži več možnosti

lukamarko
lukamarko

Drift God

• Uporabnik
  • Sporočil: 2 471

Pohvaliti pa moram Jerrya, ker se je prikazal (ne za njegovo početje v boksih :frown ), sem mislil da ga ne bo :ok

Stari, saj ves kako je prvic... upam, da mi oprostis :ok2 Sicer se mi pa zdi, da ti nisi padel na tisto foro s frnikolanjem in da si prej ko ne mislil, da bo Jerry stisnil rep med noge... kajneda? :laugh

:jerry Sem bil vesel da si prišel :ok
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Pa mal po travniku in mal po cesti je poslušal in se tega držal :rofl :rofl :rofl

Travica prav nic ne skodi, kar pa ne velja za ograjo... in tudi ti si vabljen, da se naslednjic izkazes na pisti :wink
Prikaži več možnosti

Baggio
Baggio

BMW fanatik

• Uporabnik

S čem z 316 :napaka če pa ti nisi resn da bi mi kak fajn avto zrihtu :-D kako e30 320
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

Sem bil vesel da si prišel :ok

Tudi jaz sem vesel da si me povabil in z veseljem bom prisel se kdaj drugic, ce bo vse po sreci :beer
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

S čem z 316 :napaka če pa ti nisi resn da bi mi kak fajn avto zrihtu :-D kako e30 320

Jaz sem ze resen in zate imam se vedno pripravljeno tisto 323... ampak o tem v drugi temi oziroma po PS, tu sva zdajle way-off topic :cool
Prikaži več možnosti

Baggio
Baggio

BMW fanatik

• Uporabnik

Sam sm pa dolg iskal da sm najdu mobikrog sem se vse okol prvozil pol pa končno najdem :crazy
Prikaži več možnosti

Austin Powers
Austin Powers

sir Captain Slow

• Globalni moderator
  • Sporočil: 14 179
  • Avtomobil: S54

OK, all in all.
Vreme superca, ideja krasna, nova izkušnja, hrana ok.
Lepo organizirano.
Luka in Cimpi driftata kar simultano---noro fanta... :metalc
CSl vs. M3 battle...hm... :napaka
Odpeljal šest krogov, da vidim progo. Turistično jasno... :laugh
Z veseljem še pridem/prideva. :ok

@Jerry: :ok

LP
Austin

BMW Z3 - simply - purely medicinal. :)

Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 869
  • Avtomobil: e39 530dTA

jow jow...

Jst sm full presenecen nad mojo e39 kako je sla lepo in v leve in v desne ovinke počez....zasluge gredo seveda lukamarko-tu, ki mi je posodil gume....tako da sem tudi jaz, skoraj cel dan vozil, hvala tudi ROBERTH-u, ki mi je tudi on posodil....gume na platiscih (sam platisca sem pol obdržu...bojo dobra za zimo)... :laugh

Uglavnem men je blo lepo...tut lačn nism biu ceu dan nic, ker je adrenalin tolk šopal....ce pa mate kasne slikce od mojih driftov....pa bi prosil, da jih prilepite sem, še bolj pa bi blo za kaksn movie....hehehe

lukamarko, še enkrat hvala !!!

Enkrat e39, vedno e39!  :ok2

Prikaži več možnosti

ies
ies

Novinec

• Uporabnik
  • Sporočil: 70
  • Avtomobil: e36 320i

Jaz sem prisel malce pozno (sem se zadnji trenutek odlocil za obisk, potem pa, kljub zemljevidu, kake pol ure iskal prizorisce) tako, da nisem ujel vsega dogajanja. moram rect, da je bilozelo zabavno. hudo je blo videt 635csl pa tasrebrno 520i z MS registracijo!

pa vse to cviljenje gum, driftanje... lukamarko je, moram priznat car. eddy, cimpo in ostali :ok :ok

fino je bilo videt tudi vse ostale, ki so prvic (al pa skoraj taprvic) peljali na mobikrogu - jst se zaenkrat ne upam :blush tko, da r.e.s.p.e.c.t. cisto vsem, ki ste vozil!
ko sem se vracal domov sem bil tolk vznesen, da sem na koncu avtoceste pred otocem spregledu radar (me je mogla moja boljsa polovica opozorit) in ga mirno prepelu z okrog 170km/h :napaka mogu bi pa baje 100 (bomo videl, ce bo kaksna slikca :laugh prispela po posti)
Prikaži več možnosti

Eddy
Eddy

Retrosexualec

• Globalni moderator
  • Sporočil: 12 941
  • Avtomobil: Assless beemer

Moji vtisi:

Naj se najprej zahvalim moji zvesti in vdani ekipi mehanikov(Pille,Uroš,Mitja..) in logistikov(moja Alenka predraga :puslc ) da se jim je dalo tako vneto pomagati in menjavati gume cel dan...svaka čast fantje,res sem hvaležen,brez vas mi ne bi uspelo zdržati bolan celega dneva... :ok

Mislim da nam je uspelo organizirat eno zelo lepo srečanje,z pomankljivostmi seveda,najbolj me je razjezil naš gostinec ki je računal več kot sem se pogodil z njim,okoli tega sem še zmenjen na razgovoru z lastnikom..
Naslednja stvar ki bi jo omenil je pridnost naše atteye ki je ob pomoči ekipe ljudi ki so nesebično pomagali čez cel dan,uspela nekako stvari speljati po urniku.. :ok

Jerry: svaka čast da si se pojavil,nekako sem vedel da boš prišel,ampak sem te raje malo hecal da te še malo bolj podkurim :laugh
Vozil si solidno za prvič na mobiju,le količino vragolij in prekomerne hitrosti tam kjer ni potrebna bo potrebno omejiti... :ok

Domžalčanu roka tako,roka tako za perfektne drifte z svojo teško mašinko,res si se izkazal :metalc :ok

Lukamarko THE DRIFT FATHER OF SLOVENIAN DRIFTERS!!!!!!!! nora akcija od tebe,zahvaljujem se ti za odpeljano furo,šele zdaj vidim da se moram še veliiiiiiiiiiiiiiiiiko naučiti da dosežem ta nivo driftanja :metalc :metalc
hidravlična ročna ruls :metalc :metalc :metalc

Cimpi je spet pokazal mojstrovine slovenskega drift kinga ,če je bil pri komu kdaj dvom glede zmage na drift challengu, je bil dovolj le pogled na mojstrovine ki si jih izvajal čez dan, da si človek pove da je šel naslov v prave roke :ok :ok
pa twin drift najinih E30 projektilk je bil bomba :metalc :metalc

Eraserrja in njegovo ekipo tarejo problemi z količino gum,avto je res ratal požrešen kar se gum tiče,sicer pa za tisto kar je bil na progi je demonstriral da so E30 projektili še vedno neuničljivi :metalc :metalc

Eagla našega so nažalost pestile težave z avtom,res škoda ker sem si želel pogledat najmočnejši drift E30 pri nas v akciji,upam da ga čimprej poštimaš dec :ok

kar se mene tiče sem danes krstil svojo kračo rahlo v levi blatnik,s tem sem ga obsodil na driftcar usodo-->avto gre iz prometa pred zimo,predvidoma v temeljito dodelavo do naslednje sezone...
Rice is great when you are hungry, and want 2000 of something.....Mitch Hedberg
Prikaži več možnosti

Jerry
Jerry
  • Uporabnik

LE kaj je delal jerry v boksih? :rofl :rofl

Jedel pljeskawitzo, menjaval gume in slatal hostese... le kaj bi drugega? :laugh :-D :laugh :-D :laugh
Prikaži več možnosti

elson2k
elson2k

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 3 399
  • Avtomobil: E320

Jerry :rofl

offtopic: @Eddy: zjutraj sem te videl s pupo :hihi Jaz sem namrec letel v kontra smeri, proti LJ :laugh Lepo postrihano havbo mas :ok2
Prikaži več možnosti

Domzalcan
Domzalcan

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 8 869
  • Avtomobil: e39 530dTA

LE kaj je delal jerry v boksih? :rofl :rofl

Jedel pljeskawitzo, menjaval gume in slatal hostese... le kaj bi drugega? :laugh :-D :laugh :-D :laugh

Hostese, where da fak so ble hostese? :eek Mater, sem bil prevec zacopan v menjavo gum :napaka

Enkrat e39, vedno e39!  :ok2

Prikaži več možnosti

ajey_E30
ajey_E30

BMW fanatik

• Uporabnik
  • Sporočil: 1 967

blo je kar hudo ! sm vidu da tut 316 gre počez! (sam je treba avto čist zmatrat) hvala cimpotu in ereserju za hudo vožnjo in seveda svetovanju z mojo drift kračo! :metalc
Bencin!
Prikaži več možnosti

-->
BMWslo je zasebna spletna stran in ni v povezavi s podjetjem BMW AG.
Obiščite uradno stran BMW Slovenija.
BMW je registrirana blagovna znamka podjetja BMW AG.
BMWslo.com © 2001-2018. Vse pravice pridržane.